Trainingsgroepen Trainingstijden AllUnited

Informatie Jeugdindoorwedstrijd 12-01-2013

Op zaterdag 12 januari 2013 organiseert AV Phoenix een indoorwedstrijd voor pupillen en junioren. De wedstrijd wordt gehouden in het Sportcentrum Galgenwaard aan het Herculesplein te Utrecht.

De inschrijving is gesloten!

Aanvang 10:00 uur voor pupillen, Junioren later (vanaf 12:25 uur)

Onderdelen

  • JPA2: meerkamp (hoog, 60m, kogel)
  • JPA1: meerkamp (hoog, 60m, kogel)
  • JPB : meerkamp (ver, 50m, kogel)
  • JPC : meerkamp (ver, 50m, foamspeer)
  • MPA2: meerkamp (ver, 60m, kogel)
  • MPA1: meerkamp (ver, 60m, kogel)
  • MPB : meerkamp (ver, 50m, kogel)
  • MPC : meerkamp (ver, 50m, foamspeer)

Junioren, losse onderdelen, geen meerkamp:

  • JC : 60meter, 60m horden, ver, kogel
  • MC: 60meter, 60m horden, ver, kogel
  • JD: 60meter, 60m horden, hoog, kogel
  • MD: 60meter, 60m horden, hoog, kogel

Voor de junioren geldt:

  • Bij de looponderdelen zijn er alleen series, geen finales
  • Voor ver en kogel zijn er 3 pogingen, er is geen finale

Inschrijfgeld

  • Pupillen meerkamp 5,00 euro
  • Junioren: 2,50 euro per onderdeel

Inschrijven

De inschrijving is gesloten.

Overige bepalingen

  • In de zaal is zeer beperkt ruimte voor een warming-up;
  • De pupillen C zullen foam-speer-werpen vanuit de kogelring. Hierbij geldt de puntentelling van balwerpen;
  • Junioren D mogen niet meedoen als Junior C;
  • Verspringen / Kogelstoten Junioren 3 pogingen, geen finale;
  • Indien met spikes gelopen wordt, is dit uitsluitend toegestaan met puntjes “type trap” model Christmas tree, black 5 mm;
  • Deze puntjes zijn verkrijgbaar bij de entree van de hal (0,50 eurocent per stuk);
  • De spikes moeten in de zaal worden aan- en uitgetrokken. Er mag niet buiten de zaal op spikes gelopen worden;
  • Er mag geen eten of drinken in de sportzaal meegenomen worden (natuurlijk wel op de tribunes);
  • In de sportzaal mag alleen met sportschoeisel gelopen worden;
  • Je kunt bij het sportcentrum alleen betaald parkeren, in de omliggende woonwijken is het nu ook betaald parkeren;
  • Bij de sportvelden aan de Laan van Maarschalkerweerd kan gratis geparkeerd worden (10 min. lopen).

Uitslag jeugdindoor junioren 12-01-13

60m JC

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 92 David Overduin Hellas Utrecht 7.94
2 4 Jesse Wolters Groningen Atlet 8.15
3 8 Duco Fabrie AV Pijnenburg 8.17
4 252 Sebastiaan van der Grift AV Phoenix 8.33
5 197 Imre Fodi Phanos 8.47
6 25 Aad Schuilenburg AV Pijnenburg 8.58
7 200 Chiel van der Looy AV Wijchen 8.60
8 255 Scott Boon AV Flevo Delta 8.62
9 225 Luuk Verploegen AV Wijchen 8.67
10 88 Laurens Corbiere AV Clytoneus 8.73
11 26 Job de Swart AV Clytoneus 8.74
12 21 Daan Jansen AV Clytoneus 9.15
13 163 Filip van der Vegt AV Phoenix 9.37
14 126 Wolf Nederpel De Spartaan 10.25
15 221 Jeroen Verhagen Typhoon 10.52
1 Zipp de Bakker Hellas Utrecht DNS

60m JD1

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 247 Sven Roosen GVAC 8.88
2 119 Julian van Meggelen De Spartaan 8.92
3 108 Noah Chokri Rotterdam Atlet 8.96
4 128 Ezra Verboom AV Haarlemmerme 8.97
5 153 Dré Pinas DEM 9.06
5 232 Indy Wekker U-Track 9.06
7 87 Stan Nijhuis AV Trias 9.07
8 107 Sharif Omoyele Rotterdam Atlet 9.15
9 194 Jeroen Miltenburg AV Atverni 9.26
9 233 Pelle Topper U-Track 9.26
11 117 Bas Meeuwenoord De Spartaan 9.32
12 118 Stijn Lammers De Spartaan 9.37
13 36 Thom Koffiard AV Atverni 9.39
14 106 Ramond Nooitmeer Rotterdam Atlet 9.45
15 35 Thomas Bark AV Atverni 9.60
16 12 Joost van Deudekom AV Lycurgus 9.75
17 116 Merlijn van der Lans De Spartaan 9.89
18 56 Koen Jansen AV Atverni 9.99
19 155 Thomas Bakker DEM 10.17
20 154 Lars Janssen DEM 10.45
21 24 Martin Schuilenburg AV Pijnenburg 10.63
60 Dean Korver AV Atverni DNS

