Uitslagen jeugdindoor 15 januari 2011

 

 

Voor wie geen diploma mee heeft gekregen: hier vind je een download-exemplaar.

Onderdeel : 50m Categorie : J-PupB
Tijdstip : 11:30 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 213Quinten Chambliss Sparta 8.31 533
2 123Marten Prince Triathlon 8.59 482
3 18Willem de Bie Atverni 8.81 444
4 21Diego van Batum Atverni 8.90 429
5 266Mischa Rook Avantri 9.17 385
6 159Cain Rooke Atverni 9.27 370
6 201Tristan de Bree Atverni 9.27 370
8 301Jules Mallens Phoenix 9.33 361
9 233Koen Duikersloot GAC Hilversum 9.51 334
10 171Tjitte van den Bedem Altis 9.62 319
11 28Marcus Zabel Atverni 9.66 313
12 242Wouter Luc Benschop Atverni 9.70 307
13 300David Krekels Phoenix 9.82 291
14 299Sem van der Heijden Phoenix 9.85 287
15 199Konstantinos Kosidis Atverni 9.87 284
16 232Rob Dankers GAC Hilversum 10.53 201
236Tobias van Ee GAC Hilversum DNF 0
Onderdeel : 50m Categorie : J-PupC
Tijdstip : 12:00 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 25Marc van Burgel Atverni 9.90 280
1 126Jasper Oele PAC 9.33 361
1 265Max Halling Avantri 8.78 449
1 306David Brouwer Munoz Phoenix 9.94 275
2 124Mark Hollestelle Triathlon 10.07 258
2 212Jonathan Pronk Sparta 8.94 422
2 280Jolle Hoogstra Phoenix 9.79 295
2 293Guus van der Vegt Phoenix 10.08 257
3 125Jesse van der Veen Triathlon 10.92 157
3 168Ties Arendsman NEA-Volharding 11.23 124
3 318Jelmer Vroomans Phoenix 10.33 225
4 240Sam Relyveld Atverni 10.63 189
5 326Olivier Mulder Phanos 12.20 31
127Samuel Grout PAC DNF 0
128Tjebbe Hemler PAC DNF 0
129Sebastiaan Janse PAC DNF 0
Onderdeel : 50m Categorie : M-PupB
Tijdstip : 11:40 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 155Amber Nederlof PAC 8.44 509
1 223Noor Stapel Nijmegen Atleti 9.24 375
1 268Danielle Wooning Avantri 8.60 480
1 313Elly Thomas Phoenix 8.89 430
2 32Jessy Enkelaar Atverni 9.35 358
2 122Sophie Praas Triathlon 8.82 442
2 158Larice Atmoredjo PAC 9.46 342
3 22Donna van Batum Atverni 9.26 372
3 33Lotte van Schaik Atverni 9.67 312
3 279Kika Hoogstra Phoenix 10.08 257
3 309Joanne van der Poel Phoenix 9.51 334
4 14Isa Thoomes Atverni 10.08 257
4 121Femke van der Veen Triathlon 11.60 86
4 157Julie Imholz PAC 11.25 122
4 325Fleur Koeling GVAC 9.89 282
5 24Bente Goeman Atverni 10.53 201
17Laura van Woudenberg Atverni DNS 0
154Britt van de Bulk PAC DNF 0
Onderdeel : 50m Categorie : M-PupC
Tijdstip : 12:10 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 231Carlijn de Bie GAC Hilversum 9.27 370
2 200Emma Scheepstra Atverni 9.43 346
3 319Eline Brinkhuis Phoenix 9.57 326
4 252Karlijn Hoogendorp GVAC 9.78 296
5 20Lieke Kool Atverni 9.97 271
6 160Elsie Baars Atverni 10.16 246
7 251Nienke van Duren GVAC 10.17 245
8 230Iris de Bie GAC Hilversum 10.22 239
9 324Louise de Weerd Phoenix 10.29 230
10 26Dewi van Onselen Atverni 10.56 198
10 167Elisa Babucci NEA-Volharding 10.56 198
12 327Yentl Fictorie 5Phanos 10.84 166
13 23Donna den Breejen Atverni 11.34 112
14 166Robin Kuller NEA-Volharding 11.76 71
Onderdeel : 60m Categorie : J-JunC
Tijdstip : 16:00 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 47Evbako Ogbeide 7.71 ,
2 174Arjan Roona GroningenAtlet 7.98 ,
3 295Luc Reij Phoenix 7.99 ,
4 181Aldo Vree GAC Hilversum 8.25 ,
5 61Neflin de Weerd Athlos 8.28 ,
6 262Frank Gelens Leiden Atletiek 8.29 ,
7 178Lars Besselaar GAC Hilversum 8.52 ,
8 310Max Verbrugge Phoenix 8.61 ,
9 162Rachid el Jerari Atverni 8.67 ,
10 64Ivan Feitsma Athlos 8.73 ,
11 179Steven Mijnhout GAC Hilversum 8.77 ,
11 180Steijn Bakker GAC Hilversum 8.77 ,
13 238Bart Hondeveld Achilles 8.96 ,
14 296Thimon van der Sluis Phoenix 9.00 ,
15 37Tim de Vries GroningenAtlet 9.08 ,
16 182Boris Schram GAC Hilversum 9.11 ,
17 67Noah Steylen Athlos 9.39 ,
18 66Rick de Boer Athlos 9.40 ,
19 62Bram Laenen Athlos 9.68 ,
1Sam Beard Clytoneus DNF ,
63Niek Veen Athlos DNF ,
65Job Lodder Athlos DNF ,
221Lennart van Zanten Pallas 67 DNF
Onderdeel : 60m Categorie : J-JunD1
Tijdstip : 15:45 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 101Sergio van der Meide PAC 8.74 ,
2 207Bryan Pronk Sparta 8.75 ,
3 98Floris de Jong PAC 8.83 ,
4 194Zipp de Bakker Hellas 9.02 ,
5 190Luuk Peters PEC 1910 9.13 ,
6 208James Fung Loy Sparta 9.34 ,
7 115Rick Hollestelle Triathlon 9.49 ,
8 227Yslain Verwaal PAC 9.52 ,
9 116Reinder Prince Triathlon 9.57 ,
10 248Stephan Demmendal Fit 9.67 ,
11 99Wesley van de Holst PAC 9.85 ,
12 100Marijn Graafland PAC 9.87 ,
13 189Niels Wiegman PEC 1910 9.90 ,
14 246Sim Lammers Fit 9.99 ,
15 247Lars de Kwant Fit 10.00 ,
16 305Ruben Rigter BAV 10.41 ,
17 114Yannick Tourne Triathlon 10.42 ,
18 84Kjell Raaijmakers Athlos 10.54 ,
19 52Koen de Rooij AAC 10.73 ,
12Juras Huijben Atverni DNF
Onderdeel : 60m Categorie : J-JunD2
