Trainingsgroepen Trainingstijden AllUnited

Uitslagen avondindoor 21 januari 2011

Bekijk de uitslagen van de avondindoor wedstrijden van 21 januari 2011. Het zijn er een boel, dus scroll of zoek via ctrl + f op naam.

Uitslagen

50m Mmas

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 161 Ricard van Delft 73 GAC Hilversum 6.70
2 200 Peter  Pesch 59 Zuidwal 6.95
3 213 Justus van Nierop 58 DAK 7.16
4 230 Andre  Lassooij 58 GAC Hilversum 7.51

50m Msen

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 192 Wouter  Brus 91 Atverni 6.13
2 184 Pedro  Almeida 84 Phanos 6.26
2 258 Francis  Barka 91 Climax 6.26
3 123 David  Koehler 85 Eindhoven Atlet 6.33
4 182 Rik  Hanswijk 84 Climax 6.46
5 225 Maurice  Vlek 80 Phanos 6.47
6 259 Joey  Oomen 90 DJA 6.48
7 145 Robbin de Gee 87 VAV 6.51
8 153 Peter-Paul   Harks 84 Phoenix 6.60
9 147 Vincent van der Vis 90 SC Reeuwijk 6.61
10 168 Sybout  Wijma 87 AV Heerenveen 6.67
11 185 Timo  Stam 86 Phanos 6.68
12 127 Tedros  Dechase 90 Eindhoven Atlet 6.72
13 222 Joni van Loon 88 Cialfo 6.78
14 121 Steven  Egbosimba 83 Eindhoven Atlet 6.79
15 156 Jeroen  Duif 86 Generaal Michae 7.05
16 175 Rene van de Ven 84 AV Oirschot 7.39
128 Elhadj  Demba Diallo 90 Eindhoven Atlet DNS
166 Daniel  Godefrooij 87 Atverni DNS
251 Jeroen  Witteveen 89 Phoenix DNS
401 Paulus Mathijsen 84 Rotterdam Atlet DNS

50m JA

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 195 Marvin  Douma 93 Horror 6.18
2 191 Bas van den Bergh 92 Scopias 6.46
3 131 Jonathan  Zammit 93 Eindhoven Atlet 6.53
4 130 Noman  Meihandoest 93 Eindhoven Atlet 6.66
264 Jeroen  Brus 93 Atverni DNS

50m JB

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 193 Olaf van den Bergh 94 Prins Hendrik 6.19
2 218 Sibren van den Berg 95 Phoenix 7.07
190 Stan  Lettink 95 Triathlon DNS
214 Mitchel Fran  Caeiro Mouz 95 Energie DNS

50m JC

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 163 Tom De Boer 96 Zuidwal 6.83
2 198 Jasper  Hewitt 97 GAC Hilversum 7.22
3 197 Thijs  Mijnhout 97 GAC Hilversum 7.90
4 196 Matthias van Scherpenzeel 97 GAC Hilversum 8.26

50m JD

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 132 Antonio van den Heuvel 98 GAC Hilversum 7.34
2 136 Thomas de Groot 98 GAC Hilversum 7.68
3 137 Thomas  Romagnoli 98 GAC Hilversum 8.01
4 138 Yaran  Wienneke 98 GAC Hilversum 8.13

50m Vmas

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 165 Pascale  schure 73 Phoenix 7.37

50m Vsen

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 208 Jeske van Ham 89 Prins Hendrik 6.68
2 177 Laura  Zwaan 81 SAV 7.23
3 122 Samantha van Horssen 84 Eindhoven Atlet 7.29
4 173 Mariska  Bitter 86 SC Reeuwijk 7.34
5 215 Jolijn  Sandbrink 90 GAC Gemert 7.60
6 176 A.  Steverink 85 Phanos 7.80
7 117 Josephine  Gull 89 Altis 7.92
8 216 Madelon  Klokgieter 90 GAC Gemert 8.65

50m MA

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 243 Anna-jet  Leyenaar 93 Horror 7.41
265 Rochelle van Gulik 93 Rotterdam Atlet DNS

50m MB

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 155 Fleur  Tysma 95 PAC 7.33
2 202 Isabelle van Schilt 95 PAC 7.42

50m MC

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 212 Ruby den Besten 96 Statina 7.65
2 221 Leonie  Grob 97 GAC Hilversum 7.81
3 244 Carolien de Pater 97 Avantri 7.88
4 220 Iris  Oosting 97 GAC Hilversum 7.90
5 144 Lieke  Schulting 97 Eindhoven Atlet 7.96
6 134 Linda  Janmaat 98 GAC Hilversum 8.22

