Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Ook goede start voor pupillen bij eerste competitiewedstrijd op eigen baan

Een week na de junioren mochten de pupillen op zaterdag 13 april aantreden voor hun eerste competitiewedstrijd, wederom met mooi weer op eigen baan en met maar lieftst 40 Phoenix-pupillen die in actie kwamen.

Hoogtepunten

  • Bij de jongens pupillen A2 (U12) werd Jonas Praagman 3e op de meerkamp met overwinningen op het kogelstoten en de 1000 meter en een tweede plaats op het hoogspringen. ‍️
  • Mats Geeraerts werd 4e met een tweede plaats op de 60 meter en derde plaatsen op het hoogspringen en kogelstoten.
  • Victor Kelly won de meerkamp bij de jongens minipupillen (U8) met overwinningen op de 40 meter en verspringen en een tweede plaats op de 600 meter.
  • Bij de meisjes pupillen B (U10) behaalden Eefje Lanters en Josephine Vera een 2e en 3e plaats op de meerkamp. Eefje won het kogelstoten en werd tweede op het verspringen, Josephine werd tweede op de 40 en 1000 meter.
  • Jolien Limpens werd 4e op de meerkamp bij de meisjes pupillen A1 (U11) met een tweede plaats op de 1000 meter.
  • En ook Nynke Voorvelt behaalde een 4e plaats bij de meisjes minipupillen (U8) met een overwinning op de 40 meter, een tweede plaats op het verspringen en derde bij vortexwerpen.

De complete ploegenklassementen inclusief estafettes laten nog even op zich wachten, maar hieronder alvast alle uitslagen. Volgende pupillencompetitie is op 2 juni in Woerden.

Ereplaatsen (individueel)

# Naam Onderdeel Prestatie
1 Jonas Praagman (JU12) 1000m 3:37.41
1 Jonas Praagman (JU12) Kogel 7.69
1 Eefje Lanters (MU10) Kogel 4.55
1 Victor Kelly (JU8) 40m 7.38
1 Victor Kelly (JU8) Ver 2.83
1 Victor Kelly (JU8) Meerkamp 1202
1 Nynke Voorvelt (MU8) 60m 7.90
2 Mats Geeraerts (JU12) 60m 9.66
2 Jonas Praagman (JU12) Hoog 1.20
2 Jolien Limpens (MU12) 1000m 3:58.90
2 Josephine Vera (MU10) 40m 7.24
2 Josephine Vera (MU10) 1000m 4:14.81
2 Eefje Lanters (MU10) Ver 3.38
2 Ilse Aerts (MU10) Kogel 4.46
2 Eefje Lanters (MU10) Meerkamp 1455
2 Victor Kelly (JU8) 600m 2:29.62
2 Nynke Voorvelt (MU8) Ver 2.46
3 Mats Geeraerts (JU12) Hoog 1.20
3 Mats Geeraerts (JU12) Kogel 7.16
3 Jonas Praagman (JU12) Meerkamp 2041
3 Romee Jansen (MU10) 1000m 4:19.37
3 Josephine Vera (MU10) Meerkamp 1394
3 Suze van Streels (MU9) 600m 2:29.00
3 Nynke Voorvelt (MU8) Vortex 8.04

Jongens Pupillen A2 (U12) – Meerkamp

# Naam 60m 1000m Kogel Hoog Punten
3 Jonas Praagman 9.78 3:37.41 7.69 1.20 2041
4 Mats Geeraets 9.66 3:47.86 7.16 1.20 1972
6 Boris de Schipper 10.21 3:53.23 5.84 1.20 1779
15 Pelle van Ditmarsch 10.78 4:07.39 4.93 1.05 1462
18 Jack Haas 10.47 4:20.62 5.66 1.00 1460

Jongens Pupillen A2 (U12) – 4 x 60 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
4 Jonas, Boris, Mats, Pelle 39.67

Meisjes Pupillen A2 (U12) – Meerkamp

# Naam 60m 1000m Kogel Hoog Totaal
6 Vera Aerts 9.73 4:10.30 4.93 1.20 1713
22 Eva Sietsma 11.18 4:15.92 5.00 1.00 1342
27 Chloe Drielinger 10.52 4:58.71 4.41 1.00 1232
35 Tegla van Driel 11.33 5:44.73 5.13 0.85 944

Meisjes Pupillen A2 (U12) – 4 x 60 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
7 Vera, Tegla, Eva, Chloe 40.66

