Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Jongens U12 winnen 3e pupillencompetitiewedstrijd op Maarschalkerweerd

Op zaterdag 6 juli was de 3e pupillencompetitie weer op eigen baan, ditmaal georganiseerd door Hellas. De Phoenix-pupillen lieten zich weer van hun goede kant zien met maar liefst 44 deelnemers en winst voor de jongens pupillen A2 (U12).

Finaleplaatsen zijn nog niet bekendgemaakt, maar voor de jongens pupillen A2 (U12) zal het vooral spannend worden welke 5 jongens mogen deelnemen aan de finale op 14 september in Amersfoort.

Hoogtepunten

  • Mats Geeraets werd 2e op de meerkamp met tweede plaatsen op de 60 en 1000 meter.
  • Mass de Boer werd 3e op de meerkamp met een 3e plaats op het kogelstoten.
  • Individuele overwinningen waren er voor Jonas Praagman op de 1000 meter en Bas Meeuwisse op het kogelstoten.
  • De meisjes pupillen B (U10) waren tweede in hun poule, maar het is afwachten of dat genoeg is voor de finale.
  • Eefje Lanters werd 3e op de meerkamp met een overwinning op het hoogspringen en een derde plaats op de 40 meter. De winst op het hoogspringen deelde zij met Fien Versteegen.
  • Bij de meisjes mini pupillen (U8) werd Nynke Voorvelt 2e op de meerkamp met overwinningen op de 40 meter, vortexwerpen en verspringen.

Ereplaatsen (individueel)

# Naam Onderdeel Prestatie
1 Jonas Praagman (JU12) 1000m 3:43.26
1 Bas Meeuwisse (JU12) Kogel 8.83
1 Fien Versteegen (MU10) Hoog 1.00
1 Eefje Lanters (MU10) Hoog 1.00
1 Nynke Voorvelt (MU8) 40m 7.87
1 Nynke Voorvelt (MU8) Vortex 10.91
1 Nynke Voorvelt (MU8) Ver 2.58
2 Nynke Voorvelt (MU8) Meerkamp 875
2 Mats Geeraets (JU12) Meerkamp 2021
2 Mats Geeraets (JU12) 60m 9.39
2 Mats Geeraets (JU12) 1000m 3:44.10
2 Jonas Praagman (JU12) Kogel 8.59
2 Emma Gerbrands (MU12) Kogel 6.72
3 Mass de Boer (JU12) Meerkamp 1974
3 Bas Meeuwisse (JU12) 60m 9.44
3 Jorn van Ginkel (JU12) 1000m 3:45.57
3 Mass de Boer (JU12) Kogel 8.32
3 Jolien Limpens (MU11) 1000m 3:55.94
3 Stach Roozen (JU10) 40m 6.98
3 Eefje Lanters (MU10) Meerkamp 1341
3 Eefje Lanters (MU10) 40m 7.03
3 Lola Versteegen (MU10) Hoog 0.95
3 Suze Vanstreels (MU9) 40m 7.70

 

Jongens Pupillen A2 (U12) – Meerkamp

# Naam 60m 1000m Kogel Ver Punten
2 Mats Geeraets 9.39 3:44.10 7.04 3.80 2021
3 Mass de Boer 9.73 3:56.33 8.32 3.82 1974
5 Bas Meeuwisse 9.44 3:55.71 8.83 3.28 1944
6 Jonas Praagman 10.47 3:43.26 8.59 3.65 1910
8 Sake Naafs 10.26 3:57.54 8.21 3.45 1806
12 Boris de Schipper 10.10 3:49.79 6.01 3.00 1654
15 Erik Boogerd 10.51 3:58.92 5.95 3.34 1612
16 Jorn van Ginkel 10.44 3:45.57 4.98 2.97 1554
24 Pelle van Ditmarsch 11.03 4:26.58 4.62 2.94 1256

 

Jongens Pupillen A2 (U12) – 4 x 60 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
2 AV Phoenix JPA2 team 1 37.42 552
5 AV Phoenix JPA2 team 2 40.02 449

 

Meisjes Pupillen A2 (U12) – Meerkamp

# Naam 60m 1000m Kogel Ver Totaal
17 Emma Gerbrands 10.64 4:16.05 6.72 3.38 1571
18 Vera Aerts 9.70 4:19.30 4.51 3.37 1554
19 Milou van Dam 10.14 4:07.98 3.96 3.23 1465
28 Chloe Drielinger 10.70 4:49.91 4.28 3.30 1261
34 Tegla van Driel 10.97 5:26.88 5.46 2.71 1082

 

Meisjes Pupillen A2 (U12) – 4 x 60 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
7 AV Phoenix MPA2 40.41 435

 