50m MD

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 143 Jolijn van Dijk 98 GAC Hilversum 7.58
2 140 Dieuwertje  Kok 98 GAC Hilversum 7.78
3 139 Daphne  Bakker 98 GAC Hilversum 7.84
4 141 Isa van Delft 98 GAC Hilversum 8.08
142 Jana  Sevenhuijsen 98 GAC Hilversum DNS

60m MMas

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 188 Marcel  Roosen 70 Eindhoven Atlet 7.98
2 200 Peter  Pesch 59 Zuidwal 8.08
3 167 Dennis  Francois 74 Groene Ster 8.25
4 213 Justus van Nierop 58 DAK 8.34
5 230 Andre  Lassooij 58 GAC Hilversum 8.78
161 Ricard van Delft 73 GAC Hilversum DNS

60m Msen

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 159 Jarno  Beuving 85 Climax 7.06
2 254 Bas de Vos 75 AV Castricum 7.08
3 192 Wouter  Brus 91 Atverni 7.14
4 278 Ruben  Esajas 86 Rotterdam Atlet 7.18
4 123 David  Koehler 85 Eindhoven Atlet 7.18
6 184 Pedro  Almeida 84 Phanos 7.23
7 203 Robin  Coops 90 Hellas 7.25
8 251 Jeroen  Witteveen 89 Phoenix 7.30
9 225 Maurice  Vlek 80 Phanos 7.33
10 258 Francis  Barka 91 Climax 7.36
11 166 Daniel  Godefrooij 87 Atverni 7.37
12 294 John  Bijman 82 Startbaan 7.39
13 251 Jeroen  Witteveen 89 Phoenix 7.47
14 269 Bas  Vroone 84 PAC 7.48
14 291 Eelco  Koelewijn 80 Groningen Atlet 7.48
16 182 Rik  Hanswijk 84 Climax 7.51
17 145 Robbin de Gee 87 VAV 7.57
18 282 Sjors  Schellekens 85 Asterix 7.59
19 259 Joey  Oomen 90 DJA 7.62
20 147 Vincent van der Vis 90 SC Reeuwijk 7.65
20 194 Jan  Ormel 86 Phoenix 7.65
22 237 Martijn  Aerts 81 Altis 7.69
23 185 Timo  Stam 86 Phanos 7.70
24 283 Bas  Jubels 83 Phoenix 7.71
25 168 Sybout  Wijma 87 AV Heerenveen 7.74
26 153 Peter-Paul   Harks 84 Phoenix 7.80
27 127 Tedros  Dechase 90 Eindhoven Atlet 7.88
27 222 Joni van Loon 88 Cialfo 7.88
29 253 Niels de Winter 90 Phoenix 7.91
30 121 Steven  Egbosimba 83 Eindhoven Atlet 7.97
31 156 Jeroen  Duif 86 Generaal Michae 7.99
32 226 Niels  Weller 89 AV Haarlem 8.55
33 175 Rene van de Ven 84 AV Oirschot 8.73
123 David  Koehler 85 Eindhoven Atlet DQ
401 Paulus Mathijsen 84 Rotterdam Atlet DNS
128 Elhadj  Demba Diallo 90 Eindhoven Atlet DNS

60m JA

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 195 Marvin  Douma 93 Horror 7.15
2 264 Jeroen  Brus 93 Atverni 7.27
2 268 Maxim  Ouwendijk 92 PAC 7.27
4 290 Yordi  Steenbeek 93 Hellas 7.45
5 131 Jonathan  Zammit 93 Eindhoven Atlet 7.49
6 288 Tobias  Versteeg 93 Avantri 7.51
7 191 Bas van den Bergh 92 Scopias 7.59
8 247 Matthijs de Leede 92 Avantri 7.65
9 246 Mart  Overbeek 92 Avantri 7.72
10 130 Noman  Meihandoest 93 Eindhoven Atlet 7.72
11 210 Kevin  Saarberg 92 Phoenix 7.88
12 160 Patrick  Winkeler 92 Athlos 7.98
13 293 Erik  Schep 92 Avantri 8.11
292 Harald  Bust 92 Hellas DNS

60m JB

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 193 Olaf van den Bergh 94 Prins Hendrik 7.24
2 193 Olaf van den Bergh 94 Prins Hendrik 7.25
3 248 Arend-Jan  Spierenburg 95 Cialfo 7.59
4 277 Benjamin  Leune 94 Pallas ’67 7.87
5 190 Stan  Lettink 95 Triathlon 7.95
6 214 Mitchel Fran  Caeiro Mouz 95 Energie 8.27
7 218 Sibren van den Berg 95 Phoenix 8.36

