Uitslagen jeugdindoor pupillen 14-1-2012

 

 

Diploma

 

Naast het startnummer dat tevens diploma was, kunnen jullie hier nog een diploma downloaden (Met dank aan Clemens van Wilgenburg van GAC Hilversum)

 

http://www.gach.nl/diploma/

 

Uitslagen

 

 

Jongens Pupillen A 1e jaars
Naam Vereniging 60 meter hoog kogel Totaal
1 Mischa Rook Avantri 9.98 481 1.20 489 7.82 511 1481
2 Marten Prince AV Triathlon 9.89 495 1.15 452 6.91 460 1407
3 Quinten Beishuizen Almere '81 10.20 448 1.10 416 6.19 418 1282
4 Jules Mallens AV Phoenix 10.68 380 1.10 416 6.71 449 1245
5 Max Veerman AV Phoenix 10.20 448 1.10 416 4.87 332 1196
6 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atletiek 9.60 542 1.00 342 4.54 309 1193
7 Willem de Bie AV Atverni 9.79 511 1.00 342 4.67 318 1171
8 Tjitte van den Bedem Altis 10.78 367 1.00 342 6.76 452 1161
9 Tristan de Bree AV Atverni 10.54 399 1.05 379 5.51 375 1153
10 Diego van Batum AV Atverni 10.38 422 1.00 342 5.57 379 1143
11 Roy van Grondelle AV Atverni 9.82 506 0.90 269 4.35 295 1070
12 Konstantinos Kosidis AV Atverni 11.38 292 1.00 342 5.66 385 1019
13 Cain Rooke AV Atverni 10.35 426 0.70 122 5.57 379 927
Quinten Chambliss AV Sparta DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Cody Bakker AV NEA-Volharding DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Jongens Pupillen A 2e jaars
Plaats Naam Vereniging 60 meter 1 hoog 2 kogel 3 Totaal
1 Laurens Korver Hellas Utrecht 9.62 539 1.35 599 7.18 476 1614
2 Ferrie Hamer Haag Atletiek 9.62 539 1.20 489 8.86 566 1594
3 Norbeto Teixeira AV Sparta 9.58 545 1.20 489 7.75 508 1542
4 Camu Prins AV Triathlon 10.00 478 1.20 489 7.59 499 1466
5 Indy Wekker U-Track 9.51 557 1.05 379 6.83 456 1392
6 Max Duys AV Zuidwal 10.10 463 1.15 452 6.83 456 1371
7 Duncan Steenbakker AV Lycurgus 10.36 425 1.15 452 7.40 488 1365
8 Joost van Deudekom AV Lycurgus 10.21 446 1.10 416 7.09 471 1333
9 Thomas Mol AV Lycurgus 10.44 413 1.05 379 6.85 457 1249
10 Quinten Feijen GAC 10.17 452 1.00 342 6.30 424 1218
11 Ok de Kiefte AV Phoenix 10.31 432 1.00 342 5.17 353 1127
12 Tycho van Velden AV Atverni 10.93 347 1.05 379 5.77 392 1118
13 Koen Jansen AV Atverni 10.26 439 0.95 306 5.35 365 1110
14 Nordin Azrar AV Atverni 11.98 224 0.95 306 5.24 357 887
Mika Zwart AV NEA-Volharding DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Arnee Verbokkem AV Atverni DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Thom Kofflard AV Atverni DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Jim Mellaard Almere '81 DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Jordy Verwillegen Almere '81 DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Jongens Pupillen B
Plaats Naam Vereniging 50 meter verspringen kogel Totaal
1 Seb Wals AV Lycurgus 8.57 485 3.51 420 5.93 402 1307
2 Bart van Zandwijk AV Atverni 8.29 537 3.39 396 4.91 335 1268
3 Matthijs Smits AV Sparta 8.30 535 3.23 364 5.18 353 1252
4 Max Halling Avantri 8.40 516 3.42 402 4.44 302 1220
5 Gijs Huijden AV Atverni 8.59 482 3.34 386 4.97 339 1207
6 Sebastiaan Bont AV Lycurgus 9.31 364 3.19 356 6.58 441 1161
7 Jonathan Pronk AV Sparta 8.75 454 2.94 306 5.35 365 1125
8 Marc van Burgel AV Atverni 9.05 404 3.17 352 4.57 311 1067
9 Guus van der Vegt AV Phoenix 9.16 387 2.94 306 4.56 311 1004
10 Jesper Kost EAC De Sperwers 9.12 393 2.89 296 4.27 290 979
