Uitslag 1e pupillencompetitie 14-04-2012 600/1000 meter

600m Meisjes pupillen C
Plaats Naam Vereniging Tijd Punten
1 Myrte van der Schoot GAC  2:22.86 311
2 Caroline Bos GAC  2:28.45 269
3 Nynke Lei GAC  2:44.65 163
4 Mila Nijsse GAC  2:45.32 159
5 Veerle Dijkstra AV Phoenix  2:47.34 147
6 Robin Dessauvagie U-Track  2:47.90 144
7 Mila van Schie GAC  2:52.37 119
8 Nena Henzing AV Phoenix  2:53.05 115
9 Mare Lei GAC  2:58.78 86
10 Meike Bakker GAC  2:58.92 85
11 Guusje Reiff AV Phoenix  3:01.19 74
11 Marit van der Vliet GAC  3:01.19 74
13 Elisa van der Linden GAC  3:05.23 54
14 Noa Hengeveld GAC  3:06.19 50
15 Rikkie Bosman GAC  3:07.16 46
16 Jessica Tuinstra GAC  3:07.37 45
Silke Groen U-Track  DNS 0
600m Jongens pupillen D
Plts Atleet Vereniging Prest Ptn
1 Hamza Riani AV Phoenix  2:34.43 227
2 Thijn Dorrestein GAC  2:37.86 205
3 David Elzinga GAC  2:42.09 178
4 Fons Borninkhof GAC  2:46.33 153
5 Brent Mahler GAC  2:52.36 119
6 Martijn Bink GAC  3:02.29 68
7 Ferd Haeldermans GAC  3:06.35 49
8 Fu Shan Lamers GAC  3:08.66 39
9 Jeremy Zijdel GAC  3:40.93 0
10 Philip Kreuning GAC  3:41.74 0
11 Merijn Schoonderbeek GAC  3:49.26 0
600m meisjes pupillen D
Plts Atleet Vereniging Prest Ptn
1 Lianne Wuring GAC  2:37.66 206
2 Annika Kerkhof AV Phoenix  2:40.62 187
3 Robin Brouwer GAC  2:42.59 175
4 Noortje Broekstra AV Phoenix  2:44.78 162
5 Marit Jansma GAC  3:06.33 49
6 Flor Nebbeling GAC  3:08.01 42
7 Wies van der Zwet GAC  3:12.96 20
Sanae Driouch AV Phoenix  DNS 0
Warja de Haan GAC  DNS 0
Maaike van Kesteren GAC  DNS 0
Marie Kooiman GAC  DNS 0
Margot van Wettum GAC  DNS 0
600m Jongens pupillen C
Plts Atleet Vereniging Prest Ptn
1 Daniel van der Poel AV Phoenix  2:17.78 353
2 Antoni Elkenbracht AV Phoenix  2:26.20 286
3 Robin Pos GAC  2:32.09 243
4 Sven Herber OSM '75  2:33.49 234
5 Rens ten Holder GAC  2:34.68 226
6 Roman Woodall GAC  2:35.32 221
7 Max Innikel GAC  2:36.46 214
8 Dat de Kiefte AV Phoenix  2:36.98 210
8 Rafael Suidhoff GAC  2:36.98 210
10 Dani Suparmono GAC  2:38.03 204
11 Manuel Jimenez Zambrano U-Track  2:40.52 188
12 Ivar Pijnenburg GAC  2:42.40 176
13 Tom Benschop GAC  2:43.19 171
14 Koen Langerak GAC  2:45.67 157
15 Lucas van der Haven GAC  2:46.85 150
16 Manus Keijser GAC  2:47.37 147
17 Jesse Jimenez Zambrano U-Track  2:51.66 123
18 Tomas Schoemaker AV Phoenix  2:52.42 119
19 Floris van der Ree GAC  2:55.42 103
20 Chiel van Steenbergen AV Phoenix  2:58.22 89
21 Rune Bergen GAC  3:01.86 71
22 Thijmen Immerzeel AV Phoenix  3:05.57 53
23 Roman van Rookhuizen AV Phoenix  3:07.84 42
24 Olaf de Groot GAC  3:24.79 0
Jaffie Acton U-Track  DNS 0
Sjoerd Froeling AV Phoenix  DNS 0
Dennis Janssen GAC  DNS 0
1000m meisjes pupillen B
Plts Atleet Vereniging Prest Ptn
1 Carlijn de Bie GAC  3:57.33 428
2 Meintje Glimmerveen GAC  4:22.43 316
3 Sophie Romagnoli GAC  4:26.45 300