60m JD2

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 123 Jeffrey Stokkel De Spartaan 8.76
2 100 Tjerk van der Weij AV Triathlon 8.95
3 263 Sai Jansen Ciko ’66 8.98
4 190 Twan van Tol De Spartaan 9.21
5 91 Marijn Kriegsman AV Triathlon 9.22
6 253 Floris  Roest AV Phoenix 9.26
7 183 Jaap Miessen AV Wijchen 9.30
8 189 Alex van Noort De Spartaan 9.49
9 57 Joop van Diermen AV Atverni 10.44
10 71 Bas Papenhuijzen AV Atverni 10.72

60m MC

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 85 Lisanne Brouwer AV Spirit 8.32
2 83 Renee van Rookhuizen DEM 8.39
3 28 Jolijn van Dijk GAC 8.43
4 173 Jinke van der Sluis AV Phoenix 8.55
5 171 Rachella Boodoe AV Phoenix 8.58
6 80 Lisanne Glorie DEM 8.59
7 174 Nida Huijben AV Phoenix 8.61
8 74 Silvana Gibbes AV Atverni 8.69
9 15 Zola Zwerver AAC 8.73
9 66 Ivanka Heijstee AV Atverni 8.73
11 27 Luca Bos GAC 8.81
12 222 Nienke Tool SAV 8.89
13 3 Merel Wevers AV ’34 8.94
14 227 Nienke Streekstra AV Spirit 9.00
15 124 Jasmin Brinkerhof De Spartaan 9.02
16 195 Suzanne Miltenburg AV Atverni 9.10
17 11 Renee van Deudekom AV Lycurgus 9.14
18 198 Imogen Beard AV Clytoneus 9.15
19 135 Naseya Weinchard AV 1923 9.16
20 220 Teri Rossen AV Wijchen 9.22
20 245 Nienke de Jager AV Wijchen 9.22
22 140 Judy v.d. Drift AV Haarlemmerme 9.30
23 59 Desiree van Beest AV Atverni 9.31
24 249 Fieke Witte AV Phoenix 9.36
25 7 Femke Jansen AV Pijnenburg 9.37
26 52 Salina van der Heiden AV Atverni 9.48
27 226 Jade Tax AV Wijchen 9.54
28 10 Hilde Luytjes AV Pijnenburg 9.85
29 55 Anouk van der Linden AV Atverni 9.92
30 78 Dion Kies DEM 10.39
31 172 Jorieke Beernink AV Phoenix 10.99
184 Dana de Wit SAV DNF

60m MD1

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 64 Vicky Visser AV Atverni 8.92
2 231 Sarah Verkerk U-Track 9.09
3 110 Linde Braun De Spartaan 9.25
4 46 Louiza Kruiswijk AV Atverni 9.37
5 112 Eveline de Jong De Spartaan 9.41
6 256 Nikki Boon AV Flevo Delta 9.46
7 264 Jade Hermkens AV Phoenix 9.58
8 149 Femke Janssen DEM 9.93
9 103 Nova Brouns Rotterdam Atlet 9.94
10 136 Isabel van Opzeeland De Spartaan 10.05
11 114 Annemijn Warmerdam De Spartaan 10.25
12 65 Dagmar Heijstee AV Atverni 10.33
13 5 Anouck Jansen AV Pijnenburg 10.50
13 111 Joel Langelaan De Spartaan 10.50
15 68 Laura Vleerlaag AV Atverni 10.58
16 115 Doortje Roodenburg De Spartaan 10.94
17 104 Mere Gringhuis Rotterdam Atlet 11.43
102 Manon Kool Rotterdam Atlet DNS
148 Amber Eversen DEM DNS

60m MD2

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 75 Shavella Landveld AV Atverni 8.97
2 199 Kim Moonen GVAC 8.99
3 122 Juliette Pluimert De Spartaan 9.17
4 120 Kimberley Booij De Spartaan 9.19
4 150 Eline Schade van Westrum DEM 9.19
6 151 Kim van der Aar DEM 9.44
7 121 Anneloes Pluimert De Spartaan 9.70
8 258 Anne van Gils AV Phoenix 9.81
9 139 Laurien van de Coevering De Spartaan 9.82
10 84 Sanne van Drunen AV Spirit 9.93
11 175 Jannah de le Lijs AV Phoenix 9.95
12 176 Femke Brouwer AV Phoenix 10.08
13 177 Carlijn Zwart AV Phoenix 10.37

