Uitslag finale pupillencompetitie 14-09-2013 - meerkamp meisjes

Meisjes mini pupillen

Naam Vereniging Punten 40 meter Punten1 verspringen Punten2 balwerpen Punten3
1 Vera Lutgendorp Almere '81 841 7,70 411 2,67 252 11,35 178
2 Anouk Leguit Almere '81 818 7,73 405 2,68 254 10,35 159
3 Noortje Wouters GAC 808 7,71 409 2,64 246 10,02 153
4 Esmee Heesters Almere '81 786 7,80 392 2,76 270 8,62 124
4 Laila Yahyaoui Almere '81 786 7,68 414 2,65 248 8,62 124
6 Jikke van der Ploeg AV Triathlon 744 7,84 385 2,70 258 7,60 101
7 Pien de Vooght BAV 733 8,49 280 2,30 178 17,13 275
8 Jiska Welp GAC 690 8,27 314 2,51 220 10,17 156
9 Marjolein Schelfhout GAC 630 8,52 275 2,54 226 8,84 129
10 Paula Kliphuis GAC 629 8,42 290 2,46 210 8,85 129
11 Floor Bomer Hellas Utrecht 577 8,38 296 2,47 212 6,26 69
12 Maureen de Wit AV Atverni 574 8,58 266 2,44 206 7,62 102
13 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 566 8,56 269 2,35 188 7,93 109
14 Ireen Stoter AV Triathlon 539 8,45 286 2,28 174 6,64 79
15 Olivie van der Linden Hellas Utrecht 519 8,71 247 2,32 182 7,09 90
16 Nienke Feenstra GAC 510 8,68 252 2,19 156 7,61 102
17 Nouhou Barry GAC 487 8,69 250 2,31 180 5,79 57
18 Ereza Plochg AV Triathlon 483 8,70 249 1,97 112 8,54 122
19 Vera Walgers AV Pijnenburg 396 9,00 207 2,02 122 6,16 67
      Fleur van Duinen Almere '81 DNS

Meisjes pupillen C

Naam Vereniging Punten 40 meter Punten1 verspringen Punten2 balwerpen Punten3
1 Lianne Wuring GAC 1134 7,48 452 3,25 368 19,78 314
2 Isa van Sintmaartensdijk AV Triathlon 1104 7,37 474 3,15 348 17,54 282
3 Anissa Toumi AV Triathlon 1084 7,28 492 3,23 364 14,17 228
4 Maya Clark Hellas Utrecht 959 7,41 466 3,05 328 10,64 165
5 Kyra Hofland GAC 941 7,80 392 3,01 320 14,20 229
6 Joyce Bakker Schut AV Triathlon 916 7,45 458 2,63 244 13,35 214
7 Ella de Bruijne AV Zuidwal 857 7,85 384 2,68 254 13,60 219
8 Maaike van Kesteren GAC 849 7,70 411 2,64 246 12,09 192
9 Selina Franken Almere '81 843 7,82 389 2,80 278 11,20 176
10 Rosemijn Goldschmeding Altis 836 7,84 385 2,53 224 14,10 227
11 Senna Vroemen AV Triathlon 833 8,13 336 2,50 218 17,37 279
12 Fien Linssen AV Zuidwal 831 8,11 339 2,69 256 14,66 236
13 Reneé van de Mast Altis 826 7,86 382 2,77 272 11,01 172
14 Quinine Sedoc Almere '81 816 7,95 366 2,70 258 12,10 192
15 Floor Bottelier Hellas Utrecht 785 7,75 401 2,62 242 9,46 142
16 Loes Kempe Altis 775 7,97 363 2,66 250 10,46 162
17 Ilse Calis AV Zuidwal 741 7,99 359 2,69 256 8,72 126
18 Manon Greeve GAC 738 8,11 339 2,46 210 11,92 189
19 Froukje Kil Almere '81 727 8,48 281 2,54 226 13,67 220
20 Ilse van Veenendaal Hellas Utrecht 723 7,94 368 2,49 216 9,34 139
21 Marith Scherpenberg Almere '81 714 8,13 336 2,41 200 11,31 178
22 Gwen de Droog Almere '81 696 8,22 322 2,35 188 11,78 186
23 Carlijn Koster GAC 693 8,30 309 2,46 210 11,10 174
24 Julienne Olie Hellas Utrecht 687 8,29 310 2,50 218 10,32 159
25 Lies van Bommel Hellas Utrecht 681 8,32 306 2,41 200 11,16 175
26 Danne Teeuwisse AV Triathlon 671 8,46 284 2,33 184 12,69 203
27 Femma de Vries Altis 640 8,22 322 2,41 200 8,35 118
28 Anika van der Wolf Altis 602 8,66 255 2,30 178 10,87 169
29 Yente Huisman AV Zuidwal 535 8,61 262 2,00 118 10,15 155
      Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS


