Uitslagen clubkampioenschappen 2014

 Nieuw-Maarschalkerweerd, 5 oktober 2014

 

Hieronder de uitslagen van de clubkampioenschappen.

 

 

MANNEN                          
nr naam startnr CAT totaal ver ptn speer ptn. 200m ptn. discus ptn. 1500m ptn.
1 Lars Janssen 834 AB,sen,mas 2676 6,65 746 36,95 444 24,5 579 30,35 482 04:56,50 425
2 Bas Jubels 549 AB,sen,mas 2327 5,64 523 29,98 330 23,3 687 23,27 311 04:47,90 476
3 Nadim van Minnen 545 AB,sen,mas 2230 5,35 456 33,30 386 22,9 726 22,31 286 05:06,00 376
4 Tieme Klinkers 571 AB,sen,mas 1832 5,68 532 29,08 314 25,8 473 19,77 217 05:22,00 296
5 Jeroen Witteveen 503 AB,sen,mas 1816 4,87 339 32,05 365 24,2 605 22,52 291 05:40,10 216
6 Sebastiaan van der Grift 579 AB,sen,mas 1512 5,07 388 34,82 411 26,4 427 22,32 286 00:00,00 0
7 Simon van den Enden 547 AB,sen,mas 1385 4,41 222 22,48 190 27,4 356 17,37 147 04:48,80 470
8 Dennis de Groot 509 AB,sen,mas 1217 4,99 369 21,93 179 23,5 669 0,00 0 00:00,00 0
9 Siem Uittenhout 844 AB,sen,mas 835 5,06 386 24,89 237 34,2 0 19,60 212 00:00,00 0
10 Edwin Voors 560 AB,sen,mas 520 0,00 0 0,00 0 25,2 520 0,00 0 00:00,00 0
11 Bas Henzing 856 AB,sen,mas 350 0,00 0 0,00 0 0,0 0 0,00 0 05:10,90 350
12 Folkert Boersma - AB,sen,mas 207 0,00 0 0,00 0 0,0 0 0,00 0 05:42,00 207
                             
VROUWEN                          
nr naam startnr CAT totaal ver ptn speer ptn. 200m ptn. discus ptn. 800m ptn.
1 Marieke Grimbel 842 AB,sen,mas 1701 3,93 404 7,48 57 31,30 392 15,84 208 02:32,70 640
2 Eline Albers 835 AB,sen,mas 1487 4,10 449 13,82 251 30,50 438 14,34 164 03:32,70 185
                             
JONGENS   C                          
nr naam startnr CAT totaal 100m vlieg ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.    
1 Luc Orbons 616 JC 2135 11,16 978 4,88 597 10,80 560 05:41,80 0    
2 Milan Coppens 625 JC 1890 12,05 817 4,70 560 9,81 513 05:41,80 0    
3 Robin Hetharia 613 JC 1826 12,82 695 4,47 512 10,20 532 04:59,40 87    
4 Filip van der Vegt 653 JC 1583 12,62 725 4,35 488 7,08 370 05:41,80 0    
5 Tim van Enk 643 JC 1533 12,73 708 3,84 386 8,33 439 05:41,80 0    
6 Jonatan van Dongen 614 JC 1461 13,49 600 4,24 466 7,53 395 05:41,80 0    
7 Juras Huijben 656 JC 1044 12,93 678 3,74 366 0,00 0 05:41,80 0    
                             
MEISJES   C                          
nr naam startnr CAT totaal 80m vlieg ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.    
1 Jinke van der Sluis 670 MC 1108 15,71 75 4,78 576 8,68 457 05:41,80 0    
2 Anne van Gils 658 MC 926 13,96 234 3,45 308 7,32 384 05:41,80 0    
3 Carlijn Zwart 677 MC 767 15,19 119 3,44 306 6,59 342 05:41,80 0    
4 Nida Huijben 679 MC 76 15,70 76   0   0 05:41,80 0    
5 Femke Brouwer 695 MC 0   0   0   0   0    
                             
