Trainingsgroepen Trainingstijden AllUnited

Informatie Jeugdindoorwedstrijd zondag 12 januari 2014

Op zondag 12 januari 2014 organiseert AV Phoenix een indoorwedstrijd voor pupillen en junioren. De wedstrijd wordt gehouden in het Sportcentrum Galgenwaard aan het Herculesplein te Utrecht.

Aanvang

10:00 uur voor pupillen, Junioren vanaf 12:30 uur

Onderdelen pupillen meerkamp

  • JPA2: meerkamp (hoog, 60m, kogel)
  • JPA1: meerkamp (hoog, 60m, kogel)
  • JPB : meerkamp (ver, 50m, kogel)
  • JPC : meerkamp (ver, 50m, foamspeer)
  • MPA2: meerkamp (ver, 60m, kogel)
  • MPA1: meerkamp (ver, 60m, kogel)
  • MPB : meerkamp (ver, 50m, kogel)
  • MPC : meerkamp (ver, 50m, foamspeer)

Junioren, losse onderdelen, geen meerkamp

  • JC : 60meter, 60m horden, ver, kogel
  • MC: 60meter, 60m horden, ver, kogel
  • JD: 60meter, 60m horden, hoog, kogel
  • MD: 60meter, 60m horden, hoog, kogel

Voor de junioren geldt:

  • Bij de looponderdelen zijn er alleen series, geen finales;
  • Voor ver en kogel zijn er 3 pogingen, er is geen finale.

Groepsindeling verspringen MC

Alle MC die geen 60 meter horden doen zitten in groep 1. Alle MC die wel horden lopen zitten in groep 2.

Inschrijfgeld

  • Pupillen meerkamp 5,00 euro junioren: 2,50 euro per onderdeel;
  • Het inschrijfgeld kan worden overgemaakt op rekening 354247 (IBAN: NL71INGB0000354247) tnv WOC AV Phoenix te Zeist.

Inschrijven

De inschrijving is gesloten. Na-inschrijving is niet meer mogelijk.

Voor vragen kun je contact opnemen met Iris Steverink via [email protected].

Overige bepalingen

  • In de zaal is zeer beperkt ruimte voor een warming-up;
  • De pupillen C zullen foam-speer-werpen vanuit de kogelring. Hierbij geldt de puntentelling van balwerpen;
  • Junioren D mogen niet meedoen als Junior C;
  • Verspringen / Kogelstoten Junioren 3 pogingen, geen finale;
  • Indien met spikes gelopen wordt, is dit uitsluitend toegestaan met puntjes “type trap” model Christmas tree, black 5 mm. – Deze puntjes zijn verkrijgbaar bij de entree van de hal (0,50 eurocent per stuk);
  • De spikes moeten in de zaal worden aan- en uitgetrokken. Er mag niet buiten de zaal op spikes gelopen worden. – Er mag geen eten of drinken in de sportzaal meegenomen worden (Natuurlijk wel op de tribunes);
  • In de sportzaal mag alleen met sportschoeisel gelopen worden;
  • Je kunt bij het sportcentrum alleen betaald parkeren, in de omliggende woonwijken is het nu ook betaald parkeren;
  • Bij de sportvelden aan de Laan van Maarschalkerweerd kan gratis geparkeerd worden (10 min. lopen).

Uitslagen

JPA1

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 60m hoog kogel
1 Jelle Müller Lycurgus 1374 9.97  (483) 1.20  (489) 5.93  (402)
2 Stan Tool SAV 1281 10.30  (433) 1.00  (342) 7.73  (506)
3 Michael Quirk Clytoneus 1217 10.47  (409) 1.05  (379) 6.37 (429)
4 Daniel van der Poel Phoenix 1184 9.54  (552) 0.95  (306) 4.78  (326)
5 Jaffie Acton U-Track 1176 10.35  (426) 1.05  (379) 5.45  (371)
6 Finn Raterink Flevo Delta 1173 10.71  (376) 1.05  (379) 6.19  (418)
7 Mauro Wuurman AV Aalsmeer 1152 10.50  (405) 1.00  (342) 5.98  (405)
8 Mike Bossers Flevo Delta 1094 10.81  (363) 1.05  (379) 5.16  (352)
9 Leandro Ouwehand AV Edam 1088 10.82  (362) 1.05  (379) 5.08  (347)
10 Wesley Steenbakker Lycurgus 1070 11.00  (338) 1.05  (379) 5.18  (353)
11 Antoni Elkenbracht Phoenix 1056 10.65  (384) 1.00  (342) 4.84  (330)
12 Kenay Schipper AV Statina 1030 10.48  (408) 0.95  (306) 4.64  (316)
13 Jesse van den Veen Triathlon 991 11.02  (336) 1.05  (379) 4.08  (276)
14 Douwe Slijderink Phoenix 851 11.38  (292) 0.85  (232) 4.80  (327)
15 Guillermo de Jong SAV 689 11.81  (243) 0.80  (196) 3.75  (250)
16 Marcelo Jebbink Phoenix 561 12.13  (208) 0.70  (122) 3.51  (231)

