Nieuws

Kalender

27 september

Clubkampioenschappen

 

Meer »

Prikbord

  • Geen berichten om weer te geven.

Bij Run2Day nu ook 10% contante korting mogelijk!

r2d-logo-klein-transBij onze hoofdsponsor Run2Day is het vanaf nu mogelijk om te kiezen tussen 15% spaarkorting of 10% contante korting. Wat je ook kiest, geef aan dat je van Phoenix bent, want met iedere aankoop spaar je voor de vereniging.


Sinds eind 2010 is Run2Day onze hoofdsponsor. De financiële sponsorbijdrage van Run2Day  aan Phoenix is gekoppeld aan de aankopen door Phoenixleden in de Run2Day winkel in de Mariastraat. In het afgelopen jaar hebben we op die manier met onze gezamenlijke inkopen een flink bedrag verdiend voor de vereniging. Bedankt daarvoor!

Onderdeel van de afspraak was dat alle Phoenixleden bij iedere aankoop 15% korting krijgen door dit bedrag op een spaarkaart bij te schrijven. Deze zomer hebben we met Run2Day kunnen afspreken dat onze leden ook voor de mogelijkheid van 10% contante korting kunnen kiezen.
 
Kortom, als je bij Run2Day hardloopspullen koopt, krijg je zelf 10% contante korting of 15% spaarkorting én spaar je voor onze vereniging; een prima deal!

  • No comments found