Nieuws

Kalender

Prikbord

  • Geen berichten om weer te geven.

Phoenix atleten in de ranglijsten

Aangezien verschillende Phoenix- atleten elk jaar weer de landelijke ranglijsten halen (www.ranglijsten.tk) is het mooi om een overzicht te geven. De komende weken zullen zal dit worden aangevuld met eerdere seizoenen.
Mooi om te zien dat een aantal jeugdleden ook in hogere categorien plekken bemachtigen met hun prestaties (is te zien achter de naam).


Indoor 2011-2012
Categorie Onderdeel Plaats Prestatie Naam   Geboortedatum Plaats prestatie Datum
prestatie
Mannen 50 Meter 18e 6,35 Koen Deckers 07-06-90 Utrecht 20-01-12
Mannen 800 meter 11e 1.54.95 Menno Zuidema 07-01-87 Dusseldorf 29-01-12
Jongens B 60 meter horden 15e 8,97 Jeroen Peetoom 17-10-95 Utrecht 20-01-12
Jongens C 50 Meter 7e 6,66 Luc Reij 18-10-97 Utrecht 23-12-11
Jongens C 50 Meter 9e 6,71 Luc Orbons JD 25-01-99 Utrecht 11-03-12
Jongens C 60 meter horden 17e 7,77 Luc Reij 18-10-97 Utrecht 12-11-11
Jongens C 60 meter 22e 7,79 Luc Orbons JD 25-01-99 Apeldoorn 21-01-12
Jongens C 50 meter horden 1e 7,42 Luc Reij 18-10-97 Utrecht 23-12-11
Jongens C 60 meter horden 1e 8,55 Luc Reij 18-10-97 Apeldoorn 22-01-12
Jongens C Hoogspringen 20e 1,65 Sebastiaan van der Grift 30-04-98 Utrecht 11-03-12
Jongens D 50 Meter 1e 6,71 Luc Orbons 25-01-99 Utrecht 11-03-12
Jongens D 60 meter 1e 7,79 Luc Orbons 25-01-99 Apeldoorn 21-01-12
Jongens D 1000 meter 31e 3.18,12 Juras Huijben 17-11-99 Apeldoorn 18-02-12
Jongens D 50 meter horden 1e 8,03 Luc Orbons 25-01-99 Utrecht 23-12-11
Jongens D 60 meter horden 1e 8,94 Luc Orbons 25-01-99 Apeldoorn 21-01-12
Jongens D verspringen 8e 4,78 Luc Orbons 25-01-99 Utrecht 17-12-11
Vrouwen 60 meter horden 23e 9,18 Anouk Oosterhuis 06-03-92 Dusseldorf 29-01-12
Vrouwen 60 meter horden 24e 9,19 Neeltje van Hulten V35 08-02-76 Amsterdam 22-01-12
Vrouwen Polstokhoogspringen 14e 3,23 Annemiek Dunnink 07-03-80 Utrecht 23-12-11
Meisjes C 50 Meter 17e 7,27 Yara van Dee 09-01-97 Utrecht 11-03-12
Meisjes C 50 Meter 22e 7,31 Jinke van der Sluis MD 18-07-99 Zoetermeer 03-03-12
Meisjes C 60 meter 39e 8,44 Yara van Dee 09-01-97 Utrecht 14-01-12
Meisjes C 600 meter 8e 1.43,77 Nida Huijben MD 17-11-99 Apeldoorn 18-02-12
Meisjes C 1000 meter 9e 3.17,04 Nida Huijben MD 17-11-99 Apeldoorn 26-02-12
Meisjes C 50 meter horden 7e 8,64 Yara van Dee 09-01-97 Utrecht 23-12-11
Meisjes C kogelstoten (3kg) 5e 11,25 Yara van Dee 09-01-97 Utrecht 11-03-12
Meisjes D 50 Meter 2e 7,31 Jinke van der Sluis 18-07-99 Zoetermeer 03-03-12
Meisjes D 50 Meter 17e 7,62 Nida Huijben 17-11-99 Utrecht 11-03-12
Meisjes D 60 meter 11e 8,51 Jinke van der Sluis 18-07-99 Utrecht 28-01-12
Meisjes D 60 meter 34e 8,81 Nida Huijben 17-11-99 Dordrecht 24-03-12
Meisjes D 600 meter 1e 1.43,77 Nida Huijben 17-11-99 Apeldoorn 18-02-12
Meisjes D 1000 meter 9e 3.17,04 Nida Huijben 17-11-99 Apeldoorn 26-02-12
Meisjes D 60 meter horden 13e 10,37 Nida Huijben 17-11-99 Dordrecht 24-03-12
Meisjes D verspringen 9e 4,68 Jinke van der Sluis 18-07-99 Utrecht 17-12-11
Meisjes D verspringen 16e 4,54 Nida Huijben 17-11-99 Utrecht 17-12-11



