Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Vrijwilligers op het water

Phoenix is Phoenix door de vele leden die zich inzetten voor de vereniging. Trainers, mensen die wedstrijden organiseren, juryleden en anderen die bijdragen aan het reilen en zeilen van onze club.

Eén keer per jaar bedankt het bestuur al deze vrijwilligers met een uitje. Dit jaar werd het een zomers uitje met een kanotocht naar Rhijnauwen, gevolgd door een BBQ op Maarschalkerweerd. Ruim 40 vrijwilligers waren erbij.

Tijdens dit kaderuitje wordt traditiegetrouw de kaderbeker uitgereikt aan iemand die zich al langere tijd heel actief inzet voor de vereniging. Dit jaar mocht Sander Koopmans de beker in ontvangst nemen, voor een jarenlange grote inzet voor de Track Meetings. Sander, van harte!

Na deze kaderbeker uitgereikt te hebben en een aantal andere highlights van het afgelopen jaar over het voetlicht te hebben gebracht, droeg Edwin van den Berg de voorzittershamer over aan onze nieuwe voorzitter: Wim van Teutem.

Ook vanaf hier nog even aan alle vrijwilligers, ook die er vandaag niet bij konden zijn: enorm bedankt voor jullie inzet!

Actueel

Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...
Wedstrijdatletieknieuws

Teun Westein verpulvert PR op NK Indoor U18

15-02-2025

Vandaag heeft Teun Westein een indrukwekkende prestatie neergezet op het NK Indoor U18. In de 3000 meter liep hij een fantastische tijd van 9:01, waarmee hij als vijfde eindigde. Nog

lees verder...
Bestuurnieuws

Toegang tot Ledenportaal (persoonlijk account) van Utrecht Atletiek in AllUnited

06-02-2025

Binnen Utrecht Atletiek maken we gebruik van het Ledenportaal van AllUnited. In dit portaal kun je je eigen gegevens inzien, en desgewenst aanpassen (adreswijziging, (nieuw) telefoonnummer etc.).

lees verder...

Agenda

maart 2025
MDWDVZZ
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
« feb   apr »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in