JPA2

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 60m hoog kogel
1 Yoram Vriezen GAC 1634 9.48  (562) 1.25  526) 8.47  546)
2 Bart Veltman Gouda 1631 9.25  (603) 1.20 (489) 8.33 (539)
3 Savinho Slijngard Spirit 1604 9.31  (592) 1.30  562) 6.73 (450)
4 Tim  de Wild OSM ’75 1550 9.48  (562) 1.20 (489) 7.59  (499)
5 Kalle Veldhuisen Av Lycurgus 1529 9.68  (529) 1.20  (489) 7.82  (511)
6 Julian Spruit Clytoneus 1523 9.05  (639) 1.10  (416) 7.04  (468)
7 Kaj de Jong Statina 1520 9.54  (552) 1.20  (489) 7.23  (479)
8 Max Halling Avantri 1453 9.33  (588) 1.10  (416) 6.72  (449)
9 Ronin van der Holst PAC 1452 9.73  (521) 1.20  (489) 6.59  (442)
10 Stian van Asten Statina 1441 9.88  (497) 1.10  (416) 8.13  (528)
11 Bart van Zandwijk Atverni 1431 9.01  (647) 1.10  (416) 5.40  (368)
12 Sidate Seck Feniks 1391 9.50  (559) 1.00  (342) 7.44  (490)
13 Micha  Groeneboom Gouda 1331 10.00  (478) 1.15  (452) 5.92  (401)
13 Boudewijn van Leerdam Phoenix 1331 9.57  (547) 1.10  (416) 5.40  (368)
15 Bart van Kranenburg Statina 1329 10.05  470) 1.15  (452) 6.01  (407)
16 Mark Hollestelle Triathlon 1217 10.30 (433) 1.15  (452) 4.86  (332)
17 Luc van den Brink Phoenix 1183 10.12  (460) 1.00  (342) 5.61  (381)
18 Sam Relyveld Atverni 1091 10.65  (384) 1.00  (342) 5.35  (365)
19 Johan Zomer Phoenix 1045 10.99  (340) 0.95  (306) 5.89  (399)
20 Gijs Bekooij AV Phoenix 1041 11.44  (285) 1.05  (379) 5.54  (377)
21 Yannick Brito Alves Phoenix 1006 10.23  (443) 0.90  (269) 4.33  (294)
22 Wouter Litjens Phoenix 941 11.35  (295) 0.90  (269) 5.54  (377)
23 Pieter Maas Phoenix 678 11.39  (290) DNS  (0) 5.72  (388)

JPB

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 50m ver kogel
1 Isaac Mensah Feniks 1509 7.83  (630) 3.85  (488) 5.76  (391)
2 Djorden Andrea Triathlon 1425 8.22  (550) 3.69  (456) 6.21  (419)
3 Dye-Malick Dahlberg Feniks 1363 8.18  (558) 3.74  (466) 4.97  (339)
4 Bruce Boon Flevo Delta 1352 8.45  (507) 3.51  (420) 6.31  (425)
5 Reinier van Aalst Clytoneus 1235 8.55  (489) 3.46  (410) 4.93  (336)
6 Julian van Aalst Clytoneus 1070 8.99  (414) 3.31  (380) 4.08  (276)
7 Leon Mallens Phoenix 1069 9.02  (409) 2.87  (292) 5.40  (368)
8 Koen  van Zandwijk Atverni 1054 9.02  (409) 3.16  (350) 4.35  (295)
9 Casper Kronemeijer Phoenix 1036 8.95  (421) 2.73  (264) 5.14  (351)
10 Guus Renesse Phoenix 970 9.48  (339) 3.10  (338) 4.31  (293)
11 Simon Harmsma Statina 948 9.23  (376) 2.89  (296) 4.09  (276)
12 Ruben  Goormachtigh Clytoneus 904 9.09  (398) 2.79  (276) 3.50  (230)
13 Lars van Oosterhout Clytoneus 826 9.71  (306) 2.73  (264) 3.82  (256)
14 Kyro Krijgsman U-Track 820 9.67  (312) 2.68  (254) 3.80  (254)
15 Julius Veen Clytoneus 803 9.78  (296) 2.84  (286) 3.39  (221)
16 Mike  van Doorn Atverni 798 9.52  (333) 2.56  (230) 3.56  (235)
17 Toon Feringa AV Phoenix 601 10.16  (246) 2.15  (148) 3.22  (207)
18 Joris Koedam Statina 405 10.99  (149) 1.53  (24) 3.52  (232)