Tijdstip : 15:30 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 245Onno Aerts Noordkop 8.74 ,
2 186Pim Pauel Haarlem 8.85 ,
3 79Sawa Bezelev Athlos 8.92 ,
4 239Sven van Merode Achilles 8.95 ,
5 291Sebastiaan van der Grift Phoenix 9.01 ,
6 111Thomas van der Vooren Triathlon 9.25 ,
6 258Imre Fodi Phanos 9.25 ,
8 112Freek vd Weij Triathlon 9.34 ,
8 113Keenan Veld Triathlon 9.34 ,
10 294Anass Charki Phoenix 9.39 ,
11 110Wim Vonk Triathlon 9.54 ,
12 82Jorg Visser Athlos 9.94 ,
13 81Jeroen Poelert Athlos 9.99 ,
14 187Rajco de Vries PEC 1910 10.25 ,
15 91David Bos PAC 10.27 ,
80Jeroen Dekker Athlos DNF
Onderdeel : 60m Categorie : J-PupA1
Tijdstip : 10:20 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 253Sven Roosen GVAC 9.23 606
2 130Florian van der Hoeff PAC 9.67 530
3 283Laurens Korver Phoenix 9.84 503
4 131Giovanni Homan PAC 10.03 473
5 192Jordi Schmid Passaat 10.05 470
6 134Wessel den Engelse PAC 10.25 441
7 198Lars Monteny Atverni 10.34 427
8 277Menno Akkerman Phoenix 10.47 409
9 133Jelle Wolters PAC 10.55 398
10 132Sasjo Jongen PAC 10.67 382
11 241Arnee Verbokkem Atverni 11.19 315
12 285Matthieu Barentsen Phoenix 11.24 308
13 6Tycho van Velden Atverni 11.36 294
14 7Nordin Azrar Atverni 12.40 181
135Ruben Slierendrecht PAC DNF 0
321Lars Uijlenhoet Phoenix 11.71 254
Onderdeel : 60m Categorie : J-PupA2
Tijdstip : 10:00 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 275Santonia Matias Avantri 8.98 653
2 214Robin Spoor Sparta 9.00 649
3 164Bas Hoonhout NEA-Volharding 9.07 636
4 267Julian Korevaar Avantri 9.25 603
5 163Thomas Arensman NEA-Volharding 9.56 549
6 169Sem Haan NEA-Volharding 9.57 547
7 118Tjerk van der Weij Triathlon 9.61 540
8 35Bas Papenhuijzen Atverni 9.79 511
9 215Daan Spiljard Parthenon 9.89 495
10 255Rens Hogendorp GVAC 9.92 490
11 138Bruno Oele PAC 9.97 483
12 44Jasper van der Heydt Parthenon 10.02 475
13 307Joris van der Steen Phoenix 10.21 446
14 284Floris Roest Phoenix 10.25 441
15 136Milan Overdevest PAC 10.37 423
16 137Jeroen Polesz PAC 10.44 413
17 317Luuk Smiesing Phoenix 10.88 354
18 10Joop van Diermen Atverni 11.01 337
19 254Jochem van Duren GVAC 11.15 320
20 5Nial van der Steeg Atverni 11.64 262
36Jef de Vries GroningenAtlet DNF 0
197Pim Cauwels Suomi DNF 0
276Edwin Mol Avantri DNF 0
Onderdeel : 60m Categorie : M-JunC
Tijdstip : 12:45 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 51Priscilla van Oorschot AAC 8.63
2 287Yara van Dee Phoenix 8.74
3 45Kirsten de Haan Clytoneus 8.86
4 43Ilva van Houwelingen Parthenon 8.88
5 183Aline Bloom GAC Hilversum 8.98
6 40Carolien de Pater Avantri 9.00
7 237Iris Oosting GAC Hilversum 9.20
8 204Lieke Schulting EindhovenAtlet 9.27
9 42Amber van der Heydt Parthenon 9.28
10 185Sofie v.d.Schoor GAC Hilversum 9.30
11 104Caitlin van Gessel Triathlon 9.40
12 53Jade Schreuder Athlos 9.78
13 103Rune Sassen Athlos 10.36
56Lieke de Jong Athlos DNF
165Mariska Nekkers NEA-Volharding DNF
173Lotte Jacobs GroningenAtlet DNF
184Simone van Wijk GAC Hilversum DNF
226Marit Redeker PEC 1910 DNF
264Chiara Fakkel Leiden Atletiek DNF
322Noor Schroeder Athlos DQ
Onderdeel : 60m Categorie : M-JunD1
Tijdstip : 13:15 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 46Britta de Haan Clytoneus 8.73
2 249Judith Endstra KAV Holland 8.86
3 290Jinke van der Sluis Phoenix 8.99
4 48Jacqueline Muts Phanos 9.20
5 96Enid Duut PAC 9.35
6 95Hilmar Duut PAC 9.39
7 108Femke Kuiper Triathlon 9.52
8 29Ameze Ajayi Atverni 9.57
9 74Sharon van Dam Athlos 9.63
10 320Lysette Wanders Ilion 9.68
11 217Veri Gutte Statina 9.73
12 78Nienke Cornelissen Athlos 9.75
13 77Sanne van de Brink Athlos 9.76
14 94Amber Hermse PAC 9.78
15 72Rebecca van de Brink Athlos 10.04
16 73Wietske Hekstra Athlos 10.06
17 209Brittany Stauthamer Sparta 10.10
18 312Judith Kok Phoenix 10.20
19 109Shanice Maarschalkerweerd Triathlon 10.29
20 256Anne Roosen GVAC 10.30
21 76Linda van Zijst Athlos 10.50
22 243DesirÚe van Beest Atverni 10.51
23 211Anouska Jaikaran Sparta 12.43
11Nida Huijben Atverni DNF
97Robin de Vos PAC DNF
273Feline Molenaar Avantri DNF
303Larissa van der Most Trias DNF
Onderdeel : 60m Categorie : M-JunD2
Tijdstip : 13:00 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 219Daphne Linnekamp Hellas 8.69
2 188Celine den Bremer PEC 1910 8.78
3 175Sterre van Velzen Ilion 8.89
4 90Maaike de Boer PAC 9.09
5 216Merel Oostdam Typhoon 9.15
6 85Jenna Vervoorn PAC 9.18
7 86Babette Klapwijk PAC 9.23
8 87Houda Douhdouh PAC 9.35
9 2Imogen Beard Clytoneus 9.44
10 88Shaya van Houdt PAC 9.53
10 106Marlies Meijer Triathlon 9.53
12 105Imke Wassink Triathlon 9.62
13 302Melanie van der Most Trias 9.70
14 68Larissa Benek Athlos 9.78
15 225Irene Cauwels Suomi 9.87
16 30Susanne Breedveld Atverni 10.45
17 70Elise Lankhaar Athlos 10.46
