Uitslagen Clubcross 2019

IMG 20190203 WA0019IMG 20190203 WA0020Op 3 februari werd in een koud maar zonnig Panbos de clubcross gehouden. Dit maal samen met U-Track en gekoppeld aan de maandelijkse Panboscross. Met 75 deelnemende atleten een gezellige drukte. En na soms een spannende strijd zijn we weer vele clubkampioenen rijker.

De volledige uitsalgen staan hier onder.

1 km Naam Club cat tijd
1 Jochem Streefkerk Phoenix JD 03:16.9
2 Yuri Vink Phoenix JD 03:37.2
3 Koen Bruin Phoenix JD 03:52.2
4 Rico Osnabrugge Phoenix JD 04:50.6
5 Aaron Grul Phoenix JD 06:12.1
         
1 Teun Westein Phoenix jpa1 03:27.8
2 Maarten Streefkerk Phoenix jpa1 03:31.0
3 Matin Aalema Phoenix jpa1 03:38.7
4 Ivar Vink Phoenix jpa1 04:00.9
5 Lukas van Keijsteren Phoenix jpa1 04:10.4
6 Gijs Wolbertus Phoenix jpa1 04:33.0
         
1 Casper van Elst Phoenix jpa2 03:20.1
         
1 Tim Rolvink Phoenix jpc 04:32.7
2 Iyas Aalema Phoenix jpc 08:15.1
         
1 Jesse van Tuinen Phoenix jpd 04:57.0
         
1 Lara Van den Broek Phoenix MD 03:10.7
2 Gaby Zagema Phoenix MD 03:43.7
         
1 Sil Zaaijer Phoenix mpa1 03:46.3
2 Livia Linsen Phoenix mpa1 04:22.2
3 Wende Daalder Phoenix mpa1 04:27.7
         
1 Femi van Buuren Phoenix mpa2 03:54.2
         
1 Norah Sietsma Phoenix mpc 04:40.0
2 Zee de Kiefte Phoenix mpc 05:34.9
3 Maite Daalder Phoenix mpc 08:23.7
         
1 Bruno Stoon U-Track JD 03:09.7
2 Idse van der Schoot U-Track JD 03:39.9
3 Mees Groenendijk U-Track JD 04:08.0
4 Rein Horseling U-Track JD 04:33.8
         
1 Pieter Huneker U-Track jpa1 03:17.6
2 Janowa Weide U-Track jpa1 03:23.0
3 Puck van der Schaft U-Track jpa1 05:49.0
         
1 Marijn Wouters U-Track jpa2 03:23.6
2 Hugo Wouters U-Track jpa2 03:54.9
3 Bob Brunink U-Track jpa2 04:07.5
         
1 Josephine van Leeuwen U-Track mpa2 03:57.9
2 Elitsa Hersmus U-Track mpa2 03:59.4
         
1 Mika Osnabrugge geen lid jpa1 04:01.0
         
3 km Naam Club cat tijd
1 Iker Bruggink Phoenix JC 12:14.5
2 Dat de Kiefte Phoenix JC 12:29.0
         
1 Jaap Vink Phoenix Msen 10:56.9
         
1 Lotte Harmsen Phoenix Vsen 12:22.2
         
1 Jelle van der Schoot U-Track JA 10:26.0
         
1 Archie Hall U-Track JB 10:27.1
2 Daniel Vink U-Track JB 10:38.0
         
1 Anne Geijtenbeek U-Track MA 11:56.8
         
1 Lotte van der Worp U-Track MC 12:45.5
         
1 Maarten van der Worp U-Track Mmas 10:57.3
2 Patrick Schoo U-Track Mmas 11:51.4
3 Nico Landman U-Track Mmas 12:27.0
         
1 Maarten Dekker U-Track Msen 11:27.6
2 Daan Dekker U-Track Msen 11:39.0
3 Raphael Bouts U-Track Msen 11:42.5
         
9 km Naam Club cat tijd
1 Matthijs Galesloot Phoenix Mmas 44:20.0
2 Ron Agterberg Phoenix Mmas 46:11.0
         
1 Arjen van der Logt Phoenix Msen 31:20.0
2 Luuk Hendrikx Phoenix Msen 32:08.0
         
1 Jannet Vermeulen Phoenix Vmas 45:00.0
         
1 Gerrieke Grootemarsink Phoenix Vsen 38:53.0
2 Marieke Gimbel Phoenix Vsen 40:52.0
         
1 Peter van den Broek U-Track Mmas 36:16.0
2 Jack van der Walle U-Track Mmas 38:38.0
3 Nitish Zuidema U-Track Mmas 39:03.0
4 Tjeerd Oppedijk U-Track Mmas 46:31.0
5 Bart Kriesels U-Track Mmas 50:57.0
6 Peter Kurver U-Track Mmas 51:13.0
7 Kees Uiterwijk U-Track Mmas 55:43.0
8 Paul Dijkstra U-Track Mmas ' 1.00.01.0
         
1 Thomas Luttikhold U-Track Msen 32:15.0
2 Nashwan  Damman U-Track Msen 46:22.0
         
1 Jasmin Geijteman U-Track Vmas 52:28.0
         
1 Simone van Bruggen U-Track Vsen 40:45.0
         
1 Rob Kickert geen lid Msen 42:45.0