Outdoor 2011
Categorie Onderdeel Plaats Prestatie Naam Wind   Geboortedatum Plaats prestatie Datum
prestatie
Mannen 200 meter 68e 22.76 Werner Andrea M35 20-08-71 Santpoort 08-05-11
Mannen 400 meter 78e 50.80 Bas Jubels 23-06-83 Tilburg 13-06-11
Mannen 800 meter 22e 1.52,1 Menno Zuidema 07-01-87 Genderingen 26-06-11
Mannen 800 meter 97e 1.58,02 Jeroen Rodenburg Neo 27-04-91 Uden 02-07-11
Mannen 1000 meter 15e 2.28,81 Menno Zuidema 07-01-87 Utrecht 02-09-11
Mannen 1500 meter 17e 3.50.84 Menno Zuidema 07-01-87 Uden 02-07-11
Mannen 1500 meter 70e 4.02,10 Jeroen Rodenburg Neo 27-04-91 Eindhoven 10-07-11
Mannen 3000 meter 67e 8.58,04 Menno Zuidema 07-01-87 Gouda 13-05-11
Mannen 5000 meter 42e 15.16,38 Bernard te Boekhorst M35 18-02-72 Utrecht 27-05-11
Mannen 3000 steeple 35e 10.24.00 Marcel Kwakkel 24-06-81 Haarlem 05-06-11
Mannen 110 m Horden 20e 15.21 Jan Ormel  -0.7 19-12-86 Leiden 11-06-11
Mannen 110 m Horden 43e 15.92 Lars Janssen 1.6 M35 15-05-73 Utrecht- Overvecht 24-06-11
Mannen 110 m Horden 66e 16.41 Arnout Smit 0.2 20-05-79 Genderingen 26-06-11
Mannen 110 m Horden x 15.03 Jan Ormel 3.0 19-12-86 Lisse 14-05-11
Mannen 400 m Horden (91,4 cm) 77e 60.37 Lars Janssen M35 15-05-73 Den Haag 19-06-11
Mannen Polstokhoogspringen 82e 3.60 Lars Janssen M35 15-05-73 Genderingen 26-06-11
Mannen Verspringen 73e 6.42 Lars Janssen M35 15-05-73 Den Haag 19-06-11
Mannen Hink-Stap-Sprong 44e 12.71 Lars Janssen 0.7 M35 15-05-73 Genderingen 26-06-11
Mannen Hink-Stap-Sprong x 12.96 Lars Janssen ? M35 15-05-73 Santpoort 08-05-11
Mannen Kogelslingeren (7,25 kg) 35e 37.00 Carel van der Werf M45 26-11-63 Boskoop 02-07-11
Mannen 4x100 23e 37.00 ?? Haarlem 05-06-11
Mannen 4x400 21e 3.30,66 ?? Amstelveen 24-09-11
Mannen Zweedse estafette 21e 2.02,44 ?? Genderingen 26-06-11
Vrouwen 800 meter 33e 2.14.70 Karin Gorter 08-07-83 Utrecht 12-08-11
Vrouwen 1500 meter 50e 4.44.47 Karin Gorter 08-07-83 Utrecht 15-07-11
Vrouwen 1500 meter 64e 4.48,45 Lorraine Ravestein 11-11-86 Wageningen 16-09-11
Vrouwen 3000 meter 40e 10.23,89 Lorraine Ravestein 11-11-86 Utrecht 02-09-11
Vrouwen 3000 meter 65e 10.43.44 Marjolein Frietman NEO 15-09-90 Amersfoort 23-04-11