18 107Anika van Gessel Triathlon 11.29
15Danique Schaap Atverni DNF
69Maggy Kamara Athlos DNF
206Taranjot Kaur Sparta DNF
289Rachella Boodoe Phoenix DNF
Onderdeel : 60m Categorie : M-PupA1
Tijdstip : 10:30 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 142Manon Kool PAC 9.76 516
1 144Feyi van de Elshout PAC 10.68 380
1 170Nanah Fung-Loy Sparta 9.69 527
1 220Yara Linnekamp Hellas 9.37 581
2 9Manon Stringa Atverni 10.05 470
2 145Cathalin Hamelink PAC 11.01 337
2 195Sienna Klous Lycurgus 9.93 489
2 316Jade Hermkens Phoenix 10.39 420
3 34Louiza Kruiswijk Atverni 10.08 466
3 141Jemima de Jonge PAC 10.25 441
3 281Jetske Berman Phoenix 11.36 294
3 311Bodee Mual Phoenix 11.23 310
4 19Mylene de Bie Atverni 10.87 355
4 120Talitha Bouwman Triathlon 11.34 296
4 139Dominique Plaisier PAC 10.56 397
4 323Willemijn de Weerd Phoenix 11.73 251
5 8Mila Kuller NEA-Volharding 11.62 264
5 140Zinaida Calor PAC 11.12 323
5 229Rosan de Bie GAC Hilversum 12.03 219
5 308Katrijn van der Steen Phoenix 11.74 250
Onderdeel : 60m Categorie : M-PupA2
Tijdstip : 10:45 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 4Lisanne Schoonebeek Castricum 9.22 608
1 117Fleur Praas Triathlon 9.60 542
1 146Fenna Klapwijk PAC 8.81 686
1 148Silke Brakkee PAC 9.92 490
1 153Inas Chahid PAC 10.12 460
2 31Lobke Wevers Atverni 10.21 446
2 41Channa de Bruijn Wijchen 9.58 545
2 147Sanne van Beek PAC 10.06 469
2 151Jill van Tricht PAC 9.96 484
2 271Amber Dassen Avantri 10.24 442
3 13Roxanne van Schaik Atverni 10.89 352
3 38Isa Susan Leiden Atletiek 10.97 342
3 150Hannah den Engelse PAC 10.88 354
3 272Chevy van Steijn Avantri 11.13 322
3 314Esther Spruit Phoenix 10.86 356
4 152Kayleigh Dongen PAC 10.92 349
4 274Yara Schouten Avantri 11.00 338
4 278Carlijn Zwart Phoenix 11.14 321
4 288Femke Brouwer Phoenix 11.22 311
5 315Veronika van den Berg Phoenix 11.44 285
149Onira Dijkmans PAC DNF 0
Onderdeel : 60mH Categorie : J-JunC
Tijdstip : 15:05 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 295Luc Reij Phoenix 9.06
2 102Mark de Rond Achilles 9.32
3 203Mark Pedersen Spark 9.32
4 47Evbako Ogbeide 9.48
5 262Frank Gelens Leiden Atletiek 9.57
6 174Arjan Roona GroningenAtlet 9.59
7 304Emiel Rigter Almere 81 9.63
8 181Aldo Vree GAC Hilversum 9.85
9 310Max Verbrugge Phoenix 9.95
10 61Neflin de Weerd Athlos 10.02
11 162Rachid el Jerari Atverni 10.48
12 222Miklas Robbesom Pallas 67 10.60
13 179Steven Mijnhout GAC Hilversum 10.67
14 182Boris Schram GAC Hilversum 11.02
15 178Lars Besselaar GAC Hilversum 11.23
16 180Steijn Bakker GAC Hilversum 11.39
17 37Tim de Vries GroningenAtlet 11.64
18 66Rick de Boer Athlos 12.14
19 62Bram Laenen Athlos 12.92
20 63Niek Veen Athlos 13.28
39Roel Wouters Clytoneus DNF
Onderdeel : 60mH Categorie : J-JunD1
Tijdstip : 14:50 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 101Sergio van der Meide PAC 10.59
2 194Zipp de Bakker Hellas 11.44
3 190Luuk Peters PEC 1910 11.57
4 207Bryan Pronk Sparta 11.60
5 115Rick Hollestelle Triathlon 11.64
6 208James Fung Loy Sparta 11.80
7 116Reinder Prince Triathlon 12.17
8 189Niels Wiegman PEC 1910 12.67
8 247Lars de Kwant Fit 12.67
10 246Sim Lammers Fit 12.94
11 248Stephan Demmendal Fit 13.04
12 84Kjell Raaijmakers Athlos 14.55
12Juras Huijben Atverni DNF
114Yannick Tourne Triathlon DNF
Onderdeel : 60mH Categorie : J-JunD2
Tijdstip : 14:40 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 111Thomas van der Vooren Triathlon 11.20
2 258Imre Fodi Phanos 11.59
3 186Pim Pauel Haarlem 11.67
4 294Anass Charki Phoenix 11.81
5 79Sawa Bezelev Athlos 11.87
6 112Freek vd Weij Triathlon 12.01
7 82Jorg Visser Athlos 13.08
8 187Rajco de Vries PEC 1910 13.09
9 81Jeroen Poelert Athlos 13.85
80Jeroen Dekker Athlos DNF
Onderdeel : 60mH Categorie : M-JunC
Tijdstip : 14:20 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 51Priscilla van Oorschot AAC 10.02
2 183Aline Bloom GAC Hilversum 10.31
3 261Arlyn Haveman Leiden Atletiek 10.46
4 45Kirsten de Haan Clytoneus 10.89
5 43Ilva van Houwelingen Parthenon 10.97
5 49Keeley Heijdeman AAC 10.97
7 259Anniek Nijhof AAC 61 10.99
8 3Zillah Cornelissen Nijmegen Atleti 11.09
9 193Dewi Posthuma Pijnenburg 11.21
10 292Rebekka van der Grift Phoenix 11.30
11 42Amber van der Heydt Parthenon 11.69
12 263Lisanne Verhoeven Leiden Atletiek 11.70
13 58Charida Righolt Athlos 11.99
14 50Maike Edwards van Muijen AAC 12.37
15 185Sofie v.d.Schoor GAC Hilversum 12.60
16 260Tamar Nijhof AAC 61 12.67
17 237Iris Oosting GAC Hilversum 13.20
18 57Ellen Drost Athlos 13.47
56Lieke de Jong Athlos DNF
165Mariska Nekkers NEA-Volharding DNF
173Lotte Jacobs GroningenAtlet DNF
226Marit Redeker PEC 1910 DNF
264Chiara Fakkel Leiden Atletiek DNF
Onderdeel : 60mH Categorie : M-JunD1
