Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 - meerkamp jongens

Jongens mini-pupillen

Plaats Naam Vereniging Punten 40 meter verspringen balwerpen
1 Jesse Holder Fit 1078 7,25 498 3,15 348 14,42 232
2 Florian Vriezen GAC 1032 7,82 389 3,11 340 18,99 303
3 Job van de Vegt AV Phoenix 906 8,10 341 2,66 250 19,84 315
4 Niels Gerritsen AV Atverni 849 7,89 377 2,67 252 13,70 220
5 Finn van Ek Hellas Utrecht 824 8,42 290 2,59 236 18,65 298
6 Ivar Kleuver Almere '81 811 8,53 274 2,61 240 18,54 297
7 Merijn Couperus AV Phoenix 735 8,48 281 2,25 168 17,81 286
8 Pepijn Wierenga Almere '81 733 8,71 247 2,44 206 17,44 280
9 Rick Snijder AV Triathlon 731 8,72 246 2,46 210 17,07 275
10 Diesel Bakker AV Zeewolde 723 8,40 293 2,50 218 13,19 212
11 Jonah Pronk AV Atverni 649 8,64 257 2,42 202 11,96 190
12 Teije van der Kooij Fit 643 8,55 271 2,26 170 12,63 202
13 Luc Richel van der Sar GAC 629 8,73 245 2,33 184 12,53 200
14 Yasper van Hoegee AV Pijnenburg 618 8,48 281 2,34 186 9,91 151
15 Gijs Bomer Hellas Utrecht 598 8,23 320 1,89 96 11,52 182
16 Jim Spiering GAC 587 8,72 246 2,20 158 11,61 183
17 Diederik van der Vliet AV Pijnenburg 584 8,79 236 2,33 184 10,57 164
Luc de Wit AV Pijnenburg DNS
Riley Plet Almere '81 DNS
Jongens pupillen C

Plaats Naam Vereniging Punten 40 meter verspringen balwerpen
1 Djorden Andrea AV Triathlon 1330 6,91 571 3,49 416 21,85 343
2 Tim Tempelman AV Spirit 1306 7,10 529 3,50 418 23,06 359
3 Reinier van Aalst AV Clytoneus 1273 7,20 508 3,26 370 25,90 395
4 Mattis Noam Hilgeman AV Zuidwal 1259 7,39 470 3,31 380 27,05 409
5 Tobias Favier Altis 1168 7,16 517 3,04 326 20,54 325
6 Koen van Zandwijk AV Atverni 1164 7,63 423 3,23 364 24,44 377
7 Levi Posthuma Altis 1162 7,30 488 3,14 346 20,75 328
8 Luka Faase AV Pijnenburg 1160 7,42 464 3,12 342 22,70 354
9 Kenan van der Kooij Altis 1135 7,10 529 3,21 360 15,26 246
10 Daniël van Brummelen GAC 1104 7,50 448 3,14 346 19,44 310
11 Tijmen van Diggelen AV Clytoneus 1093 7,63 423 2,93 304 23,63 366
12 Joris IJzinga Altis 1086 7,87 380 2,75 268 29,43 438
13 Marijn van der Harst Altis 1081 7,63 423 3,06 330 20,78 328
14 Julian van Aalst AV Clytoneus 1063 7,65 420 3,10 338 19,12 305
15 Thijn Dorrestein GAC 1056 7,61 427 2,81 280 22,30 349
16 Tim Frijters AV Atverni 1030 7,33 482 2,78 274 17,04 274
17 Mich Sweep BAV 997 7,90 375 2,89 296 20,58 326
18 Jilles IJntema BAV 992 7,31 486 2,74 266 14,87 240
19 Daan van Rooijen AV Atverni 970 8,04 351 2,72 262 22,91 357
20 Julian Hogenkamp BAV 947 7,83 387 2,87 292 16,65 268
21 Levi van der Vlies AV Pijnenburg 935 7,86 382 2,76 270 17,66 283
22 Lars van Oosterhout AV Clytoneus 909 8,54 272 2,70 258 24,58 379
23 Thomas van Luttervelt GAC 902 8,06 348 2,72 262 18,21 292
24 Jeremy Zijdel GAC 869 8,36 299 2,75 268 18,91 302
25 David Elzinga GAC 856 7,93 370 2,76 270 13,45 216
26 Mathijs Kwakman AV Pijnenburg 852 7,51 446 2,78 274 9,02 132
27 Jesse van de Beek BAV 797 8,54 272 2,44 206 20,13 319
28 Ruben Goormachtigh AV Clytoneus 795 8,37 298 2,87 292 12,80 205
29 Mike van Doorn AV Atverni 702 8,40 293 2,36 190 13,61 219
30 Mack Akkerman AV Pijnenburg 663 7,89 377 1,19 0 17,86 286
30 Thomas Happé AV Atverni 663 8,39 295 2,07 132 14,66 236
32 Tim Lauterslager BAV 464 DNF         0 2,52 222 15,00 242

