Bijzondere prestaties 2000-2009

Medailleplaatsen bij nationale kampioenschappen
Klasseringen bij internationale kampioenschappen
Records
2000 - heden
2000
NK Dames 4x800m 3e Linde Meyaard 10.18.10 Amstelveen
Marijke Kroon
Cora Arts
Anieke Wierenga
NK Heren 4x800m 3e Gerard Cornelissen 8.01.45 Amstelveen
Bernard te Boekhorst
Edwin van den Berg
Bart Luijk
2001
NK M50 kogel 3e Hennie van Wijk 13.68 Dordrecht
NK Dames 4x400m 2e Wilma Verheul 4.04.74 Amstelveen
Lisa Kruisheer
Arien Bosch
Linde Meyaard
NK Heren Zw. Est. 2e Lars Janssen 1.57.12 Amstelveen
Harald Kerp
Rob Rolvink
Arjan Pathmamanoharan
2002
NK Dames 4x400m 2e Wilma Verheul 3.56.77 Amstelveen
Linde Meyaard
Lisa Kruisheer
Arien Bosch
NK M40 4x1500m 1e Chris Daanen 17.46.07 Amstelveen
Joost Borm
Maarten van Manen
Edwin van den Berg
2003
NK-i M40 800m 2e Edwin van den Berg 2.03.81 Gent (B)
NK V35 400m 1e Linde Meyaard 59.95 Vught
M45 1500m 3e Joost Borm 4.21.58 Vught
NK H40 4x400m 2e Chris Daanen 3.53.53 Amstelveen
Joost Borm
Maarten van Manen
Edwin van den Berg
NK M40 4x800m 1e Maarten van Manen 8.43.22 Amstelveen
Joost Borm
Chris Daanen
Edwin van den Berg
2004
NK M50 10.000m 3e Ad Buijs 36.28.2 Gorkum
NK M50 5000m 2e Ad Buijs 17.06.30 Vught
NK Dames hink 3e Esther van de Pol 11.83 rw Utrecht-O.
NK Heren 4x100m 1e Martijn de Lange 42.20 Amstelveen
Werner Andrea
Harald Kerp
Bas Jubels
NK Dames 4x100m 3e Elsbeth van der Voort van der Kleij 50.63 Amstelveen
Esther van de Pol
Lisa kruisheer
Zita Zoons
NK M40 4x100m 2e Chris Daanen 51.80 Amstelveen
Edwin van den Berg
Joost Borm
Peter Verburg
2005
NK M40 800m 3e Edwin van den Berg 2.05.67 Vught
M45 3000m stpl 3e Chris Daanen 10.28.55 Vught
M50 5000m 3e Ad Buijs 17.11.98 Vught
Heren 1500m 2e Jesse Kayser 3.57.67 Amsterdam
D-spelen JD
80m
2e
Lars van Dee
10.21
Amsterdam
JD
1000m
2e
Jelmer Alferink
3.16.28
Amsterdam
NK Heren 4x100m 3e Martijn de Lange 42.32 Amstelveen
Werner Andrea
Rob Rolvink
Harald Kerp
NK Heren 4x400m 3e Werner Andrea 3.21.37 Amstelveen
Rob Rolvink
Erik Deiman
Bas Jubels
NK M40 4x200m 3e Chris Daanen 1.47.27 Amstelveen
Edwin van den Berg
Joost Borm
Peter Verburg
NK Dames 4x100m 2e Pascale Schure 52.39 Amstelveen
Elize Berg
Iris Kamp-Steverink
Monique van Scherpenzeel
2006
NK-i M35 400m 2e Rob Rolvink 51.62 Gent (B)
NK M50 5000m 1e Ad Buijs 17.38.18 Emmen
NK Heren 4x100m 3e ?? Amstelveen
2007
NK-i M35 400m 2e Werner Andrea 51.64 Gent (B)
NK M55 10.000m 3e Wim van Teutem 39.32.15 Utrecht-O.
NK V50 10.000m 2e Jannet Vermeulen 43.24.93 Utrecht-O.