Meisjes pupillen B

Naam Vereniging Punten 40 meter Punten1 verspringen Punten2 kogelstoten Punten3
1 Marinka Schuurman Altis 1371 7,00 551 3,47 412 6,04 408
2 Annelou Praas AV Triathlon 1354 7,09 532 3,28 374 6,69 448
3 Fenna Achterberg VAV 1324 6,87 581 3,45 408 4,91 335
4 Charlize Mamman Altis 1317 6,99 553 3,41 400 5,34 364
5 Roos Wortel AV Pijnenburg 1290 6,97 558 3,44 406 4,78 326
6 Elysa Wijntuin Almere '81 1285 7,09 532 3,04 326 6,35 427
7 Loïs Donkers Almere '81 1270 7,05 540 3,40 398 4,86 332
8 Lotte Lammers Altis 1227 7,10 529 3,09 336 5,31 362
9 Nynke Streppel Fit 1224 7,01 549 3,32 382 4,32 293
10 Lara Heinen AV Nijkerk 1200 7,11 527 3,31 380 4,31 293
11 Jetske Meijer AV Nijkerk 1172 7,22 504 3,19 356 4,58 312
12 Femke Leguit Almere '81 1170 7,05 540 3,20 358 4,04 272
13 Myrte van der Schoot GAC 1152 7,16 517 3,22 362 4,05 273
14 Lena Broere AV Triathlon 1142 7,04 542 3,13 344 3,82 256
15 Ella Lommen Altis 1111 7,29 490 3,05 328 4,32 293
16 Chimène Koller Altis 1097 7,14 521 2,93 304 4,04 272
17 Evy Post AV Triathlon 1071 7,52 444 2,99 316 4,57 311
18 Aimée Smidt Almere '81 1066 7,43 462 3,05 328 4,09 276
19 Medina Spies VAV 1046 7,63 423 2,89 296 4,79 327
20 Meike Leenmders VAV 1032 7,42 464 2,97 312 3,83 256
21 Roos Leerkes Almere '81 1012 7,18 512 2,80 278 3,40 222
22 Nynke Lei GAC 1011 7,34 480 2,82 282 3,73 249
23 Laetitia Mets AV Pijnenburg 996 7,57 435 2,85 288 4,05 273
24 Mare Lei GAC 985 7,46 456 3,06 330 3,13 199
25 Meike Bakker GAC 983 8,11 339 2,92 302 5,01 342
26 Isa Leidekker VAV 982 7,52 444 2,68 254 4,19 284
27 Nora Kwakman AV Triathlon 955 7,39 470 2,55 228 3,84 257
27 Nina van der Vat AV Triathlon 955 7,64 422 2,80 278 3,81 255
29 Charlotte Guérain VAV 868 7,89 377 2,63 244 3,71 247
30 Merel  Hulshof AV Pijnenburg 820 8,14 334 2,50 218 3,98 268
31 Rikkie Bosman GAC 817 7,85 384 2,32 182 3,76 251

Meisjes pupillen A1

Naam Vereniging Punten 60 meter Punten1 verspringen Punten2 balwerpen Punten3
1 Neketia Seedo U-Track 1374 8,77 693 3,04 326 22,73 355
2 Carlijn de Bie GAC 1244 10,12 460 3,65 448 21,31 336
3 Nadia Bekhof AV Tempo 1223 10,28 436 3,54 426 23,23 361
4 Emma Scheepstra AV Atverni 1188 9,98 481 3,44 406 18,86 301
5 Margot Weerd AV Zuidwal 1173 10,04 472 3,45 408 18,33 293
6 Wies Rosenberg AV Tempo 1161 10,03 473 3,55 428 16,13 260
7 Nienke Overgoor Hellas Utrecht 1134 10,51 403 3,39 396 21,28 335
8 Sophie Romagnoli GAC 1123 10,23 443 3,28 374 19,17 306
9 Marloes Bos AV Zuidwal 1117 10,32 430 3,28 374 19,68 313
10 Chaja Plochg AV Triathlon 1086 10,81 363 3,29 376 22,18 347
11 Sarah van Tuijl Almere '81 1071 10,85 358 3,46 410 18,99 303
12 Nadieh Meerman Almere '81 1067 10,38 422 3,39 396 15,42 249
13 Iris de Bie GAC 1063 10,71 376 3,31 380 19,23 307
14 Kim Lutgendorp Almere '81 1062 10,64 386 3,33 384 18,26 292
15 Ellis de Vries Altis 1055 10,06 469 3,17 352 14,49 234
16 Cerise Vreedzaam Almere '81 1032 10,47 409 3,22 362 16,18 261
17 Merel Kaphorst Almere '81 992 10,86 356 2,87 292 21,94 344
18 Maura te Grotenhuis AV Triathlon 990 10,78 367 3,21 360 16,33 263
19 Sacha Dekker GAC 988 10,50 405 3,25 368 13,41 215
19 Emma te Winkel AV Triathlon 988 10,81 363 2,95 308 19,98 317
21 Meintje Glimmerveen GAC 985 10,49 406 3,09 336 15,04 243
22 Emma Bout AV Zuidwal 976 10,54 399 3,19 356 13,71 221
23 Sanne Bakker Schut AV Triathlon 961 10,92 349 2,99 316 18,52 296
24 Anouk Reilink AV Zuidwal 957 10,48 408 3,12 342 12,92 207
25 Bowy Kramers AV Triathlon 942 10,94 346 3,18 354 15,03 242
26 Tosca Claus Altis 934 10,50 405 3,07 332 12,36 197
27 Marleen van Beers Altis 901 11,02 336 3,09 336 14,22 229
28 Femke Akkermans AV Tempo 887 11,25 307 2,90 298 17,59 282
29 Nicoline van Vught Altis 878 11,24 308 3,02 322 15,39 248
30 Nienke Pennekamp AV Tempo 816 11,62 264 2,72 262 18,13 290
31 Marit van Gageldonk Altis 745 11,78 246 2,86 290 13,03 209
32 Eva Schram AV Zuidwal 658 12,22 199 2,76 270 11,91 189
33 Daphne van de Waterbeemd AV Pijnenburg 413 10,44 413 NM          0 DNS         0
34 Xiaryviënne Servinus AV Tempo 340 10,99 340 NM          0 DNS         0

