Bijzondere prestaties 2010-2014

2010
D-Spelen i JD2 60m hrd 1e Luc Reij 9.41   Groningen
D-Spelen i MD1 kogel 2e Luna van Velzen 10.37   Groningen
NK i M35 200m 1e Werner Andrea 23.45   Apeldoorn
NK i M40 60m 2e Rob Rolvink 7.56   Apeldoorn
NK i M40 200m 2e Rob Rolvink 23.80   Apeldoorn
NK cross M55   2e Ad Buijs 35.20   Hellendoorn
Baan V23- 10.000m sw   Liesbeth van Leeuwen 57.58.0 NR Amsterdam-C.B.
Baan V23- 10.000m sw   Liesbeth van Leeuwen 57.28.5 NR Dordrecht
NK VSEN 10.000m 3e Saskia van Vught 36.59.92   Helmond
NK JA 10.000m 3e Sander van Alphen 36.06.95   Helmond
NK M55 10.000m 3e Ad Buijs 38.10.01   Helmond
NK M35 400m 1e Werner Andrea 53.77   Dongen
EK M35 10.000m 3e Bernard te Boekhorst 32.26.26   Nyiregyhaza (Hon.)
EK M35 5000m 3e Bernard te Boekhorst 15.20.37   Nyiregyhaza (Hon.)
EK M35 400m 3e Werner Andrea 51.33   Nyiregyhaza (Hon.)
D-Spelen JD 80m hrd 1e Luc Reij 11.70 2e AT Amsterdam-OS
D-Spelen JD hoog 3e Sebastiaan van der Grift 1.45   Amsterdam-OS
D-Spelen MD discus 2e Yara van Dee 29.49   Amsterdam-OS
               
2011
CD-Spelen i JC1 60mhrd 1e Luc Reij 9.07   Apeldoorn
CD-Spelen i MD1 60m 2e Jinke van der Sluis 8.76   Apeldoorn
NK i V35 60m hrd   Neeltje van Hulten 9.09 NR Apeldoorn
NK Cross M55 cross 3e Ad Buijs 35.28   Nijverdal
C-Spelen JC 100m hrd 3e Luc Reij 14.21   Amsterdam-Ookmeer
C-Spelen JC 300m hrd 3e Luc Reij 41.50   Amsterdam-Ookmeer
NK M55 10.000m 2e Ad Buijs 36.35.10   Veenendaal
NK V40 100m 1e Iris Kamp-Steverink 14.16   Den Haag
NK M35 1500m 2e Michiel Mooibroek 4.19.25   Den Haag
NK M55 5000m 2e Ad Buijs 17.49.72   Den Haag
NK M35 110m hrd 2e Lars Janssen 16.53   Den Haag
NK M35 800m 1e Michiel Mooibroek 2.07.68   Den Haag
NK M35 400m hrd 1e Lars Janssen 60.36   Den Haag
NK M35 ver 2e Lars Janssen 6.42 2,2 Den Haag
NK V40 10km 3e Lia Wijnberger 39.08   Tilburg
NK VSEN 4x800m 2e Phoenix 9.46.29   Amstelveen
  Maaike Groendijk, Lorraine Ravestein, Gerrieke Grootmarsink, Karin Gorter  
               
2012
D-Spelen i JD 60m 1e Luc Orbons .79   Apeldoorn
D-Spelen i JD 60mhrd 1e Luc Orbons 8.94   Apeldoorn
C-Spelen i JC 60mhrd 1e Luc Reij 8.55   Apeldoorn
C-Spelen i MC kogel 3e Yara van Dee 10.99   Apeldoorn
NK i MSEN 1500m 3e Menno Zuidema 3.51.24   Apeldoorn
NK i V35 60m 1e Pascale Schure 8.38   Apeldoorn
NK i V35 60m 3e Neeltje van Hulten 8.56   Apeldoorn
NK i V35 200m 2e Neeltje van Hulten 27.88   Apeldoorn
NK i V40 60m 1e Iris Kamp-Steverink 8.65   Apeldoorn
NK i M35 60m hrd 2e Lars Janssen 9.08   Apeldoorn
NK i M35 ver 2e Lars Janssen 6.05   Apeldoorn
NK i M40 60m 2e Werner Andrea 7.51   Apeldoorn
NK i M40 200m 2e Werner Andrea 24.18   Apeldoorn
NK i M40 800m 1e Bernard te Boekhorst 2.01.91   Apeldoorn
NK i M40 3000m 1e Bernard te Boekhorst 8.53.52   Apeldoorn
NK i V55 800m 3e Jannet Vermeulen-Stulen 2.48.52   Apeldoorn
NK i V55 3000m 3e Jannet Vermeulen-Stulen 12.33.60   Apeldoorn
WK Masters i V35 60m 5e Pascale Schure 8.39   Jyväskylä (Fin.)
NK M45 kogelsl_7 3e Carel van der Werf 36.50   Veldhoven
NK V35 ver 1e Neeltje Hulten 5.34   Terneuzen
NK V40 100m 1e Iris Steverink 13.70   Terneuzen
NK V40 200m 1e Iris Steverink 28.64   Terneuzen
NK V55 5000m 2e Jannet Vermeulen-Stulen 21.02.95   Terneuzen
NK M40 100m 1e Werner Andrea 11.60   Terneuzen
NK M40 200m 1e Werner Andrea 23.84   Terneuzen
NK M45 ver 2e Eric Jonge 5.30   Terneuzen
NK M60 1500m 1e Wim Teutem 5.16.50   Terneuzen
NK M60 800m 3e Wim Teutem 2.33.02   Terneuzen
NK M40 10.000m 1e Bernard te Boekhorst 31.38.51   Emmeloord
NK V55 10.000m 1e Jannet Vermeulen-Stulen 44.14.16   Emmeloord
NK M60 10.000m 2e Wim van Teutem 41.22.23   Emmeloord
EK Masters M40 10.000m 2e Bernard te Boekhorst 32.36.76   Zgorzelec (P.)
D-Spelen MD 1000m hind. 1e Nida Huijben 3.28.19   Amsterdam-OS
D-Spelen JD 80m 3e Luc Orbons 10.23   Amsterdam-OS
D-Spelen JD 80mhrd 3e Luc Orbons 12.05   Amsterdam-OS
D-Spelen JD 1000m 2e Tim van Enk 3.09.86   Amsterdam-OS
C-Spelen MC discus 2e Yara van Dee 32.69   Amsterdam-Ookmeer
NK H60 10km 3e Ad Buijs 38.25   Utrecht
               
