Trainingsgroepen Trainingstijden AllUnited

Bijzondere prestaties 2010 – 2019

Deze AV Phoenix-atleten hebben gedurende de periode 2010 – 2019 medailleplaatsen bij nationale kampioenschappen gehaald, mooie klasseringen bij internationale kampioenschappen behaald en/of records gebroken.

Bijzondere prestaties 2010 - 2019

JaartalDatumEvenementCategorieOnderdeelPlaatsAtleetPrestatieOpmerkingPlaats
2010D-Spelen-iJD260m hrd1eLuc Reij9,41Groningen
2010D-Spelen-iMD1kogel2eLuna van Velzen10,37Groningen
2010NK-iM35200m1eWerner Andrea23,45Apeldoorn
2010NK-iM4060m2eRob Rolvink7,56Apeldoorn
2010NK-iM40200m2eRob Rolvink23,80Apeldoorn
2010NK crossM552eAd Buijs35,20Hellendoorn
2010BaanV23-10.000m swLiesbeth van Leeuwen57:58,0NRAmsterdam-C.B.
2010BaanV23-10.000m swLiesbeth van Leeuwen57:28,5NRDordrecht
2010NKVSEN10.000m3eSaskia van Vught36:59,92Helmond
2010NKJA10.000m3eSander van Alphen36:06,95Helmond
2010NKM5510.000m3eAd Buijs38:10,01Helmond
2010NKM35400m1eWerner Andrea53,77Dongen
2010EKM3510.000m3eBernard te Boekhorst32:26,26Nyiregyhaza (Hon.)
2010EKM355000m3eBernard te Boekhorst15:20,37Nyiregyhaza (Hon.)
2010EKM35400m3eWerner Andrea51,33Nyiregyhaza (Hon.)
2010D-SpelenJD80m hrd1eLuc Reij11,702e ATAmsterdam-OS
2010D-SpelenJDhoog3eSebastiaan van der Grift1,45Amsterdam-OS
2010D-SpelenMDdiscus2eYara van Dee29,49Amsterdam-OS
2011CD-Spelen-iJC160mhrd1eLuc Reij9,07Apeldoorn
2011CD-Spelen-iMD160m2eJinke van der Sluis8,76Apeldoorn
2011NK-iV3560m hrdNeeltje van Hulten9,09NRApeldoorn
2011NK CrossM55cross3eAd Buijs35,28Nijverdal
2011C-SpelenJC100m hrd3eLuc Reij14,21Amsterdam-Ookmeer
2011C-SpelenJC300m hrd3eLuc Reij41,50Amsterdam-Ookmeer
2011NKM5510.000m2eAd Buijs36:35,10Veenendaal
2011NKV40100m1eIris Kamp-Steverink14,16Den Haag
2011NKM351500m2eMichiel Mooibroek4:19,25Den Haag
2011NKM555000m2eAd Buijs17:49,72Den Haag
2011NKM35110m hrd2eLars Janssen16,53Den Haag
2011NKM35800m1eMichiel Mooibroek2:07,68Den Haag
2011NKM35400m hrd1eLars Janssen60,36Den Haag
2011NKM35ver2eLars Janssen6,422,2Den Haag
2011NKV4010km3eLia Wijnberger39:08Tilburg
2011NKVSEN4x800m2ePhoenix, Maaike Groendijk, Lorraine Ravestein, Gerrieke Grootmarsink, Karin Gorter9:46,29Amstelveen
2012D-Spelen-iJD60m1eLuc Orbons.79Apeldoorn
2012D-Spelen-iJD60mhrd1eLuc Orbons8,94Apeldoorn
2012C-Spelen-iJC60mhrd1eLuc Reij8,55Apeldoorn
2012C-Spelen-iMCkogel3eYara van Dee10,99Apeldoorn
2012NK-iMSEN1500m3eMenno Zuidema3:51,24Apeldoorn
2012NK-iV3560m1ePascale Schure8,38Apeldoorn
2012NK-iV3560m3eNeeltje van Hulten8,56Apeldoorn
2012NK-iV35200m2eNeeltje van Hulten27,88Apeldoorn
2012NK-iV4060m1eIris Kamp-Steverink8,65Apeldoorn
2012NK-iM3560m hrd2eLars Janssen9,08Apeldoorn
2012NK-iM35ver2eLars Janssen6,05Apeldoorn
