Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Wat vond jij het leukste in Woerden?

“Kogelstoten”.  “Sprinten”. “Fluitraket”. ”Hoogspringen.” “Voetballen tijdens het wachten op het volgende onderdeel”.  “Ik vond alles leuk”.  De Phoenix-pupillen hadden het goed naar hun zin op de tweede competitiewedstrijd in Woerden.

Het mooie van atletiek is dat er altijd wel een onderdeel bij zit wat je leuk vindt en waar je goed in bent. Bijna alle pupillen haalden op de wedstrijd één of meerdere  “p-tjes” (P = beste prestatie ooit). Nog belangrijker was dat het een gezellige dag was en iedereen elkaar goed aanmoedigde.

Alle pupillen, ouders en trainers: bedankt voor de leuke dag!

Tot de derde wedstrijd: zaterdag 17 juni 2017 in Almere. Allemaal komen!

Klik hier voor de uitslagen.

Actueel

Studentennieuws

NSK Ekiden 2025

01-04-2025

Zaterdag 15 maart vond de NSK Ekiden plaats. Tijdens deze estafettewedstrijd leg je in een team van zes atleten samen de marathonafstand af. Met maar liefst 3 teams reisde USAG

lees verder...
Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...
Wedstrijdatletieknieuws

Teun Westein verpulvert PR op NK Indoor U18

15-02-2025

Vandaag heeft Teun Westein een indrukwekkende prestatie neergezet op het NK Indoor U18. In de 3000 meter liep hij een fantastische tijd van 9:01, waarmee hij als vijfde eindigde. Nog

lees verder...

Agenda

april 2025
MDWDVZZ
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
« mrt   mei »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in