Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Nieuwe combinatiefunctionaris voor Phoenix!

Het is weer gelukt! In september heeft Phoenix een aanvraag ingediend bij de Gemeente Utrecht voor een combinatiefunctionaris in de periode 2017-2018. Dit is een bijna volledige baan (0.8 fte). De ‘combinatie’ zit hem erin dat de functionaris in zowel de Utrechtse wijken als bij onze mooie vereniging de sport atletiek promoot en naar een hoger plan tilt. Eind november kwam het bericht binnen op de Phoenix-burelen dat de aanvraag is gehonoreerd.

Dat betekent dat onze vereniging weer vooruit kan met de jeugdatletiek! De afgelopen 2+ jaar heeft Maurice Beiler de combinatiefunctie tot ieders tevredenheid vervuld. Zijn zichtbaarheid in de wijken en de vele contactmomenten met kinderen in scholen, bij speeltuinen, en op BSO’s heeft er mede toe geleid dat atletiek in Utrecht duidelijk in de lift zit. Onder Maurice’ impulsen heeft AV Phoenix er tussen 2014 en 2016 bijna 50 jeugdleden bijgekregen! Daarnaast heeft Maurice vernieuwend sportaanbod gerealiseerd: Phoenix is één van de eerste verenigingen waarbij ‘mini’s’, jonge atleten vanaf 4 jaar al welkom zijn om te komen trainen. Phoenix wilde dan ook graag verder met Maurice, en ik denk dat ook de Gemeente Utrecht zijn ervaring en kennis in de wijken in 2017 goed had kunnen gebruiken.

Nieuwe combinatiefunctionaris voor Phoenix

Maar Maurice is ook een jonge vader die op verder dan een speerworp van Utrecht (Ede) woont. De afgelopen periode was hij erg veel tijd kwijt aan het combineren van de wijktaak met de clubactiviteiten, en mede daardoor heeft Maurice besloten af te zien van een vervolg als ‘CF’. Wij hebben veel begrip voor dit besluit, maar jammer vinden we het wel! Het bestuur moest dus snel op zoek naar een opvolger, maar hoefde niet lang te zoeken: in Sacha Boomkens ↓ heeft AV Phoenix al een hele goede opvolger in huis. Sinds 2014 traint Sacha de Phoenix-pupillen, en nu ook op donderdags de junioren B/C. Bovendien is ze vorige maand geslaagd voor de opleiding als jeugdtrainer nivo 3. Je kunt haar bij Phoenix ook tegenkomen bij de recreanten. Sacha woont sinds 2001 in de wijk Zuilen, en beschikt daardoor over een groot netwerk van actievelingen op scholen en ‘buiten’-locaties: een bekend gezicht in de wijk! Hoe Sacha haar trainersactiviteiten voortzet gaan we de komende periode zien. Maurice gaat verder als vakdocent gymnastiek op een basisschool, en is op zoek naar werk in omgeving Ede.

Nieuwe combinatiefunctionaris voor Phoenix

Actueel

Studentennieuws

NSK Ekiden 2025

01-04-2025

Zaterdag 15 maart vond de NSK Ekiden plaats. Tijdens deze estafettewedstrijd leg je in een team van zes atleten samen de marathonafstand af. Met maar liefst 3 teams reisde USAG

lees verder...
Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...
Wedstrijdatletieknieuws

Teun Westein verpulvert PR op NK Indoor U18

15-02-2025

Vandaag heeft Teun Westein een indrukwekkende prestatie neergezet op het NK Indoor U18. In de 3000 meter liep hij een fantastische tijd van 9:01, waarmee hij als vijfde eindigde. Nog

lees verder...

Agenda

april 2025
MDWDVZZ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« mrt   mei »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in