11 Teagan Hessels AV Atverni 9.00 412 3.00 318 3.36 219 949
12 David Brouwer Munoz AV Phoenix 9.66 313 2.96 310 4.30 292 915
13 Johan Zomer AV Phoenix 9.74 302 2.52 222 4.22 286 810
14 Pieter Maas AV Phoenix 9.80 294 2.64 246 3.86 259 799
15 Jasper Schipper GAC 10.22 239 2.56 230 4.04 272 741
16 Sam Relyveld AV Atverni 10.29 230 2.66 250 3.88 260 740
17 Dylan Braakman AV Atverni 9.94 275 2.17 152 2.79 169 596
Jelmer Vroomans AV Phoenix DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Jongens Pupillen C
Plaats Naam Vereniging 50 meter verspringen foamspeer Totaal
1 Daniel van der Poel AV Phoenix 9.16 387 2.82 282 8.09 112 781
2 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 10.01 266 2.58 234 13.02 209 709
3 Finn Raterink AV Flevo Delta 9.83 290 2.44 206 12.59 201 697
4 Demian Schimmel AV Triathlon 10.03 263 2.54 226 11.07 173 662
5 Roman Rookhuizen AV Phoenix 10.03 263 2.58 234 9.01 132 629
6 Chiel van Steenbergen AV Phoenix 9.97 271 1.97 112 11.87 188 571
7 Tomas Schoemaker AV Phoenix 10.20 241 2.25 168 9.38 140 549
8 Taake Visser AV Atverni 10.12 251 2.32 182 8.09 112 545
9 Tim den Elzen Almere '81 10.59 194 2.41 200 8.49 121 515
10 Jurre de Bree AV Atverni 10.65 187 2.35 188 9.35 139 514
11 Sam van der Aar DEM 10.78 172 2.36 190 8.56 123 485
12 David Pronk AV Sparta 10.43 213 2.13 144 7.30 94 451
13 Sjoerd Froeling AV Phoenix 10.69 183 2.37 192 5.30 44 419
14 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 10.63 189 2.24 166 4.46 20 375
15 Dat  de Kiefte AV Phoenix 10.70 181 1.81 80 7.93 109 370
16 Thijmen Immerzeel AV Phoenix 12.10 40 2.21 160 10.01 153 353
Tyresse Volk Almere '81 DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Meisjes Pupillen A 1e jaars
Plaats Naam Vereniging 60  meter verspringen kogel Totaal
1 Danielle Wooning Avantri 9.78 513 3.94 506 6.73 450 1469
2 Sophie Praas AV Triathlon 9.63 537 3.70 458 6.55 439 1434
3 Kim van Leest AV '40 9.46 566 3.40 398 4.99 340 1304
4 Amber Nederlof PAC 9.75 517 3.44 406 5.54 377 1300
5 Luca van Loon AV '40 9.92 490 3.38 394 4.35 295 1179
6 Elly Thomas AV Phoenix 9.98 481 3.37 392 4.31 293 1166
7 Yasmine Abbes Nijmegen Atletiek 10.18 451 3.41 400 4.60 313 1164
8 Noa Doornekamp AV Phoenix 10.17 452 3.09 336 4.54 309 1097
9 Sarah van Beilen EAC De Sperwers 10.67 382 3.06 330 5.52 376 1088
10 Noor Stapel Nijmegen Atletiek 10.75 371 3.45 408 4.53 308 1087
11 Lin-si Swart AV Atverni 10.72 375 3.45 408 3.86 259 1042
12 Lotte van Schaik AV Atverni 10.65 384 3.14 346 4.57 311 1041
13 Sanne van Enk AV Phoenix 10.67 382 3.07 332 4.74 323 1037
14 Nora Jonas AV Sparta 10.84 359 3.24 366 4.50 306 1031
15 Donna van Batum AV Atverni 10.88 354 3.08 334 4.81 328 1016
16 Roos Prins AV Triathlon 10.68 380 3.09 336 4.40 299 1015
17 Mette Lacroix Almere '81 10.78 367 3.01 320 4.58 312 999
18 Tessa de Jong AV Edam 11.65 260 3.01 320 6.03 408 988
19 Kika Hoogstra AV Phoenix 10.86 356 2.93 304 4.37 297 957
20 Joanne van der Poel AV Phoenix 10.70 377 2.98 314 3.71 247 938
21 Trijntje Annema U-Track 10.96 343 2.86 290 3.94 265 898
22 Ilse Boon AAC 11.11 324 2.69 256 3.87 260 840
23 Danique Eijsbouts GAC 11.33 298 2.67 252 3.97 267 817
24 Ines van den Berg AV Phoenix 11.53 274 2.79 276 2.77 168 718
25 Julie Imholz PAC 12.70 151 2.40 198 2.88 177 526
Meisjes Pupillen A 2e jaars
Plaats Naam Vereniging 60  meter verspringen kogel Totaal