Tijdstip : 14:00 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 46Britta de Haan Clytoneus 10.17
2 249Judith Endstra KAV Holland 11.18
3 48Jacqueline Muts Phanos 11.95
4 74Sharon van Dam Athlos 12.79
5 77Sanne van de Brink Athlos 12.81
6 78Nienke Cornelissen Athlos 12.86
7 109Shanice Maarschalkerweerd Triathlon 13.00
8 202Kim Reijtenbagh Spark 13.10
9 108Femke Kuiper Triathlon 13.11
10 320Lysette Wanders Ilion 13.17
11 73Wietske Hekstra Athlos 13.26
12 76Linda van Zijst Athlos 13.62
13 72Rebecca van de Brink Athlos 13.75
11Nida Huijben Atverni DNS
218Jamie Verrips Statina DNF
Onderdeel : 60mH Categorie : M-JunD2
Tijdstip : 13:50 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 85Jenna Vervoorn PAC 10.99
2 188Celine den Bremer PEC 1910 11.25
3 282Fieke Witte Phoenix 11.30
4 87Houda Douhdouh PAC 11.54
5 2Imogen Beard Clytoneus 11.62
6 196Marit Fiechter PEC 1910 11.65
7 216Merel Oostdam Typhoon 11.68
8 90Maaike de Boer PAC 12.34
9 106Marlies Meijer Triathlon 12.54
10 105Imke Wassink Triathlon 13.22
11 68Larissa Benek Athlos 13.41
12 70Elise Lankhaar Athlos 14.72
15Danique Schaap Atverni DNF
69Maggy Kamara Athlos DNF
206Taranjot Kaur Sparta DNS
Onderdeel : balwerpen Categorie : J-PupC
Tijdstip : 11:05 / 15-01-11 -Plaats : ring1
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 265Max Halling Avantri 12.67 202
2 280Jolle Hoogstra Phoenix 11.50 181
3 124Mark Hollestelle Triathlon 10.52 163
4 126Jasper Oele PAC 9.88 150
5 212Jonathan Pronk Sparta 9.47 142
6 240Sam Relyveld Atverni 9.43 141
7 293Guus van der Vegt Phoenix 9.34 139
8 168Ties Arendsman NEA-Volharding 8.84 129
9 306David Brouwer Munoz Phoenix 8.45 120
10 25Marc van Burgel Atverni 7.17 91
11 318Jelmer Vroomans Phoenix 6.42 73
12 125Jesse van der Veen Triathlon 6.15 66
13 326Olivier Mulder 3Phanos 5.57 51
127Samuel Grout PAC DNS 0
128Tjebbe Hemler PAC DNS 0
129Sebastiaan Janse PAC DNS 0
Onderdeel : balwerpen Categorie : M-PupC
Tijdstip : 10:00 / 15-01-11 -Plaats : ring1
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 231Carlijn de Bie GAC Hilversum 10.27 158
2 251Nienke van Duren GVAC 9.18 136
3 23Donna den Breejen Atverni 8.81 128
4 252Karlijn Hoogendorp GVAC 8.30 117
5 26Dewi van Onselen Atverni 7.47 98
6 319Eline Brinkhuis Phoenix 7.20 92
7 166Robin Kuller NEA-Volharding 6.78 82
8 324Louise de Weerd Phoenix 6.44 74
9 20Lieke Kool Atverni 6.21 68
10 200Emma Scheepstra Atverni 5.79 57
11 160Elsie Baars Atverni 5.62 53
12 230Iris de Bie GAC Hilversum 5.22 42
13 167Elisa Babucci NEA-Volharding 5.17 40
14 327Yentl Fictorie 5Phanos 3.16 0
Onderdeel : hoogspringen Categorie : J-JunD1
Tijdstip : 12:30 / 15-01-11 -Plaats : bak2
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 194Zipp de Bakker Hellas 1.40 541
2 189Niels Wiegman PEC 1910 1.35 499
2 190Luuk Peters PEC 1910 1.35 499
2 248Stephan Demmendal Fit 1.35 499
5 98Floris de Jong PAC 1.30 462
5 115Rick Hollestelle Triathlon 1.30 462
7 100Marijn Graafland PAC 1.25 426
7 247Lars de Kwant Fit 1.25 426
9 116Reinder Prince Triathlon 1.20 389
9 228Quinten van der Veer PAC 1.20 389
11 52Koen de Rooij AAC 1.15 352
11 99Wesley van de Holst PAC 1.15 352
11 305Ruben Rigter BAV 1.15 338
14 246Sim Lammers Fit 1.10 316
15 84Kjell Raaijmakers Athlos 1.00 242
15 114Yannick Tourne Triathlon 1.00 242
12Juras Huijben Atverni DNS 0
207Bryan Pronk Sparta DNS 0
208James Fung Loy Sparta DNS 0
Onderdeel : hoogspringen Categorie : J-JunD2
Tijdstip : 13:50 / 15-01-11 -Plaats : bak1
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 291Sebastiaan van der Grift Phoenix 1.50
2 110Wim Vonk Triathlon 1.45
3 258Imre Fodi Phanos 1.40
4 79Sawa Bezelev Athlos 1.35
4 113Keenan Veld Triathlon 1.35
4 239Sven van Merode Achilles 1.35
7 186Pim Pauel Haarlem 1.30
8 81Jeroen Poelert Athlos 1.25
8 82Jorg Visser Athlos 1.25
80Jeroen Dekker Athlos DNS
Onderdeel : hoogspringen Categorie : J-PupA1
Tijdstip : 10:45 / 15-01-11 -Plaats : bak1
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 283Laurens Korver Phoenix 1.25 526
2 192Jordi Schmid Passaat 1.15 452
2 253Sven Roosen GVAC 1.15 452
4 130Florian van der Hoeff PAC 1.10 416
5 131Giovanni Homan PAC 1.05 379
5 134Wessel den Engelse PAC 1.05 379
7 132Sasjo Jongen PAC 1.00 342
7 198Lars Monteny Atverni 1.00 342
9 6Tycho van Velden Atverni .95 306
9 133Jelle Wolters PAC .95 306
11 241Arnee Verbokkem Atverni .90 269
11 277Menno Akkerman Phoenix .90 269
11 321Lars Uijlenhoet Phoenix .90 269
14 7Nordin Azrar Atverni .85 232
14 285Matthieu Barentsen Phoenix .85 232
135Ruben Slierendrecht PAC DNS 0
Onderdeel : hoogspringen Categorie : J-PupA2
Tijdstip : 10:30 / 15-01-11 -Plaats : bak2
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 275Santonia Matias Avantri 1.40 641
2 169Sem Haan NEA-Volharding 1.30 562
