3e competitiewedstrijd junioren U14 & U16
De 3e competitiewedstrijd junioren U14 & U16 vindt plaats op 22 juni bij AV Statina in Culemborg.
De 3e competitiewedstrijd junioren U14 & U16 vindt plaats op 22 juni bij AV Statina in Culemborg.
Op een grijze zaterdagochtend trokken de atleten van de studentengroep richting Nijmegen voor het NSK cross rondom de bekende Leemkuil. Terwijl de meeste deelnemers het bij de (gele) trein hielden,
lees verder...Het is weer een kleine maand geleden dat er twaalf leden van de studentengroep afreisden naar de bergen van Les Deux Alpes. Hier vond de 2e editie van onze jaarlijkse
lees verder...Recreanten en Masters van Utrecht Atletiek opgelet: kom woensdag 29 januari gezellig na training even proosten met ons op het nieuwe seizoen.
lees verder...Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!
Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.
Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.
Schrijf je in