Vrouwen 100 m Horden (84cm) 20e 14.49 Anouk Oosterhuis  -0.2 MA 06-03-92 Alphen a/d Rijn 10-07-11
Vrouwen 100 m Horden (84cm) 31e 14.87 Neeltje van Hulten 1.9 V35 08-02-72 Amsterdam 30-07-11
Vrouwen 400 m Horden (76,2) 37e 69.42 Eline van Roon NEO 07-09-90 Eindhoven 10-07-11
Vrouwen Polstokhoogspringen 10e 3.40 Annemieke Dunnink 07-03-80 Haarlem 05-06-11
Vrouwen Polstokhoogspringen 36e 2.80 Mara Verduin 31-08-82 Alphen a/d Rijn 26-08-11
Vrouwen Verspringen 41e 5.34 Anouk Oosterhuis 1.5 MA 06-03-92 Genderingen 26-06-11
Vrouwen 4x100 meter   41e 51.82 ??? Haarlem 05-06-11
Vrouwen 4x800 meter 3e 9.46,29 ??? Amstelveen 25-09-11
Vrouwen Zweedse estafette 28e 2.26.97 ?? Genderingen 26-06-11
Jongens A Polstokhoogspringen 52e 3.30 Rens Woltjes JB 19-06-94 Wageningen 15-05-11
Jongens B 110 m Horden (91,4 cm) 32e 16.21 Jeroen Peetoom  -1.0 17-10-95 Amersfoort 23-04-11
Jongens B Hoogspringen 18e 1.80 Bjorn Witteman 21-03-95 Wageningen 15-05-11
Jongens B Polstokhoogspringen 23e 3.30 Rens Woltjes 11-04-94 Wageningen 15-05-11
Jongens C 100 m horden 5e 14.20 Luc Reij 0.0 18-10-97 Hengelo 04-09-11
Jongens C 300 m horden 4e 41.50 Luc Reij 18-10-97 Amsterdam 28-08-11
Jongens D 80 meter 11e 10.51 Luc Orbons 1.5 25-01-99 Best 10-09-11
Jongens D 80 meter horden 10e 12.87 Luc Orbons 1.0 25-01-99 Best 10-09-11
Jongens D Hoogspringen 24e 1.50 Sebastiaan van der Grift 30-04-98 Woerden 16-04-11
Meisjes A 200 meter x 26.28 Anouk Oosterhuis 2.9 06-03-92 Haarlem 05-06-11
Meisjes A 100 m Horden (84cm) 8e 14.49 Anouk Oosterhuis  -0.2 06-03-92 Alphen a/d Rijn 10-07-11
Meisjes A Verspringen 18e 5.34 Anouk Oosterhuis 1.5 06-03-92 Genderingen 26-06-11
Meisjes C Kogelstoten (3 kg) 31e 10.52 Yara van Dee 09-01-97 Schoonhoven 14-06-11
Meisjes C Discus werpern (1kg) 8e 30.25 Yara van Dee 09-01-97 Schoonhoven 14-06-11
Meisjes D 60 meter 24e 8.59 Jinke van der Sluis 18-07-99 Oud-Beijerland 18-06-11
Meisjes D 60 m horden 21e 10.47 Luna van Velzen 0.5 09-02-98 Amsterdam 04-09-11
Meisjes D Kogelstoten (2 kg) 19e 11.03 Luna van Velzen 09-02-98 Santpoort 25-06-11
Meisjes D Meerkamp 25e 2823,00 Luna van Velzen 09-02-98 Haarlem 16/17-07-2011