1 Yara Linnekamp Hellas Utrecht 8.88 672 4.47 612 6.73 450 1734
2 Nanah Fung-Loy AV Sparta 9.35 585 4.15 548 8.39 542 1675
3 Otte Wienese GAC 9.35 585 4.06 530 7.83 512 1627
4 Nynke van den Bedem Altis 9.75 517 3.93 504 7.46 492 1513
5 Grace Ann Pronk AV Sparta 9.28 597 3.83 484 6.38 429 1510
6 Sienna Klous AV Lycurgus 9.64 535 3.89 496 6.41 431 1462
7 Sarah Verkerk U-Track 9.47 564 3.75 468 5.16 352 1384
8 Aniek de Witt AV Nijkerk 9.79 511 3.58 434 6.30 424 1369
9 Feyi van den Elshout PAC 10.27 438 3.80 478 6.61 443 1359
10 Louiza Kruiswijk AV Atverni 9.84 503 3.74 466 5.57 379 1348
11 Annemarie Malais PAC 9.68 529 3.40 398 6.18 417 1344
12 Dominique Plaisier PAC 9.99 480 3.55 428 6.40 430 1338
13 Vicky Visser AV Atverni 9.67 530 3.44 406 5.80 393 1329
14 Amorena Volk Almere '81 9.99 480 3.63 444 5.70 387 1311
15 Jade Hermkens AV Phoenix 9.97 483 3.56 430 5.86 397 1310
16 Manon Stringa AV Atverni 9.98 481 3.47 412 5.81 394 1287
17 Milou Eijsbroek AV Phoenix 9.84 503 3.38 394 5.22 356 1253
18 Jemina de Jonge PAC 9.99 480 3.59 436 4.56 311 1227
19 Chris van Meeuwen Hellas Utrecht 10.33 429 3.45 408 5.46 372 1209
20 Femke Beernink AV Phoenix 10.75 371 3.29 376 6.80 454 1201
21 Dagmar Heijstee AV Atverni 10.53 401 3.43 404 5.73 389 1194
22 Jerrely Bartelink Almere '81 10.24 442 3.33 384 4.05 273 1099
23 Vera Adjoumani AV Atverni 10.70 377 3.29 376 4.16 281 1034
24 Xanne Vonk PAC 11.28 304 3.16 350 5.51 375 1029
25 Jetske Berman AV Phoenix 10.83 360 3.24 366 4.24 287 1013
26 Rosan de Bie GAC 10.66 383 2.98 314 4.61 314 1011
27 Laura Vleerlaag AV Atverni 11.06 331 2.87 292 4.88 333 956
Manon Kool PAC DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Kato Leusink GAC DNF 0 DNS 0 DNS 0 0
Shanella Bleecke Almere '81 DNS 0 DNS 0 DNS 0 0
Meisjes Pupillen B
Plaats Naam Vereniging 50 meter 1 verspringen 2 kogel 3 Totaal
1 Emma Scheepstra AV Atverni 8.85 437 3.26 370 5.37 366 1173
2 Carlijn  de Bie GAC 8.94 422 3.16 350 4.97 339 1111
3 Bo van der Aar DEM 8.88 432 3.43 404 3.89 261 1097
4 Eline Brinkhuis AV Phoenix 8.90 429 3.09 336 4.69 320 1085
5 Naomi van Opstal Eindhoven Atletiek 8.56 487 3.02 322 3.54 233 1042
6 Elsie Baars AV Atverni 9.51 334 3.26 370 4.57 311 1015
7 Manon Vleerlaag AV Atverni 9.07 401 3.28 374 3.48 229 1004
8 Lieke Kool AV Atverni 9.21 379 3.04 326 3.10 197 902
9 Iris de Bie GAC 9.60 322 2.80 278 4.30 292 892
10 Dewi van Onselen AV Atverni 10.47 208 2.63 244 3.57 236 688
11 Dianne Vendrig AV Atverni 9.92 278 2.68 254 2.60 152 684
12 Kendra Limburg AV Triathlon 9.95 274 2.65 248 2.70 161 683
13 Tessa v.d. Wal Almere '81 10.32 226 2.29 176 3.09 196 598
14 Jara van Arkel Almere '81 10.11 253 1.78 74 3.41 223 550
15 Richelle Adjoumani AV Atverni 11.86 62 2.19 156 2.70 161 379
Meisjes Pupillen C
Plaats Naam Vereniging 50 meter verspringen foamspeer Totaal
1 Maharani te Velde AV Atverni 8.98 416 2.93 304 9.91 151 871
2 Annelou Praas AV Triathlon 9.23 376 2.94 306 9.75 147 829
3 Veerle Dijkstra AV Phoenix 9.91 279 2.54 226 8.12 113 618
4 Nena Henzing AV Phoenix 10.26 234 2.34 186 8.46 120 540
5 Jil-lian Swart AV Atverni 10.18 244 2.24 166 5.95 61 471
6 Noortje Broekstra AV Phoenix 11.05 143 2.61 240 3.29 0 383
7 Lisette Steenman Almere '81 11.02 146 2.20 158 5.73 56 360
8 Agatha Nijman AV Atverni 11.09 138 2.13 144 5.95 61 343
9 Indyra Jonkers AV Triathlon 11.89 59 1.78 74 5.72 55 188