Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 - lange afstand

Jongens mini-pupillen (600m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Florian Vriezen           GAC             02:15,29
2 Niels Gerritsen           AV Atverni      02:27,74
3 Gijs Bomer                Hellas Utrecht  02:30,24
4 Diederik van der Vliet    AV Pijnenburg   02:30,82
5 Finn van Ek               Hellas Utrecht  02:32,86
6 Ivar Kleuver              Almere '81      02:34,63
7 Yasper van Hoegee         AV Pijnenburg   02:36,65
8 Rick Snijder              AV Triathlon    02:36,91
9 Job van de Vegt           AV Phoenix      02:43,04
10 Micha Castillion          Almere '81      02:44,00
11 Jesse Holder              Fit             02:51,28
12 Aaron Brökelmann          AV Triathlon    02:52,88
13 Merijn Couperus           AV Phoenix      02:53,04
14 Pepijn Wierenga           Almere '81      02:53,41
15 Senna Fransen             AV Zeewolde     02:54,11
      Jesse Rijzewijk           GAC             DNF
      Luc de Wit                AV Pijnenburg   DNF
      Teije van der Kooij       Fit             DNF
      Riley Plet                Almere '81      DNF
Jongens pupillen C (600m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Harm Olde                 VAV             02:04,30
2 Mees Overbeek             Altis           02:07,88
3 Mattis Noam Hilgeman      AV Zuidwal      02:07,95
4 Senna Kampinga            AV Zeewolde     02:08,35
5 Tijmen van Diggelen       AV Clytoneus    02:12,76
6 Tom Molen                 Hellas Utrecht  02:16,69
7 Lars Molenkamp            Almere '81      02:17,52
8 Julian van Aalst          AV Clytoneus    02:19,51
9 Luc Clevett               AV Zuidwal      02:20,37
10 Reinier van Aalst         AV Clytoneus    02:20,72
11 Thijn Dorrestein          GAC             02:21,54
12 Julian Hogenkamp          BAV             02:21,65
13 David Elzinga             GAC             02:22,18
14 Marijn van der Harst      Altis           02:22,35
15 Mathijs Kwakman           AV Pijnenburg   02:23,33
      Luka Faase                AV Pijnenburg   DNF

Jongens pupillen B (1000m)

1 Christopher Lam           Almere '81      03:38,84
2 Job Linssen               AV Zuidwal      03:42,08
3 Martijn Pos               Hellas Utrecht  03:43,41
4 Jasper van Craaikamp      VAV             03:44,00
5 Rens Ploeg                AV Pijnenburg   03:48,54
6 Robin Pos                 GAC             03:50,43
7 Ralph-Karsten van der Vli AV Pijnenburg   03:51,65
8 Antoni Elkenbracht        AV Phoenix      03:55,58
9 Daniël van der Poel       AV Phoenix      03:55,90
10 Martijn Mulder            Almere '81      03:57,30
11 Kenny Elings              AV Zuidwal      03:58,30
12 Robin Nigtevegt AV Zuidwal      04:01,50
13 Jurre de Bree             AV Atverni      04:05,83
14 Dat de Kiefte             AV Phoenix      04:07,95
      Jamie Sesay               Almere '81       


Jongens pupillen A1 (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Yoram Vriezen             GAC             03:28,60
2 Max van Liempdt           Almere '81      03:30,49
3 Alex van Buttingha Wicher AV Tempo        03:39,42
4 Djimon de Groot           Almere '81      03:45,88
5 Joey Daselaar             AV Pijnenburg   03:46,66
6 Boris van de Beek         BAV             03:47,77
7 Savinho Slijngard         AV Spirit       03:47,78
8 Tim Thuijs                AV Tempo        03:48,82
9 Imme v.d. End             AV Tempo        03:48,87
10 Tim Weber                 Almere '81      03:49,82
11 Nathan Oerlemans          Altis           03:52,56
12 Tim de Wild               OSM '75         03:55,70
13 Nando Keers               GAC             03:55,89
      Nigel Kenepa              Altis           DNF
      Femi Ekker                Hellas Utrecht  DNF

Jongens pupillen A2 (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Jesse Fokkenrood          AV Atverni      03:05,59
2 Viggo Parool              AV Atverni      03:13,30
3 Pablo Velt                AV Pijnenburg   03:17,90
4 Connor van der Kuijl      Almere '81      03:19,71
5 Stijn van Essen           Altis           03:23,25
6 Olivier Voschezang        GAC             03:26,74
7 Roeland van der Ploeg     AV Clytoneus    03:27,90
8 Tobias van Ee             GAC             03:32,29
9 Thom Uitenbosch           Almere '81      03:33,27
10 Willem Veldpaus           AV Phoenix      03:36,71
11 Luc Blank                 GAC             03:42,25
12 Owen van der Weijden      AV Clytoneus    03:45,58
13 Aled Elings               AV Zuidwal      03:50,50
14 Daan van de Coevering     Fit             03:52,23
15 Ton van Mameren           AV Triathlon    04:09,69