MPC

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 50m ver foamspeer
1 Chivano Pocorni Feniks 991 8.69  (464) 3.22  (362) 10.62  (165)
2 Maikel Potkamp AV De Gemzen 979 8.64  (473) 3.22  (362) 9.60  (144)
3 Job  van den Vegt Phoenix 901 9.28  (369) 2.99  (316) 13.45  (216)
4 Sam de Wild OSM ’75 874 8.97  (417) 2.96  (310) 9.74  (147)
5 Niels Gerritsen Atverni 853 8.97  (417) 2.85  (288) 9.78  (148)
6 Florian Vriezen GAC 851 9.29  (367) 3.01  (320) 10.61  (164)
7 Sam van der Aar DEM 824 9.29  (367) 3.01  (320) 9.26  (137)
8 Floris van der Vijgh Hellas 783 9.38  (354) 2.93  (304) 8.68  (125)
9 Daeshawn King Feniks 707 9.40  (351) 2.59  (236) 8.42  (120)
10 Merijn Couperus Phoenix 705 9.80  (294) 2.87  (292) 8.38  (119)
11 Lodewijk van Leerdam Phoenix 636 9.89  (282) 2.73  (264) 7.13  (90)
12 Kasper van Aalst Clytoneus 538 9.83  (290) 2.65  (248) 3.62  (0)
13 Jasper Guijt Atverni 523 10.55  (199) 2.39  (196) 8.81  (128)
14 Rens Feringa AV Phoenix 473 10.39  (218) 2.38  (194) 5.93  (61)
15 Levi Relyveld Atverni 459 10.83  (167) 2.21  (160) 8.98  (132)
16 Boele  Renesse Phoenix 151 12.03  (46) 1.55  (28) 6.56  (77)

MPA1

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 60m ver kogel
1 Jetske Meijer AV Nijkerk 1369 9.72  (522) 3.71  (460) 5.69 (387)
2 Fenna Achterberg VAV 1340 9.55  (550) 3.71  (460) 4.84 (330)
3 Maureen Rekers Sisu 1322 9.90  (494) 3.66  (450) 5.56 (378)
4 Lianne Groenendijk Leiden Atletiek 1238 9.97  (483) 3.52  (422) 4.88 (333)
5 Elisa Couperus Phoenix 1114 10.78 (367) 3.32  (382) 5.35 (365)
6 Daniëlle Wiersema Leiden Atletiek 1027 10.76 (369) 3.03  (324) 4.90 (334)
7 Veerle  Dijkstra Phoenix 937 10.89 (352) 3.02  (322) 3.91 (263)
8 Lara Ruijssenaars Atverni 922 11.08 (328) 3.00  (318) 4.09 (276)
9 Imke Boersma AV Phoenix 898 10.99 (340) 3.01  (320) 3.60 (238)
10 Silke Groen U-Track 888 11.46 (282) 2.90  (298) 4.52 (308)
11 Nena Henzing Phoenix 887 10.86 (356) 2.98  (314) 3.34 (217)
12 Robin Dessauvagie U-Track 826 11.17 (317) 2.77  (272) 3.59 (237)
13 Carmen Aalmoes Atverni 573 11.84 (239) 2.43  (204) 2.37 (130)

