Trainingsgroepen Trainingstijden AllUnited

Vrijdagavond indoor 22 januari 2010

Naast de succesvolle vrijdagavond Trackmeetings gedurende het zomerseizoen, heeft Utrecht nu ook een tweetal vrijdagavond indoor meetings. Op vrijdagavond 8 januari en vrijdagavond 22 januari 2010. Deze wedstrijd zal worden gehouden in sportcentrum Galgenwaard.

De ruimte in deze indooraccomodatie is beperkt, er is bijvoorbeeld geen rondbaan, waardoor we alleen sprint- en technische nummers op het programma hebben. Er zijn drie zones in de hal die gelijktijdig gebruikt kunnen worden: een sprintbaan voor 50m, 60m en 60m horden, een strook voor hoogspringen en daarnaast één officiële verspringbak.

Baanrecords

Inmiddels is er een mooie nieuwe website met daarin alle baanrecords van Sportcentrum Galgenwaard.  Jos Warmerdam van U-Track heeft de afgelopen tijd alle prestaties van alle gehouden wedstrijden in Sportcentrum Galgenwaard bij elkaar gevoegd en voor de Junioren B of ouder de baanrecords bepaald. Neem snel een kijkje op indoorutrecht.nl!

Categorieën

De wedstrijd staat open voor Junioren D, C, B, A, Senioren en Masters.

Aanvullende wedstrijdregels

Bij de 50m en 60m zijn series van snel naar langzaam (controleer je tijd en geef je tijd door indien nog niet gedaan aan [email protected]). Serieindelingen worden in de zaal opgehangen.

  • Bij de 60m Horden moeten de series nog worden ingedeeld (Serieindelingen worden in de zaal opgehangen);
  • Bij het verspringen zijn er 4 pogingen per deelnemer;
  • Startnummers kunnen vanaf 18:30 worden opgehaald;
  • Bij deze wedstrijd is de normale valse start regel voor Junioren D/C van kracht (WR Art 321.1) van toepassing. “Iedere atleet, die een valse start veroorzaakt, moeten worden gewaarschuwd. Een atleet, die verantwoordelijk is voor twee valse starts wordt uitgesloten.”
  • De zaal is van 18:00 tot 19:00 gedeeltelijk in gebruik voor Jeugd trainingen. Vanaf 18:30 mag ALLEEN op de sprintlanen worden ingelopen of buiten de hal.

Chronologisch overzicht

Het voorlopige chronoloog ziet er als volgt uit:

  • 19.30 50m – hoog – ver groep 1
  • 20.00 60m groep A
  • 20.30 ver groep 2
  • 20.45 60m horden
  • 21.30 60m groep B – ver groep 3

Bij de 50m en 60m zijn alle categorieën door elkaar en is de serie-indeling op verwachte eindtijd. Je kunt je op de 60m inschrijven voor groep A of groep B. Het idee is dat je dan makkelijker je eigen combinatievoorkeur kunt aangeven. Bijvoorbeeld kom je wat later en dan kies je voor ver in groep 2 en 60m in groep B. Of je wilt een 50/60m combinatie doen en kiest dan voor groep A. Bij de 60m horden wordt begonnen voor MD,MC en JD. Dan voor MB, MA, en JC. Dan V, dan JB, JA en als laatste M (Masters worden ingedeeld bij de categorie die bij hun afstand en hoogte hoort).

Bij het verspringen en hoogspringen zijn ook alle categorieën door elkaar. Het verspringen is in drie groepen verdeeld zodat het per groep niet te lang duurt. Aantal pogingen minimaal 4 (er zijn geen finales), afhankelijk van het aantal inschrijvingen per groep kunnen dat er 6 worden.

Hoogspringen begint op 1m30 en er is 1 groep voor alle categorieën. Mochten er grote verschillen zijn tussen de aanvangshoogtes dan wordt er tussentijds opnieuw ingesprongen.

Inschrijven

De inschrijving is gesloten wegens het bereiken van de deelname limiet op alle onderdelen.