2013              
D-Spelen i JD 1000m 3e Tim van Enk 3.09.01   Apeldoorn
NK i D35 60m 1e Pascale Schure 8.30   Apeldoorn
NK i D35 60mhrd 1e Neeltje van Hulten 9.47   Apeldoorn
NK i D35 ver 1e Neeltje van Hulten 5.28   Apeldoorn
NK i H35 60mhrd 2e Lars Janssen 8.93   Apeldoorn
NK i H35 ver 2e Lars Janssen 6.19   Apeldoorn
NK i D40 60m 2e Iris Kamp-Steverink 8.55   Apeldoorn
NK i D40 200m 3e Iris Kamp-Steverink 28.86   Apeldoorn
NK i H40 200m 2e Werner Andrea 23.89   Apeldoorn
NK i Hsen 1500m 2e Menno Zuidema 3.54.69   Apeldoorn
NK i MA 60mhrd 3e Mariska Bun 9.01   Apeldoorn
Meerkamp H40 tienkamp   Lars Janssen 6347 NR Amstelveen
Meerkamp H40 tienkamp   Lars Janssen 6464 NR Gemert
NK Mastrers D40 100m 3e Iris Kamp-Steverink 14.00   Epe
NK Masters D40 200m 3e Iris Kamp-Steverink 29.16   Epe
NK Masters H40 100m 2e Werner Andrea 11.91   Epe
NK Masters H40 200m 2e Werner Andrea 24.22   Epe
Nk Masters H40 discus 3e Carel van der Werf 30.15   Epe
WK Masters H40 10.000m 3e Bernard te Boekhorst 32.37.80   Porto Alegre (Bra.)
NK 10km H60 10km 2e Ad Buijs 39.13   Utrecht
NK Cross H60 cross 2e Ad Buijs 21.47   Tilburg
               
2014              
C-Spelen jc 60m 3 Luc Orbons 7.43   Apeldoorn
NK i Masters d40 60m 1 Iris Steverink 8.61   Apeldoorn
NK i Masters d40 200m 1 Iris Steverink 29.11   Apeldoorn
NK i Masters h40 200m 1 Werner Andrea 23.91   Apeldoorn
NK i Masters h60 1500m 3 Ad Buijs 5.02.45   Apeldoorn
NK i Masters h40 3000m 1 Bernard te Boekhorst 9.01.79   Apeldoorn
NK i Masters d55 3000m 2 Jannet Vermeulen-Stulen 12.20.46   Apeldoorn
NK i Masters h60 3000m 3 Ad Buijs 10.49.08   Apeldoorn
NK i Masters h40 60mhrd_100 1 Lars Janssen 8.98   Apeldoorn
NK i Masters h45 ver 1 Eric de Jonge 5.23   Apeldoorn
NK i Masters h40 ver 1 Lars Janssen 6.37   Apeldoorn
NK i Masters h40 ver 2 Werner Andrea 6.04   Apeldoorn
NK i Senioren dsen pols 2 Annemieke Dunnink 3.60   Apeldoorn
WK Masters h40 hink 4 Lars Janssen 13.39 NR Boedapest (H.)
NK Masters d40 100m 1 Pascale Schure 13.42   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters d40 100m 2 Iris Steverink 13.75   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters d40 200m 1 Pascale Schure 27.63   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters d40 200m 2 Iris Steverink 29.09   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters h40 1500m 1 Bernard te Boekhorst 4.11.99   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters h60 5000m 3 Ad Buijs 18.14.26   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters h40 10.000m 1 Bernard te Boekhorst 33.05.71   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters h60 10.000m 2 Ad Buijs 38.12.65   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters h40 110mhrd_100 1 Lars Janssen 15.70   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters h45 ver 3 Eric de Jonge 5.11   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters d40 ver 3 Marjolein Masclee 3.91   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters d40 hoog 3 Marjolein Masclee 1.36   Utrecht-Nw. Mw.
NK Masters h40 hink 1 Lars Janssen 13.17   Utrecht-Nw. Mw.
EK Masters h40 10.000m 3 Bernard te Boekhorst 35.46.27   Izmir (Tur.)
C-Spelen mc hink 2 Jinke van der Sluis 10.33   Amsterdam-Ookmeer
NK Estafette dsen 4x100m 1 Phoenix dsen 49.68   Amstelveen
NK Estafette mb 4x200m 3 Phoenix mb 1.47.03   Amstelveen
NK Estafette dsen Zw. estafette 1 Phoenix dsen 2.21.97   Amstelveen
NK Estafette mb Zw. estafette 2 Phoenix mb 2.21.14   Amstelveen

In deze lijst:

  • Medailleplaatsen bij nationale kampioenschappen
  • Klasseringen bij internationale kampioenschappen
  • Records