60mH JC

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 96 Noah Verboom AV Haarlemmerme 8.77
2 225 Luuk Verploegen AV Wijchen 10.58
3 255 Scott Boon AV Flevo Delta 10.60
4 163 Filip van der Vegt AV Phoenix 10.82
5 200 Chiel van der Looy AV Wijchen 10.95
6 95 Max Groot AV Pijnenburg 11.21
7 92 David Overduin Hellas Utrecht 11.23
8 9 Jort Meijboom AV Pijnenburg 11.40
9 21 Daan Jansen AV Clytoneus 11.59
10 4 Jesse Wolters Groningen Atlet 12.31
1 Zipp de Bakker Hellas Utrecht DNS
14 Boudewijn Coenegracht AV Sprint DNS
197 Imre Fodi Phanos DNS

60mH JD1

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 153 Dré Pinas DEM 11.24
2 247 Sven Roosen GVAC 11.25
3 128 Ezra Verboom AV Haarlemmerme 11.33
4 119 Julian van Meggelen De Spartaan 11.44
5 107 Sharif Omoyele Rotterdam Atlet 11.63
6 232 Indy Wekker U-Track 11.78
7 108 Noah Chokri Rotterdam Atlet 11.84
8 12 Joost van Deudekom AV Lycurgus 11.96
9 138 Willem Olsthoorn De Spartaan 12.19
10 106 Ramond Nooitmeer Rotterdam Atlet 12.43
11 56 Koen Jansen AV Atverni 12.88
12 152 Dylan Langeveld DEM 13.03
13 116 Merlijn van der Lans De Spartaan 13.16
14 154 Lars Janssen DEM 13.45
15 118 Stijn Lammers De Spartaan 13.83
16 194 Jeroen Miltenburg AV Atverni 14.23

60mH JD2

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 100 Tjerk van der Weij AV Triathlon 10.98
2 183 Jaap Miessen AV Wijchen 11.20
3 91 Marijn Kriegsman AV Triathlon 12.03
4 190 Twan van Tol De Spartaan 12.33
123 Jeffrey Stokkel De Spartaan DQ

60mH MC

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 81 Amy Vermeer DEM 9.75
2 85 Lisanne Brouwer AV Spirit 9.91
3 28 Jolijn van Dijk GAC 9.98
4 80 Lisanne Glorie DEM 10.05
5 174 Nida Huijben AV Phoenix 10.11
6 3 Merel Wevers AV ’34 10.31
7 249 Fieke Witte AV Phoenix 10.47
8 222 Nienke Tool SAV 10.59
9 27 Luca Bos GAC 10.68
10 187 Marjolein Bolten AV Haarlemmerme 10.75
11 195 Suzanne Miltenburg AV Atverni 10.76
12 226 Jade Tax AV Wijchen 10.81
13 66 Ivanka Heijstee AV Atverni 10.85
14 140 Judy v.d. Drift AV Haarlemmerme 10.94
15 127 Mariska Hoogkamer De Spartaan 10.95
15 198 Imogen Beard AV Clytoneus 10.95
17 186 Ivanka Groenenberg AV Haarlemmerme 11.20
18 11 Renee van Deudekom AV Lycurgus 11.25
19 15 Zola Zwerver AAC 11.28
20 246 Anne Roosen GVAC 11.84
21 59 Desiree van Beest AV Atverni 12.39
22 124 Jasmin Brinkerhof De Spartaan 12.47
23 78 Dion Kies DEM 12.55
24 125 Lotte van Stijn De Spartaan 12.80
25 74 Silvana Gibbes AV Atverni 22.58
82 Noelle Kreijsig DEM DNS
184 Dana de Wit SAV DNS

60mH MD1

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 256 Nikki Boon AV Flevo Delta 11.97
2 64 Vicky Visser AV Atverni 12.33
3 110 Linde Braun De Spartaan 12.36
4 112 Eveline de Jong De Spartaan 12.75
5 264 Jade Hermkens AV Phoenix 12.79
6 136 Isabel van Opzeeland De Spartaan 13.17
7 46 Louiza Kruiswijk AV Atverni 13.18
8 101 Dominique Plaisier Rotterdam Atlet 13.43
9 103 Nova Brouns Rotterdam Atlet 13.48
10 111 Joel Langelaan De Spartaan 16.06
102 Manon Kool Rotterdam Atlet DNS
104 Mere Gringhuis Rotterdam Atlet DNF

60mH MD2

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 199 Kim Moonen GVAC 11.23
2 151 Kim van der Aar DEM 11.38
3 75 Shavella Landveld AV Atverni 11.81
3 120 Kimberley Booij De Spartaan 11.81
5 122 Juliette Pluimert De Spartaan 12.35
6 139 Laurien van de Coevering De Spartaan 12.37
7 258 Anne van Gils AV Phoenix 12.43
8 84 Sanne van Drunen AV Spirit 12.57
9 121 Anneloes Pluimert De Spartaan 12.74
10 176 Femke Brouwer AV Phoenix 12.99

