Nieuws

Kalender

Prikbord

  • Geen berichten om weer te geven.

Olympische atletiek op TV

Yes, de Olympische spelen zijn weer begonnen! :)  Voor degenen die er niet heengaan is er altijd nog de TV om de Nederlandse en internationale atletiekhelden te volgen. Maar wat staat al die informatie daarover toch verspreid op het internet en wat moet je er veel voor doorklikken! Bij deze een poging om de boel een beetje bij elkaar te zetten zodat de wedstrijden wat gerichter gevolgd kunnen volgen. In elk geval alle atletiekfinales staan erbij en alle voorrondes waarin Nederlanders in actie komen.

NB: Tijden zijn Nederlandse tijden 

Datum  Tijd    Onderdeel    NL atleten  Res.
vr 3-8   11.00   H   Kogelstoten   kwalif.  Rutger Smith  nq
   11.05  D  Zevenkamp (hele dag)  finale  Dafne Schippers
 Nadine Broersen
zie 4-8
zie 4-8  
   20.10  D  Discuswerpen  kwalif.  Monique Jansen  nq
   21.30  H  Kogelstoten  finale  x  
   22.25  D  10.000m  finale  x  
za 4-8  11.05  D  Zevenkamp (hele dag)  finale  Dafne Schippers
 Nadine Broersen
 12e
 13e
   13.30  H  100m  1e ronde  Churandy Martina  ok
   18.00  H  20km snelwandelen  finale  x  
   20.30  D  Discuswerpen  finale  x  
   20.55  H  Verspringen  finale  x  
   22.15  H  10.000m  finale  x  
   22.55  D  100m  finale  x  
zo 5-8  12.00  D  Marathon  finale  Lornah Kiplagat
 Hilda Kibet
 dnf
 24e
   20.35  D  Hinkstapspringen  finale  x  
   20.45  H  100m  1/2 fin.  Churandy Martina  ok
   21.20  H  Kogelslingeren  finale  x  
   22.10  D  400m  finale  x  
   22.25  H  3000m steeplechase  finale  x  
   22.50  H  100m  finale  Churandy Martina  6e
ma 6-8  11.00  H  Discuswerpen  kwalif.  Rutger Smith
 Eric Cadee
 nq
 ok
   11.50  H  800m  1e ronde  Robert Lathouwers  ok
   20.00  D  Polsstokhoogspringen  finale  x  
   20.15  D  Kogelstoten  finale  x  
   21.45  H  400m horden  finale  x  
   22.05  D  3000m steeplechase  finale  x  
   22.30  H  400m  finale  x  
di 7-8  11.10  H  110m horden  1e ronde  Gregory Sedoc  ok
   12.50  H  200m  1e ronde  Churandy Martina  ok
   20.00  H  Hoogspringen  finale  x  
   20.45  H  Discuswerpen  finale  Eric Cadee  10e
   20.55  H  800m  1/2 fin.  Robert Lathouwers  nq
   22.00  D  100m horden  finale  x  
   22.15  H  1500m  finale  x  
wo 8-8  11.10  H  Tienkamp
 (hele dag, ook op 9-8) 
 finale  Eelco Sintnicolaas
 Ingmar Vos 
zie 9-8
zie 9-8 
   20.15  H  110m horden  1/2 fin.  Gregory Sedoc  dnf
   21.05  D  Verspringen  finale  x  
   21.10  H  200m  1/2 fin.  Churandy Martina  ok
   21.45  D  400m horden  finale  x  
   22.00  D  200m  finale  x  
   22.15  H  110m horden  finale  x  
do 9-8  20.20  H  Hinkstapspringen  finale  x  
   21.00  H  800m  finale  x  
   21.20  D  4*100m  1e ronde  Dames estafetteploeg  ok
   21.55  H  200m  finale  Churandy Martina  5e
   22.00  D  Speerwerpen  finale  x  
   22.20  H  Tienkamp
 (afsluitende 1500m) 
 finale  Eelco Sintnicolaas
 Ingmar Vos 
 11e
 21e
vr 10-8  20.00  H  Polsstokhoogspringen  finale  x  
   20.35  D  Kogelslingeren  finale  x  
   20.45  H  4*100m  1e ronde  Heren estafetteploeg  ok
   21.05  D  5000m  finale  x  
   21.40  D  4*100m  finale  Dames estafetteploeg  6e
   21.55  D  1500m  finale  x  
   22.20  H  4*400m  finale  x  
za 11-8  10.00  H  50km snelwandelen  finale  x  
   18.00  D  20km snelwandelen  finale  x  
   20.00  D  Hoogspringen  finale  x  
   20.20  H  Speerwerpen  finale  x  
   20.30  H  5000m  finale  x  
   21.00  D  800m  finale  x  
   21.25  D  4*400m  finale  x  
   22.00  H  4*100m  finale  Heren estafetteploeg  7e
zo 12-8  12.00  H  Marathon  finale  x  
  • No comments found