Jongens Junioren B

           
Outdoor
onderdeel prestatie wind naam plaats datum
100m 11.0   Ben Korver Apeldoorn 27-4-1968
200m 23.3   Harald Kerp Utrecht-O. 28-4-1989
400m 52.06   Rafael van der Steen Helmond 6-8-2008
800m 2:03.0   Michel Reij Amsterdam-Ookm. 31-5-1987
1000m 2:41.16   Mojalefa Kloprogge (JC) Utrecht-Nw-Mw. 2-9-2016
  2:41.8   Michel Reij Lisse 8-9-1987
1500m 4:11.9   Jaco van Putten Utrecht-O. 29-5-1983
3000m 9:04.3   Jaco van Putten Amsterdam-Ookm. 23-5-1983
110m horden (91,4cm) 15.20 -1,2 Luc Orbons Alphen a/d Rijn 12-6-2016
  15.64 1,6 Luc Orbons Amersfoort 11-4-2015
400m horden (84cm) 56.35   Luc Reij Amsterdam-Ookm. 4-7-2014
hoogspringen 1.85   Max Verbrugge Grootebroek 26-5-2013
verspringen 6.47   Harald Kerp Antwerpen (B) 29-3-1989
hinkstapspringen 12.11   Rafael van der Steen Amersfoort 22-6-2008
polsstokhoogspringen 3.40   Rens Woltjes Utrecht-O. 18-6-2010
kogelstoten (5kg) 13.50   Hans de Caluwé Papendal 26-5-1984
  13.50   Hans de Caluwé Utrecht-O. 20-7-1984
kogelslingeren (5kg) 34.44   Hans de Caluwé Amsterdam-Ookm. 29-9-1984
discuswerpen (1,5kg) 37.38   Harald Kerp Utrecht-O. 8-6-1990
speerwerpen (700gr) 46.76   Glenn Verweij Utrecht-O. 8-6-1984
gewichtwerpen     VACANT     
negenkamp 3788   Tjeerd Vriens Utrecht-O.

3/4-9-1994

(12.3s-5.52m-9.51m-2.60m-19.0s-24.14m-1.65m-32.86m-5:24.4)
4x100m 46.59     Groningen 21-9-1986
(Paul Gerlach - Marco de Hart - Michel Reij - Dennis Reimus)
4x400m 3:40.02     Groningen 21-9-1986
(Paul Gerlach - Dennis Reimus - René Aldewereld - Michel Reij)
4x800m 10.09.60     Amstelveen 28-9-2013
(Milan Coppens (JC) - Juras Huijben (JC) - Theun van der Woude (JC) - Luc Orbons (JC))
Zweedse est. 2.15.71     Amstelveen 22-9-2014
(Luc Orbons (JC) - Theun van der Woude (JC) - Juras Huijben (JC) - Filip van der Vegt (JC))
           
Beste prestaties          
150m 17.89   Luc Orbons (JC) Utrecht-NM 9-8-2013
300m 39.3   Herman de Jong Utrecht-M. 21-7-1963
200m horden [84cm] 27.97   Luc Orbons Utrecht-NM 14-8-2015
300m horden 43.7   Jeroen Peetoom Soest 10-4-2011
           
Indoor
onderdeel prestatie   naam plaats datum
50m 6.35   Luc Orbons (JC) Zoetermeer 2-3-2014
60m 7.30   Luc Orbons Utrecht-G. 8-11-2014
200m 23.39   Luc Orbons Apeldoorn 1-3-2015
400m 54.06   Luc Reij Dortmund (D) 9-2-2014
800m 2:04.4   Michel Reij Dortmund (D) 15-3-1987
1000m 2:48.1   Michel Reij Dortmund (D) 1-3-1987
1500m 4:26.4   Jaco van Putten Dortmund (D) 9-1-1983
3000m 9:17.37   Jaco van Putten Zuid-Laren 20-2-1983
50m horden (91,4cm) 7.59   Jeroen Peetoom Utrecht-G. 12-12-2010
60m horden (91,4cm) 8.92   Jeroen Peetoom Utrecht-G. 11-3-2012
hoogspringen 1.80   Max Verbrugge Apeldoorn 24-2-1013
verspringen 6.45   Harald Kerp Den Haag 4-2-1989
hinkstapspringen 11.92   Sebastiaan van der Grift Utrecht-G. 10-1-2015
polsstokhoogspringen 2.83   Rens Woltjes Utrecht-G. 7-1-2011
kogelstoten (5kg) 13.49   Hans de Caluwé Utrecht 25-2-1984
zevenkamp     VACANT    
           
Beste prestaties:          
100m  11.8    Marcel Scheidt  Dortmund (D)  15-3-1987
300m 38.93   Luc Orbons (JC) Dortmund (D) 16-3-2014