2012NK-iM4060m2eWerner Andrea7,51Apeldoorn
2012NK-iM40200m2eWerner Andrea24,18Apeldoorn
2012NK-iM40800m1eBernard te Boekhorst2:01,91Apeldoorn
2012NK-iM403000m1eBernard te Boekhorst8:53,52Apeldoorn
2012NK-iV55800m3eJannet Vermeulen-Stulen2:48,52Apeldoorn
2012NK-iV553000m3eJannet Vermeulen-Stulen12:33,60Apeldoorn
2012WK-iV3560m5ePascale Schure8,39Jyväskylä (Fin.)
2012NKM45kogelsl_73eCarel van der Werf36,50Veldhoven
2012NKV35ver1eNeeltje Hulten5,34Terneuzen
2012NKV40100m1eIris Kamp-Steverink13,70Terneuzen
2012NKV40200m1eIris Kamp-Steverink28,64Terneuzen
2012NKV555000m2eJannet Vermeulen-Stulen21:02,95Terneuzen
2012NKM40100m1eWerner Andrea11,60Terneuzen
2012NKM40200m1eWerner Andrea23,84Terneuzen
2012NKM45ver2eEric Jonge5,30Terneuzen
2012NKM601500m1eWim Teutem5:16,50Terneuzen
2012NKM60800m3eWim Teutem2:33,02Terneuzen
2012NKM4010.000m1eBernard te Boekhorst31:38,51Emmeloord
2012NKV5510.000m1eJannet Vermeulen-Stulen44:14,16Emmeloord
2012NKM6010.000m2eWim van Teutem41:22,23Emmeloord
2012EKM4010.000m2eBernard te Boekhorst32:36,76Zgorzelec (P.)
2012D-SpelenMD1000m hind.1eNida Huijben3:28,19Amsterdam-OS
2012D-SpelenJD80m3eLuc Orbons10,23Amsterdam-OS
2012D-SpelenJD80mhrd3eLuc Orbons12,05Amsterdam-OS
2012D-SpelenJD1000m2eTim van Enk3:09,86Amsterdam-OS
2012C-SpelenMCdiscus2eYara van Dee32,69Amsterdam-Ookmeer
2012NKM6010km3eAd Buijs38,25Utrecht
2013D-Spelen-iJD1000m3eTim van Enk3:09,01Apeldoorn
2013NK-iV3560m1ePascale Schure8,30Apeldoorn
2013NK-iV3560mhrd1eNeeltje van Hulten9,47Apeldoorn
2013NK-iV35ver1eNeeltje van Hulten5,28Apeldoorn
2013NK-iM3560mhrd2eLars Janssen8,93Apeldoorn
2013NK-iM35ver2eLars Janssen6,19Apeldoorn
2013NK-iV4060m2eIris Kamp-Steverink8,55Apeldoorn
2013NK-iV40200m3eIris Kamp-Steverink28,86Apeldoorn
2013NK-iM40200m2eWerner Andrea23,89Apeldoorn
2013NK-iMsen1500m2eMenno Zuidema3:54,69Apeldoorn
2013NK-iMA60mhrd3eMariska Bun9,01Apeldoorn
2013MeerkampM40tienkampLars Janssen6347NRAmstelveen
2013MeerkampM40tienkampLars Janssen6464NRGemert
2013NKV40100m3eIris Kamp-Steverink14,00Epe
2013NKV40200m3eIris Kamp-Steverink29,16Epe
2013NKM40100m2eWerner Andrea11,91Epe
2013NKM40200m2eWerner Andrea24,22Epe
2013NKM40discus3eCarel van der Werf30,15Epe
2013WKM4010.000m3eBernard te Boekhorst32:37,80Porto Alegre (Bra.)
2013NK 10kmM6010km2eAd Buijs39,13Utrecht
2013NK CrossM60cross2eAd Buijs21,47Tilburg
2014C-SpelenJC60m3eLuc Orbons7,43Apeldoorn
2014NK-iV4060m1eIris Kamp-Steverink8,61Apeldoorn
2014NK-iV40200m1eIris Kamp-Steverink29,11Apeldoorn
2014NK-iM40200m1eWerner Andrea23,91Apeldoorn
2014NK-iM601500m3eAd Buijs5:02,45Apeldoorn
2014NK-iM403000m1eBernard te Boekhorst9:01,79Apeldoorn
2014NK-iV553000m2eJannet Vermeulen-Stulen12:20,46Apeldoorn
2014NK-iM603000m3eAd Buijs10:49,08Apeldoorn