MPA2

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 60m ver kogel
1 Alysee Lester Ilion 1904 8.73  (702) 4.46  (610) 9.38  (592)
2 Isabel Raap Fortuna 1676 9.22  (608) 4.37  (592) 7.19  (476)
3 Jessamy Roubos AV Zaanland 1632 9.39  (578) 3.95  (508) 8.48  (546)
4 Joyce van Welie Fortuna 1577 9.56  (549) 4.11  (540) 7.40  (488)
5 Neketia Seedo U-Track 1524 8.81  (686) 3.47  (412) 6.33  (426)
6 Nikita Hammink Sisu 1515 9.29  (595) 3.95  (508) 6.10  (412)
7 Ella Kolsteeg Phoenix 1509 9.78  (513) 3.89  (496) 7.62  (500)
8 Anke  Binnema AV Heerenveen 1381 9.93  (489) 4.02  (522) 5.44  (370)
9 Mieke van den Pasch Gouda 1368 9.86  (500) 3.60  (438) 6.39  (430)
10 Linde van Dijken VAV 1350 9.91  (492) 3.52  (422) 6.50  (436)
11 Bo van der Aar DEM 1323 10.10  (463) 3.65  (448) 6.09  (412)
12 Lola van der Wielen U-Track 1283 9.83  (505) 3.43  (404) 5.50  (374)
13 Emily Bastiaanse Phoenix 1267 9.99  (480) 3.57  (432) 5.20  (355)
14 Eline Brinkhuis Phoenix 1255 10.09  (464) 3.38  (394) 5.85  (397)
15 Inez van der Meulen Sisu 1188 10.24  (442) 3.46  (410) 4.93  (336)
16 Chaja Plochg Triathlon 1160 10.48  (408) 3.24  (366) 5.68  (386)
17 Maura te Grotenhuis Triathlon 1151 10.19  (449) 3.26  (370) 4.86  (332)
18 Linn van Schaick Clytoneus 1099 10.51  (403) 3.23  (364) 4.86  (332)
19 Lize Huisman U-Track 1095 10.12  (460) 3.36  (390) 3.69  (245)
20 Isabel  Mosterd Phoenix 1043 10.67  (382) 3.02  (322) 4.97  (339)
21 Yael  Verkerk U-Track 1017 10.45  (412) 2.92  (302) 4.46  (303)
22 Margot Straver Phoenix 959 10.93  (347) 2.98  (314) 4.38  (298)
23 Fe van Santen U-Track 930 10.61  (390) 2.54  (226) 4.61  (314)
24 Paula Lots U-Track 890 11.05  (332) 3.13  (344) 3.30  (214)
25 Ebbe Sanders Phoenix 781 11.63  (263) 2.64  (246) 4.03  (272)
26 Lotte Kortschot Phoenix 776 11.84  (239) 2.96  (310) 3.46  (227)
27 Bonnie de Vries Phoenix 725 11.94  (228) 2.45  (208) 4.26  (289)

MPB

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 50m ver kogel
1 Anissa Toumi Triathlon 1185 8.36  (524) 3.31  (380) 4.15  (281)
2 Julia van der Meulen Sisu 1016 9.05  (404) 3.02  (322) 4.27  (290)
3 Jildou Binnema AV Heerenveen 880 9.54  (330) 2.88  (294) 3.83  (256)
4 Celeste Jellema Statina 801 9.62  (319) 2.71  (260) 3.40  (222)
5 Karin de Wit Atverni 736 9.73  (303) 2.39  (196) 3.59  (237)
6 Noor Coté Atverni 568 10.98  (150) 2.67  (252) 2.75  (166)
7 Annika Kerkhof Phoenix 267 10.00  (267) DNS  (0) DNS  (0)

MPC

Plts  Atleet                    Vereniging   Totaal 50m ver foamspeer
1 Livia Gutte Statina 681 9.34  (359) 2.51  (220) 7.65  (102)
2 Ariane Elkenbracht Phoenix 671 9.80  (294) 2.50  (218) 10.35  (159)
3 Madalynn de Jong SAV 622 9.60  (322) 2.31  (180) 8.42  (120)
4 Lara  van den Broek Phoenix 521 10.16  (246) 2.51  (220) 5.69  (55)
5 Maureen de Wit Atverni 462 10.49  (206) 2.35  (188) 6.20  (68)
6 Sophie Zomer Phoenix 421 11.00  (148) 2.28  (174) 7.48  (99)
7 Jade Wuurman AV Aalsmeer 392 11.35  (111) 2.35  (188) 7.24  (93)
8 Lisette Kamp AV Fit 351 10.83  (167) 1.97  (112) 6.38  (72)
9 Gwendolyn van Drunen Spirit 198 11.56  (90) 1.75  (68) 5.17  (40)
10 Iris Vos Phoenix 137 12.29  (23) 1.80  (78) 5.00  (36)