2 214Robin Spoor Sparta 1.30 562
4 137Jeroen Polesz PAC 1.20 489
4 215Daan Spiljard Parthenon 1.20 489
4 255Rens Hogendorp GVAC 1.20 489
7 44Jasper van der Heydt Parthenon 1.15 452
7 118Tjerk van der Weij Triathlon 1.15 452
9 138Bruno Oele PAC 1.10 416
9 163Thomas Arensman NEA-Volharding 1.10 416
9 164Bas Hoonhout NEA-Volharding 1.10 416
9 267Julian Korevaar Avantri 1.10 416
9 284Floris Roest Phoenix 1.10 416
14 136Milan Overdevest PAC 1.05 379
14 254Jochem van Duren GVAC 1.05 379
14 317Luuk Smiesing Phoenix 1.05 379
17 5Nial van der Steeg Atverni 1.00 342
17 307Joris van der Steen Phoenix 1.00 342
19 10Joop van Diermen Atverni .95 306
35Bas Papenhuijzen Atverni DNS 0
36Jef de Vries GroningenAtlet DNS 0
197Pim Cauwels Suomi DNS 0
276Edwin Mol Avantri DNS 0
Onderdeel : hoogspringen Categorie : M-JunD1
Tijdstip : 14:40 / 15-01-11 -Plaats : bak2
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 46Britta de Haan Clytoneus 1.35
2 94Amber Hermse PAC 1.30
3 73Wietske Hekstra Athlos 1.20
3 96Enid Duut PAC 1.20
5 77Sanne van de Brink Athlos 1.20
5 108Femke Kuiper Triathlon 1.20
7 95Hilmar Duut PAC 1.20
8 72Rebecca van de Brink Athlos 1.15
8 76Linda van Zijst Athlos 1.15
8 78Nienke Cornelissen Athlos 1.15
8 202Kim Reijtenbagh Spark 1.15
8 218Jamie Verrips Statina 1.15
13 29Ameze Ajayi Atverni 1.10
13 74Sharon van Dam Athlos 1.10
13 109Shanice Maarschalkerweerd Triathlon 1.10
13 217Veri Gutte Statina 1.10
11Nida Huijben Atverni DNS
209Brittany Stauthamer Sparta DNS
211Anouska Jaikaran Sparta DNS
273Feline Molenaar Avantri DNS
Onderdeel : hoogspringen Categorie : M-JunD2
Tijdstip : 14:45 / 15-01-11 -Plaats : bak1
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 188Celine den Bremer PEC 1910 1.45
2 216Merel Oostdam Typhoon 1.40
3 90Maaike de Boer PAC 1.40
4 175Sterre van Velzen Ilion 1.35
5 106Marlies Meijer Triathlon 1.30
6 2Imogen Beard Clytoneus 1.25
6 88Shaya van Houdt PAC 1.25
6 196Marit Fiechter PEC 1910 1.25
6 219Daphne Linnekamp Hellas 1.25
10 68Larissa Benek Athlos 1.20
10 105Imke Wassink Triathlon 1.20
10 282Fieke Witte Phoenix 1.20
13 70Elise Lankhaar Athlos 1.15
14 30Susanne Breedveld Atverni 1.10
14 86Babette Klapwijk PAC 1.10
15Danique Schaap Atverni DNS
69Maggy Kamara Athlos DNS
206Taranjot Kaur Sparta DNS
289Rachella Boodoe Phoenix DNS
Onderdeel : kogelstoten Categorie : J-JunC
Tijdstip : 12:30 / 15-01-11 -Plaats : ring2
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 304Emiel Rigter Almere 81 14.05
2 203Mark Pedersen Spark 10.97
3 39Roel Wouters Clytoneus 10.18
4 221Lennart van Zanten Pallas 67 10.04
5 1Sam Beard Clytoneus 9.21
6 179Steven Mijnhout GAC Hilversum 8.97
7 262Frank Gelens Leiden Atletiek 8.63
8 310Max Verbrugge Phoenix 8.31
9 178Lars Besselaar GAC Hilversum 8.09
10 61Neflin de Weerd Athlos 8.02
11 222Miklas Robbesom Pallas 67 7.98
12 64Ivan Feitsma Athlos 7.65
13 67Noah Steylen Athlos 6.63
14 63Niek Veen Athlos 6.61
15 181Aldo Vree GAC Hilversum 6.57
16 182Boris Schram GAC Hilversum 6.47
17 180Steijn Bakker GAC Hilversum 6.33
18 66Rick de Boer Athlos 6.01
47Evbako Ogbeide DNS
60David Lankhaar Athlos DNS
62Bram Laenen Athlos DNS
65Job Lodder Athlos DNS
Onderdeel : kogelstoten Categorie : J-JunD1
Tijdstip : 13:50 / 15-01-11 -Plaats : ring1
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 305Ruben Rigter BAV 8.34
2 207Bryan Pronk Sparta 8.07
3 208James Fung Loy Sparta 7.81
4 190Luuk Peters PEC 1910 7.71
5 194Zipp de Bakker Hellas 7.52
6 228Quinten van der Veer PAC 7.45
7 100Marijn Graafland PAC 7.39
8 98Floris de Jong PAC 6.87
9 116Reinder Prince Triathlon 6.04
10 247Lars de Kwant Fit 5.94
11 115Rick Hollestelle Triathlon 5.88
12 227Yslain Verwaal PAC 5.74
13 248Stephan Demmendal Fit 5.35
14 52Koen de Rooij AAC 5.03
14 99Wesley van de Holst PAC 5.03
16 84Kjell Raaijmakers Athlos 4.60
17 114Yannick Tourne Triathlon 3.73
12Juras Huijben Atverni DNS
Onderdeel : kogelstoten Categorie : J-JunD2
Tijdstip : 12:50 / 15-01-11 -Plaats : ring3
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 245Onno Aerts Noordkop 12.91
2 186Pim Pauel Haarlem 8.07
3 111Thomas van der Vooren Triathlon 7.99
4 110Wim Vonk Triathlon 7.79
5 91David Bos PAC 7.65
6 112Freek vd Weij Triathlon 7.04
7 113Keenan Veld Triathlon 6.94
8 258Imre Fodi Phanos 6.60
9 81Jeroen Poelert Athlos 6.40
10 79Sawa Bezelev Athlos 6.04
11 82Jorg Visser Athlos 5.88
12 187Rajco de Vries PEC 1910 5.65
80Jeroen Dekker Athlos DNS
Onderdeel : kogelstoten Categorie : J-PupA1
Tijdstip : 12:00 / 15-01-11 -Plaats : ring1
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 253Sven Roosen GVAC 7.09 471
2 133Jelle Wolters PAC 6.62 443
3 192Jordi Schmid Passaat 6.35 427
4 130Florian van der Hoeff PAC 5.86 397
5 283Laurens Korver Phoenix 5.74 390