2014NK-iM4060mhrd_1001eLars Janssen8,98Apeldoorn
2014NK-iM45ver1eEric de Jonge5,23Apeldoorn
2014NK-iM40ver1eLars Janssen6,37Apeldoorn
2014NK-iM40ver2eWerner Andrea6,04Apeldoorn
2014NK-iVsenpols2eAnnemieke Dunnink3,60Apeldoorn
2014WKM40hink4eLars Janssen13,39NRBoedapest (H.)
2014NKV40100m1ePascale Schure13,42Utrecht-Nw. Mw.
2014NKV40100m2eIris Kamp-Steverink13,75Utrecht-Nw. Mw.
2014NKV40200m1ePascale Schure27,63Utrecht-Nw. Mw.
2014NKV40200m2eIris Kamp-Steverink29,09Utrecht-Nw. Mw.
2014NKM401500m1eBernard te Boekhorst4:11,99Utrecht-Nw. Mw.
2014NKM605000m3eAd Buijs18:14,26Utrecht-Nw. Mw.
2014NKM4010.000m1eBernard te Boekhorst33:05,71Utrecht-Nw. Mw.
2014NKM6010.000m2eAd Buijs38:12,65Utrecht-Nw. Mw.
2014NKM40110mhrd_1001eLars Janssen15,70Utrecht-Nw. Mw.
2014NKM45ver3eEric de Jonge5,11Utrecht-Nw. Mw.
2014NKV40ver3eMarjolein Masclee3,91Utrecht-Nw. Mw.
2014NKV40hoog3eMarjolein Masclee1,36Utrecht-Nw. Mw.
2014NKM40hink1eLars Janssen13,17Utrecht-Nw. Mw.
2014EKM4010.000m3eBernard te Boekhorst35:46,27Izmir (Tur.)
2014C-SpelenMChink2eJinke van der Sluis10,33Amsterdam-Ookmeer
2014NK EstafetteVsen4x100m1ePhoenix Vsen49,68Amstelveen
2014NK EstafetteMB4x200m3ePhoenix MB1:47,03Amstelveen
2014NK EstafetteVsenZw. estafette1ePhoenix Vsen2:21,97Amstelveen
2014NK EstafetteMBZw. estafette2ePhoenix MB2:21,14Amstelveen
201508-02-2015NK 10kmM6010km3eAd Buijs38,36Schoorl
201514-02-2015NK-iM401500m2eBernard te Boekhorst4:17,90Apeldoorn
201514-02-2015NK-iM4060mhrd_1001eLars Janssen8,85Apeldoorn
201514-02-2015NK-iM40ver1eLars Janssen6,45Apeldoorn
201514-02-2015NK-iV4060m2eIris Kamp-Steverink8,73Apeldoorn
201514-02-2015NK-iV4060m1ePascale Schure8,44Apeldoorn
201514-02-2015NK-iV55400m1eJannet Vermeulen-Stulen76,64Apeldoorn
201514-02-2015NK-iV551500m1eJannet Vermeulen-Stulen5:52,57Apeldoorn
201515-02-2015NK-iM40800m2eBernard te Boekhorst2:07,22Apeldoorn
201515-02-2015NK-iM403000m1eBernard te Boekhorst9:11,67Apeldoorn
201515-02-2015NK-iM603000m2eAd Buijs10:41,74Apeldoorn
201515-02-2015NK-iV40200m3eIris Kamp-Steverink29,44Apeldoorn
201515-02-2015NK-iV40200m1ePascale Schure27,96Apeldoorn
201515-02-2015NK-iV55800m2eJannet Vermeulen-Stulen2:51,68Apeldoorn
201515-02-2015NK-iV553000m1eJannet Vermeulen-Stulen12:18,94Apeldoorn
201521-02-2015NK-iVsen3000m3eMarijke de Visser9:34,73Apeldoorn
201522-02-2015NK-iVsen1500m3eMarijke de Visser4:26,35Apeldoorn
201528-02-2015NK-i MBhink3eJinke van der Sluis11,04Apeldoorn
201501-03-2015NK-iMB400m3eNida Huijben57,99Apeldoorn
201501-03-2015NK-iMBver2eJinke van der Sluis5,45Apeldoorn
201523-05-2015NKM3510.000m1eMaarten van Ommen33:00,86Zierikzee
201523-05-2015NKM605000m3eAd Buijs18:37,25Zierikzee
201523-05-2015NKM6010.000m3eAd Buijs38:49,61Zierikzee
