Tja, zoals de titel doet vermoeden gaat het de trainers natuurlijk alleen maar om de clubrecords die tijdens een wedstrijd worden verbroken. Al de overige prestaties… Nee hoor, die zijn net zo belangrijk! Een verslag van Miriam Hentzen.
Heerlijk om te coachen, aan te moedigen of waar nodig te troosten tijdens zo’n wedstrijd. De grote glimlach van het kind is belangrijker dan het verbeteren van zijn/haar Persoonlijke record… maar eerlijk is eerlijk, al die kinderen hopen stiekem toch elke keer weer een beetje beter te zijn geworden! En nu is DE kans, de groepen zijn doorgeschoven; en dus nieuwe persoonlijke records zijn te halen!
Voor de pupillen was Mirthe aanwezig. Ze hield uiterst geduld en deed bewegingen nog een voor bij de pupillen, er werd druk gecoached en zelfs een traan helpen wegvegen. De kinderen vonden het heerlijk deze aandacht die ze kregen!
Voor de junioren was ik in de zaal aanwezig. En was de hordentrainer Mustapha ook aanwezig. Er werden maar liefst 29 Persoonlijke records verbroken! In totaal 3 Clubrecords (Luc Orbons Sprint, Luc Reij 60 horden en Yara van Dee op verspringen). Daarnaast zaten Jinke (sprint), Luc Orbons (horden) en Nida (hoog) ontzettend dicht bij een Clubrecord! En het indoorseizoen is pas begonnen,… dat zal dus nog wat brengen!
Voor mij was het mooiste van de dag de hulp die de junioren elkaar gaven. O heb je nog nooit gestart, dan help ik wel met je startblok. O ja hoogspringen: zullen we vast gaan oefenen? En je ziet het deze sociale instelling van de kinderen levert topprestaties op! Volgens mij heb ik van elke junior te horen gekregen dat ze zeer tevreden waren!
Zo gezellig was onze traditionele Recreanten-BBQ 🍗🌽. Bekijk de foto’s. Ook interessant:Leon Graumans40ste Zomeravondcup: uitslagen 10 meiRecreanten trainingen per week 20215K Testloop voor Recreanten
Om de samenwerking tussen Phoenix en Olympos verder te stimuleren is er een partnerovereenkomst getekend! De regeling is al een paar maanden van kracht, maar nu is ie ein-de-lijk ondertekend
Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!
Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.
Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.