Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Run2Day en Phoenix gaan nieuwe samenwerkingsovereenkomst aan

Run2Day en Phoenix hebben een nieuwe sponsor- en samenwerkingsovereenkomst gesloten voor de duur van twee jaar. Afgesproken is dat Run2Day onze exclusieve sponsor zal zijn als het gaat om schoenen en andere hardloopproducten.

Behalve de team- en selectiekleding zal Run2Day ook de clubkleding gaan leveren. Run2Day ondersteunt de door Phoenix georganiseerde evenementen als de Maliebaanloop en de Berekuilloop, en beide partijen zullen elkaar wederzijds ondersteunen in het geven van lezingen, trainingen en clinics.

Leden van Phoenix krijgen 10% korting op hun aankopen bij Run2Day. De al bestaande samenwerking van Phoenix met Run2Day krijgt hiermee een belangrijke nieuwe impuls. Phoenix voorzitter Wim van Teutem:

‘We zijn blij met deze hernieuwde samenwerking en met bereidheid van Run2Day om in Phoenix te investeren. En we zien duidelijk nieuwe kansen om elkaar wederzijds te versterken en hier gezamenlijk profijt van te trekken.’

Vanaf 2020 is Runnersworld Utrecht onze nieuwe sponsor voor clubkleding. Deze hardloopspecialist zit naast de hoofdingang van FC Utrecht, Stadion Galgenwaard. Je kan er terecht voor een gratis voetmeting en advies voor de juiste schoenen.

Actueel

Recreantennieuws

Goed trainen: de basisprincipes. Trainer Bart legt uit!

22-09-2023

Altijd al willen weten hoe je meer uit je training kunt halen? En waarom korter en vaker beter is dan een keer lang? Trainer Bart vertelt je aanstaande woensdag 27

lees verder...
Studentennieuws

Gezocht: Studententrainer voor Technische Atletiek Onderdelen

16-09-2023

De Studentengroep van AV Phoenix zoekt een nieuwe technische trainer!

lees verder...
Recreantennieuws

6 september gasttraining van Leon Graumans

01-09-2023

Komende woensdag komt Leon Graumans een gasttraining op de baan verzorgen. Leon is al velen jaren lid van Phoenix en traint in de mila-wedstrijdgroep. Ook gaf hij training voor de

lees verder...

Agenda

september 2023
MDWDVZZ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
« aug   okt »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in