Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Met schrale keel terug uit Gent

Na het avontuur in Dusseldorf hadden Lorraine en Menno nog een wedstrijd op het programma staan voor we in Apeldoorn op het NK goed voorbereid aan de start willen verschijnen. In Gent werd een 1000m georganiseerd, een incourante afstand, maar wel een lekkere afstand om zonder verwachtingen te kunnen lopen. Beiden hadden een tijd in het hoofd (<3:00 en <2:30), maar een goede race lopen was belangrijker.

Een verslag van Menno Zuidema…

Ik startte, tegen de verwachting in, precies volgens het tijdstip op het chronoloog. Mijn serie werd hard gemaakt door Nils Pennekamp, die de laatste 2 rondes het gas nog even verder open draaide en iedereen op flinke achterstand zette door in 2:24 te finishen. Achter hem liep ik op een derde plaats en liet het gat met de nr 2 net te groot worden om in de laatste ronde iets uit te kunnen halen. Ik finishte in 2:29.76. Een prima tijd, maar niet in mijn meest fantastische race ooit.

Lorraine bleek weer over een goede start te beschikken. Achter de erg sterk lopende Ingrid Grutters (zij liep een NR 35+) liep ze 3 rondes souverein mee. De rondetijden waren erg snel, ze kwam op 800m zelfs een halve seconde sneller door dan ze twee weken geleden als eindtijd had. Dit moest ze in de laatste ronde bekopen, maar finishte alsnog in een mooie 2:59.72! (Red: verbetering CR van Marja Verhoef uit 1994 met 0,10 sec). Nog niet eerder had ze onder de 3min gelopen, dus de glimlach op haar gezicht was groot.

Met alweer een schrale keel van de droge indoor-lucht keerden wij huiswaarts. Nog twee weken voor het NK indoor waar niet alleen wij (1500m), maar ook Karin (800m), Bas (400m), Jeroen R, Leon (1500m), Mariska, Pascale, Alice, Jeroen W. (60m), Saskia (3000m) en Mariska (60mH) te bewonderen zullen zijn! Wij zijn er klaar voor!

Actueel

Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...
Wedstrijdatletieknieuws

Teun Westein verpulvert PR op NK Indoor U18

15-02-2025

Vandaag heeft Teun Westein een indrukwekkende prestatie neergezet op het NK Indoor U18. In de 3000 meter liep hij een fantastische tijd van 9:01, waarmee hij als vijfde eindigde. Nog

lees verder...
Bestuurnieuws

Toegang tot Ledenportaal (persoonlijk account) van Utrecht Atletiek in AllUnited

06-02-2025

Binnen Utrecht Atletiek maken we gebruik van het Ledenportaal van AllUnited. In dit portaal kun je je eigen gegevens inzien, en desgewenst aanpassen (adreswijziging, (nieuw) telefoonnummer etc.).

lees verder...

Agenda

maart 2025
MDWDVZZ
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
« feb   apr »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in