4 Suzet Doornheim GAC  4:28.47 292
5 Merle Mijnhout GAC  4:31.19 282
6 Neketia Seedo U-Track  4:32.23 278
7 Marleen de Buck OSM '75  4:38.04 257
8 Marieke Buskens GAC  4:39.37 252
9 Flore Scheidt GAC  4:39.47 252
10 Kate den Blanken GAC  4:41.44 245
11 Sacha Dekkker GAC  4:47.53 224
12 Ingeborg Steen OSM '75  4:47.73 223
13 Eva Huis in 't Veld GAC  4:57.31 192
14 Eline Brinkhuis AV Phoenix  5:06.88 163
15 Moorle Slager GAC  5:14.33 142
16 Noor van Bruchem AV Phoenix  5:46.32 61
17 Daphne Mesquita AV Phoenix  6:05.62 18
18 Pia van der Schaft AV Phoenix  6:53.64 0
Iris de Bie GAC  DNS
Sarah Breken GAC  DNS
Catootje Fennema GAC  DNS
Dina Hajji GAC  DNS
Wicky Hulselmans GAC  DNS
Charlotte Kooiman GAC  DNS
Helena Kruger GAC  DNS
Isabelle Loewy GAC  DNS
Jasmijn Smid GAC  DNS
Anne Steenbeek GAC  DNS
Nora Stokvis GAC  DNS
Esmee Westerhuis GAC  DNS
Anna Wildschut GAC  DNS
Noa van Zwam GAC  DNS
1000m Jongens pupillen B
Plts Atleet Vereniging Prest Ptn
1 Yoram Vriezen GAC  3:44.14 496
2 David Brouwer-Munoz AV Phoenix  4:05.37 390
3 David Neidig GAC  4:07.61 379
4 Tim de Wild OSM '75  4:09.23 372
5 Max Veldhuizen GAC  4:17.40 337
6 Freerk Bots GAC  4:23.97 310
7 Jasper Schipper GAC  4:28.65 292
8 Lennox Betlem GAC  4:32.11 279
9 Johan Zomer AV Phoenix  4:39.51 252
10 Hielke van der Schoot U-Track  4:40.50 248
11 Bastian Jansma GAC  4:41.65 244
12 Jonas Elzinga GAC  4:43.41 238
13 Miro van Wieringen GAC  4:52.02 209
14 Onno Krans GAC  5:09.73 155
15 Yordi Wingelaar GAC  5:15.59 138
16 Douwe Jansen AV Phoenix  5:58.53 33
Arend de Lignie U-Track  DNS
Pieter Maas AV Phoenix  DNS
Sem den Adel GAC  DNS
Luijt Bolscher GAC  DNS
Aron Doehri GAC  DNS
Jonas Riensema GAC  DNS
1000m pupillen jongens A2
Plts Atleet Vereniging Prest Ptn
1 Jelle van der Schoot U-Track  3:33.33 559
2 Ok de Kiefte AV Phoenix  3:36.05 543
3 Boyke Baeten GAC  3:46.23 485
4 David Kruger GAC  3:53.35 448
5 Mutale Hille Ris Lambers GAC  3:54.54 442
6 Siem van der Woude AV Phoenix  3:58.81 421
7 Menno Akkerman AV Phoenix  4:02.66 402
8 Quinn van der Velden OSM '75  4:04.28 395
9 Rodney Kuisch AV Phoenix  4:06.37 385
10 Lars Mol GAC  4:09.88 369
11 Christiaan de Paauw GAC  4:10.44 367
12 Bram van der Laan GAC  4:10.81 365
13 Quinten Feijen GAC  4:17.21 338
14 Eric Wolfrat GAC  4:28.02 294
15 Tim Buskens GAC  4:39.73 251
Rajeev Mahabier OSM '75  DNS
Jelmer Bennema U-Track  DNS
Indy Wekker U-Track  DNS
Bruno Aardewijn GAC  DNS
Mylan Bakker GAC  DNS
Gabriel Cornelissen GAC  DNS
Klaas van Dam GAC  DNS
Max Denekamp GAC  DNS
Julius Elbracht GAC  DNS
Job-Jesse Heinsius GAC  DNS
Quint Schouwenaar GAC  DNS
Michael Snip GAC  DNS
Matthijs de Visser GAC  DNS
Valentijn van Weelden GAC  DNS
Roemer van Wijk GAC  DNS
1000m meisjes pupillen A2
Plts Atleet Vereniging Prest Ptn
1 Otte Wienese GAC  3:35.34 547
2 Sarah Smeets U-Track  3:50.31 463
3 Sarah Verkerk U-Track  3:51.10 459