Afmelden

Inmiddels staan bij enkele onderdelen al deelnemers op de reservelijst. Mochten er atleten zijn die ingeschreven zijn en niet mee kunnen doen, vriendelijk verzoek om je op tijd af te melden op [email protected], zodat we atleten op de reservelijst mee kunnen laten doen.

Inschrijfkosten

  • Sprint / horden:  €3,50 per nummer
  • Ver / hoog:  €3,00 per nummer

Uitslagen 22 januari 2010

50m

Jongens junioren D

Vereniging

62 Reij Luc Phoenix 7.18 sec
77 Rond Mark de ARV Achilles 7.32 sec
91 Sluis Thimon van der Phoenix 7.74 sec

60m

Jongens junioren D

Vereniging

77 Rond Mark de ARV Achilles 8.49 sec
16 Velzen Sam van AV23 8.79 sec
112 Bakx Tobias TION 8.83 sec
17 Molenaar Casper AV23 9.33 sec
27 Record Julian AV 1923 9.39 sec
28 Campbell Wendel AV 1923 9.76 sec
31 Giezeman Helge U-Track 10.11 sec

60mh

Jongens junioren D

Vereniging

62 Reij Luc Phoenix 9.53 sec
77 Rond Mark de ARV Achilles 10.31 sec
112 Bakx Tobias TION 10.96 sec
43 Schaaf Rens van der VAV 11.44 sec
27 Record Julian AV 1923 11.66 sec
17 Molenaar Casper AV23 11.96 sec
28 Campbell Wendel AV 1923 12.08 sec
16 Velzen Sam van AV23 12.33 sec
125 Jagt Bram van der AV ’23 12.44 sec
127 Aarts Floris AV ’23 12.68 sec

ver

Jongens junioren D

Vereniging

16 Velzen Sam van AV23 4.65 m
131 Verbrugge Max AV Phoenix 4.39 m
91 Sluis Thimon van der Phoenix 4.12 m
28 Campbell Wendel AV 1923 4.06 m
27 Record Julian AV 1923 4.06 m
54 Grift Sebastiaan van der AV Phoenix 3.95 m
17 Molenaar Casper AV23 3.83 m
31 Giezeman Helge U-Track 3.54 m

hoog

Jongens junioren D

Vereniging

54 Grift Sebastiaan van der AV Phoenix 1.45 m
131 Verbrugge Max AV Phoenix 1.45 m
127 Aarts Floris AV ’23 1.40 m
125 Jagt Bram van der AV ’23 1.40 m
43 Schaaf Rens van der VAV 1.35 m

50m

Meisjes junioren D

Vereniging

26 Nooitmeer Auree AV 1923 8.12 sec
19 Strijp Janke AV23 8.77 sec

60m

Meisjes junioren D

Vereniging

15 Zwier Justine AV23 9.45 sec
26 Nooitmeer Auree AV 1923 9.56 sec
18 Ruiter Iris de AV23 9.71 sec
40 Berge Emma van den AV Triathlon 9.80 sec
19 Strijp Janke AV23 10.30 sec

60mh

Meisjes junioren D

Vereniging

150 Velzen Luna van AV Phoenix 11.57 sec
18 Ruiter Iris de AV23 12.14 sec
26 Nooitmeer Auree AV 1923 12.19 sec
15 Zwier Justine AV23 13.26 sec
19 Strijp Janke AV23 13.38 sec
126 Masmeijer Lynette AV’23 14.79 sec

ver

Meisjes junioren D

Vereniging

18 Ruiter Iris de AV23 3.76 m
40 Berge Emma van den AV Triathlon 3.71 m
26 Nooitmeer Auree AV 1923 3.68 m
19 Strijp Janke AV23 3.61 m
15 Zwier Justine AV23 3.59 m

hoog

Meisjes junioren D

Vereniging

126 Masmeijer Lynette AV’23 1.30 m

50m

Jongens junioren C

Vereniging

63 Peetoom Jeroen Zuidwal 6.81 sec
45 Dorregeest Arwin LG Aart Stigter 7.33 sec
39 Overmaat Reinier AV Triathlon 9.20 sec

