Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Jolien Limpens wint cross Meisjes U11 en meer Phoenix-succes

Zaterdag 20 januari was de derde crosswedstrijd van de winterse crosscompetitie. Deze keer waren er maar liefst 37 atleten ingeschreven, waarvan er uiteindelijk 28 daadwerkelijk hebben deelgenomen.

Alle individuele uitslagen en ploegenklasseringen staan op tigch.nl onder crosscompetitie.
In totaal hebben er 46 Phoenix-atleten aan één of meer van de crosswedstrijden meegedaan. Een mooi aantal!

Pepijn en Zeb © Harry van ’t Veld

De Cross

Een paar uitgelichte prestaties (maar natuurlijk aan iedereen complimenten voor jullie inzet en de prestaties):

  • Jolien Limpens wist de wedstrijd bij de meisjes U11 te winnen (foto opening);
  • Zee de Kiefte werd deze keer 2e bij de meisjes U14;
  • Jesper Peterusma 2e bij de jongens U9;
  • Josephine Vera (net voor Romee Jansen trouwens) 5e bij de meisjes U10;
  • Gouddelver Teun Westein (jongens U16) was er deze keer niet bij, maar heeft zich uiteraard wel geplaatst voor de finale.

Om de finale te halen (9 maart in Landsmeer, zet deze datum in de agenda) moet een atleet aan minimaal twee wedstrijden mee hebben gedaan en in het totaalklassement (waarvoor twee resultaten meetellen) bij de bovenste helft zijn geëindigd. Degenen die drie keer hebben meegedaan hebben een bonusaftrek van vijf punten gekregen.

Onze finalisten

  • U18 mannen: Lars Beijk (1e, mede dankzij de bonus van 5 punten)
  • U16 jongens: Teun Westein (4), Pepijn Keppel (16), Sil Zaaijer (17), Zeb Bergmans (21)
  • U14 jongens: Milan Stevenson (15)
  • U14 meisjes: Zee de Kiefte (2) ⤵️

    Zee © Harry van ’t Veld
  • U12 jongens: Jonas Praagman (13), Mats Geeraets (20), Sake Naafs (22), Bas Meeuwisse (23)
  • U11 meisjes: Jolien Limpens (1e, mede dankzij de bonus van 5 punten)
  • U10 jongens: Stach Roozen (17)
  • U10 meisjes: Josephine Vera (2), Romee Jansen (6), Lola Versteegen (13), Lola van Meer (22, geplaatst via ploegenklassement)
  • U9 jongens: Jesper Peterusma (3)

Ook de totaaluitslagen (zowel individueel als ploegen) staan op tigch.nl onder crosscompetitie.

Foto’s: © Harry van ’t Veld

Bekijk de Pupillen foto’s

Bekijk de Junioren foto’s

Actueel

Wedstrijdatletieknieuws

Teun Westein verpulvert PR op NK Indoor U18

15-02-2025

Vandaag heeft Teun Westein een indrukwekkende prestatie neergezet op het NK Indoor U18. In de 3000 meter liep hij een fantastische tijd van 9:01, waarmee hij als vijfde eindigde. Nog

lees verder...
Bestuurnieuws

Toegang tot Ledenportaal (persoonlijk account) van Utrecht Atletiek in AllUnited

06-02-2025

Binnen Utrecht Atletiek maken we gebruik van het Ledenportaal van AllUnited. In dit portaal kun je je eigen gegevens inzien, en desgewenst aanpassen (adreswijziging, (nieuw) telefoonnummer etc.).

lees verder...
Studentennieuws

NSK Cross 2025

03-02-2025

Op een grijze zaterdagochtend trokken de atleten van de studentengroep richting Nijmegen voor het NSK cross rondom de bekende Leemkuil. Terwijl de meeste deelnemers het bij de (gele) trein hielden,

lees verder...

Agenda

februari 2025
MDWDVZZ
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28   
« jan   mrt »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in