CD-competitie op Overvecht

Op zaterdag 23 april organiseert Phoenix de eerste ronde van de junioren CD-competitiewedstrijd voor poule 55.

LET OP: Deze wedstrijd organiseren we op atletiekbaan OVERVECHT!

 

Voor deze wedstrijd hebben we nog grote behoefte aan vrijwilligers en juryleden. Iederene die kan en wil helpen, al is het maar een deel van de dag, kan zich aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Het chronoloog is:

               
               
               
            Inleveren eigen werpmateriaal
10.15 Juryvergadering       10.50-11.00    
10.30 Ploegleidersvergadering     12.50-13.00    
                 
                 
Looponderdelen   # series     Per categorie  
11:00 4*60 meter MD 3          
11:20 4*80 meter MC 2     JC   groep
11:30 4*80 meter JD 3     11:50 4*100 meter  
11:50 4*100 meter JC 2     12:20 Kogel  
12:00 Eventueel overlopen estafette(s)     12:40 Hoogspringen 1
12:25 60m Horden MD 5     13:20 Discus  
12:50 80m Horden MC 4     13:30 100m Horden  
13:05 80m Horden JD 5     13:55 Verspringen  
13:30 100m Horden JC 4     15:00 800 meter  
14:00 1000 meter MD 2     15:00 Hoogspringen 2
14:15 1000 meter JD 2     15:30 Speerwerpen  
14:40 800 meter MC 3     16:30 100 meter  
15:00 800 meter JC 3          
15:30 60 meter MD 5     JD   groep
15:50 80 meter MC 4     11:20 Hoogspringen 1
16:05 80 meter JD 5     11:30 4*80 meter  
16:30 100 meter JC 4     12:20 Verspringen 1
            12:20 Speerwerpen 1
            13:05 80m Horden  
Technische Onderdelen       13:35 Kogel 1
            13:45 Hoogspringen 2
Discus   groep       14:15 1000 meter  
12:20 MD 1   750 gr   14:25 Speerwerpen 2
13:20 JC     1kg   15:15 Kogel 2
14:35 MC     1kg   16:05 80 meter  
15:55 MD 2   750 gr   16:10 Verspringen 2
Hoogspringen groep locatie          
11:20 JD 1 mat 2     MC   groep
11:30 MD 1 mat 1     11:20 4*80 meter  
12:40 JC 1 mat 2     12:30 Kogel  
12:50 MC 1 mat 1     12:50 80m Horden  
13:45 JD 2 mat 2     12:50 Hoogspringen 1
13:55 MD 2 mat 1     14:35 Discus  
15:00 JC 2 mat 2     14:40 800 meter  
15:10 MC 2 mat 1     15:05 Verspringen  
Kogel   groep locatie     15:10 Hoogspringen 2
12:20 JC   bak 2 4 kg   15:50 80 meter  
12:30 MC   bak 1 3kg        
13:35 JD 1 bak 1 3kg   MD   groep
14:25 MD 1 bak 1 2kg   11:00 4*60 meter  
15:15 JD 2 bak 1 3kg   11:20 Speerwerpen 1
16:05 MD 2 bak 1 2kg   11:30 Hoogspringen 1
Speerwerpen groep   ver2   12:20 Discus 1
11:20 MD 1   400 gr   12:25 60m Horden  
12:20 JD 1   400 gr   13:05 Verspringen 1
13:25 MD 2   400 gr   13:25 Speerwerpen 2
14:25 JD 2   400 gr   13:55 Hoogspringen 2
15:30 JC     600 gr   14:00 1000 meter  
Verspringen groep locatie     14:25 Kogel 1
12:20 JD 1 bak 1     15:30 60 meter  
13:05 MD 1 bak 2     15:55 Discus 2
13:55 JC   bak 1     16:00 Verspringen 2
15:05 MC   bak 1     16:05 Kogel 2
16:00 MD 2 bak 2          
16:10 JD 2 bak 1          
                versie 0.2
  • No comments found