Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Met schrale keel terug uit Gent

Na het avontuur in Dusseldorf hadden Lorraine en Menno nog een wedstrijd op het programma staan voor we in Apeldoorn op het NK goed voorbereid aan de start willen verschijnen. In Gent werd een 1000m georganiseerd, een incourante afstand, maar wel een lekkere afstand om zonder verwachtingen te kunnen lopen. Beiden hadden een tijd in het hoofd (<3:00 en <2:30), maar een goede race lopen was belangrijker.

Een verslag van Menno Zuidema…

Ik startte, tegen de verwachting in, precies volgens het tijdstip op het chronoloog. Mijn serie werd hard gemaakt door Nils Pennekamp, die de laatste 2 rondes het gas nog even verder open draaide en iedereen op flinke achterstand zette door in 2:24 te finishen. Achter hem liep ik op een derde plaats en liet het gat met de nr 2 net te groot worden om in de laatste ronde iets uit te kunnen halen. Ik finishte in 2:29.76. Een prima tijd, maar niet in mijn meest fantastische race ooit.

Lorraine bleek weer over een goede start te beschikken. Achter de erg sterk lopende Ingrid Grutters (zij liep een NR 35+) liep ze 3 rondes souverein mee. De rondetijden waren erg snel, ze kwam op 800m zelfs een halve seconde sneller door dan ze twee weken geleden als eindtijd had. Dit moest ze in de laatste ronde bekopen, maar finishte alsnog in een mooie 2:59.72! (Red: verbetering CR van Marja Verhoef uit 1994 met 0,10 sec). Nog niet eerder had ze onder de 3min gelopen, dus de glimlach op haar gezicht was groot.

Met alweer een schrale keel van de droge indoor-lucht keerden wij huiswaarts. Nog twee weken voor het NK indoor waar niet alleen wij (1500m), maar ook Karin (800m), Bas (400m), Jeroen R, Leon (1500m), Mariska, Pascale, Alice, Jeroen W. (60m), Saskia (3000m) en Mariska (60mH) te bewonderen zullen zijn! Wij zijn er klaar voor!

Actueel

Studentennieuws

Verslag Batavierenrace

12-05-2023

Vrijdagmiddag 28 april was het eindelijk zover, de Batavierenrace! Zowel het Phoenix team als het universiteitsteam van Utrecht verzamelden op het station om vervolgens naar Enschede of Nijmegen te vertrekken.

lees verder...
Studentennieuws

Maandverslag april

06-05-2023

Welkom bij het maandverslag van alle activiteiten die op en naast de baan hebben plaatsgevonden binnen de studentengroep in de maand april. April stond in het teken van de Batavierenrace,

lees verder...
Clubnieuws

Zomeravondcup 2023: Phoenix-dames verpletteren parcoursrecords op de 5km en 10km

26-04-2023

De eerste avond is weer een feit! Het was weer een mooie sportieve avond, met zowel een record aantal deelnemers als op de 5 en de 10km bij de dames

lees verder...

Agenda

mei 2023
MDWDVZZ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« apr   jun »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in