Hoogspringen JD1

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 87 Stan Nijhuis AV Trias 1.50
2 138 Willem Olsthoorn De Spartaan 1.30
3 107 Sharif Omoyele Rotterdam Atlet 1.30
4 108 Noah Chokri Rotterdam Atlet 1.20
4 119 Julian van Meggelen De Spartaan 1.20
6 116 Merlijn van der Lans De Spartaan 1.15
6 232 Indy Wekker U-Track 1.15
8 36 Thom Koffiard AV Atverni 1.10
8 118 Stijn Lammers De Spartaan 1.10
10 117 Bas Meeuwenoord De Spartaan 1.05
35 Thomas Bark AV Atverni DNS
56 Koen Jansen AV Atverni NM
60 Dean Korver AV Atverni DNS
233 Pelle Topper U-Track DNS

Hoogspringen JD2

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 100 Tjerk van der Weij AV Triathlon 1.40
2 253 Floris  Roest AV Phoenix 1.30
3 91 Marijn Kriegsman AV Triathlon 1.25
4 57 Joop van Diermen AV Atverni 1.15
4 183 Jaap Miessen AV Wijchen 1.15
71 Bas Papenhuijzen AV Atverni DNS

Hoogspringen MD1

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 101 Dominique Plaisier Rotterdam Atlet 1.37
2 46 Louiza Kruiswijk AV Atverni 1.30
3 64 Vicky Visser AV Atverni 1.25
4 112 Eveline de Jong De Spartaan 1.25
5 103 Nova Brouns Rotterdam Atlet 1.25
6 110 Linde Braun De Spartaan 1.20
6 136 Isabel van Opzeeland De Spartaan 1.20
8 68 Laura Vleerlaag AV Atverni 1.15
8 111 Joel Langelaan De Spartaan 1.15
10 114 Annemijn Warmerdam De Spartaan 1.10
10 115 Doortje Roodenburg De Spartaan 1.10
10 264 Jade Hermkens AV Phoenix 1.10
13 65 Dagmar Heijstee AV Atverni 1.00
102 Manon Kool Rotterdam Atlet DNS

Hoogspringen MD2

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 122 Juliette Pluimert De Spartaan 1.25
2 121 Anneloes Pluimert De Spartaan 1.15
3 175 Jannah de le Lijs AV Phoenix 1.10
4 75 Shavella Landveld AV Atverni 1.10
5 176 Femke Brouwer AV Phoenix 1.05
6 177 Carlijn Zwart AV Phoenix 1.05
7 258 Anne van Gils AV Phoenix 1.00

Kogelstoten JC

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 88 Laurens Corbiere AV Clytoneus 9.87
2 95 Max Groot AV Pijnenburg 9.42
3 200 Chiel van der Looy AV Wijchen 8.89
4 197 Imre Fodi Phanos 7.80
5 9 Jort Meijboom AV Pijnenburg 7.64
6 92 David Overduin Hellas Utrecht 7.21
7 163 Filip van der Vegt AV Phoenix 7.16
8 126 Wolf Nederpel De Spartaan 6.67
9 225 Luuk Verploegen AV Wijchen 6.58
14 Boudewijn Coenegracht AV Sprint DNS

Kogelstoten JD1

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 247 Sven Roosen GVAC 8.31
2 12 Joost van Deudekom AV Lycurgus 7.83
3 87 Stan Nijhuis AV Trias 7.54
3 232 Indy Wekker U-Track 7.54
5 152 Dylan Langeveld DEM 6.54
6 138 Willem Olsthoorn De Spartaan 6.52
7 194 Jeroen Miltenburg AV Atverni 6.28
8 119 Julian van Meggelen De Spartaan 6.19
9 116 Merlijn van der Lans De Spartaan 5.93
10 155 Thomas Bakker DEM 5.63
11 118 Stijn Lammers De Spartaan 5.61
12 56 Koen Jansen AV Atverni 5.10
13 36 Thom Koffiard AV Atverni 4.98
14 35 Thomas Bark AV Atverni 4.72
15 117 Bas Meeuwenoord De Spartaan 4.47
16 24 Martin Schuilenburg AV Pijnenburg 4.08
60 Dean Korver AV Atverni DNS

Kogelstoten JD2

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 164 Robin Hetharia AV Phoenix 9.28
2 123 Jeffrey Stokkel De Spartaan 8.84
3 183 Jaap Miessen AV Wijchen 8.11
4 189 Alex van Noort De Spartaan 8.03
5 86 Youp  Brouwer AV Spirit 7.37
6 100 Tjerk van der Weij AV Triathlon 6.80
7 71 Bas Papenhuijzen AV Atverni 6.53
8 57 Joop van Diermen AV Atverni 6.47

