Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

NK Indoor Senioren: zilver voor Ineke van Koldam op de 3000m

Liemarvin Bonevacia verpulvert zijn Nederlands record op de 400 meter in Apeldoorn. Zijn tijd: 45.48 seconden, 51 honderdsten sneller dan zijn eigen toptijd en de vijfde tijd in de wereld dit jaar. Ook Femke Bol loopt de beste Nederlandse tijd ooit.

Met 50.30 seconden is Femke een van de snelste atleten in de wereld en die tijd is ook nog eens sneller dan haar outdoortijd. Natuurlijk was er dit weekend ook Phoenix succes! Van de groep van Joost Borm (MILA) verschenen Annemarie Slangewal (800m) en Ineke van Koldam (3000m) aan de start. Bij de sprinters deed Nienke Heida mee (200m). Nienke werd 21e in een tijd van 27.91. Annemarie veroverde plek 7 op de 800m in een tijd van 2:10,85. En onze Ineke, die ging er met een medaille vandoor. 👊

Ineke van Koldam pakt zilver op de 3000m

In een tijd van 9:23,03 pakt Ineke de tweede plek nipt achter Lotte Krause (9:21,54) van AKU en dik voor Jetske van Kampen van Groningen Atletiek (9:25,55). Well done Ineke! 🥳

WK Limieten

Verschillende atleten hebben dit weekend het limiet voor de WK gelopen. Anouk Vetter (zilver) en Maayke Tjin A-Lim voldoen met 8.15 en 8.16 aan de eis op de 60 meter horden. Lieke Klaver (zilver) had zich eerder al geplaatst voor de WK Indoor en EK Outdoor en heeft met 51.20 seconden nu ook de limiet op zak voor de WK Outdoor. Lisanne de Witte (brons) zet op de 400 meter 52.65 neer en daarmee is ze al de vierde Nederlander die zich kwalificeert voor de wereldindoorkampioenschappen (18 t/m 20 maart in Belgrado).

Nederlands Record

Op dag 1 (26 februari 2022) zijn negen Nederlands kampioenen gekroond. Met als uitschieter: Jessica Schilder stoot in de laatste poging flink verder dan de rest (en zichzelf) en noteert een officieel Nederlands record van 19.35 meter.

Meer Utrechts succes

  • N’ketia Seedo pakt het goud op de 60m in een tijd van 7,25. Een mooi resultaat voor de pupil van trainer Juul Acton.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door N’ketia Seedo (@nketiaseedo)

Videobeelden dag 2 met o.a. onze Ineke van Koldam

Nederlands kampioenen – zaterdag

  • Kogelstoten: Jessica Schilder & Sven Poelmann
  • Hink-stap-springen: Maureen Herremans & Daan Hoomoedt
  • Polsstokhoogspringen: Marijke Wijnmaalen
  • 1500 meter: Marissa Damink & Tim Verbaandert
  • 60 meter: N’ketia Seedo & Joris van Gool

Nederlands kampioenen – zondag

  • 3000 meter: Lotte Krause & Tim Verbaandert
  • Hoogspringen: Britt Weerman & Douwe Amels
  • 400 meter: Liemarvin Bonevacia & Femke Bol
  • 800 meter: Amina Maatoug & Samuel Chapple
  • 200 meter: Leonie van Vliet & Xavi Joy Mo-Ajok
  • Verspringen: Anouk Vetter & Loek van Zevenbergen
  • Polsstokhoogspringen: Menno Vloon
  • 60 meter horden: Koen Smet & Zoë Sedney

Bekijk alle uitslagen

Meer foto’s van dag 2

Bron: hardloopnetwerk.nl / Beeld: Bjorn Parée

Actueel

Studentennieuws

NSK Ekiden 2025

01-04-2025

Zaterdag 15 maart vond de NSK Ekiden plaats. Tijdens deze estafettewedstrijd leg je in een team van zes atleten samen de marathonafstand af. Met maar liefst 3 teams reisde USAG

lees verder...
Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...
Wedstrijdatletieknieuws

Teun Westein verpulvert PR op NK Indoor U18

15-02-2025

Vandaag heeft Teun Westein een indrukwekkende prestatie neergezet op het NK Indoor U18. In de 3000 meter liep hij een fantastische tijd van 9:01, waarmee hij als vijfde eindigde. Nog

lees verder...

Agenda

april 2025
MDWDVZZ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« mrt   mei »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in