60m

Jongens junioren C

Vereniging

63 Peetoom Jeroen Zuidwal 8.01 sec
95 Winiarczyk Kevin Leiden Atletiek 8.47 sec
46 Haan Maurice de Leiden Atletiek 8.50 sec
45 Dorregeest Arwin LG Aart Stigter 8.58 sec
5 Does Stan Leiden Atletiek 8.64 sec
10 Gelens Frank Leiden Atletiek 8.74 sec
96 Winiarczyk Roy Leiden Atletiek 8.95 sec

60mh

Jongens junioren C

Vereniging

128 Jansen Dylan BAV 9.35 sec
63 Peetoom Jeroen Zuidwal 9.48 sec
134 Berg Sibren van den AV Phoenix 9.90 sec
95 Winiarczyk Kevin Leiden Atletiek 10.02 sec
5 Does Stan Leiden Atletiek 10.02 sec
145 Bruijn Max de AV Zuidwal 10.13 sec
10 Gelens Frank Leiden Atletiek 10.73 sec
46 Haan Maurice de Leiden Atletiek 10.87 sec
107 Record Joshua AV ’23 11.16 sec
96 Winiarczyk Roy Leiden Atletiek 11.34 sec

ver

Jongens junioren C

Vereniging

95 Winiarczyk Kevin Leiden Atletiek 5.34 m
46 Haan Maurice de Leiden Atletiek 4.75 m
96 Winiarczyk Roy Leiden Atletiek 4.65 m
107 Record Joshua AV ’23 4.64 m
10 Gelens Frank Leiden Atletiek 4.47 m
39 Overmaat Reinier AV Triathlon 3.24 m

hoog

Jongens junioren C

Vereniging

128 Jansen Dylan BAV 1.55 m
5 Does Stan Leiden Atletiek 1.45 m

50m

Meisjes junioren C

Vereniging

74 Roo Anneloes de Isala ’96 7.27 sec
73 Roo Suzanne de Isala ’96 7.59 sec

60m

Meisjes junioren C

Vereniging

74 Roo Anneloes de Isala ’96 8.45 sec
89 Lovers Aimée 8.50 sec
79 Tholl Jaimie van AV ’23 8.54 sec
59 Beer Kylie de GAC Hilversum 8.81 sec
73 Roo Suzanne de Isala ’96 8.94 sec
121 Loo Tessel van de GAC Hilversum 9.27 sec
122 Schouten Emmelien GAC Hilversum 9.34 sec
136 Wingelaar Lori GAC 9.67 sec

60mh

Meisjes junioren C

Vereniging

74 Roo Anneloes de Isala ’96 9.61 sec
89 Lovers Aimée 10.11 sec
79 Tholl Jaimie van AV ’23 10.24 sec
59 Beer Kylie de GAC Hilversum 11.16 sec
53 Grift Rebekka van der AV Phoenix 11.67 sec
38 Velde Lotte van der AV Triathlon 12.69 sec
37 Nelissen Mei AV Triathlon 13.48 sec

ver

Meisjes junioren C

Vereniging

89 Lovers Aimée 4.81 m
73 Roo Suzanne de Isala ’96 4.77 m
59 Beer Kylie de GAC Hilversum 4.62 m
38 Velde Lotte van der AV Triathlon 4.08 m
37 Nelissen Mei AV Triathlon 3.77 m
53 Grift Rebekka van der AV Phoenix 3.71 m

hoog

Meisjes junioren C

Vereniging

121 Loo Tessel van de GAC Hilversum 1.45 m
135 Kuil Chinouk van de GAC 1.45 m
122 Schouten Emmelien GAC Hilversum 1.35 m
38 Velde Lotte van der AV Triathlon 1.30 m
136 Wingelaar Lori GAC 1.25 m
37 Nelissen Mei AV Triathlon 1.25 m

50m

Jongens junioren B

Vereniging

57 Woudstra Kas AV Phoenix 6.68 sec
22 Klomp Kevin 7.18 sec

60m

Jongens junioren B

Vereniging

57 Woudstra Kas AV Phoenix 7.70 sec
55 Zwart Jeroen AV Phoenix 8.03 sec
81 Vos Luuk de Rotterdam Atletiek 8.06 sec
22 Klomp Kevin 8.24 sec
90 Mijnhout Pieter GAC Hilversum 8.54 sec