Kogelstoten MC

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 27 Luca Bos GAC 9.78
2 81 Amy Vermeer DEM 9.66
3 140 Judy v.d. Drift AV Haarlemmerme 9.52
4 11 Renee van Deudekom AV Lycurgus 9.31
5 187 Marjolein Bolten AV Haarlemmerme 9.29
6 222 Nienke Tool SAV 9.15
7 198 Imogen Beard AV Clytoneus 8.77
8 186 Ivanka Groenenberg AV Haarlemmerme 8.64
9 127 Mariska Hoogkamer De Spartaan 8.60
10 28 Jolijn van Dijk GAC 8.56
11 74 Silvana Gibbes AV Atverni 8.40
12 135 Naseya Weinchard AV 1923 7.98
13 174 Nida Huijben AV Phoenix 7.93
14 171 Rachella Boodoe AV Phoenix 7.35
15 172 Jorieke Beernink AV Phoenix 7.34
16 195 Suzanne Miltenburg AV Atverni 7.21
17 6 Carmen van de Waterbeemd AV Pijnenburg 7.08
18 246 Anne Roosen GVAC 7.01
19 55 Anouk van der Linden AV Atverni 6.92
20 59 Desiree van Beest AV Atverni 6.66
21 125 Lotte van Stijn De Spartaan 6.13
22 249 Fieke Witte AV Phoenix 5.95
162 Jessie Lourenburg AV Haarlemmerme DNS
184 Dana de Wit SAV DNS

Kogelstoten MD1

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 256 Nikki Boon AV Flevo Delta 9.75
2 64 Vicky Visser AV Atverni 9.10
3 101 Dominique Plaisier Rotterdam Atlet 8.04
3 111 Joel Langelaan De Spartaan 8.04
5 112 Eveline de Jong De Spartaan 7.40
6 46 Louiza Kruiswijk AV Atverni 7.31
7 136 Isabel van Opzeeland De Spartaan 7.11
8 264 Jade Hermkens AV Phoenix 7.03
9 114 Annemijn Warmerdam De Spartaan 6.57
10 65 Dagmar Heijstee AV Atverni 6.56
11 231 Sarah Verkerk U-Track 6.53
12 68 Laura Vleerlaag AV Atverni 5.58
13 5 Anouck Jansen AV Pijnenburg 5.53
14 149 Femke Janssen DEM 5.48
15 115 Doortje Roodenburg De Spartaan 5.26
148 Amber Eversen DEM DNS

Kogelstoten MD2

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 199 Kim Moonen GVAC 9.79
2 122 Juliette Pluimert De Spartaan 9.31
3 121 Anneloes Pluimert De Spartaan 8.61
4 120 Kimberley Booij De Spartaan 8.57
5 150 Eline Schade van Westrum DEM 8.25
6 139 Laurien van de Coevering De Spartaan 7.97
7 151 Kim van der Aar DEM 7.86
8 175 Jannah de le Lijs AV Phoenix 7.51
9 258 Anne van Gils AV Phoenix 7.24
10 75 Shavella Landveld AV Atverni 6.53
11 177 Carlijn Zwart AV Phoenix 5.96

Verspringen JC

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 96 Noah Verboom AV Haarlemmerme 5.49
2 262 Quincy Stjeward Phanos 5.17
3 197 Imre Fodi Phanos 5.11
4 8 Duco Fabrie AV Pijnenburg 5.01
4 252 Sebastiaan van der Grift AV Phoenix 5.01
6 25 Aad Schuilenburg AV Pijnenburg 4.87
7 26 Job de Swart AV Clytoneus 4.86
8 255 Scott Boon AV Flevo Delta 4.83
9 88 Laurens Corbiere AV Clytoneus 4.77
10 92 David Overduin Hellas Utrecht 4.64
11 200 Chiel van der Looy AV Wijchen 4.57
12 9 Jort Meijboom AV Pijnenburg 4.36
13 21 Daan Jansen AV Clytoneus 4.22
14 225 Luuk Verploegen AV Wijchen 4.06
15 163 Filip van der Vegt AV Phoenix 3.62
16 126 Wolf Nederpel De Spartaan 3.58
17 221 Jeroen Verhagen Typhoon 3.10
1 Zipp de Bakker Hellas Utrecht DNS
14 Boudewijn Coenegracht AV Sprint DNS

Verspringen MC

Plts  No.   Atleet                    Vereniging      Prest 
1 174 Nida Huijben AV Phoenix 4.83
2 28 Jolijn van Dijk GAC 4.68
3 83 Renee van Rookhuizen DEM 4.66
4 135 Naseya Weinchard AV 1923 4.49
5 27 Luca Bos GAC 4.46
5 124 Jasmin Brinkerhof De Spartaan 4.46
7 171 Rachella Boodoe AV Phoenix 4.43
8 173 Jinke van der Sluis AV Phoenix 4.40
9 15 Zola Zwerver AAC 4.34
10 186 Ivanka Groenenberg AV Haarlemmerme 4.33
10 220 Teri Rossen AV Wijchen 4.33
12 127 Mariska Hoogkamer De Spartaan 4.32
12 198 Imogen Beard AV Clytoneus 4.32
14 3 Merel Wevers AV ’34 4.22
15 140 Judy v.d. Drift AV Haarlemmerme 4.21
16 82 Noelle Kreijsig DEM 4.18
17 187 Marjolein Bolten AV Haarlemmerme 4.16
18 245 Nienke de Jager AV Wijchen 4.12
19 125 Lotte van Stijn De Spartaan 4.11
20 227 Nienke Streekstra AV Spirit 4.10
21 226 Jade Tax AV Wijchen 4.09
22 66 Ivanka Heijstee AV Atverni 4.07
23 80 Lisanne Glorie DEM 3.96
24 81 Amy Vermeer DEM 3.95
25 246 Anne Roosen GVAC 3.72
26 7 Femke Jansen AV Pijnenburg 3.63
26 195 Suzanne Miltenburg AV Atverni 3.63
28 10 Hilde Luytjes AV Pijnenburg 3.55
29 249 Fieke Witte AV Phoenix 3.51
30 59 Desiree van Beest AV Atverni 3.38
31 55 Anouk van der Linden AV Atverni 3.35
32 78 Dion Kies DEM 3.32
33 172 Jorieke Beernink AV Phoenix 3.07
184 Dana de Wit SAV DNS

