Uitslagen clubkampioenschappen 2012

 
 

Junioren A/B, Senioren en Masters


Mannen 02:01,3
nr naam totaal 100m* ptn. ver ptn. speer ptn. 1000m ptn.
1 Bas Jubels 2372 10,48 976 5,47 484 35,04 414 02:58,3 498
2 Siem Uitenhout 1716 12,33 547 5,23 427 26,80 273 03:01,2 469
3 Jan Willem Spruit 1699 12,17 579 5,41 470 28,26 299 03:14,2 351
4 Leon Graumans 1660 12,51 512 4,14 151 26,09 260 02:37,3 737
5 Thijs Masmeijer 1590 11,92 631 5,03 379 23,99 220 03:13,1 360
6 Rick Soeters 318 0 0 0 03:17,7 318
7 Frank Witte 183 15,50 51 2,89 0 16,26 55 03:53,1 77
Vrouwen 02:01,3
nr naam totaal 100m* ptn. ver ptn. speer ptn. 1000m ptn.
1 Julia Orbons 1580 13,91 522 3,95 409 15,14 285 04:00,0 364
2 Marieke Gimbel 1566 14,41 446 3,78 363 11,71 193 03:29,7 564
3 Lara Witte 1548 14,18 480 4,06 439 12,11 204 03:49,9 425
4 Rebekka van der Grift 1270 15,26 327 3,77 360 21,59 435 04:43,9 148
5 Claudette Corinde 370 0,00 0 0 0 03:59,3 370
6 Silvy Belfort 18 0,00 0 0 0,00 0 05:18,5 18
* 100m met vliegende start

Junioren C/D

JONGENS C
nr naam totaal 100m* ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.
1 Sebastiaan van der Grift 1916 12,74 707 5,06 632 8,96 471 04:52,6 106
MEISJES C
nr naam totaal 80m* ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.
1 Yara van Dee 1858 10,89 637 4,59 537 9,55 501 04:31,5 183
2 Rachella Boodoe 1405 11,46 546 4,42 502 6,72 349 05:27,0 8
3 Kyra Pluimakers 1355 11,80 496 3,71 360 6,34 327 04:34,4 172
4 Merel Willemsens 1104 12,30 427 3,41 300 7,20 377 05:41,3 0
5 Fieke Witte 921 12,36 419 3,16 250 5,16 252 05:41,0 0
6 Jorieke Beernink 758 14,47 184 2,97 212 6,94 362 05:41,6 0
JONGENS D
nr naam totaal 80m* ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.
1 Luc Orbons 2098 9,67 868 4,96 613 8,87 467 04:40,4 150
2 Tim van Enk 2030 11,00 619 4,38 494 7,83 412 03:26,0 505
3 Juras Huijben 1771 11,02 615 3,78 374 6,14 315 03:32,0 467
4 Filip van der Vegt 1725 11,37 560 4,13 444 7,00 366 03:51,5 355
5 Milan Coppens 1369 11,33 566 3,97 412 7,45 391 0
6 Thomas Boonen 1055 12,78 366 3,24 266 6,27 323 04:54,6 100
7 Koen Verdurmen 796 13,90 241 3,10 238 4,80 227 04:57,6 90
MEISJES D
nr naam totaal 60m* ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.
1 Nida Huijben 2286 7,92 782 4,52 523 9,56 501 03:30,3 480
2 Jinke van der Sluis 1898 7,67 845 4,57 533 8,16 430 04:58,2 90
3 Esther Spruit 1449 9,60 442 3,49 316 7,02 367 03:57,9 324
4 Julina Bastiaanse 1352 9,36 483 3,33 284 6,89 359 04:20,2 226
5 Carlijn Zwart 1091 9,62 439 3,32 282 5,63 283 04:58,7 87
 

