Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Met een brede glimlach door de Limburgse heuvels!

3 mei 2015 – Vorige week kondigde Jannet het al aan: deze week was het tijd voor de Koning van Spanje, dé trail onder de trails in Nederland. Met start en finish in Gulpen een perfect georganiseerde loop over 3 afstanden: 9km, 19km en 37km. Een verslag van Jannet Vermeulen-Stulen.

Hoewel de vermoeidheid van de 51km er nog niet helemaal uit is, wint toch de verleiding voor zoveel moois en doe ik de 37km. De beloning is erna. Prachtige vergezichten, idyllische holle weggetjes, dwars over een boerenerf, door de Gulp, smalle bijna onvindbare paadjes tussen tuinen door, veel van die oorverdovend piepende draaihekjes en trapje op trapje af op de meest onverwachte momenten. Dodelijk vermoeiend, maar geweldig om te doen en weer een belevenis om niet te vergeten.

Met een brede glimlach door de Limburgse heuvels

Tijd: 4u02:20 en een 26e plaats bij de vrouwen overall (74 deelneemsters).

Weten jullie trouwens dat de souplesse-methode van Herman Verheul, waarmee ik me zelfs succesvol voorbereid op trails als hierboven, werkelijk tot souplesse leidt? Daar waar anderen in de laatste km’s niet meer wisten hoe ze over iets als een boomstam moesten komen, kon ik er nog gewoon overheen springen. Door het intervallen kun je afwisselen in tempo, kracht en coördinatie, dat is het geheim dat mij zoveel plezier in deze tochten geeft. Ode aan Herman!

Wie kan ik verleiden om ook eens een trail te proberen?

Actueel

Bestuurnieuws

Kom naar de huldiging van onze Utrechtse Toppers

30-09-2023

Graag nodigen wij jullie namens de besturen van de Utrechtse atletiek- en triathlonverenigingen uit voor een huldiging van de Utrechtse atleten, die dit outdoor seizoen een medaille hebben gewonnen op

lees verder...
Recreantennieuws

Goed trainen: de basisprincipes. Trainer Bart legt uit!

22-09-2023

Altijd al willen weten hoe je meer uit je training kunt halen? En waarom korter en vaker beter is dan een keer lang? Trainer Bart vertelt je aanstaande woensdag 27

lees verder...
Studentennieuws

Gezocht: Studententrainer voor Technische Atletiek Onderdelen

16-09-2023

De Studentengroep van AV Phoenix zoekt een nieuwe technische trainer!

lees verder...

Agenda

oktober 2023
MDWDVZZ
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
« sep   nov »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in