4 Rosan de Bie GAC  3:51.47 457
5 Fleur Keijzer GAC  3:58.50 422
6 Jip van der Spek U-Track  3:59.27 418
7 Sanne Hilberts GAC  4:00.02 415
8 Noa Glastra van Loon GAC  4:01.23 409
9 Juul van der Wal GAC  4:05.16 391
10 Samira Chemlat U-Track  4:08.34 376
11 Kellynsia Leerdam U-Track  4:11.56 362
12 Daniek Visser GAC  4:13.07 355
13 Milou Eijsbroek AV Phoenix  4:24.49 308
14 Luz Nebbeling GAC  4:26.58 300
15 Lisa Wijker GAC  4:27.22 297
16 Jetske Berman AV Phoenix  4:35.30 267
17 Denise Stoffer OSM '75  4:37.58 259
18 Jade Hermkens AV Phoenix  4:39.13 253
19 Vivian Kip OSM '75  4:39.55 252
20 Femke Beernink AV Phoenix  4:42.47 241
21 Roos Hersbach GAC  5:16.34 136
22 Josephine van der Molen GAC  5:30.96 98
23 Jennifer Snip GAC  5:44.26 65
Marit Sneijder OSM '75  DNS
Puck Fidder U-Track  DNS
Sophie Brands GAC  DNS
Kato Leusink GAC  DNS
1000m meisjes pupillen A1
Plts Atleet Vereniging Prest Ptn
1 Guusje van der Vorst AV Phoenix  3:56.60 431
2 Noa Doornekamp AV Phoenix  4:01.03 410
3 Mette Oosterink GAC  4:02.22 404
4 Sanne van Enk AV Phoenix  4:08.84 374
5 Puck Harms GAC  4:14.41 349
6 Trijntje Annema U-Track  4:20.83 323
7 Daantje Mekel AV Phoenix  4:23.55 312
8 Joanne van der Poel AV Phoenix  4:25.84 303
9 Sophie Besselaar GAC  4:26.72 299
10 Babet Tabak GAC  4:27.39 297
11 Ilse Hengeveld GAC  4:27.67 296
12 Danique Eijsbouts GAC  4:29.06 290
13 Ines van den Berg AV Phoenix  4:29.36 289
14 Isa van Vliet GAC  4:33.05 275
15 Mella Scheffer GAC  4:43.30 238
16 Lilian Tabak GAC  4:44.49 234
17 Milou Mijnhout GAC  4:49.85 216
18 Isa Boonstra OSM '75  4:50.85 213
19 Ella Keijser GAC  5:03.74 173
20 Maud Wabeke GAC  5:20.97 124
21 Zoe Voss GAC  5:24.92 113
22 Quinty van Woudenberg GAC  5:52.87 46
Foucia Chemlat U-Track  DNS
Elly Thomas AV Phoenix  DNS
1000m Jongens pupillen A1
Plts Atleet Vereniging Prest Ptn
1 Tobias van Ee GAC  3:32.42 565
2 Olivier Voschezang GAC  3:33.04 561
3 Luc Blank GAC  3:47.07 481
4 Koen Duikersloot GAC  3:57.11 429
5 Vincent Decraene GAC  4:03.38 399
6 Hesse G�bbels GAC  4:05.34 390
7 Nigel Onkel OSM '75  4:09.17 372
8 Thijmen Hakenkruger GAC  4:12.31 359
9 Idas Nebbeling GAC  4:17.44 337
10 Niels de Boer GAC  4:17.86 335
11 Jesse Minnema GAC  4:22.30 317
12 Remme Heuperman GAC  4:23.00 314
13 Bob Voorneveld GAC  4:26.41 300
14 Koen van Beem AV Phoenix  4:36.31 263
15 Simon Willem Tuinstra GAC  4:38.71 255
16 Jasper van Kesteren GAC  4:41.81 244
17 Lucas Knecht GAC  4:51.04 212
18 Jean van Breemen OSM '75  5:02.50 176
19 Rob Dankers GAC  5:03.35 174
20 Jesse van Gameren GAC  5:11.00 151
Sybren Heijnen AV Phoenix  DNS
Hugo Baten AV Phoenix  DNS
Jules Mallens AV Phoenix  DNS
Emiel Breken GAC  DNS
Karsten Budding GAC  DNS
Steef Haeldermans GAC  DNS
Koen Verloop GAC  DNS
Stijn Visser GAC  DNS
Pepijn Weggemans GAC  DNS

 

Klik hier voor foto's van onze Phoenix huisfotograaf.