60m JC

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 163 Tom De Boer 96 Zuidwal 8.01
2 116 Frank  Gelens 96 Leiden Atletiek 8.23
3 198 Jasper  Hewitt 97 GAC Hilversum 8.50
4 180 max  verbrugge 97 Phoenix 8.70
5 197 Thijs  Mijnhout 97 GAC Hilversum 9.31
6 196 Matthias van Scherpenzeel 97 GAC Hilversum 9.66

60m JD

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 132 Antonio van den Heuvel 98 GAC Hilversum 8.85
2 136 Thomas de Groot 98 GAC Hilversum 8.98
3 169 Keenan  Veld 98 Triathlon 9.15
4 219 Joppe  Stokvis 99 Triathlon 9.28
5 137 Thomas  Romagnoli 98 GAC Hilversum 9.38
6 138 Yaran  Wienneke 98 GAC Hilversum 9.72
149 Anass  Charki 98 Phoenix DNS

60m Vmas

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 165 Pascale Schure 73 Phoenix 8.71
2 232 Edith  Jansen 69 Nijmegen Atleti 9.50

60m Vsen

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 208 Jeske van Ham 89 Prins Hendrik 7.79
2 281 Joyce  Puts 85 Asterix 8.04
3 279 Linda van de Lagemaat 90 AV ’34 8.22
4 177 Laura  Zwaan 81 SAV 8.39
5 122 Samantha van Horssen 84 Eindhoven Atlet 8.43
6 173 Mariska  Bitter 86 SC Reeuwijk 8.57
7 217 Angela de Winter 89 Leiden Atletiek 8.60
8 215 Jolijn  Sandbrink 90 GAC Gemert 8.84
9 176 A.  Steverink 85 Phanos 9.11
10 216 Madelon  Klokgieter 90 GAC Gemert 10.21
117 Josephine  Gull 89 Altis DNS

60m MA

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 265 Rochelle van Gulik 93 Rotterdam Atlet 8.11
2 256 Naomi  Klomp 93 Rotterdam Atlet 8.14
3 284 Robin  Wingberm³hle 92 Rotterdam Atlet 8.36
4 249 Jolanda  Nobels 93 Rotterdam Atlet 8.59
5 243 Anna-jet  Leyenaar 93 Horror 8.65
6 286 Jelly van der Zweep 93 Avantri 8.86

60m MB

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 151 Anneloes de Roo 95 Isala ’96 8.35
2 239 Joyce  Swanenberg 94 Hellas 8.42
3 202 Isabelle van Schilt 95 PAC 8.54
4 155 Fleur  Tysma 95 PAC 8.58
5 289 Zanna  Vanterpool 94 Eindhoven Atlet 8.72

60m MC

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 187 Noa van Ginneken 97 Generaal Michae 8.62
2 241 Marissa  Bakx 97 TION 8.95
3 201 Charlotte  Hopman 97 Trias 8.98
4 212 Ruby den Besten 96 Statina 9.14
5 221 Leonie  Grob 97 GAC Hilversum 9.16
6 244 Carolien de Pater 97 Avantri 9.32
7 220 Iris  Oosting 97 GAC Hilversum 9.35
8 144 Lieke  Schulting 97 Eindhoven Atlet 9.36
9 183 Annika  Schuurman 97 Triathlon 9.58
10 134 Linda  Janmaat 98 GAC Hilversum 9.66

60m MD

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 143 Jolijn van Dijk 98 GAC Hilversum 9.03
2 139 Daphne  Bakker 98 GAC Hilversum 9.15
3 140 Dieuwertje  Kok 98 GAC Hilversum 9.26
4 141 Isa van Delft 98 GAC Hilversum 9.48
5 178 Ida  Raadgever 99 Triathlon 9.88
6 209 Emma van den Berge 98 Triathlon 9.91
7 119 Shanice  Maarschalkerweer 99 Triathlon 10.20
142 Jana  Sevenhuijsen 98 GAC Hilversum DNS

60m Mmas45

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 242 Wan  Bakx 64 TION 8.84

60mh MmAs

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 188 Marcel  Roosen 70 Eindhoven Atlet 8.75
2 167 Dennis  Francois 74 Groene Ster 9.75

60mh Msen

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 278 Ruben  Esajas 86 Rotterdam Atlet 8.14
2 260 Reinier  Bouma 88 AV Heerenveen 8.24
3 194 Jan  Ormel 86 Phoenix 8.51
4 203 Robin  Coops 90 Hellas 8.69
5 222 Joni van Loon 88 Cialfo 9.86
6 175 Rene van de Ven 84 AV Oirschot 11.71

