Trainingsgroepen Trainingstijden AllUnited

Competitiewedstrijd C/D junioren

Op zaterdag 24 april organiseert Phoenix samen met U-Track de eerste competitiewedstrijd voor de C/D junioren. Locatie: Atletiekbaan Overvecht.

Op de accommodatie is beperkte parkeerruimte. Verder is er volop parkeerruimte bij de Vechtse Banen (betaald) of op het industrieterrein (gratis).

Contact: [email protected]

Ploegen

Jongens C 1e divisie

Meisjes C 1e divisie

Jongens D 1e divisie

Meisjes D 1e divisie

1. GAC Hilversum I 1. GAC Hilversum I 1. Hellas Utrecht 1. Hellas Utrecht I
2. GAC Hilversum II 2. GAC Hilversum II 2. AV Phoenix 2. Hellas Utrecht II
3. AV Clytoneus 3. AV Phoenix
4. GAC Hilversum 4. AV Clytoneus
5. GAC Hilversum II 5. GAC Hilversum
6. GAC Hilversum III 6. GAC Hilversum II
7. GAC Hilversum IV 7. GAC Hilversum III
8. Atverni

Jongens C 2e divisie

Meisjes C 2e divisie

Jongens D 2e divisie

Meisjes D 2e divisie

1. AV Phoenix 1. AV Phoenix 1. AV Phoenix 1. AV Phoenix
2. AV Clytoneus 2. AV Clytoneus 2. U-Track 2. U-Track
3. FIT 3. U-Track 3. AV Atverni 3. AV Atverni
4. U-Track 4. AV Atverni 4. FIT 4. FIT
5. AV Atverni 5. GAC Hilversum 5. VAV 5. VAV
6. VAV 6. Hellas Utrecht
7. Hellas Utrecht

 

Chronologisch overzicht

Chronologisch overzicht van CD competitiewedstrijd 24-04-10 (poule 513)
Organisatie: AV Phoenix / U-Track, Utrecht

  • 10:15 uur Juryvergadering
  • 10:30 uur Ploegleidersvergadering
  • 11:00 uur Aanvang wedstrijd

Looponderdelen

Speerwerpen

11:00 4 x 60 m MD 1ste div 11:00 JC 1ste +2 de div
11:05 4 x 60 m MD 2de div 12:30 MC 1ste + 2de div
11:15 4 x 80 m MC 1ste div 14:00 JD 1ste div
11:20 4 x 80 m MC 2de div 15:00 MD 1ste div
11:25 4 x 80 m JD 1ste div 16:00 MD 2de div
11:30 4 x 80 m JD 2de div
11:40 4 x 100 m JC 1ste div

Discuswerpen

11:45 4 x 100 m JC 2de div 11:10 MD 1ste div
12:30 JD 1 ste div
12:15 60 m h MD 1ste div 13:45 JD 2de div
12:25 60 m h MD 2de div 14:30 MC 1ste + 2de div
12:45 80 m h MC 1ste div 15:30 JC 1ste + 2de div
12:50 80 m h MC 2de div
13:00 80 m h JD 1ste div

Kogelstoten

13:10 80 m h JD 2de div 12:00 JD 2de div
13:30 100 m h JC 1ste div 12:30 JC 1ste + 2de div
13:35 100 m h JC 2de div 13:45 MD 2de div
14:15 MD 1ste div
14:00 1000 m MD 1ste div 15:15 JD 1ste div
14:10 1000 m MD 2de div 16:00 MC 1ste + 2de div
14:15 1000 m MC 1ste div
14:25 1000 m MC 2de div

Hoogspringen 1

14:35 1000 m JD 1ste div 12:00 MD 1ste div
14:40 1000 m JD 2de div 13:30 MD 2de div
14:55 800 m JC 1ste div 14:45 JC 1ste + 2de div
15:00 800 m JC 2de div

Hoogspringen 2

15:20 60 m MD 1ste div 12:00 MC 1ste + 2de div
15:30 60 m MD 2de div 13:30 JD 2de div
15:40 80 m MC 1ste div 14:30 JD 1ste div
15:45 80 m MC 2de div
15:55 80 m JD 1ste div

Verspringen

16:05 80 m JD 2de div 12:00 JD 2de div
16:15 100 m JC 1ste div 12:30 MD 2de div
16:20 100 m JC 2de div 13:00 JD 1ste div
13:45 JC 1ste + 2de div
16:30 uur evt overlopen est 14:45 MC 1ste +2de div
15:45 MD 1ste div

 

Weging eigen materiaal

Wegen van eigen materiaal is mogelijk op de volgende tijdstippen:

  • 10:00 – 10:15 uur
  • 11:45 – 12:00 uur
  • 13:30 – 13:45 uur

Gewogen materiaal zal worden ingenomen en wordt weer ter beschikking gesteld zodra er ingeworpen kan worden.

