Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Uitnodiging ALV 5 April

Het bestuur van A.V. Phoenix nodigt alle leden uit voor de Algemene Ledenvergadering op vrijdag 5 april 2019.

  • Aanvang: 19.30 uur, het paviljoen is open vanaf 19:00 uur
  • Plaats: Paviljoen atletiekbaan Maarschalkerweerd

Agenda

  • Welkom en opening
  • Vaststelling agenda
  • Ingekomen stukken en mededelingen
  • Vaststellen notulen ALV 13 april 2018
  • Bestuur en commissies: Jaarverslag 2017 en aangeven speerpunten voor het komend jaar
  • HUP; voorstel bestuur hoe verder te gaan met de samenwerking
  • Financiën
  • Vaststelling van het financieel verslag 2018
  • Vaststelling begroting 2019
  • Benoemen kascommissie
  • Verkiezen bestuursleden *)
  • Rondvraag en sluiting

Wij hopen daar met velen van jullie het glas te kunnen heffen op een mooi nieuw jaar met een (bijna) voltallig bestuur.

Naast deze uitnodiging zal in aanloop naar de vergadering het jaarverslag online komen, ook zal er vanuit het bestuur nog een bericht komen over de vacature van voorzitter.

Agendapunten? Geef ze dan voor woensdag 3 april door aan Marco Jansen via [email protected].

*)

  • Bestuursleden Arnoud van ’t Hof (penningmeester) en Leon van der Poel (jeugd) zijn herkiesbaar in hun functie.
  • Bestuurslid Peter Bosman (recreanten) is niet herkiesbaar. Bestuursleden Wim Nieuwenhuijse (voorzitter) en Leon Graumans (wedstrijdatletiek) zijn tussentijds afgetreden en zijn evenmin herkiesbaar.
  • Bestuurslid Marco Jansen (secretaris) is nu herkiesbaar als bestuurslid wedstrijdatletiek. Leden Hanneke Ouwerkerk en Julya de Groot en Eveline van Tuinen worden door het bestuur voorgedragen als bestuurslid recreanten, resp. secretaris en voorzitter.

Beeld: DarkmoonArt_de via Pixabay

Actueel

Studentennieuws

NSK Meerkamp

04-06-2023

Tijdens het pinksterweekend (27 en 28 mei) was het zover, de NSK (loop)Meerkamp in Wageningen. Met een kleine delegatie werd er naar de mooie blauwe atletiekbaan van Tartletos afgereisd. Bij

lees verder...
Clubnieuws

En dat is 3… Phoenix-dames verbreken wederom de parcoursrecords bij de Zomeravondcup

01-06-2023

De derde avond van de Zomeravondcup 2023 was er eindelijk weer een met heel veel zon, veel deelnemers en wederom gesneuvelde parcoursrecords. Ook interessant:Phoenix-dames verpletteren wederom parcoursrecords bij de…Zomeravondcup 2023:

lees verder...
Studentennieuws

Maandverslag mei

01-06-2023

Welkom bij het maandverslag van alle activiteiten die op en naast de baan hebben plaatsgevonden binnen de studentengroep in de maand mei. Deze maand stond in het teken van de

lees verder...

Agenda

juni 2023
MDWDVZZ
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« mei   jul »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in