Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Pupillentrainers gezocht

AV Phoenix is op zoek naar pupillentrainers. We zijn op zoek naar iemand die goed met jonge kinderen overweg kan en op een speelse manier simpele technieken kan bijbrengen.
Hij/zij stimuleert de pupillen om mee te doen aan wedstrijden en is regelmatig zelf aanwezig bij een wedstrijd om te coachen.

De beschikbare trainingstijden zijn:

  • Maandag van 17:30– 18:45 uur (mini,c, b of a1 pupillen) te Overvecht
  • Donderdag van 17:30– 18:45 uur (mini,c, b of a1 pupillen) te Maarschalkerweerd

Bij alle groepen zal je samen met 1 andere trainer samenwerken. Ervaring in de atletiek is een pre, maar niet absoluut noodzakelijk.

Afhankelijk van diploma’s en ervaring is een passende vrijwilligersvergoeding beschikbaar. Daarnaast betalen pupillentrainers na een jaar training gegeven te hebben geen contributie meer bij Phoenix.

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Maurice Beiler via Jeugdinfo@avphoenix.nl of 06-47937569.

Actueel

AV Phoenix

NSK Meerkamp 2025

13-05-2025

Afgelopen weekend was het zover: het NSK Meerkamp bij D.S.A.V. Dodeka in Delft! Met een ploeg van tien Phoenix-atleten stonden we aan de start – vijf vrouwen bij de zevenkamp,

lees verder...
Studentennieuws

NSK Ekiden 2025

01-04-2025

Zaterdag 15 maart vond de NSK Ekiden plaats. Tijdens deze estafettewedstrijd leg je in een team van zes atleten samen de marathonafstand af. Met maar liefst 3 teams reisde USAG

lees verder...
Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...

Agenda

mei 2025
MDWDVZZ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« apr   jun »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in