JONGENS   D                          
nr naam startnr CAT totaal 80m vlieg ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.    
1 Rodney Kuisch 845 JD 2014 10,73 664 4,33 484 6,34 327 03:21,40 539    
2 Willem Veldpaus 717 JD 1994 10,86 642 3,98 414 8,23 433 03:25,50 505    
3 Ok de Kiefte 711 JD 1992 10,82 649 4,11 440 5,66 285 03:10,40 618    
4 Max Veerman 702 JD 1193 12,42 411 3,58 334 6,48 335 04:50,90 113    
5 Jules Mallens 701 JD 1182 12,39 415 3,37 292 6,76 352 04:48,40 123    
6 Mischa van der Pluijm 855 JD 621   0 3,50 318 5,95 303 00:00,00 0    
7 Luc Henzing 713 JD 0   0   0   0 00:00,00 0    
                             
MEISJES   D                          
nr naam startnr CAT totaal 60m vlieg ptn. ver ptn. kogel ptn. 1000m ptn.    
1 Milou Eijsbroek 839 MD 1890 7,74 827 3,61 340 8,20 432 04:04,60 291    
2 Joanne vd Poel 848 MD 1325 9,03 543 3,17 252 4,77 225 04:01,90 305    
3 Femke Beernink 847 MD 475   0   0 9,03 475 00:00,00 0    
4 Jetske Berman 840 MD 0   0   0   0 00:00,00 0    
                             
JONGENS   PUP A 2e jaars                          
nr naam startnr CAT totaal 60m vlieg ptn. ver ptn. fluitraket ptn.        
1 Johan Zomer 762 JPA2 1443 8,97 654 3,44 406 24,89 383        
2 Felix Terwel 747 JPA2 1275 9,71 524 3,42 402 22,29 349        
3 Yannick Brito Alves 768 JPA2 1151 9,19 613 3,21 360 11,32 178        
4 Max van Gorp 731 JPA2 1038 10,13 458 2,80 278 18,93 302        
5 Boudewijn van Leerdam 787 JPA2 0   0   0   0        
                             
JONGENS PUP A 1e jaars                          
nr naam startnr CAT totaal 60m vlieg ptn. ver ptn. fluitraket ptn. 1000m      
1 Daniel vd Poel 849 JPA1 1602 8,74 700 3,61 440 31,60 462        
2 Roman van Rookhuizen 832 JPA1 1482 8,91 666 3,61 440 24,34 376        
3 Nico Kalmeijer 864 JPA1 1353 9,29 595 3,57 432 20,61 326        
4 Antonie Elkenbracht 850 JPA1 1290 9,84 503 3,54 426 23,20 361        
5 Dat de Kiefte 812 JPA1 1226 9,62 539 3,04 326 23,17 361 03:56,6      
6 Douwe Slijderink 792 JPA1 1178 10,07 467 3,08 334 24,44 377        
7 Iker Bruggink 870 JPA1 1023 10,09 464 2,71 260 18,70 299        
8 Daan Hogenesch 846 JPA1 996 10,02 475 2,82 282 14,84 239        
9 Thijmen Immerzeel 837 JPA1 942 10,78 367 2,73 264 19,57 311        
10 Nathan Grul 843 JPA1 900 10,44 413 2,53 224 16,30 263        
                             
MEISJES   PUP A 2e jaars                          
nr naam startnr CAT totaal 60m vlieg ptn. ver ptn. fluitraket ptn. 1000m      
1 Ella Kolsteeg 900 MPA2 1688 8,14 829 4,26 570 18,05 289 04:51,0      
2 Elise van Zijl 905 MPA2 1356 9,14 623 3,36 390 21,83 343        
3 Meike Halter 901 MPA2 1011 9,72 522 2,80 278 13,14 211 04:53,5      
4 Lotte Kortschot 874 MPA2 989 9,96 484 2,82 282 13,86 223        
                             
MEISJES   PUP A 1e jaars                          
nr naam startnr CAT totaal 60m vlieg ptn. ver ptn. fluitraket ptn.        
1 Coos Veldpaus 968 MPA1 1445 8,79 690 3,52 422 21,09 333        
2 Imke Boersma 921 MPA1 1195 9,50 559 3,29 376 16,14 260        
3 Belle Schyns 841 MPA1 1133 9,54 552 3,32 382 12,46 199        
4 Sophie van Veen 907 MPA1 1083 9,72 522 3,11 340 13,74 221        
5 Seema Barkmeijer 946 MPA1 1005 9,89 495 3,11 340 10,90 170        
6 Nena Henzing 942 MPA1 985 10,16 454 3,02 322 13,06 209        
7 Tamara Janssen 836 MPA1 766 10,74 372 2,52 222 10,98 172        
                             
