Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Kunnen we alweer op de atletiekbaan trainen? UPDATE: JA 🥳

Na een weekje sneeuw en ijspret is de dooi ingevallen. Dan komt de vraag kunnen we op de baan trainen? De sneeuw is gesmolten, dus we mogen weer!

Samen met de beheerders van de atletiekbanen kijken we per dag of er getraind kan worden. En het moment is eindelijk daar! Er mag weer getraind worden, dus reserveer snel een blok via AllUnited.

Goed nieuws voor de jeugd

In de voorjaarsvakantie gaan op maandag en donderdag de trainingen door! Deze komen eind van week 7 in AllUnited te staan. I.vm. de coronamaatregelen en voor de trainers vragen wij jullie je wederom aan te melden, zodat we weten met hoeveel jullie komen. De trainers zijn er klaar voor.

Naar aanleiding van afgelopen week, vinden we het belangrijk om duidelijk te maken dat het dichthouden van de atletiekbanen niet een besluit was van het bestuur, maar van de gemeente. We hebben deze week bijna dagelijks contact gehad met de beheerders om te kijken óf en hoe we toch gebruik zouden kunnen maken van de atletiekbanen. Helaas heeft dat niet mogen baten. De gemeente heeft één lijn getrokken: geen enkele sportaccommodatie mocht sneeuwvrij gemaakt worden, alle sportaccommodaties waren gesloten.

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door AV Phoenix (@phoenix_atletiek)

Actueel

Studentennieuws

NSK Indoor 2025

03-03-2025

1 februari was voor veel atleten van de studentengroep een grote dag: het NSK indoor 2025! Onder alle Nederlandse Studenten Kampioenschappen misschien wel het toernooi met het hoogste niveau.

lees verder...
Wedstrijdatletieknieuws

Teun Westein verpulvert PR op NK Indoor U18

15-02-2025

Vandaag heeft Teun Westein een indrukwekkende prestatie neergezet op het NK Indoor U18. In de 3000 meter liep hij een fantastische tijd van 9:01, waarmee hij als vijfde eindigde. Nog

lees verder...
Bestuurnieuws

Toegang tot Ledenportaal (persoonlijk account) van Utrecht Atletiek in AllUnited

06-02-2025

Binnen Utrecht Atletiek maken we gebruik van het Ledenportaal van AllUnited. In dit portaal kun je je eigen gegevens inzien, en desgewenst aanpassen (adreswijziging, (nieuw) telefoonnummer etc.).

lees verder...

Agenda

maart 2025
MDWDVZZ
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
« feb   apr »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten en wedstrijdatleten vaak binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in