Jongens pupillen B

Plaats Naam Vereniging Punten 40 meter verspringen kogelstoten
1 Christopher Lam Almere '81 1548 6,64 635 3,92 502 6,08 411
2 Jamie Sesay Almere '81 1494 6,92 569 3,83 484 6,58 441
3 Robin van Nigtevecht AV Zuidwal 1446 6,90 574 3,72 462 6,07 410
4 Tim van de Werken VAV 1388 6,87 581 3,56 430 5,54 377
5 Martijn Pos Hellas Utrecht 1379 7,01 549 3,34 386 6,63 444
6 Job Linssen AV Zuidwal 1367 7,06 538 3,56 430 5,88 399
7 Justin Labrijn Almere '81 1359 6,81 594 3,18 354 6,08 411
8 Lucca Marks Hellas Utrecht 1356 6,70 621 3,30 378 5,24 357
9 Daniël van der Poel AV Phoenix 1288 7,07 536 3,64 446 4,49 306
10 Floris van der Ree GAC 1279 7,57 435 3,40 398 6,67 446
11 Michael Quirk AV Clytoneus 1253 7,36 476 3,52 422 5,21 355
12 Jasper van Craaikamp VAV 1230 7,09 532 3,11 340 5,25 358
13 Kenny Elings AV Zuidwal 1178 7,48 452 3,21 360 5,38 366
14 Mats Roskamp BAV 1173 7,35 478 3,09 336 5,27 359
15 Jan Vriesman BAV 1165 7,11 527 2,75 268 5,43 370
16 Bradley Daniels Almere '81 1162 7,18 512 3,15 348 4,44 302
17 Jort Mol Lous BAV 1152 7,58 433 3,23 364 5,21 355
18 Robin Pos GAC 1150 7,34 480 3,10 338 4,86 332
19 Tijmen Hoogendoorn BAV 1122 7,52 444 3,23 364 4,61 314
20 Robin Gooijer AV Zuidwal 1119 7,51 446 3,11 340 4,88 333
21 Dennis Janssen GAC 1115 7,64 422 2,90 298 5,82 395
22 Joeri Steenman Hellas Utrecht 1114 7,32 484 2,79 276 5,19 354
23 Tobias Wolff Hellas Utrecht 1050 7,58 433 2,87 292 4,77 325
24 Lars Wijnholt Hellas Utrecht 1024 7,70 411 2,98 314 4,40 299
25 Martijn Mulder Almere '81 1018 7,53 442 2,87 292 4,19 284
26 Rik Dijkslag VAV 1014 7,75 401 3,08 334 4,12 279
27 Thijmen de Vries AV Zuidwal 1003 7,67 416 3,07 332 3,81 255
28 Tom Benschop GAC 977 7,86 382 3,09 336 3,86 259
29 Rens van Rhijn BAV 974 7,67 416 2,66 250 4,53 308
30 Rafael Suidhoff GAC 973 8,00 358 2,86 290 4,76 325
31 Jurre Klumpenaar VAV 964 7,74 403 2,60 238 4,74 323
32 Jort Mulders VAV 916 7,88 378 2,79 276 3,90 262