 

Uitslag jeugdindoor pupillen 12-01-13

Meerkamp JPC

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 50m ver foamspeer
1 Bruce Boon AV Flevo Delta 957 8.67 (468) 2.97 (312) 11.27 (177)
2 Isaac Mensah AV Feniks 929 8.47 (503) 2.86 (290) 9.17 (136)
3 Reinier van Aalst AV Clytoneus 851 9.20 (381) 2.90 (298) 10.99 (172)
4 Dye Dahlberg AV Feniks 814 8.65 (471) 2.54 (226) 8.29 (117)
5 Julian van Aalst AV Clytoneus 759 9.38 (354) 2.84 (286) 8.40 (119)
6 Robin de Haan SC Reeuwijk 745 9.51 (334) 2.82 (282) 8.86 (129)
7 Sam van der Aar DEM 672 9.62 (319) 2.70 (258) 7.31 (95)
8 Paul Sia AV Feniks 666 9.27 (370) 2.29 (176) 8.43 (120)
9 Daan van Rooijen AV Atverni 663 9.64 (316) 2.60 (238) 7.93 (109)
10 Koen van Zandwijk AV Atverni 645 10.09 (255) 2.74 (266) 8.60 (124)
11 Niels Gerritsen AV Atverni 489 10.18 (244) 2.22 (162) 6.80 (83)
12 Mike van Doorn AV Atverni 472 10.08 (257) 2.15 (148) 6.16 (67)
13 Timo van Santen AV Atverni 262 11.32 (114) 1.91 (100) 5.46 (48)
14 Milan Ermo AV Atverni 215 11.39 (107) 1.95 (108) 3.67 (0)
15 Levi Relyveld AV Atverni 212 12.11 (39) 1.90 (98) 6.48 (75)

Meerkamp JPB

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 50m ver kogel
1 Ivo Klazema AV Atverni 1119 8.78 (449) 3.01 (320) 5.13 (350)
2 Michael Quirck AV Clytoneus 1106 8.98 (416) 2.87 (292) 5.87 (398)
3 Daniels Bradley Almere ’81 1070 9.01 (411) 3.08 (334) 4.76 (325)
4 Finn Raterink AV Flevo Delta 1051 9.34 (359) 3.13 (344) 5.10 (348)
5 Jaffie Acton U-Track 1041 9.11 (395) 3.08 (334) 4.58 (312)
6 Bjorn Boss AV Atverni 984 9.04 (406) 3.00 (318) 3.87 (260)
7 Tyrese Volk Almere ’81 952 9.22 (378) 2.80 (278) 4.36 (296)
8 Storm Schifflers AV Clytoneus 933 9.26 (372) 2.80 (278) 4.18 (283)
9 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 876 9.72 (305) 3.00 (318) 3.79 (253)
10 Manuel Jiminez Zambrano U-Track 869 9.83 (290) 2.75 (268) 4.57 (311)
11 Twan Wenmakers AV Phoenix 861 9.71 (306) 2.75 (268) 4.23 (287)
12 Jesse Sporrel AV Atverni 842 10.06 (259) 2.69 (256) 4.80 (327)
13 Thomas Furster AV Atverni 824 9.14 (390) 2.55 (228) 3.21 (206)
14 Mike Bossers AV Flevo Delta 790 9.77 (298) 2.57 (232) 3.88 (260)
15 Jurre de Bree AV Atverni 717 10.42 (214) 2.66 (250) 3.78 (253)
16 Thijmen Immerzeel AV Phoenix 688 10.44 (212) 2.53 (224) 3.77 (252)
17 Jesse Jiminez Zambrano U-Track 678 10.03 (263) 2.20 (158) 3.84 (257)
18 Ryan van Mansom Almere ’81 636 9.92 (278) 2.42 (202) 2.65 (156)
19 Marcelo Jebbink AV Phoenix 445 10.78 (172) 1.75 (68) 3.20 (205)