60mh

Jongens junioren B

Vereniging

76 Wouterse Delano PAC 8.54 sec
129 Mens Lex PAC 9.07 sec
81 Vos Luuk de Rotterdam Atletiek 9.29 sec
90 Mijnhout Pieter GAC Hilversum 10.41 sec
139 Koster Milo PAC 11.11 sec

ver

Jongens junioren B

Vereniging

57 Woudstra Kas AV Phoenix 5.54 m
20 Koolstra Emiel ARV Ilion 5.53 m
55 Zwart Jeroen AV Phoenix 5.34 m

hoog

Jongens junioren B

Vereniging

50m

Meisjes junioren B

Vereniging

78 Rond Judith de ARV Achilles 7.31 sec

60m

Meisjes junioren B

Vereniging

117 Lobo Miquella Ilion 8.07 sec
68 Korving Kim Ilion 8.18 sec
138 Gulik Rochelle van Rotterdam Atletiek 8.19 sec
78 Rond Judith de ARV Achilles 8.52 sec
133 Calis Esmé GAC 8.80 sec
123 Rijn Floor van GAC Hilversum 9.28 sec

60mh

Meisjes junioren B

Vereniging

117 Lobo Miquella Ilion 9.30 sec
138 Gulik Rochelle van Rotterdam Atletiek 9.38 sec
133 Calis Esmé GAC 10.24 sec
93 Monte Elena GAC Hilversum 10.57 sec

hoog

Meisjes junioren B

Vereniging

132 Lebouille Juliette Phanos 1.55 m
113 Kadri Sana VAV 1.50 m
68 Korving Kim Ilion 1.50 m

ver

Meisjes junioren B

Vereniging

7 Dwomoh Gabriella ARV Ilion 5.44 m
68 Korving Kim Ilion 5.25 m
93 Monte Elena GAC Hilversum 4.35 m

50m

Jongens junioren A

Vereniging

106 Janssen Roy KAV Holland 6.67 sec
2 Kleuver Gerrit-Jan de VAV 6.86 sec

60m

Jongens junioren A

Vereniging

65 Steen Rafaël van der Phoenix 7.50 sec
106 Janssen Roy KAV Holland 7.72 sec
92 Saarberg Kevin Phoenix 8.02 sec
2 Kleuver Gerrit-Jan de VAV 8.08 sec

60mh

Jongens junioren A

Vereniging

114 Schaaf Stef van der VAV 8.79 sec
92 Saarberg Kevin Phoenix 10.15 sec

ver

Jongens junioren A

Vereniging

65 Steen Rafaël van der Phoenix 5.66 m

hoog

Jongens junioren A

Vereniging

80 Bust Harald-Peter Hellas Utrecht 1.95 m
114 Schaaf Stef van der VAV 1.85 m

50m

Meisjes junioren A

Vereniging

60m

Meisjes junioren A

Vereniging

137 Streng Freke PAC 8.95 sec

60mh

Meisjes junioren A

Vereniging

35 Aernoudts Claudia AV Triathlon 10.04 sec
137 Streng Freke PAC 11.39 sec

ver

Meisjes junioren A

Vereniging

hoog

Meisjes junioren A

Vereniging

50m

Mannen Senioren

Vereniging

104 Kwidama Prince Rotterdam Atletiek 6.06 sec
83 Muzo Jefferson Phanos 6.14 sec
69 Godefrooij Daniël Phoenix 6.37 sec
4 Hilberts Frank AV Trias 6.47 sec
9 Wouters Marijn AV Statina 6.50 sec
115 Witteveen Jeroen Phoenix 6.50 sec
11 Roke Vincent AV Statina 6.71 sec
58 Harks Peter-Paul Phoenix 6.77 sec
30 Duif Jeroen Gen. Michaelis 6.79 sec
50 Aerts Martijn Altis 6.88 sec
29 Ven Rene van de AV Oirschot DQ sec