Meisjes mini-pupillen (600m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Vera Lutgendorp           Almere '81      02:26,36
2 Laila Yahyaoui            Almere '81      02:26,39
3 Anouk Leguit              Almere '81      02:27,65
4 Jikke van der Ploeg       AV Triathlon    02:28,44
5 Sophie Fransen            AV Zuidwal      02:31,31
6 Noortje Wouters           GAC             02:33,66
7 Jiska Welp                GAC             02:42,17
8 Nienke Feenstra           GAC             02:44,12
9 Paula Kliphuis            GAC             02:47,01
10 Olivie van der Linden     Hellas Utrecht  02:47,89
11 Floor Bomer               Hellas Utrecht  02:52,18
12 Pien de Vooght            BAV             02:53,98
13 Ariane Elkenbracht        AV Phoenix      02:57,80
14 Ireen Stoter              AV Triathlon    03:02,25
15 Esmee Heesters            Almere '81      03:05,92
16 Sophie Zoomer             AV Phoenix      03:07,98
      Imme Sipma                GAC             DNF
      Maureen de Wit            AV Atverni      DNF
      Fleur van Duinen          Almere '81      DNF

Meisjes pupillen C (600m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Lianne Wuring             GAC             02:11,76
2 Selina Franken            Almere '81      02:15,74
3 Loes Kempe                Altis           02:20,42
4 Ella de Bruijne           AV Zuidwal      02:22,41
5 Maya Clark                Hellas Utrecht  02:23,42
6 Isa van Sintmaartensdijk  AV Triathlon    02:24,49
7 Janna van de Coevering    Fit             02:25,21
8 Febe Bakker               BAV             02:25,35
9 Joyce Bakker Schut        AV Triathlon    02:25,70
10 Manon Greeve              GAC             02:27,58
11 Fien Linssen              AV Zuidwal      02:31,00
12 Maaike van Kesteren       GAC             02:34,93
13 Kyra Hofland              GAC             02:35,72
14 Gwen de Droog             Almere '81      02:37,34
15 Julienne Olie             Hellas Utrecht  02:39,17
      Asraar Kortokela          AV Zuidwal      DNF

Meisjes pupillen B (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Myrte van der Schoot      GAC             03:45,54
2 Annelou Praas             AV Triathlon    03:54,48
3 Meike Leenmders           VAV             03:56,75
4 Charlize Mamman           Altis           04:02,53
5 Aimée Smidt               Almere '81      04:11,37
6 Marinka Schuurman         Altis           04:13,48
7 Femke Leguit              Almere '81      04:14,54
8 Nynke Streppel            Fit             04:15,47
9 Lisanne Boot              Hellas Utrecht  04:16,48
10 Nina van der Vat          AV Triathlon    04:22,03
11 Jetske Meijer             AV Nijkerk      04:25,74
12 Merel  Hulshof            AV Pijnenburg   04:29,18
13 Elisa Couperus            AV Phoenix      04:31,44
14 Lara Heinen               AV Nijkerk      04:47,87
      Roos Wortel               AV Pijnenburg   DNF

Meisjes pupillen A1 (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Carlijn de Bie            GAC             03:38,73
2 Wies Rosenberg            AV Tempo        03:40,04
3 Tamar Veltman             Almere '81      03:43,95
4 Iris de Bie               GAC             03:50,10
5 Kim van Groenestein       Almere '81      03:50,42
6 Sarah van Tuijl           Almere '81      03:50,75
7 Jonna Bom                 AV Pijnenburg   03:55,04
8 Keet Rogh                 VAV             03:58,27
9 Nienke Overgoor           Hellas Utrecht  04:10,95
10 Mirte Weijers             Hellas Utrecht  04:13,76
11 Amber Mulder              AV Spirit       04:16,91
12 Sanne Bakker Schut        AV Triathlon    04:20,12
      Daphne van de Waterbeemd  AV Pijnenburg   DNF
      Emma Scheepstra           AV Atverni      DNF

Meisjes pupillen A2 (1000m)

1 Anna Eikendal             AV Atverni      03:20,42
2 Nine Immink               AV Triathlon    03:28,31
3 Isa van Heezik            Almere '81      03:30,28
4 Guusje van der Vorst      Hellas Utrecht  03:31,65
5 Manon de Bruin            Altis           03:35,13
6 Sophie Praas              AV Triathlon    03:37,14
7 Lisanne Gooijer           AV Zuidwal      03:38,68
8 Lotte van Schaik          AV Atverni      03:43,02
9 Elisa Mul                 AV Zeewolde     03:49,27
10 Margriet Hilhorst         AV Zuidwal      03:51,98
11 Kirsten Medema            Altis           03:52,55
12 Babet Tabak               GAC             03:56,98
13 Emma van de Beek          BAV             03:59,30
14 Maaike Heida              AV Clytoneus    03:59,55
      Pien Scheer               GAC             DNF
      Sterre Buijs              VAV             DNF


Ouders en begeleiders (1000m)

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Michel van Liempdt        Almere '81      03:00,21
2 Maarten de Bree           AV Atverni      03:08,76
3 Tim Kliphuis              GAC             03:13,13
4 Richard van den Broek     Hellas Utrecht  03:37,53
5 Cees van de Vegt          U-Track         03:41,61
6 Edwin Kreeftmeijer        AV Atverni      03:44,05
7 Gertjan Goldscheding      Altis           03:46,79
8 Oskar de Kiefte           AV Phoenix      03:49,54
9 Silvester Smidt           Almere '81      03:54,64
10 Fiona Mirea               Almere '81      03:56,02
11 X Meeuws                  GAC             04:03,16
12 Maiko van Zantwijk        AV Atverni      04:03,63
13 Thea Velt                 AV Pijnenburg   04:12,97
14 Ron Consemulder           Hellas Utrecht  04:21,27
15 Marianne Mooijer          Hellas Utrecht  05:06,77
      Silvester Smidt           Almere '81      DNF