Uitslagen

Onderdeel

Atleet

Categorie

Prestatie

60m Marie Boot MD 9.67
60m Nalini Sreeram MD 9.66
60m Florine Sreeram MD 9.97
60m Luna van Velzen MD 9.06
60m Rachella Boodoe MD 9.21
1000m Fenna Albrecht MD 3.41.90
1000m Marleen van Kempen MD 4.00.00
1000m Florine Sreeram MD 4.03.90
1000m Nina van Eijk MD 3.41.76
1000m Fieke Witte MD 3.44.70
60mH Kyra Pluimakers MD 14.02
60mH Nalini Sreeram MD 13.01
60mH Luna van Velzen MD 10.95
60mH Fieke Witte MD 11.87
discus Merel Willemsens MD 11.23
discus Jorieke Beernink MD 13.29
discus Ilse Walrave MD 14.51
kogel (2kg) Anne Groenen MD 7.41
kogel (2kg) Jorieke Beernink MD 6.71
kogel (2kg) Floor Hoogervorst MD 5.91
kogel (2kg) Jik Hagoort MD 5.41
kogel (2kg) Yara van Dee MD 10.00
speer Merel Willemsens MD 8.16
speer Vera Pauptit MD 9.88
speer Fenna Albrecht MD 13.83
speer Nina van Eijk MD 10.16
speer Martha Brouwer-Munoz MD 21.63
ver Martha Brouwer-Munoz MD 3.25
ver Marleen van Kempen MD 3.39
ver Rachella Boodoe MD 3.76
ver Ilse Walrave MD 2.46
ver Jik Hagoort MD 3.15
hoog Yara van Dee MD 1.35
hoog Marie Boot MD 1.10
hoog Vera Pauptit MD 1.15
hoog Anne Groenen MD 1.25
4 x 60m AV Phoenix Estafetteteam MD 33.99
4 x 60m AV Phoenix Estafetteteam MD 36.71
80m Julia Orbons MC 11.04
80m Josja Veul MC 11.04
1000m Wietske Brouwer MC 3.48.70
80mH Julia Orbons MC 14.34
discus Joanet van Velzen MC 18.60
kogel Rebekka van der Grift MC 7.79
kogel Joanet van Velzen MC 8.67
speer Merle Beernink MC 19.66
speer Rebekka van der Grift MC 13.68
ver Merle Beernink MC 3.95
ver Josja Veul MC 4.63
hoog Vera de Kok MC 1.50
4 x 80m AV Phoenix Estafetteteam MC 44.6
80m Thimon van der Sluis JD 11.69
80m Luc Reij JD 10.71
1000m Jort Brandenburg JD 3.45.62
1000m Anass Charki JD 3.36.98
80mH Luc Reij JD 12.28
discus Sebastiaan van der Grift JD 14.54
kogel Max Verbrugge JD 8.70
ver Thimon van der Sluis JD 4.12
ver Jort Brandenburg JD 3.37
hoog Sebastiaan van der Grift JD 1.30
hoog Max Verbrugge JD 1.40
4 x 80m AV Phoenix Estafetteteam JD 42.2
100m Thijs Masmeijer JC 14.45
100m Thijs Bon JC 14.99
800m Tobias Pauptit JC 2.40.48
800m Thijs Bon JC 2.39.90
100mH Sibren van den Berg JC 16.64
discus Duane ter Steege JC 24.33
kogel Sibren van den Berg JC 10.64
speer Duane ter Steege JC 28.03
speer Tobias Pauptit JC 32.43
ver Thijs Masmeijer JC 4.10
hoog Bjorn Witteman JC 1.55
4 x 100m AV Phoenix Estafetteteam JC 54.01

Actueel

Recreantennieuws

Zó gezellig was de recreanten BBQ (foto’s)

30-06-2022

Zo gezellig was onze traditionele Recreanten-BBQ 🍗🌽. Bekijk de foto’s. Ook interessant:Leon Graumans40ste Zomeravondcup: uitslagen 10 meiRecreanten trainingen per week 20215K Testloop voor Recreanten

lees verder...
Clubnieuws

Partner-overeenkomst AV Phoenix en Olympos getekend

27-06-2022

Om de samenwerking tussen Phoenix en Olympos verder te stimuleren is er een partnerovereenkomst getekend! De regeling is al een paar maanden van kracht, maar nu is ie ein-de-lijk ondertekend

lees verder...
Clubnieuws

🥳 NK Atletiek 2022: zilver Ineke van Koldam op 1500m

26-06-2022

De ASICS NK Atletiek op 24, 25 en 26 juni zal één van de laatste momenten zijn om de Nederlands top nog in actie te zien voor onder andere de

lees verder...

Agenda

juli 2022
MDWDVZZ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« jun   aug »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in