Uitslag clubkampioenschap 2013


Meerkamp Junioren A/B, senioren, masters

Opmerkingen: speer=>prestatie is afstand in cm tot doel
kogel: mannen 5 kg
kogel: vrouwen 3 kg

Mannen 02:01,30
nr naam totaal 100m vlieg ptn. kogel ptn. speer ptn. 1000m ptn.
1 Thijs Masmeijer 2074 10,98 846 8,66 359 163 474 03:09,31 395
2 Rogier Overkamp 944 11,90 635 8,04 309 0 0
3 Bart Broex 188 0 6,62 188 0 0
Vrouwen 02:01,30
nr naam totaal 100m vlieg ptn. kogel ptn. speer ptn. 1000m ptn.
1 Yara van Dee 2298 12,42 787 10,59 629 90 620 04:18,56 262
2 Mirthe Muilwijk 2084 14,42 444 9,77 574 70 660 03:52,84 406
3 Julia Orbons 2029 13,19 642 6,81 352 105 590 03:46,59 445
4 Rebekka van der Grift 1759 14,16 483 8,23 463 63 674 04:46,38 139
5 Wietske Brouwer 1743 13,88 527 7,25 388 253 294 03:34,00 534
6 Lara Witte 1575 13,75 548 7,06 372 249 302 04:01,88 353
7 Kyra Pluimakers 1288 14,31 460 6,66 340 249 302 04:35,47 186
8 Nina van Eijk 1218 15,45 302 5,83 268 292 216 03:48,88 432
9 Gerrieke Grootemarsink 1116 0 8,12 455 0 03:17,69 661

Junioren C/D
JONGENS C
nr naam totaal 100m vlieg ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.
1 Luc Orbons 2626 10,97 1016 5,02 625 8,88 467 03:24,06 518
2 Sebastiaan van der Grift 2268 11,89 844 5,36 691 10,10 527 04:25,22 206
3 Milan Coppens 1946 12,81 696 3,95 408 7,59 399 03:36,31 443
4 Filip van der Vegt 1899 13,12 651 4,41 500 6,74 351 03:44,03 397
5 Juras Huijben 1833 13,10 654 4,31 480 6,01 307 03:44,56 392
6 Ray Polman 1816 13,52 596 4,22 462 6,15 315 03:35,84 443
MEISJES C
nr naam totaal 80m vlieg ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.
1 Nida Huijben 2177 10,25 751 4,29 476 9,68 507 03:35,53 443
2 Jinke van der Sluis 1963 10,05 790 4,60 540 8,19 431 04:26,09 202
3 Rachella Boodoe 1570 10,66 676 4,33 484 7,80 410 05:31,09 0
4 Fieke Witte 1389 11,16 593 3,45 308 5,49 274 04:22,84 214
5 Jorieke Beernink 766 13,63 269 2,72 162 6,48 335 05:30,78 0
JONGENS D
nr naam totaal 80m vlieg ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.
1 Tim van Enk 2315 10,22 757 4,53 525 8,17 430 03:11,84 603
2 Robin Hetharia 2061 10,32 738 4,19 456 10,73 557 04:01,03 310
3 Ok de Kiefte 1510 12,05 461 3,49 316 5,17 253 03:30,12 480
4 Mathieu Barentsen 832 12,98 342 2,86 190 4,46 203 04:55,94 97
MEISJES D
nr naam totaal 60m vlieg ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.
1 Femke Brouwer 1675 8,88 572 3,51 320 6,67 346 03:37,00 437
2 Julina Bastiaanse 1669 8,70 608 3,65 348 8,01 422 04:05,41 291
3 Esther Spruit 1496 9,45 467 3,30 278 8,28 436 04:00,12 315
4 Anne van Gils 1488 8,42 666 3,47 312 7,45 391 04:48,91 119
5 Carlijn Zwart 1442 9,03 543 3,58 334 7,10 371 04:27,91 194
6 Femke Beernink 1418 9,06 537 3,50 318 8,44 444 04:48,69 119