60mh JA

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 246 Mart  Overbeek 92 Avantri 9.30
2 293 Erik  Schep 92 Avantri 9.76
3 160 Patrick  Winkeler 92 Athlos 9.84
4 245 Jelle  Eikelhof 93 PAC 10.30
210 Kevin  Saarberg 92 Phoenix DNF

60mh JB

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 248 Arend-Jan  Spierenburg 95 Cialfo 8.82
2 218 Sibren van den Berg 95 Phoenix 9.39

60mh JC

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 116 Frank  Gelens 96 Leiden Atletiek 9.57
2 163 Tom De Boer 96 Zuidwal 9.81
3 262 Rens van der Schaaf 97 VAV 10.53
4 197 Thijs  Mijnhout 97 GAC Hilversum 11.75
5 198 Jasper  Hewitt 97 GAC Hilversum 12.12
6 196 Matthias van Scherpenzeel 97 GAC Hilversum 12.53

60mh JD

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 132 Antonio van den Heuvel 98 GAC Hilversum 11.50
2 138 Yaran  Wienneke 98 GAC Hilversum 11.53
3 136 Thomas de Groot 98 GAC Hilversum 11.98
4 219 Joppe  Stokvis 99 Triathlon 12.05
5 137 Thomas  Romagnoli 98 GAC Hilversum 12.71

60mh Vmas

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 115 Tinka  Tolsma-Smith 68 Leiden Atletiek 9.61

60mh Vsen

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 208 Jeske van Ham 89 Prins Hendrik 8.85
2 276 Margriet van Kammen 88 Impala 9.47
3 285 Roxanne  Martin 87 Prins Hendrik 9.61
4 118 Marleen  Ram 88 Phoenix 10.61
5 120 Mirthe  Muilwijk 89 Phoenix 11.53

60mh MA

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 256 Naomi  Klomp 93 Rotterdam Atlet 9.13
1 284 Robin  Wingberm³hle 92 Rotterdam Atlet 9.13
3 148 Rachel  Kocken 92 Atverni 9.14
4 286 Jelly van der Zweep 93 Avantri 11.31
250 Anouk  Oosterhuis 92 Phoenix DQ

60mh MB

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 151 Anneloes de Roo 95 Isala ’96 9.65

60mh MC

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 187 Noa van Ginneken 97 Generaal Michae 9.91
2 201 Charlotte  Hopman 97 Trias 10.46
3 221 Leonie  Grob 97 GAC Hilversum 12.54
4 134 Linda  Janmaat 98 GAC Hilversum 13.42
220 Iris  Oosting 97 GAC Hilversum DNS

60mh MD

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 139 Daphne  Bakker 98 GAC Hilversum 11.86
2 140 Dieuwertje  Kok 98 GAC Hilversum 12.12
3 143 Jolijn van Dijk 98 GAC Hilversum 12.55
4 119 Shanice  Maarschalkerweer 99 Triathlon 13.31
5 209 Emma van den Berge 98 Triathlon 13.39
6 178 Ida  Raadgever 99 Triathlon 14.02
7 141 Isa van Delft 98 GAC Hilversum 14.80
142 Jana  Sevenhuijsen 98 GAC Hilversum DNS

hoogspringen MMas

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 204 Patrick  Schoo 67 U-Track 1.78
2 167 Dennis  Francois 74 Groene Ster 1.73
3 189 André van Biene 70 U-Track 1.68

hoogspringen MSen

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 228 Niels  Ran 88 AV Haarlem 1.93
2 203 Robin  Coops 90 Hellas 1.88
3 229 Gydo van de Pieterman 91 AV Haarlem 1.73
4 222 Joni van Loon 88 Cialfo 1.58
158 Richard  Rosendal 84 Zuidwal 0.00

hoogspringen JA

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 160 Patrick  Winkeler 92 Athlos 1.78
2 247 Matthijs de Leede 92 Avantri 1.53
hoogspringen JB
Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 181 Bjorn  Witteman 95 Phoenix 1.63

hoogspringen JC

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 116 Frank  Gelens 96 Leiden Atletiek 1.53
2 180 Max  Verbrugge 97 Phoenix 1.48

hoogspringen VSen

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 276 Margriet van Kammen 88 Impala 1.63
2 236 Jolien de Haan 87 Attila 1.53
3 227 Kristel van Es 90 AV Haarlem 1.48
4 120 Mirthe  Muilwijk 89 Phoenix 1.38

hoogspringen MA

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 233 Juliette  Lebouille 93 Phanos 1.58
2 223 Ilse  Rietberg 92 Groningen Atlet 1.48

