Uitslagen clubkampioenschappen

Op een zon overgoten atletiekbaan werden vandaag de clubkampioenschappen gehouden. Aan het begin van de dag was het nog goed koud, maar in de loop van de middag was het toch prima vertoeven in het zonnetje. Op het gezellig drukke baan werd er prima gepresteerd en werd er hard gestreden om de fel begeerde medailles en andere prijzen.

 

De uitslagen:

Mannen     ver   v  
nr naam totaal ver speer 200m discus 1500m
1 Lars Janssen 3116 6.27 36.81 25.2 30.19 05:11.6
2 Marco Jansen 3043 6.29 32.65 23.3 18.25 04:49.3
3 Bas Jubels 2914 5.75 31.94 23.7 21.83 04:56.3
4 Nadim van Minnen 2832 5.02 37.73 23.5 22.52 05:07.3
5 Daan Beelen 2572 6.01 37.66 24.7 19.40 05:23.5
6 Bas Land 2551 5.59 25.86 25.0 19.97 04:46.4
7 Jonas Mars 2312 5.20 35.33 26.9 24.30 05:15.5
8 Sibren van den Berg 2170 5.29 28.09 26.0 21.40 05:26.8
9 Joris Koenders 2081 5.10 38.59 28.2 28.66 00:00.0
10 Jonatan van Dongen 1735 4.30 33.45 27.5 19.63 05:42.8
11 Jaap Vink 1724 4.31 20.00 28.0 12.51 04:38.0
12 Martijn Spaan 1076 3.57 25.15 32.4 26.22 07:26.3
13 Peter Peereboom 887 5.11 27.35 0.0 19.40 00:00.0
14 Luc Reij 846 5.46 27.95 0.0 14.92 00:00.0

 

Vrouwen            
nr naam totaal ver speer 200m discus 800m
1 Mariska Bun 3508 4.81 26.41 26.2 20.90 02:42.2
2 Lisa Rodenburg 3223 4.74 23.02 27.8 21.61 02:39.5
3 Myrthe Muilwijk 2903 4.38 28.84 31.9 25.97 02:59.3
4 Fieke Witte 2677 4.29 16.15 28.8 17.07 02:42.5
5 Marieke Gimbel 2254 3.67 10.18 31.0 16.56 02:40.5
6 Inge van 't Veer 2226 3.36 13.72 30.9 12.29 02:36.1
7 Eline Albers 2137 4.31 16.50 32.0 15.73 03:21.9
8 Mieke Baldé 1932 3.54 16.42 34.3 17.46 02:57.6
9 Sanne van Essen 1690 3.67 0.00 31.4 16.48 02:58.0
10 Gerrieke Grootemarsink 1530 3.27   30.1 17.17 02:35.9
11 Jinke van der Sluis 1239 4.16 14.28 35.8 15.32 03:55.7
12 Nida Huijben 1229 4.08 16.71 35.8 13.32 03:54.8

 

 

JONGENS C          
nr naam totaal 100m vlieg ver kogel 1000m
1 Sjors Verbeek 2450 11.33 4.94 7.22 03:24.40
2 Robin Hetharia 1954 12.12 4.80 10.99  
3 Tim van Enk 1915 12.04 5.01 9.02  
             
MEISJES   C          
nr naam totaal 80m vlieg ver kogel 1000m
1 Milou Eijsbroek 1553 10.23 4.09 6.71 05:24.70
2 Carlijn Zwart 1144 11.95 3.69 5.90 05:24.90
3 Femke Beernink 1104 12.37 3.32 7.69 00:00.00
             
JONGENS   D          
nr naam totaal 80m vlieg ver kogel 1000m
1 Boudewijn van Leerdam 1640 11.47 3.76 5.73 03:36.90
2 Cas Dijkstra 1400 11.62 3.43 4.54 03:49.70
3 Johan Zomer 1345 12.03 3.18 5.89 03:57.00
             
MEISJES   D          
nr naam totaal 60m vlieg ver kogel 1000m
1 Sanne van Enk 845 11.01 3.05 7.25  

 

 

