Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Nu te bestellen: Missie Marathon – de nieuwe bestseller van Mariska van Sprundel

Hoera! Op 1 december verschijnt Mariska’s nieuwe boek Missie marathon – hardlopen zonder geblesseerd te raken.
En Mariska, waar gaat je nieuwe boek over?

Missie marathon - hardlopen zonder geblesseerd te raken

Ik trainde drie keer voor een marathon en raakte drie keer geblesseerd. Het roer gaat om. Onder begeleiding van experts probeer ik het nog één keer. Wat als een looptrainer een persoonlijk schema maakt, een fysiotherapeut de pijntjes onder controle houdt, een sportdiëtist mijn voeding bijstuurt en ik met een sportpsycholoog werk aan mijn mentaliteit?

Uiteindelijk volbreng ik mijn missie en loop ik eind 2019 voor het eerst een marathon uit. In dit boek deel ik mijn ervaringen tijdens de maanden die aan de marathon voorafgingen, aangevuld met informatie over trainingsschema’s, voeding, motivatie, looptechniek en nog veel meer.

Natuurlijk is AV Phoenix het decor waarbinnen veel van de trainingen en wedstrijden zich afspelen. Phoenix-lid Bernard te Boekhorst heeft een belangrijke bijrol in dit verhaal. Uiteraard komt de Verheulmethode aan bod. De Zomeravondcup komt er in voor. Evenals de Maliebaanloop. De onder de recreanten beroemde swim-bike-run. De bostraining in het Panbos.

Ben je een beginnende hardloper of ben je misschien zelf ook plannen aan het maken voor een (halve) marathon? Dan kan je mooi uit de voeten met de informatie uit Missie marathon en de tips van mijn begeleidingsteam. Zodra de coronamaatregelen het weer toelaten komt er een signeersessie in het Paviljoen. Tot die tijd, veel lees- en loopplezier!

Reserveer het boek

Actueel

AV Phoenix

NSK Meerkamp 2025

13-05-2025

Afgelopen weekend was het zover: het NSK Meerkamp bij D.S.A.V. Dodeka in Delft! Met een ploeg van tien Phoenix-atleten stonden we aan de start – vijf vrouwen bij de zevenkamp,

lees verder...
Studentennieuws

NSK Ekiden 2025

01-04-2025

Zaterdag 15 maart vond de NSK Ekiden plaats. Tijdens deze estafettewedstrijd leg je in een team van zes atleten samen de marathonafstand af. Met maar liefst 3 teams reisde USAG

lees verder...
Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...

Agenda

juni 2025
MDWDVZZ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
« mei   jul »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in