6 198Lars Monteny Atverni 5.48 373
7 132Sasjo Jongen PAC 5.40 368
8 131Giovanni Homan PAC 5.20 355
9 6Tycho van Velden Atverni 5.17 353
10 321Lars Uijlenhoet Phoenix 5.16 352
11 134Wessel den Engelse PAC 4.97 339
12 285Matthieu Barentsen Phoenix 4.70 320
13 277Menno Akkerman Phoenix 4.53 308
14 7Nordin Azrar Atverni 4.50 306
15 241Arnee Verbokkem Atverni 3.95 266
135Ruben Slierendrecht PAC DNS 0
Onderdeel : kogelstoten Categorie : J-PupA2
Tijdstip : 12:00 / 15-01-11 -Plaats : ring3
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 275Santonia Matias Avantri 8.83 565
2 214Robin Spoor Sparta 8.76 561
3 169Sem Haan NEA-Volharding 8.52 549
4 215Daan Spiljard Parthenon 7.44 490
5 35Bas Papenhuijzen Atverni 7.39 488
6 136Milan Overdevest PAC 7.35 485
7 118Tjerk van der Weij Triathlon 7.21 478
8 267Julian Korevaar Avantri 7.02 467
9 164Bas Hoonhout NEA-Volharding 6.72 449
10 138Bruno Oele PAC 6.62 443
10 284Floris Roest Phoenix 6.62 443
12 137Jeroen Polesz PAC 6.14 415
13 44Jasper van der Heydt Parthenon 6.02 407
14 163Thomas Arensman NEA-Volharding 5.84 396
15 255Rens Hogendorp GVAC 5.74 390
16 10Joop van Diermen Atverni 5.63 383
17 5Nial van der Steeg Atverni 5.48 373
18 254Jochem van Duren GVAC 5.13 350
19 307Joris van der Steen Phoenix 4.85 331
20 317Luuk Smiesing Phoenix 4.66 318
36Jef de Vries GroningenAtlet DNS 0
197Pim Cauwels Suomi DNS 0
276Edwin Mol Avantri DNS 0
Onderdeel : kogelstoten Categorie : J-PupB
Tijdstip : 10:00 / 15-01-11 -Plaats : ring3
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 266Mischa Rook Avantri 6.10 412
2 123Marten Prince Triathlon 6.01 407
3 171Tjitte van den Bedem Altis 5.51 375
4 233Koen Duikersloot GAC Hilversum 5.01 342
5 213Quinten Chambliss Sparta 4.97 339
6 21Diego van Batum Atverni 4.61 314
7 159Cain Rooke Atverni 4.41 300
8 242Wouter Luc Benschop Atverni 4.34 295
9 199Konstantinos Kosidis Atverni 4.30 292
10 18Willem de Bie Atverni 4.20 284
11 301Jules Mallens Phoenix 3.92 263
12 201Tristan de Bree Atverni 3.72 248
13 299Sem van der Heijden Phoenix 3.71 247
14 232Rob Dankers GAC Hilversum 3.51 231
15 28Marcus Zabel Atverni 3.26 210
16 300David Krekels Phoenix 3.22 207
236Tobias van Ee GAC Hilversum DNS 0
Onderdeel : kogelstoten Categorie : M-JunC
Tijdstip : 13:30 / 15-01-11 -Plaats : ring3
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 49Keeley Heijdeman AAC 10.19
2 177Lisette van der Kolk Ilion 10.01
3 287Yara van Dee Phoenix 9.65
4 3Zillah Cornelissen Nijmegen Atleti 9.50
5 40Carolien de Pater Avantri 9.43
6 191Eva Peters PEC 1910 8.96
7 42Amber van der Heydt Parthenon 8.92
8 183Aline Bloom GAC Hilversum 8.60
9 261Arlyn Haveman Leiden Atletiek 8.47
10 51Priscilla van Oorschot AAC 8.21
11 292Rebekka van der Grift Phoenix 7.95
12 104Caitlin van Gessel Triathlon 7.87
13 263Lisanne Verhoeven Leiden Atletiek 7.80
14 45Kirsten de Haan Clytoneus 7.68
15 57Ellen Drost Athlos 6.71
16 50Maike Edwards van Muijen AAC 6.66
17 185Sofie v.d.Schoor GAC Hilversum 6.50
18 103Rune Sassen Athlos 6.48
19 58Charida Righolt Athlos 6.40
20 237Iris Oosting GAC Hilversum 5.39
56Lieke de Jong Athlos DNS
184Simone van Wijk GAC Hilversum DNS
Onderdeel : kogelstoten Categorie : M-JunD1
Tijdstip : 12:35 / 15-01-11 -Plaats : ring1
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 48Jacqueline Muts Phanos 10.05
2 77Sanne van de Brink Athlos 8.49
3 46Britta de Haan Clytoneus 8.38
4 290Jinke van der Sluis Phoenix 7.92
5 96Enid Duut PAC 7.86
6 74Sharon van Dam Athlos 7.82
7 95Hilmar Duut PAC 7.77
8 94Amber Hermse PAC 7.42
9 218Jamie Verrips Statina 7.20
10 97Robin de Vos PAC 7.19
11 72Rebecca van de Brink Athlos 7.03
12 217Veri Gutte Statina 6.96
13 108Femke Kuiper Triathlon 6.74
14 29Ameze Ajayi Atverni 6.57
15 243DesirÚe van Beest Atverni 6.33
16 320Lysette Wanders Ilion 6.26
17 78Nienke Cornelissen Athlos 6.15
18 209Brittany Stauthamer Sparta 6.13
19 109Shanice Maarschalkerweerd Triathlon 5.91
20 303Larissa van der Most Trias 5.88
21 73Wietske Hekstra Athlos 5.79
22 202Kim Reijtenbagh Spark 5.72
23 76Linda van Zijst Athlos 5.30
24 256Anne Roosen GVAC 5.13
25 211Anouska Jaikaran Sparta 3.42
11Nida Huijben Atverni DNS
Onderdeel : kogelstoten Categorie : M-JunD2
Tijdstip : 13:45 / 15-01-11 -Plaats : ring2
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 297Luna van Velzen Phoenix 10.40
2 89Danique Bosman PAC 10.20
3 216Merel Oostdam Typhoon 9.87
4 302Melanie van der Most Trias 9.70
5 88Shaya van Houdt PAC 8.72
6 188Celine den Bremer PEC 1910 8.54
7 196Marit Fiechter PEC 1910 7.89
8 68Larissa Benek Athlos 7.67
9 105Imke Wassink Triathlon 7.64
10 86Babette Klapwijk PAC 7.57
11 106Marlies Meijer Triathlon 7.15
12 225Irene Cauwels Suomi 7.09
13 107Anika van Gessel Triathlon 6.65
