
Zaaltraining Recreanten van start
Op 7 november zijn de Recreanten weer begonnen met de zaaltraining in Het Gerrit Rietveld College aan de Eykmanlaan 1200, 3571 KH te Utrecht. De training is een aanvulling op de buitentrainingen, waarbij bepaalde oefeningen worden gegeven, die in het winterseizoen door de lage temperatuur vaak niet gedaan worden.
Te denken valt aan versterking van de core, cardio en flexibiliteit-oefeningen, krachttraining waarbij gebruik wordt gemaakt van je lichaamsgewicht en loopscholing.
De training is op maandagavond van 20:00 tot 21:30 uur. De voordeur gaat open om 19:50 uur en sluit om 20:00 uur stipt. Dus kom op tijd.
Aanmelden voor deze training kan via de zaaltraining app. Je kunt in deze app komen door aan Mariska van Sprundel te vragen je toe te voegen (dit kan op een training). Heb je Mariska niet gespot: stuur een mailtje naar [email protected] om in de app opgenomen te worden (vergeet je 06 er niet bij te vermelden he 😅).
Meenemen
- Zaalschoenen zijn verplicht;
- En een handdoek voor op het matje is handig i.v.m. de hygiëne (je kan ook een eigen matje meenemen);
🏃♀️ Zaaltraining
⏰ 20:00 – 21:30 uur
📍 Het Gerrit Rietveld College, Eykmanlaan 1200, 3571 KH Utrecht