Pupillen
JONGENS PUP A 2e jaars
nr naam totaal 60m vlieg ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Joël van Veen 1764 8,33 786 3,87 492 33,76 486
2 Willem Veldpaus 1736 8,45 760 3,80 478 34,90 498 3:37.75 op de 1000
3 Jules Mallens 1515 9,16 619 3,61 440 31,06 456
4 Jur Delissen 1459 9,08 634 3,79 476 22,33 349
JONGENS PUP A 1e jaars)
nr naam totaal 60m vlieg ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Boudewijn van Leerdam 1427 9,09 632 3,68 454 21,72 341
2 Johan Zomer 1338 9,33 588 3,26 370 24,67 380
MEISJES PUP A 2e jaars
nr naam totaal 60m vlieg ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Sanne van Enk 1402 9,30 594 3,47 412 25,95 396
2 Joanne van der Poel 1157 9,59 544 3,22 362 15,54 251
MEISJES PUP A 1e jaars
nr naam totaal 60m vlieg ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Ella Kolsteeg 1498 8,82 684 3,90 498 19,86 316
2 Emily Bastiaanse 1288 9,21 610 3,29 376 18,93 302
3 Margot Straver 1121 9,75 517 3,00 318 17,80 286
4 Noor van Bruchem 741 11,02 336 2,52 222 11,60 183
5 Bonnie de Vries 548 11,92 231 2,28 174 9,52 143
JONGENS PUP B
nr naam totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Daniel van der Poel 1727 5,87 849 3,71 460 27,79 418
2 Antoni Elkenbracht 1275 6,65 633 3,33 384 16,03 258
2 Roman van Rookhuizen 1275 6,61 643 2,98 314 20,03 318
4 Douwe Slijderink 1215 6,88 578 2,75 268 23,85 369
5 Dat de Kiefte 1137 7,11 527 2,79 276 21,19 334
6 Iker Bruggink 1008 6,72 616 2,63 244 9,76 148
7 Jacob van de Vijver 976 7,01 549 2,68 254 11,07 173
8 Marcelo Jebbink 601 7,72 407 1,68 54 9,37 140
MEISJES PUP B
nr naam totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Yanne Broers 1346 6,32 718 3,22 362 16,50 266
2 Belle Schyns 1267 6,61 643 3,23 364 16,15 260
3 Coos Veldpaus 1158 6,48 675 2,58 234 15,44 249
4 Veerle Dijkstra 1134 6,65 633 2,78 274 14,07 227
5 Imke Boersma 1088 6,91 571 2,96 310 12,92 207
6 Nena Henzing 1068 6,73 613 2,78 274 11,49 181
7 Romaisa Hrika 755 7,64 422 2,42 202 8,96 131
8 Margriet van der Vegt 538 8,26 315 2,37 192 4,84 31
JONGENS PUP C
nr naam totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Leon Mallens 1425 6,59 648 2,89 296 33,30 481
2 Toon Feringa 1040 7,13 523 2,74 266 15,58 251
3 Sylvester de Vries 651 8,23 320 2,07 132 12,48 199
MEISJES PUP C
nr naam totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Noortje Broekstra 1024 6,78 601 2,64 246 11,28 177
2 Koosje van Molen 1009 6,76 606 2,79 276 8,75 127
3 Anne Versteden 988 7,21 506 2,62 242 14,86 240
4 Charlotte Bulterman 854 7,25 498 2,07 132 13,93 224
JONGENS MINI PUP 
nr naam totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Job van de Vegt 1319 6,79 599 3,29 376 21,90 344
2 Merijn Couperus 1121 7,10 529 2,76 270 20,30 322
3 Lodewijk van Leerdam 926 7,28 492 2,50 218 13,47 216
4 Casper Ribbers 761 7,59 431 2,20 158 10,98 172
5 Aaron Grul 636 8,23 320 2,22 162 10,10 154
6 Rens Feringa 531 7,89 377 2,18 154 3,19 0
MEISJES MINI PUP 
nr naam totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Sussie van Rookhuizen 989 7,00 551 2,60 238 12,51 200
2 Ariane Elkenbracht 883 7,22 504 2,48 214 10,64 165
3 Tara Jeucken 832 7,16 517 2,20 158 10,24 157
4 Merel Geelhoed 805 7,42 464 2,44 206 9,15 135
5 Pien van Bruchem 747 7,54 440 2,48 214 7,26 93
6 Ike de Kok 741 7,27 494 2,18 154 7,23 93
7 Vera Pot 718 7,66 418 2,24 166 9,08 134
8 Laia Bruggink 687 7,77 398 2,12 142 9,71 147
9 Sophie Zomer 567 8,23 320 2,34 186 5,94 61
10 Laura Henzing 0 10,88 0 0 0

Familie-estafette

familie tijd
1 Team ter ere van Inge 01:00,34
2 UniCorn tornado's swek 01:00,65
3 Het zwarte gevaar 01:07,18
4 Kneuzenteam 01:07,50
5 De Bolts 01:15,74
6 De pikachu onesies 01:16,40
7 De snelle apen 01:17,08
8 De snelle schoentjes 01:18,18
9 Samen staan wij sterk 01:22,94
10 De kampioenen 01:24,12
11 De sneller sprinters 01:26,25
12 De 4 snorretjes 01:27,41
13 De kanonskogels 01:30,74
14 Japi 01:38,56
15 Kippenren 01:40,75
16 Familie Feringa 01:42,81
17 Slecht Valk 01:45,18
18 Cirkel 01:45,46
19 Het snelle vermaak 01:49,31
20 Konijn 01:50,49