Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Nida en Luc geselecteerd voor C-interland

Op 7 september vindt de jaarlijkse C-interland plaats in Almelo tussen Nederland en Westfalen. Aan deze wedstrijd doen meerdere atleten mee die afgelopen zomer aan het EYOF hebben meegedaan in Utrecht namens Nederland of Duitsland. Het niveau is erg hoog.

De Atletiekunie heeft van Phoenix Luc en Nida geselecteerd om hieraan mee te doen. Een hele mooie mogelijkheid om zo’n grote wedstrijd mee te maken.

  • Nida ↑ gaat de 300m lopen. Haar PR op die afstand is 42.90.
  • Luc ↓ mag uitkomen op de 100m, waar zijn PR staat op 11.59.

Wij wensen ze succes en vooral heel veel plezier!

Actueel

Studentennieuws

NSK Meerkamp

04-06-2023

Tijdens het pinksterweekend (27 en 28 mei) was het zover, de NSK (loop)Meerkamp in Wageningen. Met een kleine delegatie werd er naar de mooie blauwe atletiekbaan van Tartletos afgereisd. Bij

lees verder...
Clubnieuws

En dat is 3… Phoenix-dames verbreken wederom de parcoursrecords bij de Zomeravondcup

01-06-2023

De derde avond van de Zomeravondcup 2023 was er eindelijk weer een met heel veel zon, veel deelnemers en wederom gesneuvelde parcoursrecords. Ook interessant:Phoenix-dames verpletteren wederom parcoursrecords bij de…Zomeravondcup 2023:

lees verder...
Studentennieuws

Maandverslag mei

01-06-2023

Welkom bij het maandverslag van alle activiteiten die op en naast de baan hebben plaatsgevonden binnen de studentengroep in de maand mei. Deze maand stond in het teken van de

lees verder...

Agenda

juni 2023
MDWDVZZ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« mei   jul »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in