Jongens Pupillen

Indoor
Jongens Pupillen A prestatie naam plaats datum
50m 7.5 Jeroen van Soest Utrecht 3-2-1990
60m 8.88 Gabriel van Lokhorst Utrecht-G. 3-2-2018
  8.88 Luc Orbons Utrecht-G. 13-3-2010
600m 2.01.9 Pascal Hol Utrecht 8-2-1986
1000m 3.42.51 Michiel Beiler Den Haag 13-3-1999
hoogspringen 1.35  Max Verbrugge  Utrecht-G. 2-2-2008
verspringen 4.34 Jeroen van Soest Utrecht 3-2-1990
  4.34 Luc Orbons Utrecht-G. 13-3-2010
kogelstoten [2kg] 9.58 Franklin Drielinger Utrecht 7-2-1987
         
Jongens Pupillen B prestatie naam plaats datum
40m 7.47 Jeroen Delfgou Den Haag 13-3-1999
50m 8.39 Luc Orbons Utrecht-G. 2-2-2008
600m 2.08.0 Jeroen van Soest Utrecht 6-2-1988
hoogspringen 1.05 Bob den Tieter Utrecht 18-12-1993
  1.05 Sebastiaan van der Grift Utrecht-G. 16-12-2006
verspringen 3.59 Bob den Tieter Utrecht 5-2-1994
kogelstoten [2kg] 6.35 Bob den Tieter Utrecht 6-11-1993
         
Jongens Pupillen C prestatie naam plaats datum
50m 8.6 Jeroen van Soest Utrecht 3-1-1987
600m 2.25.4 Jeroen van Soest Utrecht 7-2-1987
verspringen 3.41 Jeroen van Soest Utrecht 7-2-1987
hoogspringen 0.95 Simon  Toussaint Utrecht-G. 12-2-2005
kogelstoten [2kg] 4.95 Jeroen van Soest Utrecht 7-2-1987
         
         
Outdoor
Jongens Pupillen A prestatie naam plaats datum
60m 8.5 Rafael van der Steen Amsterdam-OS 9-6-2002
  8.81 Luc Orbons Amersfoort 26-6-2010
600m 2.01.47 Joerie Gennisse Utrecht-O. 31-8-2002
1000m 3.17.10 Daniël van der Poel Rotterdam 16-7-2015
hoogspringen 1.40 Max Verbrugge Woerden 12-4-2008
  1.40 Gabriel van Lokhorst Utrecht-Nw.Mw. 21-4-2018
verspringen 4.46 Ingmar Kerp Zeist 6-9-1986
kogelstoten [2kg] 9.65 Franklin Drielinger Utrecht-O. 30-5-1987
vortexwerpen 42.48 Daniël van der Poel Utrecht-Nw.Mw. 7-10-2015
balwerpen [180gr] 39.59 Willem Veldpaus Woerden 15-6-2013
4x60m 34.6   Heerhugowaard 23-9-1989
  (Wijnand van Heerd, Pim Oliekan, Jeroen van Soest, Jasper Vriens)
         
Jongens Pupillen B prestatie naam plaats datum
40m 6.4 Daniël van der Poel Den Bosch 5-10-2013
1000m 3.32.5 Jeroen Zwart Vlaardingen 20-9-2003
hoogspringen 1.15 Kevin Thie Utrecht-O. 18-9-2004
verspringen 3.85 Bob den Tieter Utrecht-O. 7-5-1994
kogelstoten [2kg] 7.39 Bob den Tieter Utrecht-O. 10-9-1994
vortexwerpen 32.24 Olaf Malda Almere 17-6-2017
  29.52 Leon Mallens Utrecht-Nw.Mw. 7-10-2014
balwerpen [135gr] 36.00 Pascal Hol Utrecht-O. 16-9-1984
4x40m 26.7   Veenendaal 1-6-2002
  (Insa N'diaye, Arnout van Bergenhenegouwen, Jelmer Alferink, Sam Kusenuh)
  26.7   Zeist 22-6-2002
  (Insa N'diaye, Arnout van Bergenhenegouwen, Jelmer Alferink, Sam Kusenuh)
         
Jongens Pupillen C prestatie naam plaats datum
40m 6.9 Wijnand van Heerd Utrecht-O. 3-5-1987
  6.9 Jeroen van Soest Zeist 5-9-1987
600m 2.11.3 Dylo van Houten  Woerden 
14-4-2007
1000m 3.56.1 Jeroen van Soest Amsterdam 27-6-1987
verspringen 3.38 Rafael van der Steen Nieuwegein 12-6-1999
hoogspringen 1.00 Bob den Tieter Utrecht-O. 28-8-1993
kogelstoten [2kg] 4.37 Tjeerd Vriens Utrecht-O. 15-6-1985
vortexwerpen 22.92 Jaouad Boussakout Woerden 19-9-2015
balwerpen [80gr] 25.61 Arnout van Bergenhenegouwen Almere 22-9-2001
4 x 40m 28.56   Almere 22-9-2001
  (Insa N'diaye, Arnout van Bergenhenegouwen, Bart Ross, Sam Kusenuh)