Uitslag Clubcross 13 november

Op 13 november werd in het Panbos de jaarlijkse Clubcross gehouden. Het was echt crossweer: koud, nat en de nodige blubber onderweg. Met de cross competitie in aantocht maakte de jeugd gretig gebruik van de mogelijkheid om even te wennen aan het crossen. Helaas verkozen de meeste senioren om hun dag op een andere wijze door te brengen.

 

CLUBCROSS 2016

                         UITSLAGENLIJST ‑ PUPILLEN

Plts   StNr   Naam                    Vereniging        GbJr Uitsl Categ   Tijd   Km/Uur Tijd/Km

‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑

   1    136 Casper van Elst           Phoenix           2008     1e JPB    4:28   14,104   4:15

   2    127 Anna Ingen‑Housz           U‑Track           2006     1e MPA2   4:28   14,104   4:15

   3    614 Lara van den Broek        Phoenix           2006     2e MPA2   4:30   14,000   4:17

   4    142 Viktor van der Molen                        2008     2e JPB    4:32   13,897   4:19

   5    609 Levi Thierry              Phoenix           2007     1e JPA1   4:37   13,646   4:23

   6    601 Sven van Elst                               2006     1e JPA2   4:40   13,500   4:26

   7    611 Tim Verhagen              Hellas            2007     2e JPA1   4:42   13,404   4:28

   8    607 Wiebe Nije Bijvank                          2006     2e JPA2   4:45   13,263   4:31

   9    608 Felix Bosschaart          Phoenix           2007     3e JPA1   4:47   13,171   4:33

   10   546 Lars Beijk                Phoenix           2008     3e JPB    4:47   13,171   4:33

   11   130 Pepijn Keppel             Phoenix           2009     1e JPC    4:48   13,125   4:34

   12   139 Tom Ubels                 Phoenix           2006     3e JPA2   4:54   12,857   4:39

   13   604 Ilian van Schaik          Phoenix           2008     4e JPB    4:56   12,770   4:41

   14   137 Feijo de Josselin de Jong Phoenix           2007     4e JPA1   4:57   12,727   4:42

   15   147 Vera Pot                  Phoenix           2006     3e MPA2   4:58   12,685   4:43

   16   131 Roosmarijn Keppel                           2006     4e MPA2   4:59   12,642   4:44

   17   146 Teun Westein              Phoenix           2009     2e JPC    4:59   12,642   4:44

   18   606 Lode Sanders              Phoenix           2009     3e JPC    5:00   12,600   4:45

   19   198 Yuri Vink                 Phoenix           2007     5e JPA1   5:04   12,434   4:49

   20   605 Feadan van Schaik         Phoenix           2006     5e MPA2   5:24   11,667   5:08

   21   126 Tes Harmsen               Phoenix           2007     1e MPA1   5:29   11,489   5:13

   22   140 Julia Oepkes              Phoenix           2007     2e MPA1   5:33   11,351   5:17

   23   118 Sophie Zomer              Phoenix           2006     6e MPA2   5:40   11,118   5:23

   24   134 Diede Slaman              Phoenix           2006     7e MPA2   5:42   11,053   5:25

   25   119 Lynnvan Hulten            Phoenix           2007     3e MPA1   5:43   11,020   5:26

   26   615 Evy ten Brink             Phoenix           2007     4e MPA1   5:47   10,893   5:30

   27   141 Roos Kuijpers             Phoenix           2007     5e MPA1   5:55   10,648   5:38

   28   121 Rico Osnabrugge           Phoenix           2007     6e JPA1   5:59   10,529   5:41

   29   117 Mika Osnabrugge                             2009     4e JPC    6:01   10,471   5:43

   30   150 Ivar Vink                 Phoenix           2009     5e JPC    6:02   10,442   5:44

   31   148 Simon Pot                 Phoenix           2009     6e JPC    6:10   10,216   5:52

   32   138 Siebe de Josselin de Jong Phoenix           2008     5e JPB    6:31   9,668   6:12

   33   149 Annelot van Aken          Phoenix           2006     8e MPA2   6:34   9,594   6:15

   34   280 Lieke Boereboom                             2007     6e MPA1   6:35   9,570   6:16

   35   798 Valerie Oepkes                              2010     1e MPD    6:48   9,265   6:28

                          

                       UITSLAGENLIJST ‑ JUNIOREN BCD

Plts   StNr   Naam                    Vereniging        GbJr Uitsl Categ Tijd     Km/Uur Tijd/Km

‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑

   1   123 Antoni Elkenbracht         Phoenix           2004     1e JD    8:01   15,193   3:56

   2   143 Olaf Rijnboutt             Phoenix           2005     2e JD    8:16   14,734   4:04

   3   132 Floris Keppel                                2005     3e JD    8:35   14,190   4:13

   4   612 Coos Veldpaus              Phoenix           2004     1e MD    8:43   13,973   4:17

   5   145 Floris Mulder              Phoenix           2004     4e JD    8:48   13,841   4:20

   6   120 Nico Kalmeijer             Phoenix           2004     5e JD    8:53   13,711   4:22

   7   122 Merel Wassenaar            Phoenix           2005     2e MD    9:07   13,360   4:29

   8   135 Anna Versteden             Phoenix           2005     3e MD    9:29   12,844   4:40

   9   803 Imke Boersma               Phoenix           2004     4e MD    9:33   12,754   4:42

   10  602 Annika Kerkhof             Phoenix           2005     5e MD    9:41   12,578   4:46

                     UITSLAGENLIJST ‑ SENIOREN Lange cross

Plts   StNr   Naam                    Vereniging        GbJr Uitsl Categ    Tijd     Km/Uur Tijd/Km

‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑

   1   613 Robert Hogerwerf           Phoenix           1985     1e LangM    24:14   17,641   3:24

   2   1536 Siem Uittenhout           Phoenix           1985     2e LangM    24:50   17,215   3:29

   3   616 Jaap Vink                  Phoenix           1976     3e LangM    25:17   16,908   3:32

   4   1472 Kees Jan Verwaal          Phoenix           1965     4e LangM    28:01   15,259   3:55

   5   1407 Gerrieke Grootemarsink    Phoenix           1986     1e LangV    28:24   15,053   3:59

   6   1287 Joost Vroonhof            Phoenix           1973     5e LangM    29:39   14,418   4:09

   7   124 Thierry Kortekaas          Phoenix           1982     6e LangM    29:41   14,402   4:09

   8   1454 Caroline Botman           Phoenix           1986     2e LangV    30:20   14,093   4:15

   9   603 Paul van Schaik            Phoenix           1959     7e LangM    30:25   14,055   4:16

   10  1288 Gwenn Logister            Phoenix           1979     3e LangV    33:52   12,623   4:45

   11  1293 Herman Lenferink          Phoenix           1959     8e LangM    36:23   11,750   5:06

                     UITSLAGENLIJST ‑ SENIOREN Korte cross

Plts   StNr   Naam                       Vereniging        GbJr Uitsl Categ Tijd     Km/Uur Tijd/Km

‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑

1   610  Linda Verhagen                                   1977   1e KortV     10:14   7,622   7:52