60m JD1

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Chevano Ogunseri Nijmegen Atleti 8.74
2 Mark Heiden CAV Energie 8.80
3 Timi Schalkwijk Nijmegen Atleti 8.84
4 Timo den Hollander GVAC 9.09
5 Lars Meijer Feniks 9.24
6 Roy van Grondelle Atverni 9.41
7 Marten Prince Triathlon 9.42
8 Joell Schaafsma AV Nijkerk 9.55
9 Joël van Veen Phoenix 9.65
10 Vincent Bosman Atverni 9.66
11 Emiel  Witting Haag Atletiek 9.72
12 Leroy Potkamp De Gemzen 10.15
13 Jules Mallens Phoenix 10.26
14 Sybren Heijnen Phoenix 10.71

60mH JD1

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Mark Heiden CAV Energie 11.45
2 Mischa Rook Avantri 11.48
3 Timi Schalkwijk Nijmegen Atleti 11.52
4 Timo den Hollander GVAC 12.06
5 Vincent Bosman Atverni 13.42
6 Sybren Heijnen Phoenix 14.20
7 Leroy Potkamp De Gemzen 14.47

Hoogspringen JD1

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Timi Schalkwijk Nijmegen Atleti 1.35
2 Marten Prince Triathlon 1.25
3 Max Veerman Phoenix 1.25
4 Roy van Grondelle Atverni 1.20
5 Jules Mallens Phoenix 1.20
6 Joël van Veen Phoenix 1.20
7 Vincent Bosman Atverni 1.15
8 Lars Meijer Feniks 1.15

Kogelstoten JD1

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Mischa Rook Avantri 8.48
2 Marten Prince Triathlon 8.44
3 Mark Heiden CAV Energie 7.69
4 Timo den Hollander GVAC 7.16
5 Joell Schaafsma AV Nijkerk 6.73
6 Leroy Potkamp De Gemzen 6.49
7 Vincent Bosman Atverni 6.10
8 Lars Meijer Feniks 5.85
9 Timi Schalkwijk Nijmegen Atleti 5.52
10 Max Veerman Phoenix 5.44
11 Roy van Grondelle Atverni 5.39
12 Sybren Heijnen Phoenix 5.30
13 Emiel  Witting Haag Atletiek 4.59

60m JD2

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Mattia Cilurzo Haag Atletiek 8.10
2 Dario Podda Haag Atletiek 8.50
3 Cameron Campbell U-Track 8.86
4 Lucas de Leeuw Haag Atletiek 8.91
5 Marius Schraven Feniks 9.03
6 Jim Thuring Haag Atletiek 9.24
7 Koen van Dijk Statina 9.30
8 Joël Slager Feniks 9.33
9 Enrico Jellema Haag Atletiek 9.60
10 Menno Akkerman Phoenix 9.71
11 Koen Jansen Atverni 9.79
12 Jelmer  Groenenboom Clytoneus 10.18
13 Ruurd Veluwenkamp Statina 10.35

60mH JD2

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Mattia Cilurzo Haag Atletiek 9.69
2 Dario Podda Haag Atletiek 9.77
3 Levi van Diest Lycurgus 10.94
4 Jim Thuring Haag Atletiek 11.93
5 Koen van Dijk Statina 12.30
6 Jelmer  Groenenboom Clytoneus 12.39
7 Menno Akkerman Phoenix 12.84
8 Ruurd Veluwenkamp Statina 13.02

Hoogspringen JD2

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Lucas de Leeuw Haag Atletiek 1.5
2 Cameron Campbell U-Track 1.4
3 Duncan Steenbakker Lycurgus 1.25
4 Marius Schraven Feniks 1.25
5 Joël Slager Feniks 1.2
6 Enrico Jellema Haag Atletiek 1.15
6 Jelmer  Groenenboom Clytoneus 1.15
8 Menno Akkerman Phoenix 1.15