Jongens Pupillen A1 (U11) – Meerkamp

# Naam 60m 1000m Vortex Ver Punten
11 Julian Water 9.84 4:16.53 30.25 3.35 1678
29 Sal van Heusden 10.85 4:27.14 17.88 3.01 1263

 

Meisjes Pupillen A1 (U11) – Meerkamp

# Naam 60m 1000m Vortex Ver Punten
4 Jolien Limpens 10.45 3:55.94 17.52 3.37 1520
29 Maite Vanstreels 11.57 4:54.09 8.54 2.75 863
30 Elsa Welling 11.60 5:11.41 9.58 2.82 842
38 Iza Snijders DNS DNS DNS 2.61 240

 

Meisjes Pupillen A1 (U11) – 4 x 60 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
4 AV Phoenix MPA1 45.56 269

 

Jongens Pupillen B (U10) – Meerkamp

# Naam 40m 1000m Vortex Hoog Punten
8 Stach Roozen 6.98 4:20.28 17.26 1.00 1500
23 Teun Hidding 8.11 4:38.09 19.44 0.85 1138
24 Joep Likkel 7.98 4:16.31 10.28 0.90 1129
28 Sam Molema 7.54 5:53.51 16.58 0.95 1057
31 Jonathan Roeleveld 7.92 5:20.95 13.49 0.80 908

 

Jongens Pupillen B (U10) – 4 x 40 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
3 AV Phoenix JPB 29.61 433

 

Meisjes Pupillen B (U10) – Meerkamp

# Naam 40m 1000m Vortex Hoog Punten
3 Eefje Lanters 7.03 4:29.20 10.57 1.00 1341
5 Josephine Vera 7.29 4:20.65 12.15 0.85 1238
6 Lola Versteegen 7.64 4:25.13 12.42 0.95 1231
8 Romee Jansen 7.58 4:27.83 16.07 0.80 1183
10 Fien Versteegen 7.48 4:46.60 10.11 1.00 1176
11 Lola van Meer 7.27 5:11.55 13.91 0.90 1137
20 Ilse Aerts 7.87 4:56.79 11.73 0.90 1029
22 Vera Boogerd 7.44 4:36.90 7.87 0.80 1024

 

Meisjes Pupillen B (U10) – 4 x 40 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
2 AV Phoenix MPB team 2 28.73 475
3 AV Phoenix MPB team 1 59.53 437

 

Jongens Pupillen C (U9) – Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Punten
15 Max Limpens 7.73 2:42.97 17.06 2.65 1100
21 Aksel Kuijpers 7.88 2:49.77 11.68 2.43 900
32 Oscar Aerts DNS DNS 11.98 DNS 190

 

Meisjes Pupillen C (U9) – Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Punten
10 Roos Meeuwisse 8.02 2:51.00 9.78 2.63 873
11 Noa Snoeren 8.44 2:41.47 11.19 2.47 856
13 Suze Vanstreels 7.70 3:30.37 8.11 2.44 730
16 Mika Götzen 8.40 3:15.13 7.58 2.55 633

 

Meisjes Pupillen C (U9) – 4 x 40 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
4 AV Phoenix MPC 32.59 306

 

Jongens Mini Pupillen (U8) – Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Punten
11 Coen van Dam 8.65 3:13.20 6.32 2.23 510

 

Meisjes Mini Pupillen (U8) – Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Punten
2 Nynke Voorvelt 7.87 2:57.78 10.91 2.58 875
13 Frederique Vera 8.39 2:51.95 6.41 2.11 629
17 Puck van Meer 8.71 3:20.84 6.87 2.11 471

 

Complete uitslagen zijn te vinden op: atletiek.nu

Eindklassementen worden gepubliceerd op: pupillenatletiek.nl

Actueel

Clubnieuws

UP-Gala: save the date & geef je mening

10-07-2024

Op zaterdag 12 oktober dit jaar organiseert de UP-Gala commissie een gala voor zowel U-Track als Phoenix!

lees verder...
Clubnieuws

Jongens U12 winnen 3e pupillencompetitiewedstrijd op Maarschalkerweerd

09-07-2024
pupillencompetitie

Op zaterdag 6 juli was de 3e pupillencompetitie weer op eigen baan, ditmaal georganiseerd door Hellas. De Phoenix-pupillen lieten zich weer van hun goede kant zien met maar liefst 44

lees verder...
Clubnieuws

NK Atletiek 2024: Maaike van Gelder 10e op NK 5000 meter

03-07-2024

Afgelopen vrijdag 28 juni heeft Maaike van Gelder een mooie 10e plaats behaald op de 5000 meter op het NK atletiek.

lees verder...

Agenda

juli 2024
MDWDVZZ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« jun   aug »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in