201523-05-2015NKV35pols1eAnnemieke Dunnink3,30Zierikzee
201523-05-2015NKV40100m3eIris Steverink14,01Zierikzee
201523-05-2015NKV40100m1ePascale Schure13,54Zierikzee
201523-05-2015NKV40200m1ePascale Schure27,89Zierikzee
201528-06-2015NK MBver3eJinke van der Sluis5,64Breda
201529-06-2015NK MBhink3eJinke van der Sluis11,19Breda
201502-08-2015NKMsen4x100m3ePhoenix Msen43,02Amsterdam-OS
201526-09-2015NK EstafetteMsen4x100m2ePhoenix Msen43,57Amstelveen
201526-09-2015NK EstafetteVsen4x100m1ePhoenix Vsen48,22Amstelveen
201527-09-2015NK EstafetteMsen4x200m3ePhoenix Msen1:33,70Amstelveen
201527-09-2015NK EstafetteMsenZw. estafette3ePhoenix Msen2:03,46Amstelveen
201527-09-2015NK EstafetteVsen4x200m1ePhoenix Vsen1:44,24Amstelveen
201527-09-2015NK EstafetteVsenZw. estafette1ePhoenix Vsen2:17,37Amstelveen
201613-02-2016NK-iM4060mhrd_1001eLars Janssen8,94Apeldoorn
201613-02-2016NK-iM40ver3eLars Janssen6,30Apeldoorn
201613-02-2016NK-iM50ver3eEric de Jonge5,12Apeldoorn
201613-02-2016NK-iV35pols1eAnnemieke Dunnink3,36Apeldoorn
201613-02-2016NK-iV60400m1eJannet Vermeulen-Stulen74,65Apeldoorn
201613-02-2016NK-iV60800m1eJannet Vermeulen-Stulen2:49,15Apeldoorn
201613-02-2016NK-iV601500m1eJannet Vermeulen-Stulen5:51,05Apeldoorn
201613-02-2016NK-iV603000m1eJannet Vermeulen-Stulen12:25,87Apeldoorn
201620-02-2016NK-iMBhink2eJinke van der Sluis11,23Apeldoorn
201621-02-2016NK-iMBver3eJinke van der Sluis5,49Apeldoorn
201606-03-2016NK Halve MarathonV60halve3eJannet Vermeulen-Stulen1u42:23Den Haag
201613-03-2016NK CrossM60cross2eAd Buijs31,23Oldenzaal
201613-03-2016NK CrossV60cross2eJannet Vermeulen-Stulen36,59Oldenzaal
201611-06-2016NKM40ver2eLars Janssen6,52Amersfoort
201611-06-2016NKV40100m2ePascale Schure13,81Amersfoort
201611-06-2016NKV40200m2ePascale Schure28,44Amersfoort
201611-06-2016NKV45100m2eIris Steverink13,76Amersfoort
201611-06-2016NKV45200m2eIris Steverink29,13Amersfoort
201611-06-2016NKV60400m1eJannet Vermeulen-Stulen74,89Amersfoort
201611-06-2016NKV60800m1eJannet Vermeulen-Stulen2:50,67Amersfoort
201611-06-2016NKV601500m1eJannet Vermeulen-Stulen5:54,77Amersfoort
201601-07-2016NKMBver3eJinke van der Sluis5,64Breda
201703-02-2017NK-iM4060mhrd_1001eLars Janssen9,26Apeldoorn
201703-02-2017NK-iV35pols1eAnnemieke Dunnink3,16Apeldoorn
201703-02-2017NK-iV4060m2ePascale Schure8,53Apeldoorn
201703-02-2017NK-iV40200m2ePascale Schure28,03Apeldoorn
201703-02-2017NK-iV60800m1eJannet Vermeulen-Stulen2:52,85Apeldoorn
201703-02-2017NK-iV603000m1eJannet Vermeulen-Stulen12:40,73Apeldoorn
201712-02-2017NK 10km WegV6010km3eJannet Vermeulen-Stulen46,53Schoorl
201719-02-2017NK-iMAver1eJinke van der Sluis5,72Apeldoorn
201709-06-2017NKM40110mhrd_1001eLars Janssen16,57Gouda
