Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Trainer Hajo Donders

Hajo Donders verzorgt samen met Fredo, Hilde en Rutger de training van de studentengroep. Hajo stelt zich voor!

He, ik ben Hajo! Pas drie jaar doe ik aan atletiek en sinds februari 2024 geef ik dan ook training. Maar voor een groep staan doe ik al langer dan vandaag 🙂 Ik word gelukkig van mezelf breed motorisch uit te dagen. Maar ik word er ook gelukkig van om andere daarmee uit te dagen. Daarmee wil ik jullie niet alleen vaardig maken in atletiek, maar ook in het bewegen. Daarnaast ben ik ook trainer bij de junioren en train ik nog zelf voor de TIENKAMP!

Actueel

Wedstrijdatletieknieuws

Teun Westein verpulvert PR op NK Indoor U18

15-02-2025

Vandaag heeft Teun Westein een indrukwekkende prestatie neergezet op het NK Indoor U18. In de 3000 meter liep hij een fantastische tijd van 9:01, waarmee hij als vijfde eindigde. Nog

lees verder...
Bestuurnieuws

Toegang tot Ledenportaal (persoonlijk account) van Utrecht Atletiek in AllUnited

06-02-2025

Binnen Utrecht Atletiek maken we gebruik van het Ledenportaal van AllUnited. In dit portaal kun je je eigen gegevens inzien, en desgewenst aanpassen (adreswijziging, (nieuw) telefoonnummer etc.).

lees verder...
Studentennieuws

NSK Cross 2025

03-02-2025

Op een grijze zaterdagochtend trokken de atleten van de studentengroep richting Nijmegen voor het NSK cross rondom de bekende Leemkuil. Terwijl de meeste deelnemers het bij de (gele) trein hielden,

lees verder...

Agenda

februari 2025
MDWDVZZ
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28   
« jan   mrt »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in