JONGENS PUP A 2e jaars 2004      
nr naam totaal 60m vlieg ver fluitraket
1 Daniël van der Poel 1805 8.42 3.73 42.48
2 Nico Kalmeijer 1520 9.17 3.67 30.63
3 Antoni Elkenbracht 1359 9.96 3.92 24.13
4 Mees Borghuis 1281 10.08 3.31 29.22
5 Iker Bruggink 1269 9.51 3.37 20.16
6 Douwe Slijderink 1265 9.89 3.27 26.10
7 Luuk Hoekstra 962 10.90 2.62 23.85
           
JONGENS   PUP A 1e jaars 2005      
nr naam totaal 60m vlieg ver fluitraket
1 Olaf Rijnboutt 1450 8.83 3.39 24.02
2 Toon Feringa 1032 10.12 3.02 15.51
           
MEISJES   PUP A 2e jaars 2004      
nr naam totaal 60m vlieg ver fluitraket
1 Imke Boersma 1437 8.85 3.61 20.12
2 Veerle Dijkstra 1376 9.27 3.50 23.05
3 Sofie van der Kamp 1224 8.99 3.35 11.71
4 Margriet van der Vegt 688 11.14 2.68 8.14
           
JONGENS   PUP B 2006      
nr naam totaal 40m vlieg ver fluitraket
1 Merijn Couperus 1555 6.30 3.51 27.31
2 Ramon Janssen 1325 6.67 3.21 21.41
2 Ties Meeuwissen 1314 6.61 3.24 19.15
4 Lodewijk van Leerdam 1184 6.76 3.15 14.27
5 Aron Grul 1136 6.94 2.78 18.59
6 Loek van Schip 752 7.99 2.61 10.02
           
MEISJES   PUP B 2006      
nr naam totaal 40m vlieg ver fluitraket
1 Laia Bruggink 1323 6.45 3.22 17.30
2 Ariane Elkenbracht 1201 6.78 3.16 15.48
3 Roos Jongmans 1108 6.65 3.10 9.23
4 Vera Pot 1083 6.94 3.00 12.54
5 Anna Kompier 979 6.93 2.96 7.65
6 Lara van den Broek 820 7.41 2.54 8.80
7 Sophie Zomer 809 7.59 2.44 11.03
8 Eline Homoet 753 7.91 2.58 9.70
           
JONGENS   PUP C 2007      
nr naam totaal 40m vlieg ver fluitraket
1 Djiby Ndiaye 1354 6.36 2.92 21.98
2 Rens Feringa 1297 6.34 3.32 12.72
3 Jaouad Boussakout 1264 6.68 2.95 20.98
4 Felix Bosschaart 1234 6.53 3.01 15.55
5 Rico Osnabrugge 1105 6.81 2.80 14.45
6 Melijn Stegeman 1058 6.51 2.65 9.48
7 Florian Reijnders 980 6.73 2.68 8.13
8 Yuri Vink 856 7.58 2.80 9.63
           
MEISJES   PUP C 2007      
nr naam totaal 40m vlieg ver fluitraket
1 Lena de Nas 792 7.65 2.38 11.34
2 Tes Harmsen 738 7.47 2.22 8.52
3 Ella Schepper 702 7.49 2.38 5.84
4 Julia Oepkes 591 8.34 2.20 8.90
5 Judith Verkade 453 8.26 1.91 5.09
           
JONGENS   MINI PUP 2008 t.e.m. 2015    
nr naam totaal 40m vlieg ver fluitraket
1 Tjalling van Leerdam 816 7.36 2.76 6.30
2 Simon Pot 426 8.74 1.95 6.49
3 Ivar Vink 283 9.31 1.99 2.62
4 Tim Rolvink 247 9.52 1.91 3.96
5 Rover Frieling 104 10.14 1.57 3.68
6 Kanter van Leerdam 98 20.00 1.90 2.04
8 Bas Aarnoutse 80 12.36 1.81 2.47
           
MEISJES   MINI PUP 2008 t.e.m. 2015    
nr naam totaal 40m vlieg ver fluitraket
1 Stephanie Disselkoen 990 7.08 3.02 9.11
2 Emilie van den Broek 797 7.58 2.53 9.40
3 Loes Kompier 787 7.78 2.56 10.44
4 Feline Couperus 326 8.91 1.71 5.41
5 Renske Verkade 209 9.38 1.66 3.69
6 Elin Stegeman 43 10.61 1.50 2.37
7 Saskia Verkade 0 14.20 1.20 2.09