*  60,80,100 met vliegende start

Pupillen

JONGENS PUP A 2e jaars
nr naam totaal 60m* ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Rodney Kuisch 1537 9,04 641 3,93 504 25,65 392
2 Menno Akkerman 1341 9,42 573 3,56 430 21,49 338
JONGENS PUP A 1e jaars)
nr naam totaal 60m* ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Joel van Veen 1431 9,16 619 3,69 456 22,83 356
2 Jules Mallens 1222 9,99 480 3,19 356 25,14 386
3 Luc Henzing 1203 9,84 503 3,18 354 22,04 346
4 Jeroen Wenmakers 1179 9,97 483 3,22 362 21,16 334
MEISJES PUP A 2e jaars
nr naam totaal 60m ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Jade Hermkens 1409 8,88 672 3,64 446 18,16 291
2 Femke Beernink 1385 9,50 559 3,41 400 28,41 426
3 Jetske Berman 1261 9,61 540 3,37 392 20,81 329
4 Julia Crommentuijn 886 10,63 387 2,78 274 13,98 225
MEISJES PUP A 1e jaars
nr naam totaal 60m* ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Elly Thomas 1365 8,95 658 3,72 462 15,18 245
2 Sanne van Enk 1281 9,63 537 3,48 414 20,91 330
3 Noa Doornekamp 1271 8,87 674 3,18 354 15,05 243
4 Emma Schutte 1079 9,59 544 3,06 330 12,83 205
5 Joanne van der Poel 1003 10,25 441 3,15 348 13,31 214
JONGENS PUP B
nr naam totaal 40m* ptn. ver ptn. bal ptn.
1 David Brouwer Munoz 1283 6,81 594 3,14 346 21,83 343
2 Luc van den Brink 1195 6,62 640 3,01 320 14,55 235
3 Thijs Geelhoed 1168 6,89 576 3,10 338 15,73 254
4 Felix Terwel 1082 7,15 519 3,09 336 14,09 227
5 Johan Zomer 1001 7,01 549 2,73 264 11,85 188
6 Yannick Brito Alves 962 7,37 474 2,60 238 15,50 250
7 Frits Geelhoed 771 7,96 365 2,71 260 9,67 146
MEISJES PUP B
nr naam totaal 40m* ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Emily Bastiaanse 1279 6,39 699 3,14 346 14,52 234
2 Eline Brinkhuis 1271 6,39 699 3,13 344 14,18 228
3 Daphne Mesquita 879 7,33 482 2,60 238 10,34 159
4 Soleil Hulzebos 875 7,56 437 2,53 224 13,33 214
5 Raisa Belfort 858 7,16 517 2,15 148 12,14 193
6 Noor van Bruchem 725 7,69 412 2,39 196 8,30 117
JONGENS PUP C
nr naam totaal 40m* ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Daniel van der Poel 1402 6,45 683 3,32 382 21,40 337
2 Twan Wenmakers 1090 7,42 464 2,73 264 23,28 362
3 Antoni Elkenbracht 1042 7,15 519 2,96 310 13,27 213
4 Jacob van de Vijver 733 7,49 450 2,16 150 9,06 133
5 Marcelo Jebbink 544 8,44 287 2,13 144 8,10 113
MEISJES PUP C
nr naam totaal 40m* ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Danae Kuisch 1114 6,74 611 2,63 244 16,05 259
2 Nena Henzing 920 7,23 502 2,68 254 10,61 164
3 Elisa Couperus 869 7,35 478 2,70 258 9,06 133
4 Sophie van Veen 800 7,54 440 2,49 216 9,58 144
5 Seema Barkmeier 751 7,77 398 2,47 212 9,45 141
6 Sofie Schutte 707 7,76 400 1,97 112 12,27 195
JONGENS MINI PUP 
nr naam totaal 40m* ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Leon Mallens 1236 6,86 583 2,73 264 25,40 389
2 Etienne Crijns 799 7,62 425 2,51 220 10,07 154
3 Elias Mesquita 693 8,24 318 1,90 98 17,23 277
4 Merijn Couperus 535 8,53 274 1,77 72 11,92 189
5 Stefan Kamp 0 11,52 0 1,04 0 3,67 0
MEISJES MINI PUP 
nr naam totaal 40m* ptn. ver ptn. bal ptn.
1 Noortje Broekstra 811 7,32 484 2,35 188 9,34 139
2 Koosje van der Molen 755 7,19 510 2,39 196 5,48 49
3 Pien van Bruchem 578 8,19 326 2,35 188 6,05 64
4 Merel Geelhoed 569 8,30 309 2,43 204 5,76 56
5 Sophie Zomer 460 8,65 256 1,85 88 8,25 116
6 Ariane Elkenbracht 456 8,47 283 2,00 118 5,72 55
7 Lisette Kamp 321 8,92 218 1,76 70 4,92 33
8 Bobbie van Vulpen 229 9,60 132 1,74 66 4,82 31
9 Judith Verkade 0 11,65 0 0,94 0 2,76 0
10 Annet Kamp 0 18,59 0 0,56 0 1,82 0

 * 40 en 60 meter met vliegende start

Familie-estafette

1 Team ter ere van Rebekka en Nanne 01:24,31
2 Bassie en Adriaan met een tweeling 01:24,94
3 Ko en Spruit 01:33,35
4 De speedy aapjes 01:36,66
5 The Tornado's Revange 01:37,12
6 De bliksems 01:52,22
7 De kneusjes 01:56,51
8 De snelle jongens 01:57,00
9 Fam van den Brink 01:57,15
10 De sportige sporters 01:57,70
11 De snelle meisjes 01:58,91
12 De NVK's 01:59,18
13 Fam Henzing 02:10,84
14 Vinexisgrap 02:11,94
15 Team stars 02:16,06
16 Bobbianenteam 02:17,38
17 Fam Barkmeier 02:36,00
18 Groep van Noor 02:38,12
19 The high fives 03:17,53