Meerkamp JPA1

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 60m hoog kogel
1 Max Halling Avantri 1377 9.70 (526) 1.15 (452) 5.89 (399)
2 Bart van Zandwijk AV Atverni 1295 9.73 (521) 1.05 (379) 5.83 (395)
3 Perry Severijnse Almere ’81 1255 10.12 (460) 1.10 (416) 5.57 (379)
4 Sidate Seck AV Feniks 1214 9.74 (519) 0.95 (306) 5.73 (389)
5 Damano Jeffry Almere ’81 1129 10.27 (438) 1.05 (379) 4.58 (312)
6 Amar Wong AV Feniks 1101 10.22 (445) 0.95 (306) 5.13 (350)
7 Erick Konst AV Haarlem 1081 11.45 (283) 1.05 (379) 6.21 (419)
8 Arend de Lignie U-Track 1060 10.95 (345) 1.05 (379) 4.93 (336)
9 David Brouwer-Munoz AV Phoenix 1028 10.96 (343) 1.00 (342) 5.02 (343)
10 Teagan Hessels AV Atverni 1004 10.29 (435) 0.90 (269) 4.41 (300)
11 Colin van Vegten Almere ’81 985 10.61 (390) 0.85 (232) 5.32 (363)
12 Johan Zomer AV Phoenix 959 11.04 (333) 0.95 (306) 4.70 (320)
13 Joey Gouma AV Feniks 880 11.35 (295) 0.85 (232) 5.18 (353)
14 Sam Relyveld AV Atverni 833 11.46 (282) 0.90 (269) 4.17 (282)
15 Nero Dekker Almere ’81 813 11.54 (273) 0.85 (232) 4.52 (308)
16 Lucas Houtepen AV Atverni 562 12.47 (174) 0.75 (159) 3.49 (229)

Meerkamp JPA2

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 60m hoog kogel
1 Timo den Hollander GVAC 1631 9.20 (612) 1.15 (452) 8.88 (567)
2 Mischa Rook Avantri 1602 9.98 (481) 1.25 (526) 9.44 (595)
3 Timi van Schalkwijk Nijmegen Atleti 1575 9.46 (566) 1.25 (526) 7.31 (483)
4 Yannick Sedoc Almere ’81 1482 9.23 (606) 1.15 (452) 6.29 (424)
5 Wouter Luc Benschop AV Atverni 1472 9.85 (501) 1.25 (526) 6.64 (445)
6 Quinten Beishuizen Almere ’81 1451 9.83 (505) 1.20 (489) 6.85 (457)
7 Thom Uittenbosch Almere ’81 1415 9.40 (576) 1.05 (379) 6.90 (460)
8 Vincent Bosman AV Atverni 1333 10.01 (476) 1.05 (379) 7.21 (478)
9 Nnamdi Roozen Almere ’81 1332 9.77 (514) 1.10 (416) 5.93 (402)
10 Tristan de Bree AV Atverni 1325 10.03 (473) 1.05 (379) 7.13 (473)
11 Willem de Bie AV Atverni 1282 9.51 (557) 1.00 (342) 5.63 (383)
12 Konstantinos Kosidis AV Atverni 1267 10.61 (390) 1.10 (416) 6.92 (461)
13 Jules Mallens AV Phoenix 1234 10.47 (409) 1.05 (379) 6.67 (446)
14 Roy van Grondelle AV Atverni 1203 9.85 (501) 1.00 (342) 5.28 (360)
15 Max Veerman AV Phoenix 1186 10.17 (452) 1.00 (342) 5.78 (392)
16 Owen van der Weijden AV Clytoneus 1119 10.31 (432) 1.00 (342) 5.06 (345)
17 Jeroen Wenmakers AV Phoenix 1107 10.76 (369) 1.10 (416) 4.72 (322)
18 Thijs Kruidhof Almere ’81 984 11.34 (296) 0.95 (306) 5.62 (382)
19 Joël van Veen AV Phoenix 973 9.73 (521) 1.15 (452) DNS (0)
20 Sybren Heijnen AV Phoenix 925 11.20 (313) 0.80 (196) 6.17 (416)
21 Cain Rooke AV Atverni 871 10.27 (438) DNS (0) 6.44 (433)

Meerkamp MPC

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 50m ver foamspeer
1 Koosje van der Molen AV Phoenix 647 9.52 (333) 2.63 (244) 6.29 (70)
2 Noortje Broekstra AV Phoenix 479 10.60 (193) 2.29 (176) 7.99 (110)
3 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 302 11.10 (137) 2.17 (152) 4.22 (13)
4 Nova Schuit AV Atverni 18 13.53 (0) 1.50 (18) 3.06 (0)