JONGENS   PUP B                          
nr naam startnr CAT totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. fluitraket ptn.        
1 Leon Mallens 981 JPB 1490 6,30 723 3,05 328 29,52 439        
2 Toon Feringa 980 JPB 1087 6,96 560 2,70 258 16,69 269        
                             
MEISJES   PUP B                          
nr naam startnr CAT totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. fluitraket ptn.        
1 Noortje Broekstra 833 MPB 1120 6,58 650 2,95 308 10,47 162        
                             
JONGENS   PUP C                          
nr naam startnr CAT totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. fluitraket ptn. 1000m      
1 Merijn Couperus 984 JPC 1290 6,65 633 3,15 348 19,37 309 04:11,7      
2 Ramon Janssen 838 JPC 1275 6,79 599 3,08 334 21,81 342        
3 Ties Meeuwissen 985 JPC 1104 6,80 597 2,75 268 14,80 239        
4 Aaron Grul 982 JPC 1043 7,55 438 3,10 338 16,60 267        
5 Ids Boersma 851 JPC 1013 7,20 508 2,80 278 14,11 227        
6 Loek van Schip 986 JPC 726 7,51 446 1,95 108 11,00 172        
                             
MEISJES   PUP C                          
nr naam startnr CAT totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. fluitraket ptn.        
1 Ariane Elkenbracht 990 MPC 1148 6,68 625 3,10 338 11,70 185        
2 Anna Kompier 992 MPC 964 6,79 599 2,80 278 6,98 87        
3 Laia Bruggink 993 MPC 927 7,10 529 2,56 230 10,80 168        
4 Vera Pot 988 MPC 834 7,27 494 2,51 220 8,46 120        
5 Sophie Zomer 989 MPC 693 7,99 359 2,21 160 11,10 174        
6 Famke Riemersma 994 MPC 431 8,26 315 1,61 40 6,52 76        
- Sophie Lindeman 957 MPC 769 7,42 464 2,66 250 5,70 55 BM      
                             
JONGENS   MINI PUP                          
nr naam startnr CAT totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. fluitraket ptn.        
1 Jaouad Boussakout 999 J MINI 976 7,13 523 2,65 248 12,84 205        
2 Melijn Stegeman 995 J MINI 936 6,88 578 2,80 278 6,71 80        
3 Rens Feringa 997 J MINI 901 7,15 519 2,55 228 10,07 154        
4 Ruben Immerzeel 998 J MINI 742 8,02 354 2,55 228 10,38 160        
5 Jaap Boersma 852 J MINI 470 9,15 188 1,90 98 11,62 184        
6 Simon Pot 996 J MINI 114 11,90 0 1,70 58 5,73 56        
                             
MEISJES   MINI PUP                          
nr naam startnr CAT totaal 40m vlieg ptn. ver ptn. fluitraket ptn.        
1 Lora Zaiss 830 M MINI 495 7,92 371 1,95 108 4,34 16        
2 Laura Henzing 1000 M MINI 167 9,51 143 1,53 24 2,22 0        
3 Marisa Barkmeijer 854 M MINI 115 9,87 101 1,48 14 3,34 0        
4 Zee de Kiefte 826 M MINI 0 12,89 0 1,06 0 1,38 0        
5 Elin Stegeman 853 M MINI 0 12,66 0 1,36 0 2,75 0        
                             
FAMILIE   ESTAFETTE                          
  familie     tijd                    
1 We proeven de taart al     00:56,50                    
2 de unicorn tornado's   zwekkers 2.0   00:57,80                    
3 The flying monkeys     01:10,40                    
4 Janssen en Co     01:16,60                    
5 Fam Meeuwissen     01:19,20                    
6 De White Tigers     01:19,80                    
7 De Snelsten     01:20,70                    
8 Waar gaan die mooie   beentjes naar toe 01:23,60                    
9 Merlo     01:26,40                    
10 Team Immerzeel     01:27,00                    
11 De Superstars     01:28,40                    
12 Wij zijn de beste     01:29,40                    
13 Jiic     01:32,50                    
14 De Racing Feringa's     01:34,40                    
15 De Vier     01:37,00                    
16 Barkveen     01:45,20