Jongens pupillen A1

Plaats Naam Vereniging Punten 60 meter Punten1 verspringen Punten2 balwerpen Punten3
1 Nigel Kenepa Altis 1550 9,39 578 3,59 436 38,47 536
2 Yoram Vriezen GAC 1539 9,76 516 3,92 502 37,08 521
3 Savinho Slijngard AV Spirit 1484 9,39 578 3,82 482 28,27 424
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 1468 9,36 583 3,94 506 24,60 379
5 Stan Atsma Hellas Utrecht 1419 9,75 517 3,65 448 30,86 454
6 Jorrit van der Tol AV Clytoneus 1395 9,72 522 3,69 456 27,65 417
7 Nathan Oerlemans Altis 1381 9,65 534 3,58 434 27,39 413
8 Alexander Ridderikhoff Altis 1355 9,29 595 3,60 438 20,34 322
9 Max  Veldhuizen GAC 1328 10,17 452 3,37 392 33,58 484
10 Perry Severijnse Almere '81 1320 9,70 526 3,46 410 25,02 384
11 Jarno Rutten Altis 1313 10,60 391 3,55 428 34,52 494
12 Tim de Wild OSM '75 1302 9,92 490 3,64 446 23,60 366
13 Joey Daselaar AV Pijnenburg 1301 10,21 446 3,56 430 28,40 425
14 Casper Mur GAC 1299 10,12 460 3,65 448 25,52 391
15 Femi Ekker Hellas Utrecht 1298 9,50 559 3,67 452 17,87 287
16 Damano Jeffry Almere '81 1274 10,07 467 3,79 476 20,95 331
17 Tim Weber Almere '81 1266 9,80 509 3,58 434 20,42 323
18 Rick van Heezik Almere '81 1253 9,89 495 3,12 342 27,58 416
19 Ivo Stolk AV Pijnenburg 1188 10,40 419 3,28 374 25,90 395
20 Nando Keers GAC 1185 10,29 435 3,22 362 25,32 388
21 Bjorn van der Velden Hellas Utrecht 1174 10,44 413 3,36 390 23,96 371
22 Sven van Gestel AV Pijnenburg 1172 9,94 487 3,23 364 20,28 321
23 Tim Consemulder Hellas Utrecht 1165 9,86 500 3,53 424 14,94 241
24 Ruben Meijer AV Pijnenburg 1160 10,76 369 3,48 414 24,48 377
25 Marijn Buddendorf Altis 1115 10,61 390 3,20 358 23,66 367
26 Jasper Smink Hellas Utrecht 1100 10,73 373 3,23 364 23,39 363
27 Pepijn de Groot AV Pijnenburg 1044 10,90 351 2,96 310 24,93 383
28 Laurens Prins GAC 1034 10,72 375 2,91 300 23,05 359
29 Daniel Berends AV Zuidwal 1028 10,79 366 3,26 370 18,20 292
30 Daan Pieters AV Zuidwal 1016 10,27 438 3,10 338 14,89 240
31 Thom Kroon AV Zuidwal 1008 10,65 384 3,33 384 14,90 240
32 Wesley Franken Almere '81 940 11,45 283 3,34 386 16,85 271
33 Daan van der Brugge AV Zuidwal 886 11,19 315 2,78 274 18,55 297

Jongens pupillen A2

Plaats Naam Vereniging Punten 60meter Punten1 hoogspringen Punten2 kogelstoten Punten3
1 Connor van der Kuijl Almere '81 1795 9,19 613 1,35 599 9,20 583
2 Peter de Kryff Hellas Utrecht 1669 9,21 610 1,25 526 8,23 533
3 Tobias van Ee GAC 1649 9,36 583 1,25 526 8,35 540
4 Ton van Mameren AV Triathlon 1641 9,45 567 1,35 599 7,16 475
5 Yannick Sedoc Almere '81 1628 9,09 632 1,25 526 7,08 470
6 Marten Prince AV Triathlon 1590 9,59 544 1,15 452 9,42 594
7 Luc Blank GAC 1549 9,80 509 1,30 562 7,21 478
8 Quinten Beishuizen Almere '81 1529 9,66 532 1,20 489 7,76 508
9 Isar Bonthuis VAV 1518 9,96 484 1,25 526 7,75 508
10 Aled Elings AV Zuidwal 1517 9,44 569 1,20 489 6,88 459
11 Willem Veldpaus AV Phoenix 1473 9,50 559 1,10 416 7,57 498
12 Thom Uitenbosch Almere '81 1472 9,37 581 1,05 379 7,83 512
13 Luc Wouter Benschop AV Atverni 1459 9,70 526 1,15 452 7,27 481
14 Roy van Grondelle AV Atverni 1447 9,66 532 1,20 489 6,32 426
15 Vincent Decraene GAC 1424 9,52 555 1,15 452 6,18 417
16 Idas Nebbeling GAC 1404 10,81 363 1,20 489 8,59 552
17 Dion de Roo AV Zuidwal 1394 9,68 529 1,15 452 6,11 413
18 Jules Mallens AV Phoenix 1372 10,26 439 1,15 452 7,27 481
19 Joël van Veen AV Phoenix 1361 9,96 484 1,10 416 6,92 461
20 Koen Duikersloot GAC 1341 10,19 449 1,10 416 7,19 476
21 Julian Roman AV Zuidwal 1329 10,26 439 1,15 452 6,52 438
22 Tristan de Bree AV Atverni 1313 10,11 461 1,15 452 5,90 400
23 Jur Delissen AV Phoenix 1299 10,02 475 1,05 379 6,64 445
24 Joris van den Hoven AV Triathlon 1289 9,84 503 1,10 416 5,43 370
25 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal 1269 11,01 337 1,20 489 6,61 443
26 Patrick Meskes AV Triathlon 1259 10,45 412 1,05 379 7,05 468
27 Vincent Bosman AV Atverni 1247 10,25 441 1,00 342 6,97 464
28 Jelle Kriek AV Zuidwal 1176 10,57 395 1,00 342 6,54 439
29 Lars Wielhouwer Almere '81 1152 10,41 417 1,05 379 5,22 356
30 Wouter Haitsma AV Triathlon 941 9,82 506 NM          0 6,48 435
31 Cain  Rooke AV Atverni 829 10,37 423 NM          0 6,00 406