60m

Mannen Senioren

Vereniging

104 Kwidama Prince Rotterdam Atletiek 7.02 sec
83 Muzo Jefferson Phanos 7.04 sec
130 Faramelli Gerard IBAL (FR) 7.33 sec
110 Gee Robin de VAV 7.36 sec
998 Witteveen Jeroen Phoenix 7.37 sec
100 Gasteren Frank van Phoenix 7.42 sec
3 Gelderen Erik-Jan van VAV 7.42 sec
999 Godefrooij Daniël Phoenix 7.45 sec
69 Godefrooij Daniël Phoenix 7.46 sec
124 Hanswijk Rik Climax 7.47 sec
142 Vroone Bas PAC 7.49 sec
115 Witteveen Jeroen Phoenix 7.53 sec
85 Ormel Jan Hellas 7.60 sec
116 Lodders Wesley PAC 7.60 sec
9 Wouters Marijn AV Statina 7.62 sec
4 Hilberts Frank AV Trias 7.64 sec
82 Stam Timo Phanos 7.74 sec
11 Roke Vincent AV Statina 7.77 sec
149 Smit Arnout AV Phoenix 7.81 sec
143 Visser Wouter PAC 7.83 sec
58 Harks Peter-Paul Phoenix 7.92 sec
105 Hofkens Wouter NSAV ’t Haasje 7.96 sec
50 Aerts Martijn Altis 8.07 sec

60mh

Mannen Senioren

Vereniging

13 Veen Jeroen van Isala ’96 8.51 sec
41 Olsthoorn Mike Rotterdam Atletiek 8.58 sec
85 Ormel Jan Hellas 8.73 sec
100 Gasteren Frank van Phoenix 8.76 sec
149 Smit Arnout AV Phoenix 8.88 sec
124 Hanswijk Rik Climax 8.91 sec

ver

Mannen Senioren

Vereniging

86 Mulder Nils Haag Atletiek 6.64 m
4 Hilberts Frank AV Trias 6.00 m
105 Hofkens Wouter NSAV ’t Haasje 5.17 m
29 Ven Rene van de AV Oirschot 5.04 m
11 Roke Vincent AV Statina 0.00 m

hoog

Mannen Senioren

Vereniging

120 Versluijs Jurgen Climax 1.90 m
3 Gelderen Erik-Jan van VAV 1.50 m
50m Vrouwen Senioren Vereniging
101 Roon Deborah van Rotterdam Atletiek 6.95 sec
97 Groendijk Maaike Phoenix 7.48 sec
84 Steverink Anne Phanos 7.68 sec
23 Woude Josienne van der Leiden Atletiek 7.74 sec

60m

Vrouwen Senioren

Vereniging

109 Suykerbuyk Stephany Rotterdam Atletiek 7.95 sec
101 Roon Deborah van Rotterdam Atletiek 8.11 sec
108 Weltak Rianne PAC 8.42 sec
51 Bos Tessa AAC 8.43 sec
148 Karels Nancy Trias 8.43 sec
87 Hulten Neeltje van AV Pallas ’67 8.46 sec
144 Kind Roos AV Attila 8.46 sec
71 Berghouwer Nicole AV Hera 8.51 sec
21 Suen Sylvia Tartletos 8.55 sec
24 Elsinger Dorien U-Track 8.61 sec
97 Groendijk Maaike Phoenix 8.74 sec
84 Steverink Anne Phanos 8.95 sec
23 Woude Josienne van der Leiden Atletiek 9.09 sec
98 Leeflang Jessica CAV Energie 9.27 sec
61 Leeflang Suzanne CAV Energie 9.31 sec
146 Vegte Yvonne van der AV PEC 1910 9.34 sec