Jongens Pupillen A1 (U11) – Meerkamp

# Naam 60m 1000m Vortex Ver Punten
10 Julian Water 9.95 4:15.05 24.75 3.36 1604

Meisjes Pupillen A1 (U11) – Meerkamp

# Naam 60m 1000m Vortex Ver Punten
4 Jolien Limpens 10.22 3:58.90 12.41 3.25 1431
21 Iza Snijders 10.70 4:54.12 5.02 3.08 949
23 Elsa Welling 11.19 4:56.27 7.55 2.88 905
26 Sofia Miftah 11.25 5:15.36 9.84 2.51 815
27 Maite Vanstreels 11.90 5:02.41 6.45 2.71 744

Meisjes Pupillen A1 (U11) – 4 x 60 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
4 Maite, Elsa, Iza, Jolien 43.59

Jongens Pupillen B (U10) – Meerkamp

# Naam 40m 1000m Kogel Ver Punten
26 Joep Likkel 7.91 4:31.28 1.92 2.98 1052
28 Sam Molema 7.58 5:17.98 2.76 2.99 1048
33 Jonathan Roeleveld 7.73 5:23.53 2.65 2.56 908

Meisjes Pupillen B (U10) – Meerkamp

# Naam 40m 1000m Kogel Ver Punten
2 Eefje Lanters 7.35 4:33.61 4.55 3.38 1455
3 Josephine Vera 7.24 4:14.81 3.90 2.83 1394
6 Romee Jansen 7.73 4:19.37 3.26 3.03 1268
8 Lola van Meer 7.42 4:34.89 2.97 2.94 1223
10 Ilse Aerts 7.86 4:47.19 4.46 2.74 1176
12 Fien Versteegen 7.41 4:56.08 3.89 2.60 1161
14 Lola Versteegen 7.93 4:28.78 3.32 2.56 1106
26 Nora van Diest 8.38 4:46.44 2.28 2.44 851

Meisjes Pupillen B (U10) – 4 x 40 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
2 Fien, Ilse, Eefje, Sam (Combi) 28.77 BM
3 Lola V., Josephine, Lola van M., Romee (MPB) 29.16

Jongens Pupillen C (U9) – Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Punten
7 Max Limpens 8.00 2:28.24 15.82 2.63 1128
13 Oscar Aerts 8.26 2:39.20 10.06 2.66 915
22 Aksel Kuijpers 7.73 3:09.20 11.70 2.07 758

Jongens Pupillen C (U9) – 4 x 40 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
1 Aksel, Max, Mika, Veerle (Combi) 28.77 BM

Meisjes Pupillen C (U9) – Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Punten
7 Veerle Kist 7.88 2:39.19 8.34 2.61 932
10 Suze Vanstreels 8.12 2:29.00 6.92 2.14 834
13 Noa Snoeren 8.65 2:41.85 8.67 2.30 739
18 Mette Kropmans 8.30 3:28.22 6.89 2.35 582
21 Mika Götzen 8.63 4:22.93 6.50 1.87 426
24 Mare Henselmans 9.59 3:19.79 4.34 1.99 265

Meisjes Pupillen C (U9) – 4 x 40 meter

# Estafetteteam Tijd Punten
3 Noa, Suze, Mare, Mette 34.47

Jongens Mini Pupillen (U8) – Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Punten
1 Victor Kelly 7.38 2:29.62 11.69 2.83 1202

Meisjes Mini Pupillen (U8) – Meerkamp

# Naam 40m 600m Vortex Ver Punten
4 Nynke Voorvelt 7.90 3:19.50 8.04 2.46 696
6 Frederique Vera 8.54 2:52.13 7.69 2.12 637
9 Puck van Meer 8.90 3:25.51 6.01 2.28 458
12 Sarah Miftah 9.37 2:57.88 1.88 1.78 324

Complete uitslagen Ploegenklassementen

Actueel

Clubnieuws

UP-Gala: save the date & geef je mening

10-07-2024

Op zaterdag 12 oktober dit jaar organiseert de UP-Gala commissie een gala voor zowel U-Track als Phoenix!

lees verder...
Clubnieuws

Jongens U12 winnen 3e pupillencompetitiewedstrijd op Maarschalkerweerd

09-07-2024
pupillencompetitie

Op zaterdag 6 juli was de 3e pupillencompetitie weer op eigen baan, ditmaal georganiseerd door Hellas. De Phoenix-pupillen lieten zich weer van hun goede kant zien met maar liefst 44

lees verder...
Clubnieuws

NK Atletiek 2024: Maaike van Gelder 10e op NK 5000 meter

03-07-2024

Afgelopen vrijdag 28 juni heeft Maaike van Gelder een mooie 10e plaats behaald op de 5000 meter op het NK atletiek.

lees verder...

Agenda

juli 2024
MDWDVZZ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« jun   aug »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in