Meisjes pupillen A2

Naam Vereniging Punten 60 meter Punten1 hoogspringen Punten2 kogelstoten Punten3
1 Sophie Praas AV Triathlon 1651 9,19 613 1,15 452 9,25 586
2 Guusje van der Vorst Hellas Utrecht 1565 9,34 587 1,20 489 7,42 489
3 Manon de Bruin Altis 1502 9,52 555 1,10 416 8,19 531
4 Puck Harms GAC 1500 9,49 561 1,25 526 6,11 413
5 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 1437 10,01 476 1,25 526 6,47 435
6 Marijke van den Broek Hellas Utrecht 1435 9,53 554 1,20 489 5,78 392
7 Sterre Buijs VAV 1421 9,61 540 1,20 489 5,78 392
8 Senna Goggans Altis 1418 9,72 522 1,15 452 6,63 444
9 Robin Dreyling Almere '81 1396 10,10 463 1,15 452 7,27 481
10 Nine Immink AV Triathlon 1380 9,67 530 1,05 379 7,10 471
11 Elisa Mul AV Zeewolde 1374 10,02 475 1,20 489 6,06 410
12 Amy Walraven Altis 1359 9,96 484 1,15 452 6,28 423
13 Amber van Bronkhorst Hellas Utrecht 1353 9,92 490 1,15 452 6,08 411
14 Kira van den Ham Hellas Utrecht 1347 9,70 526 1,10 416 5,99 405
15 Roos Prins AV Triathlon 1345 10,18 451 1,20 489 5,98 405
16 Laura Schnell Hellas Utrecht 1328 9,83 505 1,10 416 6,01 407
17 Babet Tabak GAC 1327 10,21 446 1,20 489 5,77 392
18 Zalua Tulizeo AV Pijnenburg 1321 9,74 519 1,15 452 5,13 350
19 Milou Mijnhout GAC 1300 9,81 508 1,20 489 4,46 303
20 Isa Immink AV Triathlon 1274 10,16 454 1,15 452 5,40 368
21 Isa van Heezik Almere '81 1270 9,98 481 1,05 379 6,06 410
22 Nuriya Mets AV Pijnenburg 1265 10,15 455 1,10 416 5,81 394
23 Isabel Cola AV Triathlon 1261 10,26 439 1,10 416 6,00 406
24 Xanthe Buruma GAC 1246 10,38 422 1,15 452 5,47 372
25 Rosalie Mutgeert AV Pijnenburg 1226 10,22 445 1,10 416 5,35 365
26 Mette Oosterink GAC 1190 10,09 464 1,05 379 5,09 347
27 Kirsten Medema Altis 1148 10,23 443 1,10 416 4,26 289
28 Aylin Rink Altis 1130 10,30 433 1,05 379 4,66 318
29 Elize van Beuningen AV Pijnenburg 1103 10,70 377 1,05 379 5,08 347
30 Britt Schraven Almere '81 1080 10,96 343 1,15 452 4,21 285
31 Marise Ravelli Almere '81 1076 10,78 367 1,05 379 4,84 330
32 Mette Lacroix Almere '81 783 10,54 399 NM          0 5,65 384
33 Rinske den Heijer AV Pijnenburg 604                    0,95 306 4,38 298