Kogelstoten JD2

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Dario Podda Haag Atletiek 13.28
2 Marius Schraven Feniks 7.57
3 Enrico Jellema Haag Atletiek 7.53
4 Tycho Velden Atverni 7.24
5 Ruurd Veluwenkamp Statina 6.79
6 Duncan Steenbakker Lycurgus 6.78
7 Koen Jansen Atverni 6.42
8 Jelmer  Groenenboom Clytoneus 6.40
9 Koen van Dijk Statina 6.16
10 Jim Thuring Haag Atletiek 5.27

60m JC

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Joppe Stokvis Triathlon 8.00
2 Koert Remijn DEM 8.13
3 Scott Boon Flevo Delta 8.15
4 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 8.19
5 Luuk Kuijper Av ’40 8.30
6 Julius Schraven Feniks 8.46
7 Mike van der Hoek Clytoneus 8.54
8 Jorrit Hildebrand Spirit 8.71
8 Joris Boons U-Track 8.71
10 Batha Sedoc Phanos 8.76
11 Marijn Kriegsman Triathlon 8.80
12 Lucas Moers Statina 8.81
13 Dele Wilbrink Flevo Delta 8.88
14 Zhivarico Slijngard Spirit 8.89
14 Floris Roest Phoenix 8.89
16 Rassoul Coelen DEM 8.99
17 Jordi Ouwehand AV Edam 9.03
18 Daan Jansen Clytoneus 9.08
19 Niels Briedé Clytoneus 9.13

60mH JC

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Martin Oonincx Thor 8.88
2 Joppe Stokvis Triathlon 9.12
3 Scott Boon Flevo Delta 9.97
4 Marijn Kriegsman Triathlon 10.11
5 Filip van der Vegt Phoenix 10.51
6 Jorrit Hildebrand Spirit 10.54
7 Daan Jansen Clytoneus 11.04
8 Mike van der Hoek Clytoneus 11.48
9 Youp Brouwer Spirit 11.49
10 Zhivarico Slijngard Spirit 11.81
11 Jordi Ouwehand AV Edam 11.82
12 Joris Boons U-Track 12.41
13 Niels Briedé Clytoneus 12.42
14 Robin Duncan Hetharia Phoenix 12.97
15 Lucas Moers Statina 12.99

verspringen JC

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Martin Oonincx Thor 5.93
2 Joppe Stokvis Triathlon 5.56
2 Scott Boon Flevo Delta 5.56
4 Luuk Kuijper Av ’40 5.24
5 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 5.17
6 Koert Remijn DEM 5.11
7 Julius Schraven Feniks 4.87
8 Mike van der Hoek Clytoneus 4.78
9 Jorrit Hildebrand Spirit 4.59
10 Marijn Kriegsman Triathlon 4.44
11 Filip van der Vegt Phoenix 4.39
12 Batha Sedoc Phanos 4.31
13 Joris Boons U-Track 4.20
14 Lucas Moers Statina 4.14
15 Rassoul Coelen DEM 4.00
16 Daan Jansen Clytoneus 3.98
16 Jordi Ouwehand AV Edam 3.98
18 Niels Briedé Clytoneus 3.94
19 Zhivarico Slijngard Spirit 3.92

Kogelstoten JC

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Dele Wilbrink Flevo Delta 11.35
2 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 10.28
3 Robin Duncan Hetharia Phoenix 10.05
4 Joppe Stokvis Triathlon 9.96
5 Scott Boon Flevo Delta 8.98
6 Mike van der Hoek Clytoneus 8.69
7 Jorrit Hildebrand Spirit 8.60
8 Youp Brouwer Spirit 8.32
9 Joris Boons U-Track 7.54
10 Jordi Ouwehand AV Edam 7.51
11 Daan Jansen Clytoneus 7.25
12 Niels Briedé Clytoneus 7.10
13 Rassoul Coelen DEM 6.39

60m MD1

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Nienke Madderom Trias 9.05
2 Danielle Wooning Avantri 9.27
3 Jessy Enkelaar Atverni 9.74
4 Ilse Boon AAC 9.94
5 Sterre de Vries Hellas 10.04
6 Melana  Agricola Spirit 10.06
7 Mellinde Fikkert Haag Atletiek 10.41

60mH MD1

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Nienke Madderom Trias 11.15
2 Noor Kuiper Haag Atletiek 12.75
3 Fabiënne Müller Lycurgus 13.17
4 Mellinde Fikkert Haag Atletiek 13.19
5 Sterre de Vries Hellas 13.46