60mh

Vrouwen Senioren

Vereniging

87 Hulten Neeltje van AV Pallas ’67 9.25 sec
12 Martin Roxanne AV Attila 9.26 sec
71 Berghouwer Nicole AV Hera 9.66 sec
148 Karels Nancy Trias 9.68 sec
24 Elsinger Dorien U-Track 9.98 sec
25 Ram Marleen GAC 10.38 sec
23 Woude Josienne van der Leiden Atletiek 10.84 sec
48 Hennipman Monique GAC 10.99 sec
108 Weltak Rianne PAC DNF sec
ver 6 deelnemer(s)
71 Berghouwer Nicole AV Hera 5.23 m
25 Ram Marleen GAC 4.65 m
21 Suen Sylvia Tartletos 4.55 m
48 Hennipman Monique GAC 4.54 m

hoog

Vrouwen Senioren

Vereniging

151 Osch Titia van AAC 1.65 m

50m

Mannen Masters

Vereniging

67 Leidsman Tunde Unitas 6.25 sec
14 Andrea Werner AV Phoenix 6.42 sec
42 Masteling Bas Phanos 6.69 sec
64 Bugani Tiziano Italië 6.79 sec
49 Francois Dennis AV Groene Ster 6.92 sec
33 Pesch Peter LG Aart Stigter 6.94 sec
66 Prins Lucas Haag Atletiek 7.05 sec
6 Gelder Lars van AV 1923 7.07 sec
60 Mastracchi Fabrizio AV ’23 7.26 sec
44 Dorregeest Evert Ciko 66 7.70 sec

60m

Mannen Masters

Vereniging

14 Andrea Werner AV Phoenix 7.48 sec
111 Bakx Wan AC TION 7.67 sec
42 Masteling Bas Phanos 7.72 sec
64 Bugani Tiziano Italië 7.94 sec
99 Koppejan Martin Zuidwal 8.13 sec
33 Pesch Peter LG Aart Stigter 8.14 sec
66 Prins Lucas Haag Atletiek 8.29 sec
6 Gelder Lars van AV 1923 8.31 sec
75 Warmerdam Jos U-Track 8.37 sec
60 Mastracchi Fabrizio AV ’23 8.40 sec
119 Hellman Matias Haag Atletiek 8.86 sec
44 Dorregeest Evert Ciko 66 8.96 sec
152 Groen Peter AV 1923 9.22 sec
67 Leidsman Tunde Unitas DNF sec

60mh

Mannen Masters

Vereniging

111 Bakx Wan AC TION 8.83 sec
66 Prins Lucas Haag Atletiek 9.77 sec
49 Francois Dennis AV Groene Ster 9.99 sec
75 Warmerdam Jos U-Track 10.11 sec
119 Hellman Matias Haag Atletiek 10.57 sec
94 Giskes Dirk Jan Nova 12.73 sec

ver

Mannen Masters

Vereniging

94 Giskes Dirk Jan Nova 4.48 m

hoog

Mannen Masters

Vereniging

118 Schoo Patrick U-Track 1.65 m
49 Francois Dennis AV Groene Ster 1.65 m
94 Giskes Dirk Jan Nova 1.45 m

50m

Vrouwen Masters

Vereniging

60m

Vrouwen Masters

Vereniging

147 Jacobs Tilly AV PEC 1910 8.68 sec

60mh

Vrouwen Masters

Vereniging

ver

Vrouwen Masters

Vereniging

88 Groendijk-Wilders Nynke Pallas ’67 3.97 m

hoog

Vrouwen Masters

Vereniging

 

Beeld: Andrea Piacquadio via Pexels

Actueel

Recreantennieuws

Zó gezellig was de recreanten BBQ (foto’s)

30-06-2022

Zo gezellig was onze traditionele Recreanten-BBQ 🍗🌽. Bekijk de foto’s. Ook interessant:Leon Graumans40ste Zomeravondcup: uitslagen 10 meiRecreanten trainingen per week 20215K Testloop voor Recreanten

lees verder...
Clubnieuws

Partner-overeenkomst AV Phoenix en Olympos getekend

27-06-2022

Om de samenwerking tussen Phoenix en Olympos verder te stimuleren is er een partnerovereenkomst getekend! De regeling is al een paar maanden van kracht, maar nu is ie ein-de-lijk ondertekend

lees verder...
Clubnieuws

🥳 NK Atletiek 2022: zilver Ineke van Koldam op 1500m

26-06-2022

De ASICS NK Atletiek op 24, 25 en 26 juni zal één van de laatste momenten zijn om de Nederlands top nog in actie te zien voor onder andere de

lees verder...

Agenda

juli 2022
MDWDVZZ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« jun   aug »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in