14 30Susanne Breedveld Atverni 5.17
15 70Elise Lankhaar Athlos 5.11
2Imogen Beard Clytoneus DNS
15Danique Schaap Atverni DNS
69Maggy Kamara Athlos DNS
206Taranjot Kaur Sparta DNS
289Rachella Boodoe Phoenix DNS
Onderdeel : kogelstoten Categorie : M-PupA1
Tijdstip : 11:30 / 15-01-11 -Plaats : ring2
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 170Nanah Fung-Loy Sparta 6.41 431
2 195Sienna Klous Lycurgus 6.15 415
3 220Yara Linnekamp Hellas 5.98 405
4 144Feyi van de Elshout PAC 5.60 381
5 316Jade Hermkens Phoenix 5.42 369
6 142Manon Kool PAC 5.12 349
7 9Manon Stringa Atverni 5.06 345
8 140Zinaida Calor PAC 5.04 344
9 139Dominique Plaisier PAC 5.03 343
10 120Talitha Bouwman Triathlon 4.80 327
11 145Cathalin Hamelink PAC 4.45 303
12 229Rosan de Bie GAC Hilversum 4.39 298
13 34Louiza Kruiswijk Atverni 4.19 284
14 281Jetske Berman Phoenix 4.18 283
15 19Mylene de Bie Atverni 4.10 277
16 141Jemima de Jonge PAC 4.06 274
17 311Bodee Mual Phoenix 3.89 261
18 323Willemijn de Weerd Phoenix 3.66 243
19 8Mila Kuller NEA-Volharding 3.65 242
20 308Katrijn van der Steen Phoenix 2.97 185
Onderdeel : kogelstoten Categorie : M-PupA2
Tijdstip : 10:00 / 15-01-11 -Plaats : ring2
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 4Lisanne Schoonebeek 0Castricum 7.51 494
2 146Fenna Klapwijk PAC 7.28 482
3 271Amber Dassen Avantri 7.06 469
4 41Channa de Bruijn Wijchen 6.62 443
5 153Inas Chahid PAC 6.51 437
6 314Esther Spruit Phoenix 6.48 435
7 117Fleur Praas Triathlon 6.14 415
8 38Isa Susan Leiden Atletiek 6.11 413
9 274Yara Schouten Avantri 5.60 381
10 147Sanne van Beek PAC 5.53 376
11 272Chevy van Steijn Avantri 5.11 349
12 150Hannah den Engelse PAC 4.88 333
13 278Carlijn Zwart Phoenix 4.76 325
14 148Silke Brakkee PAC 4.71 321
15 31Lobke Wevers Atverni 4.55 310
16 288Femke Brouwer Phoenix 4.42 301
17 13Roxanne van Schaik Atverni 4.39 298
18 151Jill van Tricht PAC 4.07 275
18 315Veronika van den Berg Phoenix 4.07 275
20 152Kayleigh Dongen PAC 3.67 244
149Onira Dijkmans PAC DNS 0
Onderdeel : kogelstoten Categorie : M-PupB
Tijdstip : 10:40 / 15-01-11 -Plaats : ring3
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 268Danielle Wooning Avantri 5.54 377
2 155Amber Nederlof PAC 5.48 373
3 122Sophie Praas Triathlon 4.60 313
4 14Isa Thoomes Atverni 3.94 265
5 223Noor Stapel Nijmegen Atleti 3.90 262
6 32Jessy Enkelaar Atverni 3.59 237
7 24Bente Goeman Atverni 3.42 224
8 309Joanne van der Poel Phoenix 3.29 213
9 33Lotte van Schaik Atverni 3.26 210
10 325Fleur Koeling GVAC 3.10 197
11 158Larice Atmoredjo PAC 2.95 184
11 279Kika Hoogstra Phoenix 2.95 184
13 157Julie Imholz PAC 2.81 171
14 22Donna van Batum Atverni 2.80 170
15 313Elly Thomas Phoenix 2.73 164
16 121Femke van der Veen Triathlon 2.68 159
17Laura van Woudenberg Atverni DNS 0
154Britt van de Bulk PAC DNS 0
Onderdeel : verspringen Categorie : J-JunC
Tijdstip : 13:45 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 47Evbako Ogbeide 5.61
2 39Roel Wouters Clytoneus 5.59
3 174Arjan Roona GroningenAtlet 5.22
4 295Luc Reij Phoenix 5.18
5 102Mark de Rond Achilles 5.12
6 221Lennart van Zanten Pallas 67 5.11
7 179Steven Mijnhout GAC Hilversum 4.91
8 61Neflin de Weerd Athlos 4.75
8 178Lars Besselaar GAC Hilversum 4.75
10 1Sam Beard Clytoneus 4.72
11 181Aldo Vree GAC Hilversum 4.64
12 262Frank Gelens Leiden Atletiek 4.55
13 222Miklas Robbesom Pallas 67 4.37
14 180Steijn Bakker GAC Hilversum 4.35
15 162Rachid el Jerari Atverni 4.29
16 182Boris Schram GAC Hilversum 4.28
17 37Tim de Vries GroningenAtlet 4.17
18 64Ivan Feitsma Athlos 4.02
19 66Rick de Boer Athlos 3.88
20 67Noah Steylen Athlos 3.72
21 62Bram Laenen Athlos 3.53
22 63Niek Veen Athlos 3.42
60David Lankhaar Athlos DNS
65Job Lodder Athlos DNS
Onderdeel : verspringen Categorie : J-PupB
Tijdstip : 10:35 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 213Quinten Chambliss Sparta 3.69 456
2 123Marten Prince Triathlon 3.43 404
3 266Mischa Rook Avantri 3.16 350
4 171Tjitte van den Bedem Altis 3.09 336
4 301Jules Mallens Phoenix 3.09 336
6 21Diego van Batum Atverni 3.04 326
7 233Koen Duikersloot GAC Hilversum 3.02 322
8 18Willem de Bie Atverni 2.98 314
9 199Konstantinos Kosidis Atverni 2.92 302
10 201Tristan de Bree Atverni 2.82 282
11 242Wouter Luc Benschop Atverni 2.75 268
12 300David Krekels Phoenix 2.74 266
13 159Cain Rooke Atverni 2.67 252
14 28Marcus Zabel Atverni 2.63 244
15 232Rob Dankers GAC Hilversum 2.54 226
16 299Sem van der Heijden Phoenix 2.51 220
236Tobias van Ee GAC Hilversum DNS 0
Onderdeel : verspringen Categorie : J-PupC
Tijdstip : 13:00 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 265Max Halling Avantri 3.21 360
2 126Jasper Oele PAC 2.91 300
3 306David Brouwer Munoz Phoenix 2.79 276
4 212Jonathan Pronk Sparta 2.78 274