Hoogspringen MD1

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Jessy Enkelaar Atverni 1.30
2 Danielle Wooning Avantri 1.20
3 Nienke Madderom Trias 1.20
4 Fabiënne Müller Lycurgus 1.20
4 Mellinde Fikkert Haag Atletiek 1.20
6 Noor Kuiper Haag Atletiek 1.15

Kogelstoten MD1

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Danielle Wooning Avantri 9.50
2 Fabiënne Müller Lycurgus 7.72
3 Mellinde Fikkert Haag Atletiek 7.33
4 Jessy Enkelaar Atverni 6.67
5 Ilse Boon AAC 6.31
6 Sterre de Vries Hellas 6.03
7 Melana  Agricola Spirit 5.68

60m MD2

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Shaquata King Feniks 8.28
2 Tessa Smits AV Weert 8.87
3 Sarah Verkerk U-Track 8.97
4 Nikki Boon Flevo Delta 9.03
5 Evelyn Imafidon Feniks 9.05
6 Jade Hermkens AV Phoenix 9.12
7 Kato Leusink GAC 9.19
8 Nathalie Kormelink Clytoneus 9.36
9 Denise Stoffer OSM ’75 9.53
10 Kayleigh Hammink Sisu 9.58
11 Vivian Kip OSM ’75 9.67
12 Chris van Meeuwen Hellas 9.79
13 Aniek de Wild OSM ’75 9.97

60mH MD2

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Tessa Smits AV Weert 10.55
2 Kato Leusink GAC 11.05
3 Nikki Boon Flevo Delta 11.10
4 Evelyn Imafidon Feniks 11.20
5 Jade Hermkens AV Phoenix 11.80
6 Sarah Verkerk U-Track 12.06

Hoogspringen MD2

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Tessa Smits AV Weert 1.45
2 Shaquata King Feniks 1.40
3 Denise Stoffer OSM ’75 1.30
4 Kato Leusink GAC 1.30
5 Nathalie Kormelink Clytoneus 1.20
6 Evelyn Imafidon Feniks 1.20

Kogelstoten MD2

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Nikki Boon Flevo Delta 11.77
2 Tessa Smits AV Weert 10.11
3 Jade Hermkens AV Phoenix 8.17
4 Shaquata King Feniks 7.82
5 Denise Stoffer OSM ’75 7.80
5 Kayleigh Hammink Sisu 7.80
7 Vivian Kip OSM ’75 7.66
8 Sarah Verkerk U-Track 7.36
10 Aniek de Wild OSM ’75 6.76
11 Chris van Meeuwen Hellas 6.50
12 Nathalie Kormelink Clytoneus 6.15

60m MC

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Lisanne Brouwer Spirit 8.24
2 Lisanne Schoonebeek Lycurgus 8.31
3 Jinke van der Sluis Phoenix 8.43
4 Annebel Jaarsma Lycurgus 8.61
5 Gyloniah Slijngard Spirit 8.65
6 Nienke Tool SAV 8.71
7 Merel Wevers Av ’34 8.76
8 Carlijn Helder Clytoneus 8.85
9 Jessica Schilder AV Edam 8.95
10 Hanne Leuthoff AV PEC 1910 8.99
11 Jinke Janssen Daventria 9.13
12 Veri Gutte Statina 9.21
13 Desiree van Beest Atverni 9.22
14 Julia van Knippenberg Statina 9.23
15 Meike van Kranenburg Statina 9.25
16 Sandra Haitsma Triathlon 9.26
17 Kim van der Aar DEM 9.32
17 Sanne van Drunen Spirit 9.32
19 Emma Beekman Daventria 9.35
20 Thirza Matilda AV ’23 9.43
21 Anne  van Gils Phoenix 9.61
22 Maylissa Smiers Feniks 9.76
23 Femke Brouwer Phoenix 9.78
24 Jannah de le Lijs Phoenix 9.80
25 Carlijn Zwart Phoenix 9.84
26 Danique Schaap Atverni 10.01
27 Ruby Vroegop Feniks 10.03
28 Dion Kies DEM 10.10