 

Indoor 2010-2011

Categorie Onderdeel Plaats Prestatie Naam   Geboortedatum Plaats prestatie Datum
prestatie
Mannen 60 Meter 85e 7,30 Jeroen Witteveen Neo 05-01-89 Utrecht 21-01-11
Mannen 60 meter horden 24e 8,49 Jan Ormel 19-12-86 Apeldoorn 13-02-11
Mannen Hoogspringen 28e 1,92 Jan Ormel 19-12-86 Utrecht 12-12-10
Jongens A 60 meter horden 25e 9,31 Kevin Saarberg 27-09-92 Apeldoorn 06-02-11
Jongens B 60 Meter 17e 7.45 Kas Woudstra 10-03-94 Utrecht 12-02-11
Jongens B 50 meter horden 2e 7.59 Jeroen Peetoom 17-10-95 Utrecht 12-12-10
Jongens B 60 meter horden 22e 8.96 Jeroen Peetoom 17-10-95 Utrecht 07-01-11
Jongens B 60 meter horden 23e 8.99 Joran van der Sluis 21-01-94 Utrecht 13-11-10
Jongens C 50 meter horden x 6,4 h Luc Reij 18-10-97 Amsterdam 20-11-10
Jongens C 60 meter 20e 7,76 Luc Reij 18-10-97 Dortmund (GER) 12-12-10
Jongens C 60 meter x 7,3 h Luc Reij 18-10-97 Amsterdam 20-11-10
Jongens C 60 meter horden 3e 8.80 Luc Reij 18-10-97 Utrecht 07-01-11
Jongens C Hoogspringen 20e 1,65 Luc Reij 18-10-97 Utrecht 12-02-11
Jongens C Verspringen 31e 5,29 Luc Reij 18-10-97 Utrecht 13-11-10
Jongens D Hoogspringen 8e 1,52 Sebastiaan van der Grift 30-04-98 Utrecht 29-01-11
Vrouwen 3000 Meter 6e 10.22,17 Saskia van Vugt 13-12-82 Apeldoorn 12-02-11
Vrouwen 50 meter horden 1e 7.86 Neeltje van Hulten 08-02-76 Utrecht 12-12-10
Vrouwen 60 meter horden 16e 8.92 Anouk Oosterhuis MA 06-03-92 Apeldoorn 06-02-11
Vrouwen 60 meter horden 25e 9.09 Neeltje van Hulten V35 08-02-76 Apeldoorn 12-02-11
Vrouwen 60 meter horden 30e 9.17 Neeltje van Hulten 08-02-76 Apeldoorn 29-01-11
Vrouwen Verspringen 19e 5.45 Anouk Oosterhuis MA 06-03-92 Apeldoorn 29-01-11
Vrouwen Polstokhoogspringen 10e 3,33 Annemieke Dunnink 07-03-80 Utrecht 07-01-11
Vrouwen Polstokhoogspringen 28e 2,82 Mara Verduin 31-08-82 Utrecht 12-12-10
Vrouwen Polstokhoogspringen 41e 2,52 Marleen Ram 02-02-88 Apeldoorn 26-02-11
Vrouwen 3000 m Snelwandelen 1e 17.37,80 Liesbeth van Leeuwen 10-07-88 Apeldoorn 27-02-11
Meisjes A 60 Meter 53e 8.21 Anouk Oosterhuis 06-03-92 Zoetermeer 15-01-11
Meisjes A 60 meter horden 5e 8.92 Anouk Oosterhuis 06-03-92 Apeldoorn 06-02-11
Meisjes A Verspringen 9e 5.45 Anouk Oosterhuis 06-03-92 Apeldoorn 29-01-11
Meisjes C Kogelstoten (3 kg) 18e 10.08 Yara van Dee 09-01-97 Utrecht 18-12-10
Meisjes D 60 Meter 15e 8.76 Jinke van der Sluis 18-07-99 Apeldoorn 22-01-11
Meisjes D 60 meter horden 73 10.36 Luna van Velzen 09-02-98 Utrecht 13-11-10
Meisjes D Verspringen 16e 4.45 Jinke van der Sluis 18-07-99 Utrecht 12-02-11
Meisjes D Verspringen 31e 4.31 Rachella Boodoe 29-05-98 Utrecht 18-12-10
Meisjes D Kogelstoten (2 kg) 10e 10,83 Luna van Velzen 09-02-98 Apeldoorn 22-01-11


  • No comments found