verspringen H-Mas45

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 242 Wan  Bakx 64 TION 6.03

verpsringen MMas

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 167 Dennis  Francois 74 Groene Ster 5.15

verpsringen Msen

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 159 Jarno  Beuving 85 Climax 7.14
2 238 Yoeri  Stieglis 90 Phanos 6.77
3 228 Niels  Ran 88 AV Haarlem 6.09
4 222 Joni van Loon 88 Cialfo 5.75
5 229 Gydo van de Pieterman 91 AV Haarlem 5.62
6 224 Rogier  Overkamp 85 Phoenix 5.44
7 226 Niels  Weller 89 AV Haarlem 4.95

verspringen JA

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 191 Bas van den Bergh 92 Scopias 6.25
2 249 Jolanda  Nobels 93 Rotterdam Atlet 5.05

verspringen JB

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 190 Stan  Lettink 95 Triathlon 5.20
2 181 Bjorn  Witteman 95 Phoenix 5.10

verspringen JC

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 198 Jasper  Hewitt 97 GAC Hilversum 4.30
2 196 Matthias van Scherpenzeel 97 GAC Hilversum 3.86
3 197 Thijs  Mijnhout 97 GAC Hilversum 3.64
262 Rens van der Schaaf 97 VAV DNS

verspringen JD

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 132 Antonio van den Heuvel 98 GAC Hilversum 4.33
2 136 Thomas de Groot 98 GAC Hilversum 4.21
3 219 Joppe  Stokvis 99 Triathlon 4.17
4 138 Yaran  Wienneke 98 GAC Hilversum 3.85
5 137 Thomas  Romagnoli 98 GAC Hilversum 3.77
6 169 Keenan  Veld 98 Triathlon 3.68
149 Anass  Charki 98 Phoenix NM

verspringen Vmas

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 115 Tinka  Tolsma-Smith 68 Leiden Atletiek 5.11

verspringen Vsen

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 279 Linda van de Lagemaat 90 AV ’34 5.49
2 217 Angela de Winter 89 Leiden Atletiek 5.04
3 236 Jolien de Haan 87 Attila 4.68
4 235 Anouk  Olijve 88 Attila 4.66

verspringen MA

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 223 Ilse  Rietberg 92 Groningen Atlet 4.44

verspringen MB

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 152 Suzanne de Roo 95 Isala ’96 4.35

verspringen MC

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 187 Noa van Ginneken 97 Generaal Michae 4.53
2 244 Carolien de Pater 97 Avantri 4.19
3 241 Marissa  Bakx 97 TION 4.02
4 183 Annika  Schuurman 97 Triathlon 3.84
5 134 Linda  Janmaat 98 GAC Hilversum 3.80
5 221 Leonie  Grob 97 GAC Hilversum 3.80
7 220 Iris  Oosting 97 GAC Hilversum 3.73
212 Ruby den Besten 96 Statina NM

verspringen MD

Plts.  No.   Atleet                    GJ Vereniging      Prest.
1 139 Daphne  Bakker 98 GAC Hilversum 4.32
2 140 Dieuwertje  Kok 98 GAC Hilversum 4.28
3 209 Emma van den Berge 98 Triathlon 4.02
4 143 Jolijn van Dijk 98 GAC Hilversum 3.86
5 178 Ida  Raadgever 99 Triathlon 3.53
6 141 Isa van Delft 98 GAC Hilversum 3.50
7 119 Shanice  Maarschalkerweer 99 Triathlon 3.46
142 Jana  Sevenhuijsen 98 GAC Hilversum DNS

Actueel

Recreantennieuws

Zó gezellig was de recreanten BBQ (foto’s)

30-06-2022

Zo gezellig was onze traditionele Recreanten-BBQ 🍗🌽. Bekijk de foto’s. Ook interessant:Leon Graumans40ste Zomeravondcup: uitslagen 10 meiRecreanten trainingen per week 20215K Testloop voor Recreanten

lees verder...
Clubnieuws

Partner-overeenkomst AV Phoenix en Olympos getekend

27-06-2022

Om de samenwerking tussen Phoenix en Olympos verder te stimuleren is er een partnerovereenkomst getekend! De regeling is al een paar maanden van kracht, maar nu is ie ein-de-lijk ondertekend

lees verder...
Clubnieuws

🥳 NK Atletiek 2022: zilver Ineke van Koldam op 1500m

26-06-2022

De ASICS NK Atletiek op 24, 25 en 26 juni zal één van de laatste momenten zijn om de Nederlands top nog in actie te zien voor onder andere de

lees verder...

Agenda

juli 2022
MDWDVZZ
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« jun   aug »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in