60mH MC

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Lisanne Schoonebeek Lycurgus 9.11
2 Lisanne Brouwer Spirit 9.24
3 Jacqueline Muts Phanos 9.51
4 Hanne Leuthoff AV PEC 1910 9.95
5 Nienke Tool SAV 10.13
6 Annebel Jaarsma Lycurgus 10.16
7 Nynke van den Heuvel Almere 81 10.35
8 Sanne van Drunen Spirit 10.40
9 Merel Wevers Av ’34 10.47
10 Jinke Janssen Daventria 10.96
11 Kim van der Aar DEM 11.16
12 Carlijn Helder Clytoneus 11.33
13 Desiree van Beest Atverni 11.73
14 Emma Beekman Daventria 11.84
15 Sandra Haitsma Triathlon 12.66
16 Dion Kies DEM 12.71
17 Maylissa Smiers Feniks 12.94

verspringen MC

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Lisanne Schoonebeek Lycurgus 5.15
2 Nienke Tool SAV 4.99
3 Lisanne Brouwer Spirit 4.89
4 Jacqueline Muts Phanos 4.88
5 Annebel Jaarsma Lycurgus 4.85
6 Jinke van der Sluis Phoenix 4.84
7 Nynke van den Heuvel Almere 81 4.69
8 Hanne Leuthoff AV PEC 1910 4.50
9 Merel Wevers Av ’34 4.42
10 Jinke Janssen Daventria 4.34
11 Carlijn Helder Clytoneus 4.32
12 Sanne van Drunen Spirit 4.02
12 Julia van Knippenberg Statina 4.02
14 Thirza Matilda AV ’23 4.01
15 Desiree van Beest Atverni 3.84
16 Kim van der Aar DEM 3.79
17 Veri Gutte Statina 3.77
18 Emma Beekman Daventria 3.75
19 Meike van Kranenburg Statina 3.71
20 Danique Schaap Atverni 3.63
21 Maylissa Smiers Feniks 3.58
22 Carlijn Zwart Phoenix 3.55
23 Ruby Vroegop Feniks 3.53
24 Jannah de le Lijs Phoenix 3.47
24 Anne  van Gils Phoenix 3.47
26 Femke Brouwer Phoenix 3.33
27 Dion Kies DEM 3.22
28 Cindy Trip Feniks 3.20

Kogelstoten MC

Plts  Atleet                    Vereniging      Prest 
1 Jessica Schilder AV Edam 13.04
2 Jacqueline Muts Phanos 11.67
3 Annebel Jaarsma Lycurgus 10.30
4 Lisanne Schoonebeek Lycurgus 10.24
5 Nynke van den Heuvel Almere 81 9.98
6 Thirza Matilda AV ’23 9.76
7 Merel Wevers Av ’34 8.94
8 Nida Huijben Phoenix 8.55
9 Meike van Kranenburg Statina 8.37
10 Jinke van der Sluis Phoenix 8.16
11 Danique Schaap Atverni 8.00
12 Veri Gutte Statina 7.99
13 Sharon Lansing Clytoneus 7.83
14 Gyloniah Slijngard Spirit 7.77
15 Desiree van Beest Atverni 7.45
16 Sandra Haitsma Triathlon 7.06
17 Anne  van Gils Phoenix 6.71
18 Carlijn Helder Clytoneus 6.47
19 Jannah de le Lijs Phoenix 6.32
20 Cindy Trip Feniks 5.97

 

Beeld: Michel Reij

Actueel

Recreantennieuws

Zó gezellig was de recreanten BBQ (foto’s)

30-06-2022

Zo gezellig was onze traditionele Recreanten-BBQ 🍗🌽. Bekijk de foto’s. Ook interessant:Leon Graumans40ste Zomeravondcup: uitslagen 10 meiRecreanten trainingen per week 20215K Testloop voor Recreanten

lees verder...
Clubnieuws

Partner-overeenkomst AV Phoenix en Olympos getekend

27-06-2022

Om de samenwerking tussen Phoenix en Olympos verder te stimuleren is er een partnerovereenkomst getekend! De regeling is al een paar maanden van kracht, maar nu is ie ein-de-lijk ondertekend

lees verder...
Clubnieuws

🥳 NK Atletiek 2022: zilver Ineke van Koldam op 1500m

26-06-2022

De ASICS NK Atletiek op 24, 25 en 26 juni zal één van de laatste momenten zijn om de Nederlands top nog in actie te zien voor onder andere de

lees verder...

Agenda

juli 2022
MDWDVZZ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« jun   aug »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in