Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Inschrijven Swim Bike Run

Namens de Phoenix-recreantencommissie organiseren we weer een ludieke Swim-Bike-Run. Deze vindt plaats op zaterdag 7 juli 2018 vanaf 8:30 uur.

Voor ieder wat wils: een mooie prestatie neerzetten (alleen, of als team), winnen, gezellig op je stadsfiets toeren, al schoolslag-zwemmend door het water tekeer gaan, al joggend de omgeving verkennen, lekker picknicken en/of aanmoedigen… Het kan allemaal!

Het zwemmen is in open water (Haarrijnse Plas bij Leidsche Rijn), binnen de zwemboeien waar je overal nog kunt staan, het fietsen is in het natuurgebied tussen Haarzuilens en de Haarrijnse Plas en het hardlopen is door de uitgestrekte weilanden in die omgeving.

Individuele wedstrijd of in een team is mogelijk. Wil je niet nat worden, heb je een lekke band of zijn je hardloopschoenen te klein? Zorg dan dat je een gezelligheids- en/of gelegenheidsteam vormt met mede-atleten!

Inschrijven

Dat kan door een e-mail te sturen naar [email protected]. Vergeet daarbij niet te vermelden of je alle afstanden individueel wilt doen of in een team. Inschrijven kan nog tot uiterlijk vrijdag 6 juli 2018.

Assistentie gevraagd

We kunnen op de dag zelf nog hulp gebruiken: we zoeken juryleden en verkeersregelaars. Geef je op bij Jasper via [email protected].

Swim Bike Run 2019

Vragen

Mail Jasper via [email protected] of vraag het tijdens de training aan Mayke, Rini of Jasper.

Actueel

Recreantennieuws

Goed trainen: de basisprincipes. Trainer Bart legt uit!

22-09-2023

Altijd al willen weten hoe je meer uit je training kunt halen? En waarom korter en vaker beter is dan een keer lang? Trainer Bart vertelt je aanstaande woensdag 27

lees verder...
Studentennieuws

Gezocht: Studententrainer voor Technische Atletiek Onderdelen

16-09-2023

De Studentengroep van AV Phoenix zoekt een nieuwe technische trainer!

lees verder...
Recreantennieuws

6 september gasttraining van Leon Graumans

01-09-2023

Komende woensdag komt Leon Graumans een gasttraining op de baan verzorgen. Leon is al velen jaren lid van Phoenix en traint in de mila-wedstrijdgroep. Ook gaf hij training voor de

lees verder...

Agenda

september 2023
MDWDVZZ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
« aug   okt »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in