5 280Jolle Hoogstra Phoenix 2.61 240
6 124Mark Hollestelle Triathlon 2.59 236
7 25Marc van Burgel Atverni 2.51 220
8 240Sam Relyveld Atverni 2.47 212
8 293Guus van der Vegt Phoenix 2.47 212
10 168Ties Arendsman NEA-Volharding 2.27 172
11 125Jesse van der Veen Triathlon 2.25 168
12 326Olivier Mulder Phanos 2.04 126
13 318Jelmer Vroomans Phoenix 1.89 96
127Samuel Grout PAC DNS 0
128Tjebbe Hemler PAC DNS 0
129Sebastiaan Janse PAC DNS 0
Onderdeel : verspringen Categorie : M-JunC
Tijdstip : 15:00 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest
1 51Priscilla van Oorschot AAC 4.80
2 259Anniek Nijhof AAC 61 4.64
3 49Keeley Heijdeman AAC 4.56
4 43Ilva van Houwelingen Parthenon 4.32
5 42Amber van der Heydt Parthenon 4.27
6 3Zillah Cornelissen Nijmegen Atleti 4.21
7 40Carolien de Pater Avantri 4.19
8 45Kirsten de Haan Clytoneus 4.16
8 287Yara van Dee Phoenix 4.16
10 58Charida Righolt Athlos 4.13
11 263Lisanne Verhoeven Leiden Atletiek 4.12
12 322Noor Schroeder Athlos 4.09
13 204Lieke Schulting EindhovenAtlet 4.05
14 104Caitlin van Gessel Triathlon 3.98
15 261Arlyn Haveman Leiden Atletiek 3.86
16 260Tamar Nijhof AAC 61 3.85
17 183Aline Bloom GAC Hilversum 3.83
18 185Sofie v.d.Schoor GAC Hilversum 3.76
19 53Jade Schreuder Athlos 3.71
20 50Maike Edwards van Muijen AAC 3.70
21 237Iris Oosting GAC Hilversum 3.64
22 103Rune Sassen Athlos 3.04
56Lieke de Jong Athlos DNS
165Mariska Nekkers NEA-Volharding DNS
184Simone van Wijk GAC Hilversum DNS
264Chiara Fakkel Leiden Atletiek DNS
Onderdeel : verspringen Categorie : M-PupA1
Tijdstip : 12:20 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 220Yara Linnekamp Hellas 4.08 534
2 195Sienna Klous Lycurgus 3.89 496
3 170Nanah Fung-Loy Sparta 3.84 486
4 142Manon Kool PAC 3.37 392
5 145Cathalin Hamelink PAC 3.33 384
6 19Mylene de Bie Atverni 3.31 380
7 141Jemima de Jonge PAC 3.26 370
8 34Louiza Kruiswijk Atverni 3.24 366
8 316Jade Hermkens Phoenix 3.24 366
10 139Dominique Plaisier PAC 3.20 358
10 144Feyi van de Elshout PAC 3.20 358
12 9Manon Stringa Atverni 3.12 342
13 281Jetske Berman Phoenix 2.89 296
14 140Zinaida Calor PAC 2.84 286
15 8Mila Kuller NEA-Volharding 2.78 274
16 311Bodee Mual Phoenix 2.73 264
17 120Talitha Bouwman Triathlon 2.72 262
17 229Rosan de Bie GAC Hilversum 2.72 262
19 323Willemijn de Weerd Phoenix 2.62 242
20 308Katrijn van der Steen Phoenix 2.49 216
Onderdeel : verspringen Categorie : M-PupA2
Tijdstip : 11:40 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 4Lisanne Schoonebeek Castricum 4.48 615
2 146Fenna Klapwijk PAC 4.28 574
3 41Channa de Bruijn Wijchen 4.07 532
4 117Fleur Praas Triathlon 3.75 468
5 147Sanne van Beek PAC 3.49 416
6 271Amber Dassen Avantri 3.30 378
7 153Inas Chahid PAC 3.27 372
8 151Jill van Tricht PAC 3.25 368
9 13Roxanne van Schaik Atverni 3.23 364
9 288Femke Brouwer Phoenix 3.23 364
11 148Silke Brakkee PAC 3.20 358
12 31Lobke Wevers Atverni 3.17 352
13 278Carlijn Zwart Phoenix 3.12 342
14 314Esther Spruit Phoenix 3.10 338
15 150Hannah den Engelse PAC 3.08 334
16 272Chevy van Steijn Avantri 2.99 316
17 315Veronika van den Berg Phoenix 2.95 308
18 38Isa Susan Leiden Atletiek 2.93 304
19 274Yara Schouten Avantri 2.85 288
20 152Kayleigh Dongen PAC 2.42 202
149Onira Dijkmans PAC DNS 0
Onderdeel : verspringen Categorie : M-PupB
Tijdstip : 10:00 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 268Danielle Wooning Avantri 3.65 448
2 155Amber Nederlof PAC 3.54 426
3 122Sophie Praas Triathlon 3.37 392
4 223Noor Stapel Nijmegen Atleti 3.35 388
5 313Elly Thomas Phoenix 3.02 322
6 32Jessy Enkelaar Atverni 3.00 318
7 325Fleur Koeling GVAC 2.82 282
8 33Lotte van Schaik Atverni 2.76 270
9 22Donna van Batum Atverni 2.64 246
9 309Joanne van der Poel Phoenix 2.64 246
11 158Larice Atmoredjo PAC 2.55 228
12 279Kika Hoogstra Phoenix 2.50 218
13 121Femke van der Veen Triathlon 2.43 204
14 14Isa Thoomes Atverni 2.38 194
15 24Bente Goeman Atverni 2.30 178
16 157Julie Imholz PAC 2.24 166
17Laura van Woudenberg Atverni DNS 0
154Britt van de Bulk PAC DNS 0
Onderdeel : verspringen Categorie : M-PupC
Tijdstip : 11:10 / 15-01-11
Plts No Atleet Vereniging Prest Ptn
1 160Elsie Baars Atverni 2.95 308
2 230Iris de Bie GAC Hilversum 2.81 280
3 252Karlijn Hoogendorp GVAC 2.75 268
4 251Nienke van Duren GVAC 2.72 262
5 231Carlijn de Bie GAC Hilversum 2.62 242
6 319Eline Brinkhuis Phoenix 2.60 238
7 26Dewi van Onselen Atverni 2.52 222
8 200Emma Scheepstra Atverni 2.50 218
9 20Lieke Kool Atverni 2.36 190
10 167Elisa Babucci NEA-Volharding 2.19 156
11 23Donna den Breejen Atverni 2.18 154
12 324Louise de Weerd Phoenix 2.03 124
13 166Robin Kuller NEA-Volharding 2.01 120
14 327Yentl Fictorie Phanos 1.86

90

Voor vragen, mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.