201709-06-2017NKM40ver3eLars Janssen6,21Gouda
201709-06-2017NKM50ver2eEric de Jonge5,19Gouda
201709-06-2017NKV35pols1eAnnemieke Dunnink3,31Gouda
201709-06-2017NKV40100m2ePascale Schure13,58Gouda
201709-06-2017NKV45100m1eIris Steverink14,23Gouda
201709-06-2017NKV45200m3eIris Steverink29,81Gouda
201709-06-2017NKV605000m2eJannet Vermeulen-Stulen22:15,80Gouda
201730-06-2017NKMAver2eJinke van der Sluis5,74Vught
201730-09-2017NK WerpvijfkampM50werpvijfkamp3eCarel van der Werf2415Zutphen
201802-02-2018NK-iM4060mhrd_1002eLars Janssen8,95Apeldoorn
201802-02-2018NK-iV353000m1eSaskia de Vries-van Vugt10:13,20Apeldoorn
201803-02-2018NK-iM40ver2eLars Janssen6,23Apeldoorn
201803-02-2018NK-iV35pols1eAnnemieke Dunnink3,37Apeldoorn
201803-02-2018NK-iV4560m1eIris Steverink8,72Apeldoorn
201804-02-2018NK-iV40200m3ePascale Schure28,35Apeldoorn
201804-02-2018NK-iV45200m1eIris Steverink29,28Apeldoorn
201801-06-2018NKM355000m3eLeonard Tersteeg16:20,74Gouda
201801-06-2018NKV355000m1eSaskia de Vries-van Vugt17:40,52Gouda
201802-06-2018NKM45110mhrd_1001eLars Janssen16,53Gouda
201802-06-2018NKM45ver1eLars Janssen5,69Gouda
201802-06-2018NKV35pols1eAnnemieke Dunnink3,41Gouda
201901-02-2019NK-iM35400m2eBas Jubels54,17Apeldoorn
201901-02-2019NK-iM4560mhrd_1001eLars Janssen9,14Apeldoorn
201901-02-2019NK-iM45hink1eLars Janssen12,81Apeldoorn
201902-02-2019NK-iM45ver1eLars Janssen5,89Apeldoorn
201902-02-2019NK-iV35pols1eAnnemieke Dunnink3,33Apeldoorn
201917-05-2019NKM45hink1eLars Janssen12,27Gouda
201918-05-2019NKM35400m2eBas Jubels57,06Gouda
201918-05-2019NKM35ver3eBas Jubels5,17Gouda
201918-05-2019NKM45110mhrd_1001eLars Janssen16,67Gouda
201918-05-2019NKM45ver1eLars Janssen5,90Gouda
201919-05-2019NKV355000m1eSaskia de Vries-van Vugt17:52,40Gouda

Actueel

Clubnieuws

Wist je dat de Atletiekunie een nieuwe wedstrijdkalender heeft?

04-12-2022

Ook dit jaar organiseren AV Phoenix en U-Track weer de Indoor Utrecht wedstrijden. De eerste is al op 18 december aanstaande. Misschien heb je deze indoorwedstrijden nog niet kunnen vinden…

lees verder...
Clubnieuws

Derde plek voor Ineke van Koldam op NK korte cross

01-12-2022

Na periode van herstel is het voor onze Ineke meteen al bij de eerste de beste wedstrijd raak. Hoppa, plek 3 en meteen weer tussen de nationale top! Well done

lees verder...
Clubnieuws

Lichtjesloop 2022

01-12-2022

🎄 De dagen worden korter, de nachten kouder… En dat betekent: tijd voor de traditionele Phoenix Lichtjesloop! Verlicht jezelf en Utrecht en ren gezellig mee! Ook interessant:💡 Lichtjesloop 2021: it

lees verder...

Agenda

december 2022
MDWDVZZ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« nov   jan »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in