NK M35 10.000m 1e Bernard te Boekhorst 31.28.61 Utrecht-O.
NK M55 1500m 2e Wim van Teutem 4.57.61 Veldhoven
NK M45 800m 3e Edwin van den Berg 2.07.92 Veldhoven
NK M40 kogelslingeren 2e Carel van der Werf 35.07 Veldhoven
NK M45 4x800m 3e Paul Kommeren 9.25.25 Amstelveen
Joost Borm
Chris Daanen
Edwin van den Berg
NK Dames 4x800m 3e Marjolein Secrève 10.08.42 Amstelveen
Danique van Kouterik (MA)
Eline van den Broek
Saskia van Vugt
2008
NK-i M35 400m 1e Rob Rolvink 52.03 Gent (B)
NK-i M35 400m 2e Werner Andrea 52.06 Gent (B)
NK-i M45 800m 2e Edwin van den Berg 2.11.17 Gent (B)
NK Dames halve 3e Saskia van Vugt 1u18.10 Den Haag
NK Dames 10.000m 1e Saskia van Vugt 35.24.46 Gouda
NK M35 10.000m 1e Bernard te Boekhorst 32.06.58 Gouda
NK M55 10.000m 3e Ad Buijs 38.11.45 Gouda
NK M55 1500m 3e Ad Buijs 4.47.62 Drunen
NK Dames 5000m 3e Saskia van Vugt 17.10.24 Amsterdam
EK M35 10.000m 1e Bernard te Boekhorst 32.33.69 Ljubljana (Sl.)
EK M35 5000m 2e Bernard te Boekhorst 15.16.78 Ljubljana (Sl.)
NK
M35
Masterscompetitie 2e divisie
1e
Mannen Masters
Oosterhout
2009
NK-i
M35
400m
1e
Werner Andrea
53.53
Apeldoorn
NK-i M35 3000m 1e Bernard te Boekhorst 8.49.52 Apeldoorn
NK-i
V35
60m
1e
Iris Steverink
8.46
Apeldoorn
NK-i
V35
60m
3e
Pascale Schure 8.65
Apeldoorn
NK-i V35 hoog 1e Monique van Schip 1.48 Apeldoorn
NK-i V35 800m 3e Jannet Vermeulen 2.46.14 Apeldoorn
NK-i V50 3000m 3e Jannet Vermeulen 12.17.60 Apeldoorn
NK-i
M50
60m
3e
Peter Jellema
7.95
Apeldoorn
NK M35 cross 1e Bernard te Boekhorst 34.35 Rijen
NK V35 cross 1e Lia Wijnberger 21.59 Rijen
NK V55 cross 2e Ad Buijs 29.42 Rijen
NK Dames halve 3e Saskia van Vugt 1u16.12 Den Haag
NK V55 halve 2e Ad Buijs 1u19.10 Den Haag
NK
Dames
10.000m 1e
Saskia van Vugt
36.41.01
Utrecht
NK
V35
10.000m
1e
Gerard Cornelissen
31.21.84
Utrecht
NK
M55
10.000m
2e
Ad Buijs 37.17.25
Utrecht
NK
M55
10.000m
3e
Wim van Teutem
41.24.33
Utrecht
NK
M35
ver
1e
Jeroen Sengers 6.02
Oosterhout
NK
V35
100m
2e Pascale Schure
13.76
Oosterhout
NK
V40 5000m
1e
Lia Wijnberger
18.43.81
Oosterhout
WK
M35
200m
4e
Werner Andrea
22.34
Lahti (Fin.)
WK
M35
5000m
5e
Bernard te Boekhorst 15.39.69
Lahti (Fin.)
WK
M35
10.000m
3e
Bernard te Boekhorst 32.07.95
Lahti (Fin.)
D-spelen
JD
80mhrd
2e
Luc Reij
13.27
Amsterdam
WK
M35
twintigkamp
2e
Lars Janssen
11199
Delft
NK
M35
Masterscompetitie 1e divisie
2e
Mannen Masters
Vught
NK
M35
Masterscompetitie 1e divisie 2e Vrouwen Masters Vught