Trainingsgroepen Trainingstijden Studenten

Verlenging sponsorcontract Accountor en de Maliebaanloop voor 3 jaar!

Afgelopen week hadden we een heuglijk feit voor de Maliebaanloop (en daarmee ook voor AV Phoenix), de ondertekening van een sponsorcontract met Accountor als naam- en hoofdsponsor voor de Accountor Maliebaanloop. Na het succes van afgelopen jaar, en naar wederzijdse tevredenheid!, wilde Accountor graag een langdurige samenwerking met de Maliebaanloop realiseren en zijn we overeengekomen dat we de komende drie jaar de Accountor Maliebaanloop gaan organiseren. Voor beide partijen een erg mooie stap!

Accountor voelt zich erg betrokken bij de Maliebaanloop en ze hebben zelf met twee teams met veel plezier meegedaan. Ook de overige medewerkers hebben een leuke dag gehad met de voorbereidingen en het uitdelen van ballonnen en bidons. Dat smaakte naar meer, en voor komende edities zijn er al veel leuke ideeën geopperd, variërend van het organiseren van hardloopclinics (voor bijvoorbeeld klanten van Accountor, maar ook nog uit te breiden naar andere belangstellenden) tot aan het ‘meer aankleden’ van de jeugdloop. En voor ons (en dus ook de vereniging) betekent dat we komende jaren verzekerd zijn van een mooie financiele bijdrage. Kortom, met deze ondersteuning van een zeer enthousiaste sponsor gaan we er komend jaar weer een mooie editie van de Accountor Maliebaanloop van maken!

Namens de Maliebaanloop-Commissie,
Arnoud van ’t Hof

Actueel

Studentennieuws

Verslag Batavierenrace

12-05-2023

Vrijdagmiddag 28 april was het eindelijk zover, de Batavierenrace! Zowel het Phoenix team als het universiteitsteam van Utrecht verzamelden op het station om vervolgens naar Enschede of Nijmegen te vertrekken.

lees verder...
Studentennieuws

Maandverslag april

06-05-2023

Welkom bij het maandverslag van alle activiteiten die op en naast de baan hebben plaatsgevonden binnen de studentengroep in de maand april. April stond in het teken van de Batavierenrace,

lees verder...
Clubnieuws

Zomeravondcup 2023: Phoenix-dames verpletteren parcoursrecords op de 5km en 10km

26-04-2023

De eerste avond is weer een feit! Het was weer een mooie sportieve avond, met zowel een record aantal deelnemers als op de 5 en de 10km bij de dames

lees verder...

Agenda

mei 2023
MDWDVZZ
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« apr   jun »

Lidmaatschap

Ben je geïnteresseerd in trainen bij AV Phoenix? Kom dan gerust eerst eens een kijkje nemen bij de verschillende trainingen. Je kunt vier weken gratis meetrainen om te kijken of het je bevalt!

Er zijn verschillende trainingssgroepen waar je je bij aan kunt sluiten.

Phoenix traint in het zomerseizoen buiten op de baan van Maarschalkerweerd en Overvecht. In het winterseizoen zijn onze jongste atleten, wedstrijdatleten en studenten binnen in de zaal te vinden.

Schrijf je in