Meerkamp MPB

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 50m ver kogel
1 Maharani te Velde AV Atverni 1063 9.19 (382) 2.74 (266) 6.14 (415)
2 Anouk van der Kuur AAC 1001 9.06 (403) 3.12 (342) 3.83 (256)
3 Veerle Dijkstra AV Phoenix 840 9.57 (326) 2.70 (258) 3.82 (256)
4 Lara Ruijssenaars AV Atverni 788 9.61 (320) 2.42 (202) 3.95 (266)
5 Nena Henzing AV Phoenix 769 9.53 (332) 2.72 (262) 2.85 (175)
6 Elisa Couperus AV Phoenix 729 9.93 (276) 2.50 (218) 3.56 (235)
7 Mare Eijkelkamp U-Track 713 9.66 (313) 2.59 (236) 2.73 (164)
8 Silke Groen U-Track 692 9.81 (292) 2.53 (224) 2.86 (176)
9 Robin Dessauvagie U-Track 683 9.78 (296) 2.48 (214) 2.83 (173)
10 Seema Barkmeijer AV Phoenix 646 10.17 (245) 2.42 (202) 3.13 (199)
11 Noor Dohmen U-Track 568 9.80 (294) 2.27 (172) 2.10 (102)
12 Carmen Aalmoes AV Atverni 511 10.48 (207) 2.08 (134) 2.80 (170)

Meerkamp MPA1

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 60m ver kogel
1 Alysée Lester AV Sparta 1459 9.72 (522) 3.76 (470) 7.03 (467)
2 Isabel Raap AV Fortuna 1453 9.62 (539) 4.09 (536) 5.55 (378)
3 Neketia Seedo U-Track 1390 8.94 (660) 3.62 (442) 4.25 (288)
4 Meike Veldhuis Typhoon 1246 9.62 (539) 3.16 (350) 5.23 (357)
5 Bo van der Aar DEM 1218 10.09 (464) 3.40 (398) 5.22 (356)
6 Emma Scheepstra AV Atverni 1146 9.98 (481) 3.13 (344) 4.71 (321)
7 Michelle Elferink Almere ’81 1117 10.06 (469) 3.07 (332) 4.64 (316)
8 Merel Kaphorst Almere ’81 1079 10.62 (388) 2.97 (312) 5.57 (379)
9 Lieke Kool AV Atverni 1072 10.52 (402) 3.25 (368) 4.44 (302)
10 Gali Overduijn Almere ’81 849 11.09 (327) 2.44 (206) 4.64 (316)
11 Dewi van Onselen AV Atverni 834 11.49 (279) 2.61 (240) 4.62 (315)
12 Yael Verkerk U-Track 829 10.53 (401) 2.64 (246) 2.93 (182)
13 Mirte Janssen DEM 820 11.36 (294) 2.82 (282) 3.67 (244)
14 Janaica Wessels AV Atverni 795 11.20 (313) 2.78 (274) 3.23 (208)

Meerkamp MPA2

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 60m ver kogel
1 Danielle  Wooning Avantri 1656 9.31 (592) 4.14 (546) 7.94 (518)
2 Kim van Leest AV ’40 1514 9.23 (606) 3.82 (482) 6.33 (426)
3 Amber Nederlof Rotterdam Atlet 1414 9.35 (585) 3.74 (466) 5.32 (363)
4 Marijke van den Broek Hellas Utrecht 1380 9.83 (505) 3.87 (492) 5.64 (383)
5 Jessy Enkelaar AV Atverni 1319 10.10 (463) 3.64 (446) 6.06 (410)
6 Elly Thomas AV Phoenix 1307 9.59 (544) 3.55 (428) 4.91 (335)
7 Emma Rietze AV Spirit 1276 10.22 (445) 3.35 (388) 6.62 (443)
8 Lotte van Schaik AV Atverni 1216 10.29 (435) 3.41 (400) 5.60 (381)
9 Mette Lacroix Almere ’81 1141 10.48 (408) 3.20 (358) 5.51 (375)
10 Trijntje Annema U-Track 1118 10.51 (403) 3.29 (376) 4.97 (339)
11 Lin-si Swart AV Atverni 1063 10.58 (394) 3.20 (358) 4.56 (311)
12 Immelien Bosman Almere ’81 953 11.04 (333) 2.98 (314) 4.50 (306)

 

Beeld: Michel Reij

Actueel

Clubnieuws

Meer weten over de Verheulmethode? Oud Nederlands Kampioen Marathon Huub Pragt geeft training

08-12-2022

Woensdagavond 14 december 2022 zal hardloopcoach en voormalig Nederlands Marathonkampioen Huub Pragt als gasttrainer een modeltraining volgens de Verheulmethode geven. Met als kern: de gouden formule. Benieuwd wat dat inhoudt?

lees verder...
Clubnieuws

Lichtjesloop 2022

07-12-2022

🎄 De dagen worden korter, de nachten kouder… En dat betekent: tijd voor de traditionele Phoenix Lichtjesloop! Verlicht jezelf en Utrecht en ren gezellig mee! Ook interessant:Recreanten trainingen per week

lees verder...
Clubnieuws

Wist je dat de Atletiekunie een nieuwe wedstrijdkalender heeft?

04-12-2022

Ook dit jaar organiseren AV Phoenix en U-Track weer de Indoor Utrecht wedstrijden. De eerste is al op 18 december aanstaande. Misschien heb je deze indoorwedstrijden nog niet kunnen vinden…

lees verder...

Agenda

december 2022
MDWDVZZ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
« nov   jan »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in