Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

In 2015 bestaan de recreanten 25 jaar: veel activiteiten dus!

In 2015 bestaan de recreanten van Phoenix 25 jaar. Voor deze gelegenheid is een jubileumcommissie in het leven geroepen, die een agenda met spetterende activiteiten (soms letterlijk) voor 2015 heeft samengesteld.

Het programma bestaat uit de bekende gouwe oude loopactiviteiten opgefrist met een jubileumtintje; en lang gemiste klassiekers die terugkeren. Er gaat uiteraard gelopen worden, maar ook gezwommen, gegeten en gedanst. Stilzitten zit er in elk geval niet bij. Hieronder een overzicht van alle activiteiten in dit jubileumjaar.

11-jan Egmond
Programma als vanouds maar de opkomst als nooit tevoren. Iedereen die er niet bij was, heeft wat gemist.
21-jan Recreanten-nieuwjaarsborrel met retro-invulling
Paul zorgt voor de lichtbeelden en de recreanten zorgen voor de gezelligheid.
04-apr Paasbrunch met speciale training
De Paasbrunch is altijd goed bezocht maar dit keer wordt voor de training een succesnummer van 15 jaar geleden uit de kast   getrokken.
11-apr Strandtraining jubileumversie
Extra spectaculaire uitvoering van de zaterdagtraining bij Noordwijk aan zee. Zullen de voetjes droog blijven?
30-mei Recreantenestafette + BBQ
Lopen. Ludiek. Leuk. Gezellig. Gezond. Geweldig!
11-jul Run Bike Swim
Doe eens gek. Doe eens anders. Wat vroeger heel gewoon was, overigens.
05-sep Bunniks mooiste
Natuurlijk ontbreekt dit succesnummer niet op onze jubileumkalender. En we maken het dit jaar extra feestelijk.
11-okt Parijs 20 km
Met een grote groep gaan we naar Parijs. We starten onder de Eifeltoren en eindigen in Euforie. Schrijf je snel in want vol = vol.
2,4,7 november Verrassing tijdens de training op maandag, woensdag en zaterdag.
Dat houden we dus nog even geheim.
december Eindfeest met eten
Lekker swingen ergens in de stad. En vooraf lekker eten in diezelfde stad.

 

Groeten van de jubileumcommissie (Paul, Patricia, Diederik en Mariska)

P.S. Wil je meehelpen met de organisatie van de activiteiten? Dat kan! Meld je dan bij de jubileumcommissie.

Beeld: Pixabay (bewerkt)

Actueel

Recreantennieuws

Goed trainen: de basisprincipes. Trainer Bart legt uit!

22-09-2023

Altijd al willen weten hoe je meer uit je training kunt halen? En waarom korter en vaker beter is dan een keer lang? Trainer Bart vertelt je aanstaande woensdag 27

lees verder...
Studentennieuws

Gezocht: Studententrainer voor Technische Atletiek Onderdelen

16-09-2023

De Studentengroep van AV Phoenix zoekt een nieuwe technische trainer!

lees verder...
Recreantennieuws

6 september gasttraining van Leon Graumans

01-09-2023

Komende woensdag komt Leon Graumans een gasttraining op de baan verzorgen. Leon is al velen jaren lid van Phoenix en traint in de mila-wedstrijdgroep. Ook gaf hij training voor de

lees verder...

Agenda

september 2023
MDWDVZZ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
« aug   okt »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in