Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Renovatie atletiekbaan Overvecht start 13 juni

De gemeente Utrecht gaat vanaf 13 juni aan de slag met de renovatie van Atletiekbaan Overvecht. Dit heeft impact op onze trainingsmomenten – in die periode mag er niet op de baan getraind worden.

Om weer een goedgekeurde baan te hebben op Overvecht is het nodig dat het tartan vervangen gaat worden. Als dat gebeurt is, volgt daarna het belijnen van de baan. Dit moment wordt dan tevens aangegrepen om wat klussen uit te voeren aan de hekken en kogelbakken.

We gaan er vanuit dat de werkzaamheden aan het einde van de zomervakantie afgerond gaan worden. Om de baan weer 100% goed gekeurd te krijgen voor wedstrijden zal ook nog de werpkooi vernieuwd moeten worden. Wanneer dit gaat gebeuren is nog niet duidelijk. Maar zoals je kunt lezen: het gaat weer een kek baantje worden zo!

Het krachthonk en de kleedkamers blijven bereikbaar. Voor de trainingen worden alternatieve locaties gezocht en deze worden gecommuniceerd via de verschillende WhatsApp-groepen door de trainers.

We hopen na de zomervakantie weer lekker te kunnen sporten op een mooie vernieuwde atletiekbaan in Overevecht.

 

Actueel

Studentennieuws

NSK Cross 2025

03-02-2025

Op een grijze zaterdagochtend trokken de atleten van de studentengroep richting Nijmegen voor het NSK cross rondom de bekende Leemkuil. Terwijl de meeste deelnemers het bij de (gele) trein hielden,

lees verder...
Studentennieuws

Wintersport studentengroep 2025

03-02-2025

Het is weer een kleine maand geleden dat er twaalf leden van de studentengroep afreisden naar de bergen van Les Deux Alpes. Hier vond de 2e editie van onze jaarlijkse

lees verder...
Recreantennieuws

Masterlijke Nieuwjaarsborrel in het Paviljoen

19-01-2025

Recreanten en Masters van Utrecht Atletiek opgelet: kom woensdag 29 januari gezellig na training even proosten met ons op het nieuwe seizoen.

lees verder...

Agenda

februari 2025
MDWDVZZ
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28   
« jan   mrt »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in